15+ parimat WordPressi menüü pistikprogrammi

Parimad menüü WordPress pluginad

Oleme ajaveebis varem arutanud, kuidas WordPressis menüüd luua. Menüüd on mis tahes veebisaidi põhiosa, kuna nende abil on teie saidi külastajatel teie postitustel ja lehtedel navigeerimine hõlbus. Ehkki vaikimisi menüüd on tavaliselt kujundatud teie WordPressi teema järgi, saate paremate ja täiustatud funktsioonide lisamiseks selle asemel plugina lisada. Täna käsitleme mõnda parimat WordPressi menüü pistikprogrammi, mida saate oma saidi navigeerimise parandamiseks kasutada.


Teie eelarve katmiseks katame nii tasuta kui ka tasulised WordPressi menüü pistikprogrammid. Alustame siis sellega, mis on meie arvates parimad WordPressi menüü pistikprogrammid!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Mega Main Menu Premium WordPress Menu plugin

Mega peamenüü pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas otsite oma WordPressi veebisaidile ideaalset multifunktsionaalset tundlikku WordPressi menüüd? Vaadake kaugemale kui Mega Main Menu, WordPressi menüü pistikprogramm, mis toetab piiramatut arvu värve + ikoone, kleepuvat funktsionaalsust, 10+ rippmenüüd, 600+ Google Fonti, 1600+ vektooniikooni, vidinaid, lühikoode ja vinge tuge muude funktsioonide hulgas.

Põhimenüü Mega on fantastiline lahendus, kui te ei soovi oma menüüd kodeerida (või kui te ei tea, kuidas). Pistikprogrammi abil on hõlbus lisada megamenüü rippmenüüdesse erinevaid sisuaegu. Mõned näited hõlmavad tutvustusi, reklaame, mitut veergu, hiljutiste postituste pisipilte, ikoonide ruute ja isegi vidinaid. Plus Mega peamenüü sisaldab sisseehitatud stiilivalikuid, et saaksite värvi, joondamist, vertikaalset / horisontaalset suunda muuta ja isegi logo lisada, ilma et peaksite seda ise kodeerima. Lihtsalt määrake oma valikud ja klõpsake nuppu Salvesta!

Mega peamenüü ühildub ka WPML, BuddyPress, WooCommerce, Bootstrap, WordPressi praeguse versiooni ja suuremate brauseritega.

Vaadake reaalajas eelvaadet, et näha, milliseid kombinatsioone saate Mega peamenüü jaoks pakkuda. Valikuid on nii palju, et saate kindlasti luua soovitud menüü. Lisaks on Mega peamenüü täielikult reageeriv, nii et teie armas megamenüü (d) on tahvelarvutites, telefonides ja muudes mobiilsetes seadmetes täielikult töökorras..

2. Vastuvõtva menüü tasuta WordPressi pistikprogramm

Vastuvõtva menüü tasuta WordPressi pistikprogramm

Responsive Menu on spetsiaalne WordPress-menüü pistikprogrammi tüüp, mis aitab teil luua põhisaidi, tahvelarvuti ja nutitelefonide jaoks 100% reageerivaid menüüsid.

See tundub uskumatult suurepärane ja omades WordPressi saidi jaoks ülima reageerimismenüü loomist, mis sisaldab rohkem funktsioone, kui teil kunagi vaja on, ei takista miski. Vastuvõtlik menüü sisaldab üle 70 kohandatava valiku, mis võimaldavad muu hulgas muuta menüü pealkirju, menüü pilte, asukohti, menüü sügavust, menüü fonti ja animatsioone. Lisaks on Responsive Menu ühilduv WPML-iga, laadib ülikiirelt ja toetab lühikoode.

3. UberMenu – WordPress Mega Menu Premium WordPress plugin

UberMenu Premium WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Megamenüüd on WordPressi menüüturul sensatsioon ja kuumakook on UberMenu. Tugevalt üle 75 000 müügi korral ei saa te eksida UberMenu abil – trendilises WordPressi megamenüü pistikprogrammis, mis on mitu sammu teie tüüpilise menüü plugina kohal.

See on Codecanyoni megamenüü pistikprogramm number üks ning hõlmab paindlike paigutuste, reageeriva kujunduse, täpsema sisuga (nii et saate menüüdesse kaarte lisada ja palju muud), täiustatud kasutajaliidese ja dünaamilise üksuste genereerimisega. See tarnitakse võimsa kohandajaga, mis toetab üle 50 stiilis transistor, vahekaartidega alammenüüd, mitu menüüd ja suurepäraseid üleminekuid, kui mainida vaid mõnda. Kõik need (ja rohkem) funktsioonid pigistatakse ilusaks pistikprogrammiks, mida on lihtne paigaldada, õppida ja kasutada.

4. Max Mega menüü tasuta WordPressi pistikprogramm

Max Mega menüü tasuta WordPressi pistikprogramm

Kas te usuksite mind, kui ma ütleksin teile, et saate laitmatuid megamenüüsid luua lihtsalt menüüelemente lohistades? Kas kõik tuttava WordPressi menüühalduri juures töötades? Tõenäoliselt arvate, et tõmban teie jala, kui muidugi pole proovitud pistikprogrammi Max Mega Menu.

See on tundlik ja toetab kõiki neid armsaid funktsioone, mille pärast võiksite tappa. Näiteks saate menüüdesse paigutada vidinaid ja ikoone, lisada hõljutamise kava või klõpsata sündmust ja hõlmata elegantseid üleminekuefekte, kui mainida vaid mõnda.

Peale selle pakub Max Mega menüü 100 muud kohandamisvalikut, kehtivat CSS3 ja puhast koodi, mis pakuvad vinge kogemuse.

5. QuadMenu tasuta WordPressi megamenüü pistikprogramm

QuadMenu tasuta WordPressi megamenüü pistikprogramm

(ja nad pakuvad isegi kohandatud Teema QuadMenu integreerimise pistikprogramm kokku).

QuadMenu tasuta pistikprogramm on lihtne viis megamenüüde lisamiseks oma WordPressi saidile. Pistikprogramm reageerib mobiilile ja sisaldab ka vertikaalse, külgriba või lõuendi menüüde valikuid. Muud menüüvalikud hõlmavad Googeli fonte, FontAwesome’i ikoone, otsingu- ja autoekraanide menüüd, hõljuvaid rippmenüüsid ja menüü üksuste kuvamist / peitmist ekraani suuruse põhjal.

Kas soovite oma menüüde ilmet ja kohandada? Kasutades lihtsalt sisseehitatud menüü administraatori paneeli ja kohandaja sätteid, saate muuta värve, paigutusi, fonte ja palju muud.

6. QuadMenu Premium megamenüü WordPressi pistikprogramm

QuadMenu Premium WordPress Mega menüü pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas teile meeldib QuadMenu tasuta pistikprogramm, aga kas soovite veel? Lucky you – QuadMenu pakub nende megamenüü pistikprogrammi esmaklassilist versiooni, mis lisab veelgi ägedamaid menüüvalikuid. See pakub kõiki tasuta pistikprogrammi funktsioone ja lisaks veel palju muud, mida otsisite.

Looge oma vahekaartide, karussellide, sisselogimise, registreerimise ja sotsiaalse tüübi menüüd. Lisaks saate luua piiramatu arvu megamenüüsid, luua kohandatud menüü nahad, valida rippmenüüde animatsioonid, lisada kleepuva menüü kerimisel ja palju muud. Lisaks lisatasu pistikprogrammi litsentsile saate lisatasu tuge plugina arendajalt.

7. WP Responsive Menu tasuta WordPressi pistikprogramm

WP tundlik menüü - tasuta WordPressi pistikprogramm

Vastuvõtlike menüüde loomine sai lihtsalt lihtsamaks ja lõbusamaks WP Responsive Menu abil – lahe väike tööriist, mis muudab teie WordPressi menüüd elegantseteks libisevateks menüüdeks, mis toimivad kõigis seadmetes erakordselt hästi..

See on täielikult reageeriv, kaasas intuitiivne administraatori liides ja integreerub sujuvalt vaikemenüü WordPress menüüsüsteemiga. Lisage oma menüüsse kohandatud otsinguvormid, kohandatud värvid ja logod ning peitke soovimatud üksused hõlpsalt mobiilseadmetes. WP tundlik menüü on lihtsalt ilus.

8. Superfly Responsive Premium WordPress menüü pistikprogramm

Superfly - tundliku WordPressi menüü pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Superfly on vertikaalne libistatav / staatiline / lükatav navigeerimismenüü, mis lisab teie saidile utiliiti ja stiili. Terve menüü kuvamiseks nii mobiilseadmetes kui ka lauaarvutites peab veebikülastaja lihtsalt hiirega üle ekraani serva hiirega üle minema.

Superfly võimaldab ankurdada staatilise põhimenüü ekraani vasakule või paremale või kasutada peidetud sisse-sisse menüü, mis kuvatakse siis, kui külastaja viibib hiirekursori menüüalal või klõpsab sellel. Vertikaalsed menüüd sobivad ideaalselt mobiilikülastajatele, näevad ilusad välja ja on varustatud paljude animatsioonide ja efektidega.

Menüüd on täielikult kohandatavad, koos piiramatu värvivaliku, paljude ikoonide ning fondi ja suuruse valikuga. Kui soovite menüüsse lisada oma sotsiaalmeedia nupud, toetab Superfly Twitterit, Facebooki ja Google+. Superfly abil saate luua ka sügavaid mitmetasandilisi menüüsid, kusjuures iga kiht libiseb ekraanile veelgi kaugemale. Kuna pistikprogramm on välja töötatud mobiilikasutajaid silmas pidades, on see üllatavalt täielikult reageeriv ja kasutab looduslikku stiili pühkige puuteekraaniga seadmete funktsioon.

Lisaks saate hõlpsasti kasutatavast halduspaneelist luua mitmetasandilisi menüüsid, lisada sotsiaalseid linke ja palju muud. Alglaadimiseks mängib Superfly hästi WordPressi menüüsüsteemi.

9. WP mobiilimenüü tasuta WordPressi pistikprogramm

WP mobiilimenüü tasuta WordPressi pistikprogramm

Lisage oma WordPressi saidile kohandatud mobiilimenüü tasuta pistikprogrammi WP Mobile Menu abil. See on suurepärane viis väikesel ekraanil saidil navigeerimise lihtsustamiseks. Selle pistikprogrammi abil saate oma mobiilikülastajatele luua kuni 3 menüütaseme rippmenüüst lühikese menüü (tegelikult pole teil vaja muud, kui väikeses seadmes). Lisaks saate oma põhisaidile lisada ülekattemaski, et mobiilimenüü tõesti silma paistaks. Samuti saate valida kohandatud Google’i fonte, lisada oma logo ja taustmenüü pildi.

10. Hero-menüüle reageeriv Premium WordPress Mega-menüü pistikprogramm

Kangelasmenüüle reageeriv Premium WordPressi megamenüü pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kangelase menüü on WordPressi jaoks tippklassi lohistamise megamenüü ehitaja. Selle pistikprogrammi abil saate kiirelt ja hõlpsalt luua saidi jaoks tundliku megamenüü. Kasutage ehitajat menüüelementide lisamiseks, joondamise muutmiseks, ostukorvi lingi lisamiseks või otsimiseks ja isegi sotsiaalsete linkide lisamiseks. Lisaks on 60 eelseade vahel, mida saate valida, hulgaliselt värvi-, ikooni- ja fondivalikuid. Lisaks on see ühilduv WooCommerce’iga, nii et saate menüüdesse tooteid lisada.

11. Nextend Accordion Menu tasuta WordPressi pistikprogramm

Akordionimenüü Nextend tasuta WordPressi pistikprogramm

Kui teile meeldib akordioniefekt, meeldib teile Nextendi akordionimenüü. Isegi kui te pole varem akordionitest kuulnud, peaksite seda WordPressi menüü pluginat armastama. Miks? Te küsite.

Alustuseks annab see pistikprogramm teile täieliku kontrolli „… menüütasandite, värvide, animatsiooniefektide ja muu üle”. Akordionimenüü väljanägemist saate hõlpsalt kohandada ilma programmeerimisteadmisteta. See menüü sobib kõige paremini külgribade jaoks, eriti kui soovite ruumi kokku hoida. Samamoodi võite oma menüü paigutada kuhu tahes, kasutades lühikoode ja vidinaid.

Ainus tagasilöök on tasuta (Lite) versioon, millel on ainult üks teema. Rohkemate teemade saamiseks peate minema üle Nextend Accordion Menu PRO versioonile.

12. WP ujuvmenüü Pro Premium WordPressi pistikprogramm

WP ujuvmenüü Pro Premium WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WP Floating Menu Pro plugina abil saate oma ühele saidile luua stiilse hõljuva või kleepuva navigatsiooni. Pistikprogramm sisaldab 13 ujuvat menüümalli, moodi hüpikakent ja võimalust lisada mobiilimenüüde jaoks erinevaid menüüsid. Lisaks sisaldab see FontAwesome ikoonide toetamist, kerimisel kuvamist / peitmist, menüü tööriistavihjeid ja võimalust kujundada oma kohandatud menüü mall.

13. WP Mega menüü tasuta WordPressi pistikprogramm

WP Mega menüü tasuta WordPressi pistikprogramm

Teema poolt loodud WP Mega menüü on armas tasuta plugin, mille abil saate luua megamenüüga navigeerimise. Pistikprogramm kasutab pukseerimispaneeli ja kohandatud vidinaid, mida saate kasutada menüüde loomiseks, aga ka teema- ja stiilikihte. Nende abil saate kujundada kujunduse, värve, fonte, venitada oma menüüd, lisada logo, lisada sotsiaalseid linke ja palju muud.

14. Horisondi menüüriba lisandmoodul WordPressi jaoks

Horisondi menüüriba lisandmoodul WordPressi jaoks

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Autori Bonfire Themes’i sõnul on Horizon viis lisada oma saidi päisesse või jalusesse pisut elu. See ei asenda ega mõjuta teie WordPressi menüüd (id). Kuid see jääb fikseerituks, et jääda kogu aeg nähtavaks. Sellisena on Horizon suurepärane menüü plugin selliste linkide rakendamiseks nagu teie e-posti aadress, telefoninumber või sotsiaalsed lingid.

See tarnitakse miljoni ja ühe ikooniga, mis võimaldab menüüd vastavalt soovile kohandada. See on ilus, avaldab suurepäraseid üleminekuefekte ja ergutab põhjalikult. Tugi on suurepärane ja näib, et klientidel on tore veeta.

15. Puudutage valikut TapTap Kohandatav WordPressi mobiilimenüü pistikprogramm

TapTap: ülitäpselt kohandatav WordPressi mobiilimenüü

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

TapTap on WordPressi täielik mobiilimenüü lahendus. See on funktsioonirikas, massiliselt kohandatav ja kasutajate poolt kiidetud kui parim mobiili-esimese menüü lahendus, mis on WordPressi jaoks saadaval kõikjal.

Koos logo, otsingu ja isegi vidina asukohaga saab see lihtsast menüüst kaugemale ulatuda ning seda saab kasutada teie veebisaidi täieliku päise ja navigatsiooni asendajana. Võimalusega varjata aktiivset teemamenüüd, võimalusel kuvada seda ainult teatud eraldusvõimega ja isegi kasutada oma teemafonte, võib TapTap saada teie WordPressi veebisaidi sujuvaks osaks, mis on nähtav ainult teie mobiilivaatajatele. Saate seda kasutada ka täieliku töölauamenüüna. Täielikult kohandatava stiiliga kerimisriba kaasamine (mis on muidugi täiesti valikuline) muudab selle veelgi kutsuvamaks.

Valige paljude menüünuppude kujunduste ja animatsioonide hulgast, lisage menüüle ja otsingunuppudele kohandatud sildid, laadige üles logopilt ja paigutage need vastavalt oma soovile. Koostage mitmetasandiline menüü (kaasa arvatud 600+ ikooni), lisage pealkirjade ja alamrubriikide tekstid ning pealkirjade ja taustpildid, lisage taustvärv ja mängige läbipaistmatuse, joondamise, animatsiooni kiirusega ringi … See lihtsalt kraabib pinnale, mis võib olla tehtud TapTapiga. Kokkuvõttes pakub pistikprogramm 200 individuaalset seadet ja lõputuid võimalusi.

Ja reaalajas kohandajate integreerimisega on redigeerimine ülikiire ja mugav; kõigist tehtud muudatustest saab kohe eelvaadet vaadata, enne kui need teie saidil reaalajas nähtavaks tehakse.

16. Elementor Pro Page Builder: vidina Nav menüü

Elemendi Pro Nav menüü vidin

Info ja allalaadimineVaadake demo

Kas kasutate juba lehe Elementor ehitajat? Noh, kas teadsite, et Elementor Pro sisaldab sisseehitatud Nav-menüü vidinat, mida saate kasutada oma WordPressi saidi jaoks kohandatud menüüde loomiseks?

Nave menüü vidin (saadaval ainult Elementor Pro versioonides) sisaldab menüü paigutuse (horisontaalne, vertikaalne ja rippmenüü), animatsioonide (allajoonised, raamid, taustad, teksti liikumine), kohandatud polstrite, värvide, tüpograafia ja palju muud. Saate lisada ja alammenüüsid ka stiilida. Pole vaja muretseda selle pärast, kuidas teie menüü telefonides töötab – kõik Nav Menüü vidinaga loodud menüüd reageerivad ja saate mobiiltelefonide / tahvelarvutite suuruste jaoks kohandatud murdepunkte seada.

Parima menüü WordPressi pistikprogrammide pakkimine

Navigeerimismenüüd on olulised. Ja loodetavasti sobib üks ülaltoodud menüü WordPressi pistikprogrammidest teie saidi arvega. Ükskõik, kas otsisite täpsemat megamenüüd või lihtsat hõljuvat menüüd sihtlehe jaoks, oleme kaasanud mõned parimad valikud. Meile meeldiks teada, kui proovite mõnda neist proovida. Kui teil on lisandmoodulit, siis lisage meile allpool kommentaaride jaotises märkus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map