15+ parimat WordPressi liikmelisuse pistikprogrammi

Kas teil on WordPressi liikmelisuse sait või plaanite varsti selle avamist? Need on suurepärane viis raha teenimiseks veebisaitidelt, mis jagavad liikmetele eksklusiivset sisu, õpetusi, allahindlusi ja palju muud. Liikmelisuse saite on kõikjal ja igas valdkonnas – sealhulgas ajalehtede liikmesused nagu Wall Street Journal, sooduspoodide veebisaidid (nt Shoedazzle) või esmaklassiline WordPress Theme-i liikmesuse sait, näiteks Elegant Themes. Kui teil on üks (või teie juhitav) hea ja hea, on sellest artiklist teile palju kasu.


Tänases postituses käsitleme mõnda peamist WordPressi liikmelisuse pistikprogrammi, et teie liikmesuse sait sisse lülitada. Pistikprogrammid lisavad teie veebisaidile kõikvõimalikke funktsioone ja elemente, andes teile kogu vajaliku jõu, et oma kasutajatele elamusi anda, nagu kellelgi teisel. Nautige ja jätkake vestlust allolevas kommentaaride jaotises!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1 .Piiratud sisu Pro lisatasu liikmelisuse pistikprogramm

Piirake sisu Pro WordPressi liikmelisuse pistikprogrammi

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Piira sisu Pro on üks parimatest premium-kategooria sisu liikmesuse pistikprogrammidest. See mitte ainult ei anna teile võimalust kasutajatelt teie veebisaidi kasutamise eest tasu võtta, vaid saate luua piiramatu arvu liikmesuse taset, igaühel on erinevad määrad, tingimused ja / või eelised. Veel üks suurepärane omadus on võime piirata saidi konkreetseid osi. Nii et värske liikluse genereerimiseks saate siiski pidada avalikku ajaveebi, luues samal ajal ka ainult liikmetele mõeldud postitusi ja lehti. Restrictive Pro sisaldab ka liikmeks registreerumise aruannet, nii et näete, kui palju kasutajaid registreerub ja kuidas teie saidil üldiselt läheb.

Muud pistikprogrammi funktsioonid hõlmavad hõlpsat seadistamist, suurepärast tuge, täielikku liikmehaldust, piiramatut liitumist / liikmetaset, PayPali maksetoetust, promo- / sooduskoodi tuge, sissetulekuaruandeid, andmete importi / eksporti, sisseehitatud abikaarti, mis juhendavad teid installimise ajal, pluss suurepäraseid pistikprogrammi laiendusi (nt Strip, PayPal Express, tugevad paroolid, matemaatika kinnitamine ja palju muud). See on suurepärane plugin, mida peaksite kindlasti kaaluma. Tegelikult kasutasime seda siin WPExploreris liikmeks registreerumisel. Pistikprogramm on kiiresti seadistatav ja seda on lihtne kasutada. Ja arendaja seisukohast on seda lihtne ka teie vajadustele kohandada.

2. PrivateContent mitmetasandiline sisu pistikprogramm

privaatne sisu-mitmetasandiline-sisu-plugin-wordpress-tagsus-plugin-wpexplorer

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas soovite piirata juurdepääsu oma WordPressi liikmelisuse saidi erinevatele piirkondadele? Kui jah, siis on PrivateContent’i pistikprogramm täpselt see, mida vajate. Tänu selle pistikprogrammi leidlikule kujundusele saate kasutajate ümbersuunamise kaudu otsustada, kes näeb teie veebisaidil teatud sisu või peidab teie veebisaidi terveid alasid. PrivateContent võimaldab teil oma veebisaidile lisada mitmetasandilisi sisselogimisvorme, kasutajahaldusfunktsioone, kasutajate privaatseid lehti ja privaatseid alasid. Lisaks saate piirata juurdepääsu igat tüüpi sisule, sealhulgas postitustele, lehtedele, menüüle ja isegi kategooriatele.

Muud funktsioonid hõlmavad hõlpsat installimist, aja kokkuhoiul lühikesi koode, ühe klõpsuga veebisaidi lukustamist kogu veebisaidi peitmiseks, laiendatavat, avalikku API-t, tõlget mitmekeelse toe abil ja pühendunud tugiteenistujaid.

3. USERPRO sotsiaalse sisselogimisega kasutajaprofiilid

Kasutajaprofiilid-profiilid-koos-sotsiaalse sisselogimisega-wordpress-tagsus-plugin-wpexplorer

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

UserPro on eliit autori DeluxeThemes võimas WordPressi kogukonna plugin. See on funktsioonide abil õmblusteta ja pakub teile sisselogimis- ja registreerimisfunktsioone ning kauneid esiotsa profiile, et oma liikmesuse saidile pisut vaimu lisada. Peale selle aitab UserPro luua otsitavaid liikmeskatalooge, piiramatuid kohandatud profiile ja mitut registreerumisvormi.

Lisaks toetab pistikprogramm lühikoodide funktsionaalsust ja sotsiaalse ühenduse loomist. Teie kasutajad saavad sisse logida ja ühenduse luua oma lemmikvõrgustikes, sealhulgas Facebook, Twitter, Google+, Bkontakt jne. KasutajaPro integreerub hõlpsalt WordPressi, bbPressi, WooCommerce ja MailChimpiga.

4. Kasutajaprofiilid on tehtud hõlpsaks pistikprogrammiks

kasutajaprofiilid-tehtud-lihtne-wordpress-tagsus-plugin-wpexplorer

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See WordPressi liikmelisuse plugin aitab teil integreeruda sisselogimise, registreerimise ja ka kasutajaprofiilid oma WordPressi veebisaidile. Te ei pea enam oma kasutajatele allikate valusid (või keerukust) allutama. Saate luua kohandatud profiilivälju ja registreerimisvorme (ja profiile) täielikult kohandada, et need vastaksid ülejäänud veebisaidile. Pistikprogrammiga Kasutajaprofiilid on lihtsalt nii palju, mida võite saavutada!

Pistikprogramm on populaarne otsinguvõimelise liikmeskataloogi, lihtsate lühikoodide, täielikult reageeriva kujunduse, sisselogimisvõimaluste (kasutajanime või e-posti abil), sisseehitatud FontAwesome ikooni toe, rämpsposti peatamise reCaptcha, suurepärase toe, WooCommerce’i automaatse sünkroonimise ja muu jaoks. See pistikprogramm on kindlasti täis suurepäraseid funktsioone.

5. Modaalse sisselogimise register Unustatud WordPressi plugin

modaalne sisselogimine-registreerimine-unustatud-WordPress-plugin-WordPress-liikmelisus-plugin-wpexplorer

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See hämmastav pistikprogramm PressAppsilt lisab teie WordPressi liikmelisusele palju häid (ja kasulikke) funktsioone. Isiklikult arvan, et nad peaksid pealkirja muutma millekski lühemaks ja magusamaks. Ärge eksige, aga Modali sisselogimise register Unustatud WordPressi pistikprogramm on liikmelisuse pistikprogrammina üsna punnis.

Mõned selle ainulaadsed funktsioonid hõlmavad sisselogimise ja väljalogimise ümbersuunamisi, registreerimise e-posti malle, lühikoodide funktsionaalsust, reageerivat kujundust, üksikasjalikku dokumentatsiooni ja spetsiaalset klienditoega.

6. MemberPressi liikmelisuse pistikprogramm

MemberPress WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See pistikprogramm erineb neist üheksast, mida me just eespool kirjeldasime. Ülaltoodud pistikprogrammid lisavad teie liikmesuse saidile vaid lisafunktsioone, kuid MemberPress aitab teil kohe-kohe nullist liikmelisuse saite luua. Lisasin selle pistikprogrammi siia, kuidas tutvustada WordPressi liitumisprogrammide teist osa. Selle postituse teises osas käsitletakse ainult liikmelisuse pluginaid, mis aitavad teil WordPressis liikmelisuse saite üles seada. Tagasi MemberPressi lehele.

MemberPress on professionaalne WordPressi liikmelisuse plugin, mis pakub teile kõiki funktsioone, mida vajate täielikult toimiva liikmelisuse saidi käitamiseks. Pistikprogrammi tuntakse kõige paremini selliste funktsioonide poolest nagu teie saidi kogu (või spetsiifilise) sisu juurdepääsu piiramine, piiramatute kasutajate haldamine, mitmete hinnakujunduslehtede ja pakettide pakkumine, piiramatu sisule juurdepääsu reeglid, piiramatu arvu toodete müümine, PayPal Express Checkout ja Stripe-makse lüüsi tugi. MemberPress pakub kahte hinnakujunduskava: äri ja arendaja, mis mõlemad arveldatakse igal aastal. Samuti pakuvad nad ühekordset maksevõimalust, mis välistab toe ja värskendused.

7. Profile Builder – kasutaja registreerimine, sisselogimine ja profiili redigeerimine

Profiiliehitaja

Profiiliehitaja pistikprogramm on väga hõlpsasti kasutatav pistikprogramm, mis võimaldab teil lühikeste koodide abil luua esiotsa sisselogimise, registreerimise ja profiili redigeerimise ekraane. WordPressi vaikimisi sisselogimisvorm on korralik, kuid see pole eriti paindlik, välja arvatud juhul, kui olete koodiga „allapoole ja määrdunud” ning kui kasutate liikmelaeva saiti, soovite tõesti, et inimesed saaksid oma profiile registreerida, sisse logida ja neid redigeerida esiotsa erinevalt WP armatuurlaualt.

Samuti on plugina eest tasuline “Pro” versioon, mis on väga kallis. Ma pole seda isiklikult kasutanud, nii et ma ei saa öelda, kas see on hea või halb. Tundub, et see pakub teile veel palju funktsioone ja tuge.

8. Tasulised liikmetellimused

Laadige alla liikmelisuse ja sisu piirang - tasulised liikmetellimused

Kas teile meeldib profiili ehitaja? Siis olge põnevil. Tasuliste liikmetellimuste abil saate luua liikmetaset, aktsepteerida makseid, hallata oma liikmeid ja isegi pakkuda ainuõigusi liikmetele. Pistikprogramm sisaldab hõlpsasti kasutatavaid lühikoode, mida saate kasutada külgribades, postitustes või kohandatud lehtede loomiseks registreerumiseks, sisselogimiseks jne. Pistikprogramm toetab ka mitmetasandilisi (ja tasuta prooviversiooni) liitumisplaane, liikmete e-kirju ning sisaldab sisseehitatud aruandlust. Lisaks töötab see suurepäraselt koos PayPali ja WooCommerce’iga!

Tahad rohkem? Kaaluge uuemale versioonile üleviimist Tasulised liikmetellimused Pro. Uuendamisel saate juurdepääsu bbPressi integreerimisele, sooduskoodidele, reCAPTCHA-le, kindla perioodi liikmelisustele, korduvatele maksetele, triibutoega ja paljule muule!

9. Soovinimekirja liige WordPressi pistikprogramm

Soovinimekirja liige WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WishList Member on suurepärane WordPressi liikmelisuse plugin, mis haldab üle 47 000 saidi kogu maailmas. Tõenäoliselt on see sellepärast, et WishList Member on hõlpsasti kasutatav lahendus, mis muudab teie WordPressi platvormi mõne minutiga võimsaks liikmeks muutmise saidiks.

Sellel WordPressi liikmelisuse pistikprogrammil on mitmeid suurepäraseid funktsioone, nagu piiramatu liikmelisuse tase, lihtne WordPressi integreerimine, teie sisu vaatajate kontroll, paindlikud liikmelisuse võimalused, järjestikune sisu edastamine, integreerib saatmiskulud, liikme hõlpsa haldamise, mitmetasandilise sisuga juurdepääsu ja palju rohkem.

Lisaks on pistikprogrammil boonused, näiteks tasuta professionaalsed teemad, ikoonid, tugijuhendid ja tasuta koolitus.

10. S2Member tasuta WordPressi pistikprogramm

S2Member tasuta WordPressi pistikprogramm

Kas otsite professionaalset WordPressi liikmelisuse pistikprogrammi, mis integreerub sujuvalt e-uudiskirjade, ostukorvide ja muude liikmelisuse tüüpiliste funktsioonidega? Kas teil on piiratud eelarve ja te ei saa endale lubada WordPressi liitumisprogrammile raha kulutamist?

Kui mõni teie vastustest oli kõlav jah, on S2Member WordPressi liikmelisuse plugin just see, mida vajate. Võtke arvesse mõnda S2Memberi funktsiooni, sealhulgas mitmekülgseid ja võimsaid võimalusi (see kohandub ükskõik millise WordPressi teemaga, mida kasutate), hõlpsat integreerimist PayPali ja muude makseväravatega, korduvat arveldust, sidusettevõtte tegevuse (st komisjonitasu) jälgimist, kohandatud registreerimisvorme, kohandatud profiili väljad , pistikprogrammi ja vidina laiendid, meililisti funktsioonid ja suhtlusvõrgustiku tugi.

Kui teile tundub, et S2Member on WordPressi liikmelisuse plugin, mida vajate, võite valida 100% tasuta S2Member Frameworki, millel on tasuta kõik vajalikud funktsioonid!

11. MagicMembers WordPressi pistikprogramm

MagicMembersi WordPressi pistikprogramm

Ühekordse korduva hinnaga 97 dollarit võib teil olla üks parimatest WordPressi liikmelisuse pluginatest, mis töötab teie jaoks ööpäevaringselt. MagicMembers on suurepärane WordPressi liikmelisuse plugin, eriti kui otsite aja jooksul kursusi müüa või sisu tilkuda. Pistikprogramm on kõige paremini tuntud suurepärase sisu tilkumisvõimaluse poolest.

Muud funktsioonid hõlmavad integreerimist automaatvastajatega, nagu AWeber, Pidev kontakt ja Mailchimp, ühilduvust selliste moodulitega nagu PayPal Website Payments, eWay, WorldPay, Skrill (eriti MoneyBookers) ja iDeal, sisule juurdepääsu juhtimine, allalaaditavate digitaalsete toodete allalaadimishaldurid (või mida mulle meeldib nimetada DDP-deks), mitmetasandiline liikmelisuse tugi (kasutajad saavad osta rohkem kui ühte liikmelisuse taset), S3 Amazoni tugi, lisafunktsioonide vidinad, kupongi tugi, sisu tilkumissüsteem (kõige populaarsem funktsioon!), kasutajate importimine / eksportimine soovi korral tasuta tugi, regulaarsed värskendused ja isegi mõned boonused. Looge ainulaadne WordPressi liikmesuse sait ja hallake seda vaevata, kasutades MagicMembersi pistikprogrammi.

12. WPMUdevi liikmelisus WordPressi plugin

https://premium.wpmudev.org/project/membership/

WPMU DEV on koduks paljudele toredatele pistikprogrammidele. Üks neist suurepärastest pistikprogrammidest on populaarne liikmelisuse plugin, mis võimaldab teil hõlpsalt ja kiiresti liikmelisuse saidi üles seada. WPMU DEV-i liikmelisuse pistikprogramm aitab teil luua suurepäraseid WordPressi liikmeks muutmise saite, näiteks GigaOm, The New York Times ja Mixergy. Muud liikmelisuse funktsioonid hõlmavad paindlikke liikmelisuse võimalusi, hõlpsasti kasutatavat lohistamisliidest, sisu viivitamatut edastamist tasumisel, sisu tilkumist, kohandatud liikmelisuse taset, mitut makseväravat, ühilduvust WordPressi ja BuddyPressiga, suurepärast tuge, eNewsletteri pistikprogrammi teie jaoks e-posti kampaaniad, piiramatud värskendused ja palju muud.

Liikmelisuse pistikprogrammi saate korjata WPMU DEV liikmelisuse osana. Sellega saate juurdepääsu hämmastavatele pistikprogrammidele, teemadele, ulatuslikule WordPressi ekspertide kogukonnale ja muu hulgas piiramatule toele. Üsna pakett, eks? See on tõesti nagu omada isiklikku WordPressi arendusmeeskonda.

13. Tasulised liitumised tasuta WordPressi pistikprogramm

Tasulised liitumised tasuta WordPressi pistikprogramm

Tuhandete allalaadimiste ja hulga ainulaadsete funktsioonide abil on tasuline liikmelisus Pro tegelik asi. Tasuline liikmelisus Pro on 100% tasuta, mängib hästi populaarseid makseprotsessoreid ja pakub põhjalikku dokumentatsiooni. Pistikprogrammil on mitu liikmelisust, paindlikud hinnakujundusvalikud, mitmetasandiline juurdepääs sisule, liikmesteatised, reklaamide peitmine premium-liikmete eest ja see on täielikult SEO-ga valmis.

Kas otsite rohkem? Arendaja on loonud üsna vähe vinge lisandmoodulid. Lisage funktsioone PayPal Expressi jaoks, automaatne uuendamine, BuddyPressi integreerimine, annetused, kasutajate import, liikme märgid ja palju muud.

14. plugin aMember Pro WordPress

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

aMember Pro on väga paindlik ja kasutajasõbralik WordPressi liikmelisuse plugin, mis aitab teil aktsepteerida liitumistasusid, edastada allalaadimisi ja digitaalset sisu, saata uudiskirju, juhtida teie enda sidusprogrammi, hõlpsasti integreerida veebipõhine kogukond WordPressiga ja isegi hallata oma kasutajad / liikmed. Pistikprogrammiga on kaasas palju muid põnevaid funktsioone, näiteks veebipõhine administreerimine, mitme keele tugi ja tasuta installimine. 179,95 dollari dollari juures on aMember Pro natuke kallis.

15. WP-liikmete tasuta WordPressi plugin

WP-liikmete liikmelisuse pistikprogramm

WP-liikmed on populaarne tasuta WordPressi liikmelisuse plugin, millel on palju suurepäraseid funktsioone. See töötab väljastpoolt, seda on lihtne installida ja kasutama hakata, ainult liikmetele sisu loomine, registreerimine ja sisselogimine on teie sisu ja teemaga kooskõlas, kohandatud sisselogimisvidin, kohandatud registreerimisvälja valikud, administraatori kinnitusvalik uutele kasutajatele, CAPTCHA integreerimine, palju konkse kohandatud laiendite jaoks. See pistikprogramm on suurepärane ja taskukohane võimalus teie WordPressi saidi põhilisteks liikmelisusteks.

16. OptimizePress WordPressi liikmelisuse pistikprogramm

OptimizePress WordPressi liikmelisuse pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Nende veebisaidilt on optimeerimine uus viis suure konverteerimisega maandumislehtede müügilehtede ja liikmesusportaalide loomiseks. ” Sellest lihtsast sissejuhatusest saate kohe teada saada OptimizePressi eelistest. Saate hõlpsasti luua liikmesuse portaale, ametkondlikke ajaveebid, müügilehti, täielikke käivituslehti ja sihtlehtede teisendamist.

Selle WordPressi liikmelisuse pistikprogrammiga on kaasas hämmastavad funktsioonid, sealhulgas mobiilne sõbralik kujundus, kasulikud veebiseminarid, täielik logimissüsteem, LiveEditori süsteem reaalajas ehitamiseks ja redigeerimiseks, täielikult integreeritud WordPressiga ja üle kolmekümne (30+) malliga. OptimizePress maksab vahemikus 97–197 dollarit.

17. ARMember WordPressi liikmelisuse pistikprogramm

ARMember WordPressi liikmelisuse pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Seal on palju WordPressi liikmelisuse pistikprogramme, kuid kõigil neist pole teatud funktsioone, mida võite oma liikmelisuse saidi loomiseks vajada. Mõned neist pakuvad selget liikmelisuse taset ja tellimuste haldamise funktsiooni, teised on aga head ainult tellimuse müümiseks ühel tasandil. Mõnel neist on ulatuslikud makseväravad, sisule juurdepääsu juhtimine, lihtne integreerimine ja muud tugevad funktsioonid, et luua vaevatu WordPressi liikmeks olemise sait.

Kui otsite kõikehõlmavat paketti, mis sisaldab mitmesuguseid lisa- ja mainitud funktsioone, olete õiges kohas. ARMember WordPressi liikmelisuse pistikprogramm viib teie ettevõtte edu tippu oma võimega luua täielik liitumissüsteemi komplekt.

ARMember on WordPressi liitumisprogrammi pistikprogrammi Šveitsi nuga. Parim WordPressi liikmelisuse pistikprogramm sai veelgi paremaks, kasutades hulgaliselt eksklusiivseid funktsioone. Vaatleme siis iga funktsiooni lühidalt ükshaaval, et anda teile kindel mõistmine ja põhjused ARMember WordPressi liikmelisuse pistikprogrammi proovimiseks.

ARMemberil on ainulaadne ja lihtsaim viis liikmelisuse seadistamise viisardi jaoks, mis loob ühe lühikese koodi, et muuta kogu osalusprotsessi käsitlemine lihtsaks ja soodsaks. Koos sellega on kaasas sisseehitatud vormiehitaja, et luua köitev sisselogimisviis ja WordPressi registreerimisvormid koos paljude teiste kujundavate kohandamistega. Valige paljude liikmestaatuse mudelite hulgast. Lisaks sotsiaalsete sisselogimiste lisamisele, maksetsükli seadistamisele, mitmetasandiliste liikmelisuste lubamisele, tasuta prooviversiooni lisamisele ja WooCommerce’iga sünkroonimisele. Pluss ARMember pakub ainulaadseid võimalusi liikmete kutsumiseks, konto lukustamiseks ja kaheastmeliseks registreerumiseks.

Erinevalt teistest liikmelisuse pistikprogrammidest on ARMemberil ka sisseehitatud integratsioonid, mida teised pistikprogrammid pakuvad tasuliste lisandmoodulitena. Lisaks on see täielik pakett liikmelisuse loomiseks ilma ühtlase põhilise programmeerimistaustata.

18. WooCommendi liikmelisuse pistikprogramm

WooCommendi liikmelisuse pistikprogramm

Kui soovite oma poe liikmelisuse luua, siis on üks parimatest võimalustest WooCommerce liikmelisus. Selle abil saate luua ja müüa liikmelisusi, mis omakorda annab kasutajatele juurdepääsu teie WooCommerce Store tootevalikule. Samuti saate seada valikuid liikmelisustele juurdepääsu võimaldamiseks pärast toote ostmist, aasta- või kuutellimuste ostmist või käsitsi liikmelisuse määramiseks ainult kutsega liikmetele.

Veel üks ainulaadne omadus on tilguti sisule juurdepääs. WooCommerce’i liikmelisuse abil saate anda juurdepääsu mitmesugusele sisule või toodetele vastavalt liikmelisuse tähtajale (1 nädal, 1 kuu, 1 aasta jne). Samuti saate liikmetele pakkuda eksklusiivset saatmist või allahindlusi.

19. Lõplik liikmelisus

ulltimate tagsuse pro WordPressi plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ultimate Membership Pro on liikmelisuse ja tellimuste haldamise WordPressi pistikprogramm, mille abil saate oma WordPressi saidil luua ainult liikmetele mõeldud sisu. Selle pistikprogrammi abil saate oma sisuga raha teenida!

Ainult liikmetele mõeldud sisu loomine on suurepärane viis oma ajaveebist lisatulu teenimiseks. Ultimate Membership Pro abil on teil hulgaliselt võimalusi spetsiaalse sisu seadistamiseks ainult oma liikmetele. Üks võimalus on luua lehti ainult oma liikmetele, kuid teil on ka võimalus lihtsalt piirata lehe sisu kogu URL-i asemel.

Veel üks Ultimate Membership Pro suurepärane funktsioon on võimalus tellimistaset luua. Nii saate luua lisatasu või lisatasusid (näiteks tasuta e-raamatuid või isegi spetsiaalseid kupongikoode) neile, kellel on lisatasu liikmeks. Ja ärge muretsege maksete kogumise pärast, kuna Ultimate Membership Pro toetab mitut makseväravat (PayPal, Scribe jne), aga ka ühekordseid ja korduvaid makseid.

Muud vinge plugina funktsioonid hõlmavad e-turunduse integreerimist 9 populaarse platvormiga, tõlketuge, sotsiaalseid sisselogimisi, kohandatud ümbersuunamisi, kujundusvalikuid ja malle ning palju muud. Allpool on loetletud rohkem funktsioone või saate Ultimate Membership Pro kohta veelgi rohkem teada saada, kui soovite eelvaate vaadata.

Lõplikud mõtted parimate WordPressi liikmelisuse pistikprogrammide kohta

WordPressi liikmelisuse sait on suurepärane ärimudel, millel on nii palju kasvupotentsiaali. Kui olete mõelnud WordPressi liikmelisuse saidi avamisest, on teil nüüd 15-aastaseid ja parimaid WordPressi liikmelisuse pistikprogramme, et teie eest rasket tööd teha.

Võtke aega, et valida üks, mis teie jaoks sobib. Mis kõige parem, kui loote hämmastava WordPressi liikmelisuse saidi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map