15+ parimat WordPressi kohandatud sisselogimislehe pistikprogrammi

Kohandatud sisselogimisleht WordPressis on üks tõhusamaid viise oma kaubamärgi loomiseks. Kui soovite, et teie ettevõte oleks edukas, peate töötama brändi väärtuse kallal. Kui soovite lugeda head lugemist, vaadake Forbesi artiklit brändi loomise tähtsus. Vaatleme nüüd mõnda näidet WordPressi tööstuses.


  • StudioPress seostatakse nimega „Genesis“ või „Genesis Framework“. Kõik teavad mida StudioPress esindab kodu juhtivale tööstusele Genesise raamistik jaoks WordPress. Ilusad, kindlameelsed teemad võtmed kätte ja koos järeleandmatu toega.
  • Kui sa Google “parimad tasuta WordPressi teemad“, Leiate, et WPExplorer on ülaosas.

Kõik see kindlasti ei juhtunud ühe päevaga. See võttis aastatel rasket tööd, et jõuda sinna, kus need ettevõtted ja saidid täna asuvad. Sellegipoolest pidi bränding tegema a palju sellega.

WordPressi sisselogimisleht näeb tavaliselt igal saidil sama. Enamik saite kasutab muutmata skripti wp-login.php, millel on sama kujundus. Kohandatud sisselogimisleht on esimene samm oma WordPressi saidi kaubamärgi kujundamisel.

Paljud WordPressi kasutajad võivad oma teemadele kulutada 50 dollarit ja 100-tunnised töötunnid, kuid ainult vähesed neist võtavad aega, et anda oma sisselogimislehele kordumatu ilme (välja arvatud juhul, kui olete üks õnnelikest inimestest, kes ostis kokku rakenduse Total – mis sisaldab kohandatud sisselogimislehe valikud, et luua oma ainulaadne leht, nagu selle postituse esiletõstetud pildil). Saate skripti wp-login.php muuta, kuid see nõuab kodeerimisoskust ja märkimisväärselt palju aega. Välja arvatud juhul, kui olete loomulikult AJ sarnane arendaja. �� Seetõttu oleme loetlenud mõned parimad WordPressi pluginad, mis aitavad teil mõne minuti jooksul kickassi sisselogimislehe üles ehitada..

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Spetsiaalselt sisselogitud sisselogimise lisandmoodul WordPress

ithemes Kohandatud sisselogimise WordPressi pistikprogramm

Spetsiaalne sisselogimine aitab teil hõlpsasti luua kohandatud WordPressi sisselogimislehte. See on laaditud koos stiilijuhiga, mille abil saate üles laadida kohandatud taustpildi ja stiilida sisselogimisvormi erinevaid aspekte. Päise pildi saate lisada ka oma WordPressi meediateegist. Kohandatud sisselogimine loob kaks vidinapiirkonnad oma WordPressi sisselogimislehel, kuhu saate paigutada vaikimisi või kohandatud vidinad. Räägitud sisselogimine on saadaval iThemes Plugin Suite’is.

2. Kohandatud sisselogimise teema leht Premium WordPressi pistikprogramm

WordPressi kohandatud sisselogimise teema leht

Azzaroco välja töötatud pistikprogrammil on oma kohandatud sisselogimislehe mallide komplekt! Jah see on õige. Lisaks sellele, et nad on täielikult reageerivad ja hämmastavad animatsiooniefektid, võite oma disaini alustama ka eelmonteeritud mallide komplektiga. Pistikprogramm ühildub WordPress Multisite, WooCommerce ja BuddyPressiga.

3. Kohandatud sisselogimine ja juurdepääs Premium WordPressi pistikprogrammile

Kohandatud sisselogimisjuurdepääsuga WordPressi pistikprogramm

Projekteerinud Elite Themeforest’i autor PressApps, see plugin teeb enamat kui lihtsalt kohandatud sisselogimislehte. Matemaatika küsib formaalset rämpspostitõrje moodulit. Saate blokeerida sisse logimata kasutajatele kindlad lehed, postitused, postitustüübid ja taksonoomiad, näiteks kategooriad ja sildid.

See pistikprogramm jaotab komponendid mooduliteks – Logi sisse, Registreeri ja Unustasid parooli vormid (moodulid) saab paigutada samale lehele. Kuigi seda ei soovitata, on see kindlasti tore teada, et saate! Samuti saate piirata WordPressi juhtpaneeli juurdepääsu abonentidele ja suunata kasutajad sisselogimisel ja väljalogimisel.

4. Pathway Premium WordPressi pistikprogramm

Pathway kohandatud sisselogimislehe WordPressi pistikprogramm

Pathway on kõige populaarsem WordPressi sisselogimislehe pistikprogramm Themeforestis, mida on selle artikli kirjutamise ajal üle 500 müügi. Funktsioonide hulka kuulub sisselogimisvormi ja tausta CSS-i kohandamine hõljukiefektidega. Selle pistikprogrammi abil saate lisada kohandatud logo ja autoriõiguse teksti. Sellel on piiramatud disainivalikud, nii et saate mängida kuni saate oma ideaalse kujunduse.

5. Brändiga sisselogimiskuva tasuta WordPressi pistikprogramm

Brändiga sisselogimiskuva WordPressi pistikprogramm

Bränditud sisselogimisekraan on tasuta WordPressi kohandatud sisselogimislehe pistikprogramm, mis hõlmab täisekraani ja tundliku taustpildi tuge, kohandatud logo üleslaadimist ja palju muid kohandamisvalikuid. Tegeliku sisselogimisvormi saate paigutada lehe vasakusse, paremasse või keskele, kokku kuue positsiooni.

6. BM kohandatud sisselogimise tasuta WordPressi pistikprogramm

Binaarne Kuu kohandatud sisselogimise WordPressi pistikprogramm

Binary Moon välja töötatud BM Custom Login on üsna vana, kuid samas lihtne, tõhus ja hõlpsasti seadistatav WordPressi kohandatud sisselogimislehe pistikprogramm. Arendaja väidab a Flickri rühm kus pistikprogrammi kasutajad jagavad selle pistikprogrammi abil loodud loomingulisi sisselogimislehti (muu hulgas).

7. A5 kohandatud sisselogimislehe tasuta WordPressi pistikprogramm

A5 kohandatud sisselogimislehe WordPressi pistikprogramm

WordPressi tuntud kohandatud sisselogimislehe pistikprogramm, A5 kohandatud sisselogimine võimaldab teil lisada kohandatud logo, muuta taustvärvi ja muid sisselogimisvormi CSS-efekte. See on paljasjalu lihtne pistikprogramm, kuid saab töö tehtud.

8. WP kohandatud sisselogimise tasuta WordPressi pistikprogramm

WP kohandatud sisselogimise WordPressi pistikprogramm

See on lihtne plugin. Vaja on vaid lisada oma blogi päis ja jaluse skript sisselogimislehele. See on mõeldud kasutajatele, kes ootavad pistikprogrammilt väga vähe (või just seda) funktsiooni. Sellest hoolimata parandab päise ja jaluse lisamine teie saidi sisemise linkimise, mis on SEO jaoks hea.

9. Kohandatud sisselogimise CSS-i tasuta WordPressi plugin

kohandatud sisselogimise css

Sellel pistikprogrammil on peaaegu täpne funktsioon nagu WP kohandatud sisselogimisel – st see seob teie päise ja jaluse.php sisselogimislehega koos kohandatud CSS-koodi integreerimisega. Võite valida ühe neist kahest pistikprogrammist.

10. Seksikas sisselogimine – tasuta WordPressi pistikprogramm

Seksikas kohandatud sisselogimise WordPressi pistikprogramm

See pistikprogramm võtab teie igava sisselogimislehe ja muudab selle AJAX ja jQuery toega sisselogimis- / registreerimisdiskoks. Funktsioonide hulka kuulub SSL-tugi, reCAPTCHA kinnitamine, unustatud paroolitaotluste juhtimine, kasutaja avatari peitmine, kohandatud ümbersuunamislingid ja palju muud. Lisaks sellele reageerib selle pistikprogrammi loodud sisselogimisvorm täielikult!

11. Memphise kohandatud sisselogimise tasuta WordPressi pistikprogramm

Memphise kohandatud sisselogimise WordPressi pistikprogramm

Selle pistikprogrammiga on kaasas tavaline pakett – kohandatud CSS-i valikud, tausta kohandamine, kohandatud logo jne. Selle unikaalseks müügiargumendiks on sisseehitatud SSL-tugi, Google Analyticsi integreerimine ja võimalus oma blogi parooliga kaitsta.

12. Valge sildi kaubamärgi lisamise plugin WordPress

white-label-branding-for-wordpress-wpexplorer

Oleme sellest pistikprogrammist juba varem ja mõjuval põhjusel rääkinud. White Label Branding on võimas ja lihtne viis teie (või teie klientide) jaoks administraatori ja sisselogimislehtede välimuse kohandamiseks. Lisaks on pistikprogrammil eksklusiivsed värvilahendused ja sisselogimismallid, mille saate alla laadida oma litsentsivõtme abil, nii et teil pole probleeme oma kohandatud sisselogimiskuva kiire seadistamisega.

13. Minu WordPressi sisselogimislogo tasuta WordPressi pistikprogramm

Minu WordPressi sisselogimislogo plugin

See on WordPressi hoidlas kõige lihtsam kohandatud sisselogimislehe pistikprogramm. See lisab lihtsalt teie WordPressi sisselogimislehele kohandatud logo. Oma sisselogimislehele saate lisada ka kohandatud sõnumeid ja fade-in-efekte.

14. Erident Custom Login ja armatuurlaua tasuta WordPressi pistikprogramm

Erident Custom Login ja armatuurlaua WP pistikprogramm

See pistikprogramm sisaldab kohandamisfunktsioone, mis on piisavad teie brändi sisselogimislehe kujundamiseks. Tavalised valikud hõlmavad CSS-i võimalusi tausta muutmiseks, kohandatud logo üleslaadimiseks ja vormi kujundamiseks. Kaks ainulaadset funktsiooni hõlmavad jQuery värvivalijat, muutes jaluse teksti administraatori juhtpaneelil.

15. Sotsiaalse sisselogimise tasuta WordPressi pistikprogramm

Sotsiaalse sisselogimise WordPressi pistikprogramm

See on üks minu lemmik pluginaid. See lisab võimaluse registreeruda oma WordPressi saidil 25+ sotsiaalvõrgustike kaudu, sealhulgas LinkedIn, GitHub, PayPal, YouTube ja Reddit. See paneb sisselogimisvõimaluse registreerimislehele, sisselogimislehele ja igasse kommentaaride vormi. Koos teie ettevõtte logoga on see pistikprogramm teie veebipõhiste brändingupüüdluste jaoks tõsiseltvõetav.

16. Numbrid Mobiilinumbri registreerimine ja sisselogimine

Numbrid WordPressi mobiilinumbri registreerimise ja sisselogimise pistikprogramm

Digits on plugin, mis laiendab teie WordPressi funktsioone, lisades oma veebisaidile mobiilinumbri registreerimise ja sisselogimise funktsioonid. Sellel kaasaegsel tehnoloogiaajastul on enamik kasutajaid eemaldumas e-kirjadest mobiili- ja sõnumsiderakendusteni, nad ei vaja isegi oma e-posti ja parooli. Kuid suurim negatiivne külg on see, kui kasutaja peab registreeruma mõnele veebisaidile (nagu näiteks WordPressiga ehitatud), küsitakse temalt oma e-posti kontot. Kuna nad ei mäleta oma e-posti aadressi teavet, on neil võimalus jätta registreerumine alles ja see võib veebisaidi omanikule haiget teha, kuna nad kaotavad selle probleemi tõttu kliendid.

Kui mõnel juhul tunneb kasutaja, et ta peab registreerimise lõpule viima, peab kasutaja sisse logima oma e-posti kontole – avama e-kirja – klõpsama kinnituslingil ja siis saab ta veebisaidil juurdepääsu nende kontole. Ja siis tulevad paroolid, isegi kui kasutajal õnnestub kõik see ära teha, on kõige olulisem meeles pidada uue konto konto parooli. Ja selles vanuses on väga raske erinevate kontode paroole meelde jätta ja neid hallata.

Pistikprogrammi Digits abil hoolitsetakse kõigi nende probleemide eest. Kasutajatel pole vaja pikki „turvalisi” mõttetuid paroole meelde jätta ega neid märkmeid pidada. Kasutajad saavad registreerumiseks ja sisselogimiseks kasutada lihtsalt oma mobiilinumbrit ja OTP-d. See aitab ka saidiomanikke, kuna nende veebisaidil vestluste arv suureneb.

Digits kasutab OTP saatmiseks Facebooki kontokomplekti, seega pole SMS-i ostmiseks lisakulusid. Peate lihtsalt plugina ühe korra ostma ja nautima piiramatu OTP SMS-iga tasuta värskendusi.

Järeldus

Kohandatud sisselogimislehe loomine, administraatori juhtpaneeli valge sildistamine ja 404 tõrkelehe kohandamine – see on kõik teie kaubamärgi loomise osa. Sotsiaalmeedia kaasamine ja e-posti turundus mängivad selles tohutut rolli, kuid me keskendume selles artiklis ainult sisselogimislehele. Inspiratsiooni saamiseks vaadake neid hiilgavaid kohandatud sisselogimislehti:

1. CopyBlogger Media

copyblogger meedia sisselogimisleht

2. StudioPress

studiopressi sisselogimine

3. WPExplorer

wpexploreri sisselogimisleht

Ilmselt läheb CopyBloggeri sihtlehega sarnase kujunduse saamiseks vaja veel palju tööd. Kuid see, mida siin WPExploreris kasutatakse, hoiab selle lihtsana ja sobib arvega täpselt.

Teie üle – millised on teie mõtted kohandatud sisselogimislehel? Kas te juba kasutate seda? Anna meile teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map