15+ parimat sisekujundusarhitektuuri teemat WordPressile

Parimad sisekujunduse WordPressi teemad

Sisekujundus on üks intellektuaalselt kõige keerulisemaid ja loovamaid töövaldkondi, mis pärast Teist maailmasõda veojõudu saavutas. See hõlmab elutubade, koridoride, hotelli fuajeede, köökide, pesuruumide, magamistubade, esikorterite, restoranide ja kohvikute kavandamist ning isegi avaliku raamatukogu kujundamist.


Kui olete keegi, kes töötab sisekujundusagentuuris, olete teinud CMS-i tarkvara jaoks õige valiku. WordPress on  vastake kõigile teie nõudmistele. Alustame lihtsast.

 • Kuna teie agentuur on keskendunud kujundus, te ei saa endale lubada keskmise välimusega WordPressi saiti tasuta teemaga, mis on installitud kõigi teiste veebisaidile.
 • Esimene asi, mida vajate pärast WordPressi installimist, on seadistuse kohandamine.
 • Järgmine asi, mida peate tegema, on uue teema installimine.
 • Enne seda peate leidma eks teema oma sisekujundusagentuurile. Ükski juhuslik teema ei tee seda!

Me saame teid selles aidata. Täna vaatame lähemalt paari sisekujundus WordPressi teemad. Need teemad sobivad suurepäraselt teie sisekujundusprojektide tutvustamiseks, näiteks köögi ümberehitused, magistriõppe ümberehitused, elutoa kaunistamine ja muud teie asutuse kavandatud kujundusprojektid. Alustame.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Kokku lihtsad ruumid

lihtne-tühikud-kokku-wordpress-teema-demo

Kogu WordPressi teema lõime meie enda poolt, nii et muidugi soovitame seda! See on meie seni kõige populaarsem ja moodulisem teema. Rakenduse Total abil saate kõigi kaasasolevate kohandaja sätete ja Visual Composeri lehe loomise moodulite kaudu luua põhimõtteliselt mis tahes veebisaidi. Demo Simply Spaces on hea näide väga minimaalsest ja lihtsustatud sisekujundusveebisaidist, mille saate näidisandmete kaudu importida, kui soovite seda kasutada starterina või saate oma saidi nullist üles ehitada, lisades teema oma sisu, nagu soovite, ja kohandage päist, jalust, saidi värve … jne oma täpse maitse järgi.

2. H&D

1. HD - sisekujunduse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See on esmaklassiline teema, mida kasutatakse kõige paremini elutoa sisekujundusprojektide kuvamiseks, hõlmates enamasti esmaklassilist mööblit ja antiikesemeid – see sobib kõige paremini klientidele, kes soovivad elutoale lisada vanaaegse ilme. Teema paistab silma tehniliselt, pakkudes teile seitsme variandi sihtlehe paigutuse valikuid, näiteks – täislaiuse paigutus, parallaksi paigutus, videoliuguri paigutus, teksti rotaator, vertikaalne menüü, kaupluse paigutus ja tsentreeritud logo paigutus. Teemaga on kaasas võimsad teemavalikud, näiteks täielik tüpograafia juhtimine, võrkkesta valmisoleku ikoonid, WooCommerce’i integreerimine ja muud. Samuti on sellel 9 erinevat portfellipaigutust, mille vahel saate valida.

3. Interjöör

Sisekujundusettevõtte tundlik WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

TemplateMonsteri sisekujundusettevõtte teema on üles ehitatud Elementori lehe ehitajale, nii et saate hõlpsalt kujundada ka oma kohandatud paigutusi, nagu ka kodu interjööri kujundades. Plussfunktsioonid Cherry tuumikraamistiku kaudu (näiteks meeskonnaliikmed, teenused, hüpikaknad, portfell jne) muudavad oluliste lehtede koostamise lihtsaks, et tutvustada oma projekteerimistööd, lisada töötajaid ja lisada sotsiaalseid linke. Teema on ka võrkkest, mis on kvaliteetsete piltide jaoks valmis, seadme suurusele reageeriv ja hästi dokumenteeritud.

4. Domik

2. Domik - loomingulise tundliku arhitektuuri WP-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Domiku teema on puhas, elegantne ja julge disain, mis muudab selle ideaalseks sisearhitektidele ja arhitektidele – kõigile, kes vajavad lihtsat, atraktiivset ja tõhusat viisi oma töö jagamiseks klientidega. Selle teemaga on kaasas Visual Composeri pukseerimislehe ehitaja pistikprogramm ja lisatasu font, mille nimi on Futura PT väärtusega 20 dollarit. Arvan, et teine ​​funktsioon, mis muudab Domili teema meie loendis ainulaadseks.

Teema toiteallikaks on Bootstrap 3 raamistik, see toetab AJAX-i lehekülgede üleminekuid (see tähendab, et ühelt lehelt teisele navigeerimisel pole vaja ühtegi lehe värskendust) ning toetab mitut paigutusvalikut, piiramatuid värvivariante, võrkkesta jaoks mõeldud ikoone ja palju muud.

5. Innova

3. Innova - sisustus ja mööbel WordPress CMS teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See teema ilmus esmakordselt 2009. aasta detsembris – see on peaaegu 6 aastat tagasi! Siiski on see teema selles kategoorias üks enim alla laetud (peaaegu 600 korda)! Teemaga on kaasas mitu kodulehe ja portfelli paigutuse võimalust, mida kõiki saab korrata teemaga kaasasolevate demo XML-andmetega. Selle teema juurde kuulub plugin SiteOrigin Page Builder koos tiheda WooCommerce’i integreerimisega, 10 kohandatud vidinaga, kohandatud külgribadega ja võimalusega luua portfooliovidina abil mitu portfelli..

6. Archi

4. Archi - sisekujunduse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Archi teema on kõige lahedam uus laps. Sellel on täisekraanil HTML5 video taust, parallaksi kerimine, WooCommerce integreerimine ja täielikult reageeriv võrkkesta valmis ekraan. Paigutusvalikute jaoks toetab teema 8 avalehte, 4 maandumislehte ja 4 varsti saabuvat lehte. Selle teemaga kaasneb ka Visuaalne helilooja ja Liuguri revolutsioon plugin ja on tõlkevalmis, kasutades WPML sisse panema.

7. Dysania

5. Dysania - tundlik mitmeotstarbeline WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Dysania on puhas ja moodne teema, millel on: paks kirjatüüp keskendudes loetavusele ja tüpograafiale. Teemad tarnitakse koos Dysania Grid galerii ja Zeusi liugur plugin modulaarsuse toetamiseks. Teemal on 20 erinevat lehemalli, 4 “ühe postituse” lehe malli koos kohandatud 404 lehe malliga ja sellel on mitu sisseehitatud lühikoodi. Teema on tõlkevalmis ja kaasas demoandmetega.

8. deKor

6. deKor - sisemuse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

DeKori teema on elegantselt kujundatud teema, millel on hulgaliselt kaasasolevaid esmaklassilisi lisandmooduleid. Lisaks üldlevinud visuaalse helilooja ja revolutsiooni liugurile on sellel teemal integreeritud ka bbPress, WooCommerce, Google Fonts, Font Awesome ikoonid, WMPL ja Mega Menu.

Teema toetab ka 5 erinevat kodulehe paigutust (kõik sisekujunduskategooria alla kuuluvad), RTL-i teksti loetavust ja 5 erinevat värvilahendust.

9. Lõuend

7. Lõuendi sise- ja mööbliportfelli WP-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Lõuend on suurepäraselt kujundatud teema, mis kasutab heldelt ekraanipaigutust täiustatud tüpograafia jaoks. Tänu WooCommerce’i integreerimisele saab seda teemat kasutada mitte ainult sisekujundusportfellina, vaid ka mööbliportfelli või kauplusena. Samuti saate selle teemaga täisekraaniliuguri ja revolutsiooniliuguri pistikprogrammi, sealhulgas müüritise stiilis portfelli paigutuse ja galeriialbumid. Teemaga on kaasas ka kaks erinevat menüü paigutust – vaikimisi ülemine päisemenüü ja külgmenüü. Täiendavaks kohandamiseks on teil ka navigeerimine klaviatuuril, Google ja Font Awesome.

10. ORIEL

8. ORIEL - tundlik sisekujunduse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Oreili teemaga on kaasas võimas administraatori paneel, mis pakub teile piiramatuid värvi- ja külgribavalikuid, tundlikke karusselle, kohandatud vidinaid ja hõlpsasti kasutatavaid lühikoode. Teema ühildub täielikult WPML-iga, Kontaktvormi 7, DV-galerii pistikprogrammiga (lisatasu plugin, mis kuulub selle teema juurde) ja SiteOrigini lohistamislehe ehitaja pistikprogrammiga.

11. Geomeetria

9. Geomeetria sisekujundus- ja mööblikauplus

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Geomeetria on selles loendis üks säravamalt kujundatud pistikprogramme. Seda teemat saate kasutada sisekujundusettevõttes, üldises disainibüroos ja ka mööblikaupluses. Kõigil neil kategooriatel on spetsiaalsed komponendid – näiteks sisekujundusmalli pakkumiskast -, mis aitavad konversioone suurendada. Pistikprogramm sisaldab Visual Composeri, Revolution Slideri ja Swiper Slideri pistikprogramme. Sellel on 4 kodulehe paigutust, 2 ajaveebi paigutust, mitu vidinat ja lühikoodi ning see on ka tõlkevalmis!

12. muljetavaldav

10. Muljetavaldav - siseruumidele reageeriv WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Oma nimele kohaselt on sellel teemal hulgaliselt funktsioone, sealhulgas 2 portfellitüüpi, 3 kohandatud postituse vormingut ja tüüpi, piiramatu külgriba ja värvi ning üle 35 lühikoodi. Teema hõlmab ka kuulsat visuaalset heliloojat, Slider Revolution ja DVHC Forms-pistikprogrammi. Selle teema ostmisel saate ka PSD-faile ja teemade demoandmeid.

13. Interia

11. Interia - tundlik WordPress CMS-i teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Interia teema käivitab kerge SiteOrigin Page builder plugin, mis võimaldab teil mõne minuti jooksul luua uimastavaid lehti. Arendaja lisab kindlasti laheda pistikprogrammi nimega „Kaya Interia Page Widget”, mis sisaldab kõiki selle teema loodud kohandatud vidinaid, nii et saate hõlpsalt teiste teemade juurde minna, säilitades samal ajal oma praeguse teema andmed. Teema pakub teile ka kohandatud pildi tausta ja mitut liugpistikprogrammi, kohandatud külgriba generaatorit ja täielikult integreeritud Google Fonti tuge.

14. Kaasaegsed interjöörid

12. Kaasaegne siseruumidele reageeriv WordPress-teema 2

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kaasaegne interjöör on täisekraanil Flex-liuguri abil võrkkesta valmis graafika ja täiustatud stiilivõimalustega elegantne kujundus. G3 Page Builder (kuulub teema juurde) aitab teil hõlpsalt kohandatud lehti luua ja teema administraatoripaneel võimaldab ühe klõpsuga juurdepääsu teema peamistele kujundusseadetele, nagu värvi- ja fondihaldus.

15. Allston

Allstoni kaasaegse sisekujunduse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Allston WordPressi teema loodi sisekujundus- ja arhitektuuribüroodele. Puhas ja kaasaegne esteetika muudab teie töö silmapaistvaks. Kasutage sisseehitatud funktsioone, nagu lehe koostaja, projektide tutvustus, interaktiivsed kastid, infograafilised elemendid, päise tüübid, kohandatud lühikood ja palju muud, et luua oma disainiblogi, portfoolio ja isegi veebipood. Selle teemaga on kaasas ka Sider Revolution – kvaliteetsed, uimastamise ja animeeritud liugurid mis tahes lehel või postituses.

16. Coca

Coca - sisekujundus ja arhitektuur WordPress

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Coca on WordPressi sisekujunduse teema, millel on enam kui 18 kodulehe paigutust, võimsad pistikprogrammid (Visual Composeri lehe koostaja, Slider Revolution, Real 3D FlipBook, Image Map Pro, UpQode Google Maps), täielik toetus WooCommerce e-poe pistikprogrammile ja kohandatavad teema sätted. Kõik see ja palju muud teeb Cocast suurepärase alguse teie enda disaini jätkamise, veebiagentuuride portfelli loomiseks või isegi disainilahenduste turu alustamiseks, kus müüte soovitatud kaunistusi. Teie võimalused on lõputud!

Loodame, et oleme suutnud esitada teile rahuldava kogumiku sellest, mis meie arvates on WordPressi parimaid sisekujunduse teemasid. Kui teate mõnda teemat, mis peaks sellesse loendisse kuuluma, palun andke meile sellest teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map