15 parimat raskusvormi lisa ja laiendit

Parimad raskusvormide lisad ja laiendused

Gravitatsioonivormid on nimi, millega WordPressi vormi ehitaja nišis arvestama peab. Ükskõik, kas olete algaja, kogenud disainer või arendaja, pakub Gravity Forms teile kõiki tööriistu, mida vajate võimsate kontaktvormide loomiseks. Lisaks on seda uskumatult lihtne kasutada ja laiendada, muutes selle kuulsaks vormiehitajaks paljudele WordPressi kasutajatele.


Ja nii võimsa ja populaarse vormiga hoone pistikprogrammi jaoks võite oodata palju tasuta ja esmaklassilisi lisandmooduleid. Kuid miks on lisandmooduleid isegi vaja näha, sest vormiehitaja on juba võimas lahendus?

Alustuseks pakuvad lisandmoodulid sügavamat integreerimist WordPressiga, kuna saate integreeruda kolmandate osapoolte teenusepakkujatega, nt e-posti tarkvara, CRM, kasutajatoe tööriistad jne..

Teiseks, ja see on seotud eelneva põhjusega, on pistikprogrammidel tavaliselt lisafunktsioone, mis esialgu ei kuulu raskusvormide hulka.

Kolmandaks säästavad lisandmoodulid palju raha ja aega, kuna iga vajaliku lisafunktsiooni lisamiseks ei pea te palgama kallist arendajat..

Tänases postituses katame mõned parimatest parimatest gravitatsioonivormide lisandmoodulitest, mis võimaldavad teil oma vormid järgmisele tasemele viia. Soovitame teil minna ainult nendele lisandmoodulitele, mis vastavad teie eelarvele ja vajadustele.

Ja kui teil on huvi, katame nii ametlikud kui ka kolmanda osapoole lisandmoodulid. See tähendab, et enne kui jõuame lõppu, on teil enne järgmise esitamise lõppu kõik vajalikud tööriistad kontaktivormide laadimiseks..

Nautige lõpuni ja ärge jätke lahkumata oma hinnatud nõuandeid ja mõtteid!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Gravitatsioonivormide põhilisandid

Gravitatsioonivormide põhilisandid

Kohe gravitatsioonivormide tallist tuleb hämmastav lisakimp. Kui olete Basic, Pro või Elite litsentsi ostnud, saate kohe juurdepääsu põhilistele lisandmoodulitele, mis aitavad teil Gravitatsioonivorme integreerida paari e-turunduse pakkujaga.

gravitatsioon moodustab põhilised lisad

Ma räägin ActiveCampaignist, MailChimpist, Mad Mimist, AWeberist, Constant Contactist ja kaheksast teisest e-posti turundusteenusest. Muud kui need e-posti turunduse pakkujad ei paku Gravity Forms muud põhilitsentsi lisandmoodulit, mis maksab ühe saidi eest 59 dollarit aastas automaatse värskenduse ja tavatoega.

2. Gravity Forms Pro lisandmoodulid

Gravity Forms Pro lisandmoodulid

Mõistame, et soovite oma vormidele lisada rohkem kui uudiskirja võimalusi, nii et Gravity Forms’i head kutid tõid teile juurde Gravity Forms Pro lisandmooduli, mis on saadaval ainult kehtiva Pro või Elite litsentsiga.

Lisaks tavalistele lisandmoodulitele saate veel 16 lisandmoodulit, mis kahtlemata muudavad teie raskusvormide kogemuse revolutsiooniliseks.

gravitatsioon moodustab lisad

Alustuseks saate nüüd integreerida raskusvormid Zapieriga, mis tähendab, et teil on ühe nupuvajutusega juurdepääs enam kui 1000 muule integratsioonile (või veebirakendustele). Teiseks on teil PayPali maksete standard, mis tähendab häid asju, kui soovite oma vormidele makseid lisada.

Mida veel? Las ma vaatan. Oh jah, saate teiste seas ka muid lisaseadmeid, nagu Agile CRM, Dropbox, Slack, Trello, Help Scout, Campfire, Breeze, Pipe videosalvestus ja Highrise. Pro-litsents maksab kolme automaatse värskenduse ja standardtoega veebisaidi eest 159 dollarit aastas.

3. Gravitatsioonivormide eliitlisandid

Gravitatsioonivormide eliitlisandid

Gravity Forms’i energiakasutaja jaoks on teil Elite lisandmoodulid, mis on kolmest suurim ja tugevaim kimp. Alustuseks toetab pakett piiramatuid veebisaite ja on WordPressi mitme saidiga valmis. Lisaks saate prioriteetset tuge ja kokku 43 lisandmoodulit.

Kui teil on Pro-litsents, annab Elite-litsentsile üleminek teile veel 14 lisandmoodulit, näiteks 2Checkout, Authorize.net, Kupongid, Osalised kirjed, Küsitlused, Küsitlused, Kasutajate registreerimine ja Veebikuulutused, et anda teile ülevaade sellest, mida oodata.

gravitatsioon moodustab eliit lisad

Elite litsents määrab teile aastas 259 dollarit. Saate kõigi litsentside üksikasjaliku dokumentatsiooni, nii et vali see, mis teile sobib, ja alustage.

4. Gravitatsioonivormid Styles Pro

Gravity Forms Styles Pro

Vaatame, et oleme juba number neli, ja Gravity Forms’i ametlikud lisandmoodulid võtavad kolm esimest positsiooni. Mis kiirustab? Kas soovite teada saada, kuidas saate oma vorme stiilselt kujundada, ilma koodirida puudutamata? Kui see on kõlav jah, ei saa te kindlasti endale lubada Gravity Forms Styles Pro lisandmooduli edastamist.

Vormide kujundamise osas viib pakendisse Gravity Forms Styles Pro lisandmoodul. Lisandmoodul võimaldab teil luua, kohandada ja stiilida vormipaigutusi, -välju, -nuppe, raadioid, märkeruute ja nii edasi.

Lisaks saate üle 2000 ikooni Fantastiline font ja Materjal. Lisaks on teil alustuseks eelnevalt ehitatud stiiliteemad. Ja et saaksite kasutada rohkem võimalusi, kui teil kunagi vaja on, saate kohandada selliseid elemente nagu ääriste värvid ja laiused, äärise raadius, fondi värv, taustad, sildi font, suurus ja värv ning saaksin edasi minna.

Tänu intuitiivsele administraatori liidesele ei pea te vingete stiilide lisamiseks koodi süvenema ega võitlema! Selle vormikujunduse lisand pakub teile lõputuid võimalusi luua ilusti reageerivaid vorme, mis suurendavad teie konversioonimäärasid.

5. Gravitatsioonivormide ühtlane jälgimine (tasuta)

Isegi gravitatsioonivormide jälgimine

Kas soovite lisada sündmuste jälgimist oma raskusvormide vormidele? Muidugi olete ja armastate lisandmoodulit Gravitatsioonivormide sündmuste jälgimine.

Tänu sellele raskusvormide lisandmoodulile saate sündmuste jälgimise hõlpsalt oma raskusvormidele lisada, kasutades Google Analyticsit, Google Tag Manager ja Matomo (endine Piwik).

Lisaks saate seadistada tingimusliku loogika mitme sündmuse jaoks, jälgida vormi lehtimist, luua kohandatud sündmuste kategooriaid, toiminguid, silte ja väärtusi. Lisaks saate maksevormidele dünaamilisi sündmuste väärtusi seada ja nii edasi.

6. WP kontaktliugur (tasuta)

WP kontaktliugur

Kui tunnete oma tõeliselt hästi, siis teate, et mul on asi lihtsate tööriistade jaoks, mis hõlbustavad teie tööd. WP kontaktliugur on üks selline tööriist. Vormi avaldamise asemel oma lehel saate kontaktivorme kuvada kogu veebisaidil, kasutades nuppu Kontaktid.

Kui külastaja klõpsab kontaktnupul, libiseb teie vorm vaatesse, mida teeb täpselt WP-kontaktisikute lisandmoodul.

Pidage meeles, et WP Optin Wheeli ülevaate tegime paar nädalat tagasi? Kus libistatav hüpik vedas konversioonide suurendamiseks õnneratta? Noh, WP Contact Slider teeb midagi sarnast, kuid varanduse asemel võtab teie raskusvormide vorm keskpunkti.

Konkreetsetel postitustel või lehtedel kuvamiseks saate luua mitu liugurit. Lisaks saate kontaktnupu kuvamiseks valida erinevaid positsioone, sealhulgas oma veebisaidi vasakut või paremat külge. Lisaks saate kohandada oma kontaktnupu ja sisselülitusvormide välimust vastavalt oma kaubamärgile.

WP kontaktliugurit on lihtne seadistada ja kasutada. Lisaks on sellel ülim lisandmoodulipakett, mis sisaldab veelgi hämmastavamaid funktsioone.

7. Surbma Divi ja gravitatsioonivormid (tasuta)

Surbma Divi ja raskusvormid

Kas kasutate elegantsete teemade Divi teemat? Kui jah, siis teate tõenäoliselt juba teemalaevade fantastilisi stiile kõigi elementide, sealhulgas kontaktvormide jaoks.

Kui soovite oma raskusvormide stiilid sobitada Divi teema oma vormidega, meeldib teile lisandmoodul Surbma Divi ja gravitatsioonivormid..

Lisaks vormikujundusega abiellumisele lisab lisandmoodus Gravitatsioonivormidele reageerivaid stiile, mis on kasulik, kui teil on keerulisi vorme.

Lisandmoodul on kerge ja uskumatult lihtne kasutada, kuid selle raskusvormide lisa kasutamiseks peab teil olema teema Divi. Parim osa on see, et lisandmoodul on tasuta.

8. Gravitatsiooni PDF (tasuta)

Raskusastme PDF

Kunagi mõelnud, kuidas saate vormiettepanekutest automaatselt PDF-dokumente genereerida?

Võib-olla juhite teenusepõhist toimingut ja soovite genereerida PDF-vormingus tellimisvorme andmetest, mille kasutajad teie vormidel esitavad. Või soovite võib-olla luua kohtumistelehe printimise.

Pole tähtis, mida te saavutada tahate; kui teil on vaja vormide esitamistest genereerida PDF-dokumente, soovite lisandmooduli Gravity PDF.

Daamid ja härrad, Gravity PDF on lihtne, kuid üsna kasulik Gravity Forms-i lisand. Lisandmoodul sisaldab komplekti vingeid PDF-i genereerimisfunktsioone, mille alguses te imestate, miks see on tasuta. See muudab kasutajaandmetest PDF-dokumentide loomise neljanda teehöövli kraamiks.

Mis funktsioonidest me räägime?

Esiteks ei vaja te mingeid kolmandate osapoolte API-sid, mis tähendab, et teil on täielik kontroll oma vormide ja PDF-dokumentide üle. Teiseks saate PDF-dokumente automaatselt e-postiga saata ja tingimusliku loogika abil veelgi suuremat jõudu kasutada.

Kolmandaks saate Gravity PDF-i integreerida Gravity Forms ametlike makse lisandmoodulitega, et piirata juurdepääsu PDF-dokumentidele kuni makse kinnipidamiseni.

Neljandaks saate PDF-i kaubamärki kohandada ja seda kohandada oma logo, fondi, värvi ja isegi paberi suurusega. Pidage meeles, et lisandmoodul sisaldab nelja eelvalmis malli, et kohe alustada.

Muud funktsioonid hõlmavad fondihaldurit, nii et saate oma fonte ja turbesätteid installida, et kontrollida, kellel on juurdepääs teie loodud PDF-dele. Lisaks on Gravity PDF-i lisandmoodulil premium-laiendid, mis tähendab, et saate palju rohkem saavutada, säästes samal ajal palju aega.

9. Gravitatsiooni perks

raskuse perks

Kuna Gravity Forms ametlikud lisakimpud domineerivad selle postituse esimeses osas, arvate, et meil on kimpudest piisavalt olnud, kuid eksite. Esitleme Gravity Perksit, mis on Gravity Wizi meeskonna võimas Gravity Forms lisakimp.

Gravity Perks on enam kui 30 Gravitatsioonivormide lisandmoodulite kollektsioon. Või nagu arendaja ütleb:

Gravity Perks on platvorm ja edastussüsteem “perks”. Installige raskusastme perks ja aktiveerige seejärel kõik, mis muudavad raskusvormid teie jaoks veelgi ägedamaks. See sarnaneb Jetpackiga, kuid on mõeldud spetsiaalselt gravitatsioonivormide jaoks.

Kas ma peaksin rohkem ütlema? Oota, oodake järgmisi lisandmoodeleid:

 • Pesastatud vormid keerukate vormide jaoks
 • Lisand oma vormiväljade automaatseks täitmiseks
 • Tingimuslik loogikakujundus
 • Esitamise eelvaade, et kasutajad saaksid enne vormi esitamist teavet kinnitada
 • Sõnade arv
 • Automaatne sisselogimine
 • Ja veel palju muud

Gravity Wiz pakub kolme hinnaplaani, nimelt Basic (49 dollarit aastas), Advanced (129 dollarit aastas) ja Pro (259 dollarit aastas). Valige endale sobiv plaan.

10. Gravitatsioonivormide kirjed Excelis

Gravitatsioonivormide kanded Excelis

Gravitatsioonivormide mäes varjatud lisandmoodulid on pärl, mida võisite juba tükk aega leida. Poisid, öelge suured teated Exceli gravitatsioonivormide kirjetele. Omalt poolt vaeva nägemata saate nüüd kõik kirjed gravitatsioonivormidest otse Excelisse eksportida.

Lisandmoodul surub andmed .CSV-faili ja loob seejärel kordumatu ja turvalise allalaadimise URL-i. Seejärel saate andmed alla laadida või saata URL-i kõigile, kes vajavad juurdepääsu Exceli failile ilma uusi kasutajakontosid loomata.

Selle pistikprogrammiga on kaasas palju konkse, mis võimaldavad teil Exceli väljundit kohandada, nagu soovite. Samuti on olemas hea dokumentatsioonisait, kust saate alustada, ja paljud kasutajad kiidavad arendajat tähetoe eest, isegi kui lisandmoodul on tasuta.

11. Gravitatsioonivormide pildivalikud

Gravitatsioonivormide pildivalikud

Selle asemel, et lisada raadionupule või märkeruudu sildile tuhat sõna, lisage lihtsalt pilt. Gravity Forms Image Choice’i lisandmoodul võimaldab hõlpsalt valida pilte kõigist raadio-, märkeruutude, küsitluste, küsitluste, viktoriinide ja tooteväljadest.

Teie vormimärgistesse pole vaja HTML-i lisada. Gravitatsioonivormide pildivalikute abil saate oma pildi valimiseks ja sisestamiseks tuttava WordPressi kasutajaliidese ja meediumiteegi sirvimise. Ja seda hoitakse silditekstist eraldi.

Gravitatsioonivormide pildivalikud toimivad otse karbist välja olemasolevate lisandmoodulitega, nagu raadionupud, märkeruudud, küsitluste lisamine, küsitluse lisamine, viktoriini lisamine ja isegi toote- ja tootevalikute väljad..

Visualiseeri oma raskusvormide väljad piltidega ja lõpeta vormimärgiste lisamine üks kord ja kõik. Ehkki Gravity Forms Image Choices sisaldab mõnda vaikimisi kujundatud stiili, on oma stiilide rakendamine lihtne, et anda väljadele täiesti erinev ilme.

12. Raskusvormide masstoimingud

Raskusvormide masstoimingud

Gravitatsioonivormide hulgitoimingud muudavad suurte gravitatsioonivormide pika redigeerimise protsessi imelihtsaks. See võib sõna otseses mõttes lühendada tundide väärtuses vormiväljade redigeerimist ja pikkade vormide üldist redigeerimist tunnist mõne minutini. Gravitatsioonivormide hulgitoimingud kasutavad tuttavat ja sujuvat kasutajaliidest, et vorme kiiresti ja hõlpsalt redigeerida.

Kas peate gravitatsioonivormides kiiresti kustutama suure hulga väljad? Gravitatsioonivormide hulgitoimingud võimaldavad teil valida kõik väljad, mida soovite eemaldada, ja ühe nupuvajutusega kustutada kõik vormil olevad soovimatud väljad. Hämmastav, kui teie vormis on 20 + välja.

Kas soovite väljade dubleerimist? Valige lihtsalt suvaline arv vormivälju, klõpsake klooni või duplikaadi nuppu ja olete kopeerinud mõne sekundi jooksul suvalise arvu vormivälju. Kopeerimine on sama lihtne. Nende väljade teisele vormile kloonimiseks valige lihtsalt vormi kopeerimise nupp. Suurepärane samade või sarnaste vormiväljadega uute vormide kiireks loomiseks.

Lisaks raskusvormide hulgitoimingute ümberkorraldamise funktsioon muudab üksikute või mitme vormi välja kiireks lohistamiseks imelihtne. Hankige oma vormi väljad sekunditega soovitud järjekorras. Valige üks või kõik väljad ja järjestage väljad hõlpsalt.

13. Gravitatsioonivormid sõnani

Raskusvormid sõnani

Wordi dokumentide automaatse täitmise pistikprogrammi raskusvormid on WordPressi jaoks täielik dokumentide automatiseerimise lahendus. Enam ei kulu klientidele e-kirjade käsitsi saatmiseks aega. Wordi dokumendi automaatse täitmise pistikprogrammiga on kõik automatiseeritud.

Vormidelt kogutud andmed teisendatakse Wordi dokumentideks, mida saab hõlpsasti alla laadida või kellelegi e-postiga saata. Vormilt andmete hõivamine on sama lihtne kui uue Wordi dokumendi loomine, selle vormiväljadele kaardistamine ja dokumendi genereerimine. Saate üles laadida suvalise arvu dokumendimalle ja kaardistada need väljade moodustamiseks.

Pistikprogramm sisaldab hulgaliselt võimalusi piiramatute Wordi dokumendimallide üleslaadimiseks, mallide vormideks kaardistamiseks (nii et iga kord, kui gravitatsioonivorm täidetakse, genereeritakse seotud dokumendid), dokumentide genereerimiseks lennutoimiku esitamisel ja seejärel allalaadimiseks, e-postiga saatmiseks või uuendage dokumente vastavalt vajadusele.

14. Gravitatsioonivormid PDF-i automaatse täitmise lahenduseks

PDF-i automaatse täitmise lahenduse raskusvormid

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Seadistage automaatreageerijad raskusvormidega PDF-i automaatse täitmise lahenduseks! Üks parimaid viise sildade loomiseks oma olemasolevate ja potentsiaalsete klientidega on hoida neid igal ajal infosilmas. Meilisõnumite käsitsi saatmine on aga peaaegu võimatu iga kord, kui nad teie veebisaidil vormi täidavad.

Parem alternatiiv on eelnevalt määratleda automaatse vastuse e-kirjad, mida saab tellijatele välja saata, kui nad ükskõik millise vormi täidavad. PDF-i automaatse täitmise pistikprogrammi raskusvormid on üks selline lahendus, mis genereerib teie kasutajate sisestatud teabe PDF-failid ja saadab selle automaatselt pärast vormi esitamist.

Kõigepealt peate looma gravitatsioonivormi. Järgmisena kujundage täpselt samade vormiväljadega PDF-mall ja määrake PDF-malli nimeks välja Gravitatsiooni vorm nimi. Seejärel laadige see üles ja avaldage automaatse täitmise sätetest. Võite kasutada ka e-posti malli – lisage lihtsalt adressaatide e-posti ID-d ja lisage oma automaatvastajale kohandatud kiri. Kui kõik need seaded on paigas, hakkab pistikprogramm saatma automatiseeritud PDF-faile meilide manustena iga kord, kui kasutaja täidab teie veebisaidil oleva vormi.

Pange tähele, et pistikprogramm lisab PDFTK-failid teie serveri juurkausta. Nii et kui teie veebisaidil on jagatud hostimisplaan, peate võib-olla selle saamiseks ühendust võtma oma serveri administraatoriga. Kuid wKui kõik eeldused ja sätted on paigas, muudab PDF-i automaatse täitmise pistikprogrammi raskusvormid PDF-vormingus automaatsete reageerijate saatmise imelihtne!

15. MailPoet 3

Täiendavad raskusvormid - MailPoet 3

Kui sa armastad kasutada MailPoet uudiskirjade ja registreerumise raskusvormide jaoks on teil õnne. See tasuta lisandmoodul integreerib su raskusvormid sujuvalt su MailPoeti loendiga. Nii saavad uued külastajad hõlpsalt teie uudiskirja tellida.

Lisandmoodul toetab nime (esimene, viimane) ja e-posti väljad, aga ka mitut loendit, opt-in (või opt-out) vorme ja MailPoet kohandatud välju. Selle tasuta pistikprogrammi abil saate oma kohandatud raskusvormid sünkroonida MailPoetiga kiiresti!


Meie valikud parimate gravitatsioonivormide lisandmoodulite jaoks puudutavad mitmeid valdkondi, sealhulgas makse töötlemine, vormide kujundamine, kliendisuhete haldamine, turvalisus ja nii edasi, mis tähendab, et saate nüüd laiendada gravitatsioonivorme kaugemale oma metsikumast kujutlusvõimest..

Millised on teie lemmikprogrammid Gravity Forms? Jagage meiega kommentaarides, et seda nimekirja pidevalt täiendada. Aitäh!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map