15 parimat kohtumist Broneerimine WordPressi pistikprogrammid

Parim kohtumine - WordPressi pistikprogrammide broneerimine ajakava ja broneeringute jaoks

Kui teie ettevõte tugineb kohtumistele, teil on WordPressi sait ja te pole veel broneeringu pistikprogrammi installinud, peate sellega hakkama saama. Täpsemalt üks neist kohtumiste broneerimise WordPressi pistikprogrammidest.


Pole nii paljudel ettevõtetel põhjust ikka sundige oma kliente helistama neile telefoni teel, võtke nendega ühendust e-posti teel ja oodake vastust või, mis kõige hullem, tulge füüsiliselt oma kontorisse kohtumise kavandamiseks. Lihtsalt kasutatava broneerimispistikprogrammi juurutamine võib suurendada müüki inimestel, kes töötavad suurema osa teie tööajast või kes ei tunne, et käiksid ooterežiimil ja ootaksid, et registratuuri töötaja broneeriks telefoni teel. Ja see võib viia selleni, et rohkem kohtumisi tehakse impulsiivselt, eriti kuna saate neile võimaluse broneerida kohe pärast seda, kui teie veebikoopia on (loodetavasti) oma töö teinud.

Õnneks pakub WordPress selle ülesande täitmiseks palju võimalusi.

Oleme varem katnud broneeringute pistikprogrammid, kuid ainult nii, et need on seotud hotellide nišiga. Täna katame veel 15 ja laiendame oma vaadet, et hõlmata kohtumiste broneerimise WordPressi pistikprogrammid, mis on mõeldud peaaegu kõigi asjade ajastamiseks!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Amelia ettevõtte tasemel kohtumiste broneerimine

Amelia ettevõtte tasemel kohtumiste broneerimine WordPressi pistikprogramm

Amelia on üks võimsamaid kohtumiste broneerimise pistikprogramme, mida saate oma ettevõtte jaoks valida. See automatiseeritud broneerimislahendus töötab ööpäevaringselt, nii et te ei jätaks kunagi uut klienti. Lihtsalt installige, konfigureerige oma seaded ja oletegi valmis rock-n-rollima!

 Amelia broneerimise pistikprogramm sisaldab hõlpsasti kasutatavaid funktsioone oma kohtumiste broneerimise vormide koostamiseks. Tõhusate valikute hulka kuulub tugi mitmele töötajale (koos võimalusega lisada konkreetseid teenuseid, tavalised töötunnid ja vaba aeg igaühe jaoks), kohalik valuuta, teenuse lisad, e-posti teatised, pildigaleriid, kupongid ning värvi- ja kirjasuvandid kasutajaliidesele kujundus.

Kui teie vorm on valmis, saavad kliendid kasutada interaktiivset kohtumiste kalendrit (igakuine, nädalane, igapäevane ja ka nimekirja / ajajoone vaade) ja ainulaadset sammhaaval broneerimisviisardit faseeritud filtreerimisega, et leida konkreetse teenuse jaoks kohtumisaeg konkreetne töötaja (või isegi täpses asukohas). Kui on aeg maksta, saavad kliendid oma aja reserveerimiseks või kohapealse makse valimiseks kasutada Amelia sisseehitatud makseväravaid.

Amelia Plugin Services'i lühikood

Amelia sisaldab isegi kasulikku lühikoodi teenuste lehe loomiseks. Lihtsalt kleepige lühikood uuele lehele, et kuvada oma praegused teenused koos parameetritega ühele teenusele, tervele kategooriale või kõigile kategooriatele).

Ikka pole müüdud? Vaadake meie täielikku Amelia kohtumiste broneerimise pistikprogrammi ülevaadet, et näha kõiki funktsioone ja valikuid!

2. Bookneetiline

Booknetic - WordPressi kohtumiste broneerimise ja ajastamise süsteem

Bookneticu abil saate hõlpsalt luua paremaid kohtumisi ja broneerimiskalendrit oma ettevõtte laiendamiseks. See kaasaegne ja reageeriv kohtumiskalender sisaldab arvukalt funktsioone, mis säästavad teie aega ja raha ning muudavad broneerimisprotsessi klientide jaoks sujuvaks. Vormi loomisest makse töötlemiseni saab Booknetic teha kõik. Ükskõik, kas tegutsete salongis, spordikeskuses, advokaadibüroos või muus professionaalses äriettevõttes, vastab Booknetic kindlasti teie (ja teie klientide) vajadustele.

Pärast installimist saate seda kasutada Bookneetiline luua oma veebisaidile oma automatiseeritud kohtumiste broneerimise süsteem. Kuid kõik algab vormi ehitajast. Kasutades reaalajas vormingus sisseehitatud valikuid üldise kujunduse, värviskeemi, broneerimisetappide, mitmetasandiliste teenuste kategooriate, personali, asukohtade ja muu jaoks, saate luua oma ettevõtte jaoks ideaalselt kohandatud vormi. Lisaks saate luua terviklike teenuste pakkumise koos täiendavate lisandmoodulitega ja personali olemasolu.

Booknetic võimaldab teil ka enne kohtumisaega makseid või sissemakseid vastu võtta. Laske klientidel valida PayPali, riba või kohapealse makse vahel. Või kasutage WooCommerce’i, et oma broneeringukalendrit sujuvalt integreerida lisatud maksevõimalustega. Muud märkimisväärsed funktsioonid hõlmavad üksikasjalikku armatuurlauda teie ja teie töötajate jaoks, võimalust eksportida oma kliente ja / või kohtumisi Excelisse (suurepärane andmete haldamiseks või personali ajakavade haldamiseks), samuti tõlge WPML-i abil.

Booknetiliste kohtumiste broneerimise näide

Kuid see pole veel kõik. Ka teie kliendid armastavad Bookneticut. Elegantne ja moodne UX on nii atraktiivne kui ka intuitiivne. Klientidel on võimalus broneerida ükskõik millises seadmes, et hõlpsalt filtreerida personali, teenuste või asukoha järgi, et leida nende vajadustele vastav kohtumisaeg. Ja sõltuvalt teie lubatud suvanditest saavad nad broneerida ka ühe korra, korduvaid ja isegi grupikohtumisi. Sisseehitatud SMS- ja e-posti teavituste tugi ning Google Calendari kahesuunaline sünkroonimine tähendab, et nad ei jäta broneerimata. Oma klientuuri rahulolu hoidmine ja teie ettevõtte õitseaeg.

3. Vik nimetamine

Viki kohtumised

Koostage WordPressi ja Vik Appointmentsi abil oma ettevõtte jaoks täielik kohtumiste ja ajastamise süsteem. See võimas WordPressi pistikprogramm on täis funktsioone, mis muudavad teie aja haldamise kiireks ja lihtsaks.

Esimene neist on usaldusväärne kalender koos veebipõhiste broneeringutega. Vikiga on teil võimalus lisada teenuseid, ajapilusid, kestusi, ürituste mahtu ja isegi töötajate saadavust (aja ja asukoha kaudu). Ja kui teie ettevõte pakub erilist hinnakujundust, mis põhineb kellaajal, puhkusel või aastaajal, saate selle ka lisada! Sel moel saavad kliendid kohtumisi hõlpsalt broneerida, olgu selleks kohtumine naeltega või maksukonsultatsioonid.

Vik Appointments teeb broneeringute ja kliendiarvete haldamise ka lihtsaks. Saate seadistada isegi automaatseid e-posti ja SMS-teavitusi, et klientidele teada anda, kui nende broneering on kinnitatud, või võtta meeldetuletusi. Ja kuna Vik Appointments Pro toetab mitut makseväravat, on võrgus maksete vastuvõtmine lihtne. Kohtumiste broneerimise protsessi muutmine teie klientide jaoks sujuvaks algusest lõpuni!

4. WooCommendi broneeringud ja kohtumised

WooCommendi broneeringud ja kohtumised

Mis iganes teie äri teeks, WooCommendi broneeringud ja kohtumised PluginHive’i poolt on veel üks suurepärane valik. Selle paindliku broneerimise pistikprogrammi abil on teie saidil hõlpsasti vormistatavaid vorminguid kuu, päeva, tunni või isegi minuti kaupa. Lisaks saate lubada klientidel võimaluse valida ühe broneeringuga mitu kohtumist – see on suurepärane võimalus, kui üürite ürituseruume, voodi ja hommikusöögi ruume, mitmepäevast konverentsi või festivali jne..

Pistikprogramm võimaldab mitme töötaja kasutamist ja individuaalset hinnakujundust. Nii saab teie meeskond tasu võtta vastavalt oma teadmistele ja tänu pistikprogrammi dünaamilise kogubroneerimise kulude arvutamise klientuur näeb broneerimisel tariifivalikuid. Samuti saate lubada lisandmoodulite broneerimise mis tahes lisateenuste või funktsioonide jaoks, mida võite pakkuda (näiteks aroomiravi lisand massaaži saamisel).

WooCommendi broneeringute ja kohtumiste näited

WooCommercei broneeringute ja kohtumiste pistikprogramm sisaldab ka e-posti teavituste ja tühistamiste võimalusi (kui lubate neid). Sisseehitatud Google’i kalendri sünkroonimise abil on teil ja teie klientidel lihtne oma ajakavasse uusi kohtumisi lisada. Muude pistikprogrammi funktsioonide hulka kuulub teie hinna nimetamine, failide manused, muutuvhinnad (näiteks kõrgemad hinnad nädalavahetustel või pühadel), WPML-ühilduvus, mitme keele tugi, varade globaalne sünkroonimine teie broneerimiskalendri ja poe vahel ning lisaks tonni muud. Vaadake lisateabe saamiseks peamist pistikprogrammi veebisaiti.

5. Broneerige kohtumine veebis PRO

Broneerige kohtumine veebis PRO WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Tehke kohtumiste broneerimine klientuurile hõlpsaks, kui soovite broneerida kohtumise broneerimise veebis PRO. See pistikprogramm võimaldab kasutajatel broneerida vastavalt meeskonnaliikmele (või saavad nad eelistuseta edasi minna) või teenusele ning seejärel valida kuupäeva ja kellaaja. Ja kuna pistikprogrammi kalendrid ja valikud on reageerivad – broneerimine on igas seadmes kiire ja hõlbus. Külastage Broneerige kohtumine veebis PRO demo, et ise järele vaadata!

Broneerige kohtumine veebis PRO WordPressi pistikprogramm

Lisaks sellele, et broneerida kohtumine Online PRO on klientide jaoks lihtne, on see ka teie WordPressi saidi seadistamise imelihtne. Kasutage oma meeskonna ja pakkumiste lisamiseks lihtsalt pistikprogrammi kiirkäivituse funktsioone. Lisage nii palju töötajaid, kui soovite, valige kahe erineva töögraafiku (töötundide või vahetustega), häälestamise broneerimise ajavormingu vahel, lisage PayPali kassasse ja palju muud. Lisaks saate lubada SMS-meeldetuletused – nii ei jäta teie kliendid enam kunagi kohtumist! Muud pistikprogrammi valikud hõlmavad tööpositsioone, fotosid, puhkusepäevi, teenusekategooriaid ja integreerimist WPML-iga, Twilio, PayPal, SMSC ja Firebase.

6. Kohtumiste broneerimine ja veebiplaneerimine (tasuta)

Kohtumiste broneerimine ja veebipõhine sõiduplaani WordPress plugin

VCita poolt loodud kohtumiste broneerimise ja veebipõhise planeerimise pistikprogramm on suurepärane võimalus kohtumiste vormi lisamiseks oma WordPressi saidile. Pistikprogramm sobib suurepäraselt ürituste, klasside, üks-ühele teenuse ja muu broneerimiseks.

vCita pistikprogramm pakub veebipõhise ajastamise võimalusi, näiteks konkreetse töötajaga teenuse kohtumisi, broneerimiskinnitusi ja maksetoetusi. Kuid see, mis vCita eristab, on sisseehitatud sõnumite ja tagasihelistamise funktsionaalsus. Pistikprogramm sünkroonib vCita mobiilirakendusega, et teavitada teid kohe uutest broneeringutaotlustest või saata kohtumiste meeldetuletusi. Lisaks võimaldab see enne kohtumist oma kliendile sõnumeid ja faile saata. Võimaldades luua ühenduse klientuuriga ja luua suhteid.

cVita ärijuhtimise rakendus

Kuid see pole veel kõik, mida cVita teie ettevõtte heaks teha saab. Rohkem funktsioone saate versiooniks a vCita ärijuhtimine lisatasukava. Sõltuvalt valitud plaanist võib see avada analüütika, kupongide, kliendi tekstsõnumite saatmise, e-posti teel turundamise, töötajate lubade ja isegi prioriteetide toetamise funktsioonid. Plaanid algavad 15 dollarist kuu kohta põhilise veebipõhise sõiduplaani korral või 29 dollarist kuu kohta Essentialsi jaoks – isikupärastatud kliendiportaal, veebipõhine ärikalender ning arvelduse ja arvelduse tugi. Ärijuhtimise tööriistade täieliku komplekti kasutamiseks on teil vaja Platinumi plaani. Kuid arvestades, et vCita on nagu mitu äriteenust ühes, on see enam kui mõistlik investeering.

7. Raamatupidamisarvestuse broneerimine ja planeerimine

WordPressi pistikprogrammi broneerimine ja ajakava broneerimine

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui olete vaadanud tõhusaid kohtumiste broneerimise WordPressi pistikprogramme, olete tõenäoliselt Booklyga varem kokku puutunud. See populaarne online broneerimine pistikprogramm on optimeeritud, et saaksite rohkem kohtumisi broneerida, olenemata sellest, millal ja kuidas teie kliendid teie saidile pääsevad.

Bookly on mobiilne ja tõlkevalmis, nii et teie vormid näevad mis tahes keeles suurepärased välja ükskõik millises seadmes. Lisaks sellele on sisseehitatud tugi e-posti ja SMS-teadete jaoks ning Google Kalendri integreerimine tagavad, et teie kliendid ei jäta kohtumisi kunagi vahele. Kas soovite broneerimise ajal tasu võtta? Pole probleemi – Bookly makseportaalide integratsioonid, sealhulgas PayPal, Stripe, Authorize.net, Mollie, Payson, PayU Latam, 2checkout, PayUbiz ja WooCommerce. Muud funktsioonid hõlmavad värviskeemi valikuid, paindlikku ajastamist, puhkust, broneerimisprotsessi etappe, 50+ valuutat ja palju muud.

Kas soovite enne ostmist proovida Booklyt? Hankige tasuta pistikprogramm Bookly saidil WordPress.org, et näha, kui vinge kohtumiste broneerimine võib olla.

8. Kohtumiste broneerimise kalender (tasuta)

Kohtumiste broneerimise kalender Tasuta WordPressi plugin

Kui teil on lihtsam kohtumiste broneerimise vajadusi (võib-olla vajadusi, mille täitmiseks pole vaja maksta raha), siis võiks teie parimaks panuseks olla tasuta kohtumiste broneerimise kalender. See pakub suuremat funktsionaalsust kui paljude võrreldavate pistikprogrammide tasuta versioonid. Selle pistikprogrammiga kaasasolevate funktsioonide hulka kuuluvad broneeritavad ajapilud, e-posti teatised, Google Drive’i eksportimise võimalus, prinditavad broneerimisloendid, saadavuse kohandamine ja kasutaja broneerimiste arv, captchas ja palju muud.

Kuid paljudele parimatele funktsioonidele juurdepääsu saamiseks peate esmaklassilise versiooni välja vahetama. Näiteks kui võtate oma klientidelt kohtumise eest tasu, pole see pistikprogramm parim mõte, kuna tasuta versioon töötab ainult koos PayPaliga. Mis tahes muu maksevärava kasutamiseks peate mõne raha kahveldama.

9. Templatiliste kohtumiste broneerimine

Templaticu ametisse nimetamise lisatasu lisamoodul WordPress

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Templaticu pakkumine broneerimismaailmale on pisut erinev kui enamikul. See ei esita kasutajale lihtsalt kalendrit; see viib nad otse vormi. Kalender ilmub siis, kui kasutaja klõpsab kuupäeva jaotist. Niisiis, see sarnaneb rohkem sellise seadistusega, millega teie kliendid on harjunud, kui nad broneerivad palju lende või hotellitube. See tuttavus on tugevus.

Nagu enamus kohtumiste broneerimise WordPressi pistikprogramme, lubab ka ajutine broneeringute WordPressi pistikprogramm teie teemas täpsemaid broneerimisfunktsioone, mis sobib ideaalselt rentimiseks. Ja pärast pistikprogrammi ostmist hoolitseb see teie eest kõige eest, ilma kuutasude või muude tehingutasudeta. See on ka üks väheseid pistikprogramme, mis võimaldavad teie klientidel maksta otsese pangaülekandega. (Kui soovite siiski krediitkaarte kasutada, saate alati aktiveerida muid lüüse, nagu ka kõiki muid pistikprogramme.)

Muud omadused hõlmavad muutuvat broneerimisvormi, hooajalisi hindu ja võimalust pakkuda kliendile koos broneeringuga muid teenuseid. Kõrvalistena võib öelda, et pistikprogramm sobib suurepäraselt paljude Templatici WordPressi teemadega – täpsemalt Service Biziga, mis juba sisaldab pistikprogrammi.

10. Kohtumised (tasuta)

Kohtumised WPMUdevi tasuta WordPressi plugin

Ametisse nimetamine on üks kõikehõlmavamaid tasuta broneeringute pistikprogramme, mis on saadaval WordPressi saitidele. Pistikprogrammi funktsioonide loendiga pole mul põhjust seda väidet vaidlustada. Üks ainulaadne funktsioon: kui teil on kokkusaamistega tegelevaid töötajaid mitu, saate anda neile igaühele oma kalendri – lisatud biograafia ja pildi -, et kliendid saaksid valida, millise töötaja vahel nad eelistaksid broneerida.

See töötab ka vastupidiselt: klient saab valida teie ettevõtte pakutavate teenuste loendist ja kui igaüks neist on määratud mõnele teisele töötajale, broneerib ta selle töötaja automaatselt. Lisaks sellele on see hõlpsasti integreeritav Google’i kalendritega – nii teile kui ka kliendile – ilma kodeerimiseta. Ja lõpuks kulub kohtumise broneerimiseks kliendil vaid kolm klõpsu: üks aja valimiseks, üks jätkamiseks kinnituskuvale ja teine ​​kinnitamiseks. See mugavus võib teie müügis ka kajastuda.

Kui loendis on üle 30 muu funktsiooni, sealhulgas kohandatud värvsildid, korduvklientide automaatne täitmine, Google Mapsi integreerimine ja võimalus sisse logida läbi sotsiaalmeedia, pean ütlema, et see näeb välja parim kohtumiste broneerimise pistikprogramm seal hetkel. Seda hinda ei saa ka lüüa.

11. Broneeritud kohtumiste broneerimine

Broneeritud - kohtumise broneerimine Premium WordPressi plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Booked on premium kohtumiste haldur, millel on palju funktsioone ja võimalusi, et luua kohtumiste broneerimise vorm teie ettevõtte jaoks. Aktsepteerige külaliste broneeringuid või nõudke kasutajatelt konto registreerimist, lubage kasutajatel hallata oma pooleliolevaid ja kinnitatud kohtumisi, lisada kohandatud väljade ja ajapilude loomine, luua mitu kalendrit, aktsepteerida tasulisi broneeringuid, kasutades Bookedi WooCommerce’i integratsiooni ja palju muud.

Raamatut on ka lihtne kohandada. Valige valikute jaoks piiramatu hulga värve, tundlik paigutus, sisselogimis- ja registreerimisvorm, kohandatavad e-kirjad jne. Lisaks on sisseehitatud lühikoodide abil kalendrite ja sisselogimisvormide hõlbus sisestamine mis tahes postitusele või lehele. Seal on isegi suvand „Lisa Google’i kalendrisse”, mille saate lisada, et aidata klientidel kohtumisi meelde jätta.

12. Lihtne kohtumine (tasuta)

Lihtne kohtumine - tasuta WordPressi plugin

Pistikprogramm Easy Appointments on just see – lihtne. See on kiire ja lihtne viis kohtumissüsteemi lisamiseks oma WordPressi saidile. Pistikprogramm toetab mitut teenust, töötajaid, asukohti ja paindlikku ajakava, nii et saate koostada täpsema kohtumiste valiku ajakava. Lihtsa kohtumise pistikprogrammi seadistamisel on olemas ka võimalused reklaami kohandamiseks kasutatavate e-posti teavituste saamiseks broneeringu kinnitamiseks, kohtumise olekuks ja kinnitamiseks / tühista.

Vormistiilide osas hoiab Easy Appointments ka lihtsana! Valige 1-2-veeruline paigutus, lohistage vormi väljad (ja looge isegi oma), lisage hinnad või sildid, lokaliseerige kuupäevavalija ja palju muud. Lisaks on sisseehitatud aruandlus, mis aitab teil vormikonversioonidel ja statistikal silma peal hoida.

13.gNõuded gravitatsioonivormide jaoks

gAppointments Gravitatsioonivormide määramine Premium WordPress Plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Siiani oleme katnud eraldiseisvate kohtumiste broneerimise pistikprogrammid, kuid mis saab siis, kui soovite võimsamat vormide süsteemi? Nagu gravitatsioonivormid? Sellesse kohta tuleb ka gAppointments. See lisatasu plugin lisab populaarsele Gravity Forms pistikprogrammile kohtumiste broneerimise funktsioonid.

Kui ühendate gAppointments gravitatsioonivormidega, olete lisanud tugi tasulistele broneeringutele, peaaegu piiramatutele makseväravatele, mitmele broneeringule kuupäeva kohta, teenindusintervallide jaoks, kohandatud teenused, korduvad kohtumised, Google’i ja Yahoo kalendri lingid, e-posti teatised, kohtumiste automaatne kinnitamine / täielik lõpetamine ja veel. See pluss lihtsad stiiliseaded, tõlkevalikud ja lihtne vormiliidesehaldus teeb gAppointments suurepärase valiku.

14. Ultra Pro kohtumiskalendri broneerimine (tasuta)

Broneerimine Ultra Pro kohtumiste kalender Tasuta WordPressi pistikprogramm

Pistikprogramm Booking Ultra Pro pakub suurepäraseid võimalusi broneerimiskalendri koostamiseks ja kohtumiste haldamiseks oma WordPressi saidi kaudu. Külastajad saavad kohtumise broneerida, kasutades aja kindlustamiseks lihtsat 4-etapilist broneerimisprotsessi, seejärel lisab pistikprogramm broneeringu teie individuaalse personali juhtpaneelile, et nad saaksid oma tulevasi kohtumisi hallata.

Kas soovite rohkem funktsioone? Tasuta pistikprogramm Booking Ultra Pro pakub lisatasu täiendust mobiilimaksete, grupibroneeringute, privaatsete märkmete, Google’i kalendri integreerimise, paindliku hinnakujunduse, mitme asukoha ja muu jaoks

15. WooCommendi broneeringud

WooCommercei nimetamine Broneerimine WordPressi pistikprogrammid

Koostage oma kohtumiste vorm WooCommercei abil! Installige broneeringute tegemise, piletite müümise, kohtumiste broneerimise ja muu jaoks lihtsalt lisandmoodul WooCommerce nimetamise broneering. Lisage lihtsalt oma tooted või teenused ja kasutage pistikprogrammi broneeritavate aegade sisestamiseks ja oodake, kuni kliendid broneerivad ajad.

See pole veel kõik. Selle WooCommerce’i lisamisega saate korraldada ühe- või mitme inimese broneeritavaid üritusi, pakkuda spetsiaalseid hindu, kuvada saadavust ajavööndite kaupa, seadistada broneeringukinnitusi ja meeldetuletusi, pakkuda tühistamisi, sünkroonida Google’i kalendritega ja palju muud. Võite virnastada ka täiendavate WooCommerce’i ametlike lisanditega, et aktsepteerida sissemakseid, lubada kolmanda osapoole müüjatel kohtumisi pidada, pakkumiste lisandusi pakkuda jne..

Parimate kohtumiste broneerimise WordPressi pistikprogrammide koostamine

Puudu on kohtumiste broneerimise WordPressi pistikprogrammidest, mis võimaldavad teil kohtumise broneerida WordPressi kaudu. Tegelikult on neid nii palju, et valik võib hõlpsasti üle jõu käia. Kuid loodetavasti väldib selline juhendi olemasolu seda juhtuvat. Kas on muid pistikprogramme, millest peaksin teadma? Midagi tahate mulle ülalnimetatutest rääkida, näiteks oma isiklikke kogemusi? Jäta kommentaar allpool!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map