15 parimat kogukonna WordPressi teemat 2020

Parimad kogukonna WordPressi teemad suhtlusvõrgustikes ja foorumites

Kogukond, foorumid ja sotsiaalsed saidid juhivad kasutajaliiklusest palju liiklust. See tähendab, et peate oma kasutajatele pakkuma suurepäraseid kogemusi ja mis oleks parem viis selleks kui ühe parimate kogukonna WordPressi teemadega?


Selles postituses loetleme 15 parimat (meie arvates) kogukonna WordPressi teemat, mis sobivad teie bbPressi või BuddyPressi saidile. Katame funktsioonirikkaid ja reageerivaid teemasid, mis on suurepäraste klientide arvustustega.

Sel viisil, avastame, mida kogukonna WordPressi teematurg pakub. Nautige ja jagage oma järeldusi lõpus.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Kokku (bbPress)

WordPressi teema ja bbPress kokku: parimad kogukonna WordPressi teemad

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas otsite kiiret ja lihtsat viisi oma foorumi loomiseks? Peame mainima kogu teemat. Tänu bbPressi foorumite integreerimis- ja stiilivalikutele on see kokkuvõttes suurepärane viis veebisaidi loomiseks, et vestlust alustada, oma toote jaoks tugivormi luua, oma naabruskonna kogukonnaürituste tahvli loomiseks jne..

Selle teemaga on kaasas WPBakery leheküljeehitaja võimas laiendatud versioon koos pukseerimismoodulitega üle 50 erineva leheelemendi, sealhulgas nupud, pealkirjad, liugurid, pildid, vahekaardid, lülitid ja muidugi bbPressi foorumid, sisselogimised ja palju muud. WordPressi kohandajas lisatud funktsioonid muudavad kohandatud fondide, värvide, vaikimisi paigutuse, päise ja jaluse kujunduse valimise ning hõlpsamaks.

Kas soovite enamat kui lihtsalt bbPressi teemat? Pole probleem. Kokku on ühilduv enamiku peamiste pistikprogrammidega, sealhulgas (kuid mitte ainult) WooCommerce, sündmuste kalender, Elementor, Open Table, WPML, Polylang, Yoast SEO, JetPack jne. Teemaga on kaasas lisatasu pluginad, nagu Slider Revolution, Visual Composer ja Mall TASUTA. Muud põhifunktsioonid hõlmavad 40+ kiiret impordi näidisdemosid, ulatuslikku veebidokumentatsiooni ja 6-kuulist premium-tuge – nii saate kiiresti alustada (või vajadusel abi küsida).

2. BuddyBoss

BuddyBoss

Kui soovite luua funktsioonirikkama kogukonna, on BuddyBoss teie jaoks. BuddyBossi platvorm, mis on täielikult ühilduv BuddyPressiga, aitab teil veebiklubi luua ja kohandada. Kasutage oma saidi kujundamiseks Gutenbergi redigeerijat ja Elementori lehe ehitaja jõudu. Luba BuddyPress pluss kõik põhiseadistused redigeeritavate liikmeprofiilide, sotsiaalsete gruppide, privaatsõnumite ja muu jaoks. Seejärel julgustage kogukonda tegelema punktide, preemiate, auastmete ja saavutustega. Saate BuddyBossi kasutamisel oma saidil isegi hõlpsalt raha teenida. Lisage lisatasu liikmelisusi, tellimusi või ühekordseid oste.

Kuid BuddyBoss ei peatu sellega. Samuti pakub see arvukalt kasulikke integratsioone, et pakkuda teie kogukonnale veelgi rohkem funktsioone. Lisage sündmuste kalender, kasutades sündmuste kalendrit Pro. WP Job Manager abil looge töökuulutuste sektsioon. Looge kursusi LearnDashiga. Ehitage WooCommerce pood, et müüa kaupu. BuddyBossi abil on lihtne veebisaidi jaoks soovitud sait luua.

3. FoorumPress

Foorum WordPressi teema bbPress

Kui soovite foorumit luua, on teie parim viis spetsiaalselt selleks otstarbeks loodud ja kujundatud WordPressi teema. Üks parimatest bbPressi teemadest on HeroicThemes’i foorumPress.

Alustamiseks on ForumPressi lihtne paigaldada tänu häälestusabile. Teema aktiveerimiseks ja installimiseks järgige lihtsalt juhiseid. Võite isegi prooviandmeid installida, kui vajate natuke abi põhifoorumilehtede konfigureerimise nuputamisel. Plus ForumPress on kohandatav. Kasutage foorumite vastavusse teie brändile lihtsalt reaalajas teema kohandamise seadetega. Muutke värve, põhifonti, saidi logo, jaluse autoriõigusi ja palju muud.

Lisaks on ForumPressis sisseehitatud kõik funktsioonid, mida vajate oma bbPressi foorumi laiendamiseks. Looge kasutajate ühendamiseks mitu foorumit. Hallake teemasid ja vastuseid lihtsalt. Lubage kasutajaprofiilid, kasutajalehed (profiili teabe, kasutaja loodud teemade, vastuste ja eelistatud postituste kuvamiseks) ja isegi foorumi reaalajas otsingu lisamine.

Samuti on ForumPress reageeriv, ühildub populaarsete pistikprogrammidega (näiteks Yoast SEO ja Contact Form 7) ning sisaldab värskendusi ja tuge aastaks.

4. Kleo Pro

kleo kogukonna WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Tänu Kleo BuddyPress-teemale suurepäraste veebisaitide loomiseks ei pea te olema professionaalne arendaja ega disainer. Ärge laske terminil „BuddyPress” teid ära visata, Kleo sobib suurepäraselt bbPressi ja muude kogukonna WordPressi saitide jaoks.

Seitsmes kuninganna, Kleo taga olev võimueliidi autor, pakub teile 27 demoversiooni, mille saate klõpsuga installida. Teise võimalusena saate oma malli luua nullist alates, sest Kleo tarnib muljetavaldavate funktsioonide hordiga.

Me räägime sellistest funktsioonidest nagu intuitiivne administraatoripaneel, piiramatud kohandamisvalikud, mitme saidi paigutus, pukseerimislehe ehitaja, Sensei pistikprogramm, Facebooki sisselogimise integreerimine, BuddyPressi profiili ja grupikaaned, reaalajas teavitused ja palju muud.

5. Aardvark (BuddyPress)

aardvark buddypressi kogukonna WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

BuddyPressi teemadele spetsialiseerunud jõueeliidi autori GhostPooli käsitööna on Aardvark täielik ja jõuline kogukonna WordPressi teema, mis sobib teie BuddyPressi võrkudega.

See pole veel kõik; Aardvark sobib ka veebipoodide, tasuliste liikmelisuse saitide, veebikursuste, uudistesaitide ja muude ajaveebide jaoks. Kõik sellepärast, et teema on funktsioonide poolest üsna mulgustatud.

15 eelmonteeritud demo, mille saate klõpsuga installida, annavad teile oma kujunduse osas alguse. Kuid kui soovite oma lehe paigutuse luua põhjalikult, on Aardvark kaasas WPBakery pukseerimisprojektiga.

Rohkem kui 200 teemavalikut tähendab, et saate luua oma unistuste kogukonna saidi ilma koodirida puudutamata.

6. Suhtle

suhelda kogukonna WordPressi teemaga

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ghostpooli suhelda on tähelepanuväärne WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt igale kogukonnale keskendunud veebisaidile. See on nii värvikirev kui kasulik, aga hämmastavate funktsioonide vahemäluga.

Me räägime lihtsast bbPress / BuddyPress integreerimisest, neljast kodulehe variatsioonist, kuuest postituse paigutusest, üheksa kategooria stiilist, Ajaxi lehe laadimisest, WPBakery lehe koostajast, suurepärastest menüüdest ja piiramatutest kohandamisvõimalustest..

Suhtlemisse kaasnevad lapseteema ja ühe klõpsuga tutvustav sait, mis mõlemad muudavad teie kogukonna saidi loomise imelihtne.

7. Sõber

Sõprade mitmeotstarbeline WordPress / BuddyPress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Looge kogukonna veebisaite nagu boss, kellel on BuddyPressi teema, nagu keegi teine. Buddy on täieõiguslik kogukonnateema, mis paneb teie kätte palju disainivabadust. Sellel on ainulaadne tagasiulatuva foorumi kujundus, mis aitab teie sotsiaalsel saidil rahva hulgast silma paista.

Lisaks on Buddy laevade hulgas võimsad lühikoodid, mitmekeelne tugi, kasutajaliidese registreerimine, võrkkesta pildi tugi, fondiikoonid, otsing kogu saidi ulatuses ja ühilduvus mitme saidiga.

Buddy mängib hästi selliste pistikprogrammidega nagu BuddyPress (muidugi), WooCommerce, bbPress, BuddyPress Activity Plus, Yoast SEO ja palju muud. Teema on kohandatav ja laiendatav.

8. Magus kuupäev

maiustamine-tutvumine-sõnapress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Tutvumisportaal on vaid üks näide paljudest sotsiaalsetest saitidest, mida saate WordPressis luua selliste pistikprogrammidega nagu BuddyPress ja bbPress. Tutvumis- ja suhtevaldkonnas ei saa te endale lubada, et oma kujundusest märk maha jääb.

Sweet Date pakub teile kõikehõlmavat teemat, mis tõotab suurendada teie suhtlemisveebis kasutajate suhtlemist. Noh, saate rakendust Sweet Date kasutada ka muude veebisaitide jaoks, mitte ainult tutvumissaitide jaoks. Kõik sellepärast, et teemat on lihtne seadistada ja kohandada.

Võite oodata selliseid funktsioone nagu liikmelisuse tase, Facebooki sisselogimise integreerimine, partnerite sobitamise süsteem, nutikad teatised, kordumatud profiilid, veebis olek, Ajaxi kiirotsing, lühikoodid ja võimas administraatori paneel.

9. Õitseb (sisevõrk ja kogukond)

läbilöömiseks kogukonna WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

BuddyPressi nišis saavad vähesed WordPressi teemad konkureerida Thrive’iga – võimsa kogukonnateemaga, millel on ulatuslik funktsioonide loend ja seejärel mõned. Meie esmamulje põhjal ei valmista disain ka pettumust, mis tähendab, et teil on teema, millest saate Thrive’is sõltuda.

Mis on laos? Noh, kõik funktsioonid, mida teil on vaja suurepärase kogukonna saidi loomiseks. Õitsenguks on sellised funktsioonid nagu Thrive’i seadistamise viisard, WPBakery lehtede koostaja, isikupärastatud sisselogimislehed, otsesõnumid, projektijuht, failide jagamine, koostöödokumendid, kogukonnafoorumid ja hulgaliselt komplekteeritud lisatasu pluginaid.

Thrive pakub teile kogu energia, mida vajate sotsiaalsete saitide, personali sisevõrgu, õppeplatvormide, foorumite, privaatsaitide ja kõigi muude kogukonna veebisaitide loomiseks. Hea hulga funktsioonide, sealhulgas piiramatute kohandamisvõimaluste abil ei tohiks miski takistada teid unistuste sotsiaalse saidi loomisest.

10. BuddyApp

buddyapp kogukonna WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Seitsmes kuninganna teeb järjekordse esinemise, seekord koos BuddyAppiga, mis on mobiiltelefonidest esimene ja minimalistlik kogukonnateema, mis sobib ideaalselt teie sotsiaalsele saidile. Loova ja mobiilisõbraliku kujunduse ning selle maailma funktsioonide abil saate oma võrgusisu saiti käitada.

BuddyApp pakub selliseid funktsioone nagu boonus HTML5 maandumisleht, otseteated, Ajaxi otsing, täielik reaalajas kohandaja tugi, reaalajas vestlus, teadmistebaas, täiustatud failihaldus, kolm menüükohta, bbPressi foorumid, Facebooki sisselogimine, profiili / rühma kaanefotod ja nimekiri jätkub.

Lisaks sellele saadetakse BuddyApp tipptasemel pistikprogrammidega, nagu näiteks WPBakery lehekülje koostaja, WP-küsitlused, BuddyPress Like, Nutikus ülesandeloend, Visualizer: diagrammid ja graafikud ning palju muud. Ärge võtke minu sõna, andke demole proovisõit ja tulge tagasi oma leidudega.

11. karjad

karjade kogukonna WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Mida sa teed, et kasutajad suhtuksid teie suhtlusvõrgustiku veebisaidile? Kiire vastus: loote ahvatleva ja kasutajasõbraliku veebisaidi, kasutades märkimisväärset WordPressi teemat, näiteks floksid.

Ehkki sellel müügil pole nii palju müüke, leiab Flocks suurepärase kliendihinnangu, lihtsa kujunduse ja funktsioonid, mis teie paruka lahti löövad. Kohe kohe on Flocks suhtlusvõrgustikeks valmis teema, mis muudab mis tahes kogukonna veebisaidi loomise sama lihtsaks kui pirukate.

Saate flokse kasutada sõltumata oma oskuste tasemest tänu selliste funktsioonide halastusele nagu kaheksa kaunist demosid, sotsiaalne sisselogimine, WPBakery lehe ehitaja, neli ainulaadset päise- ja jaluse stiili, isikupärastatud kaanefotod ja palju muud, mida teie pea kohutab hirmust..

12. Besotsiaalne

besocial buddypress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Suurepärane veebisait maksab käe ja jala, eks? Vale, eriti kui teie nurgas on Besocial WordPressi teema eliidiautor Egemenerd.

Lihtsalt öeldes, Besocial on meie loendis teine ​​kõige paremini hinnatud teema ja mul on tunne, et hinnangul on kõik pistmist muljetavaldava kujunduse ja lõputu funktsioonide loeteluga.

Mida öeldakse, mida pakutakse? Besocial pakub teile põnevaid võimalusi, nagu sotsiaalne sisselogimine, otseteated, sündmuste kalender, postkasti esitamine, vastastikused sõbrad, KKK-süsteem, bbPress-foorumid, mitmed postitusvormingud, Facebooki kommentaarid ja ühe klõpsuga demoimport teiste hulgas.

13. Eonet

Eoneti kogukonna WordPressi teemad

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Inimesed imestavad, milline teema on kuum ja see vestlus lõpeb siin. Eonet on üks ainulaadsematest kogukonna WordPressi teemadest, mis on loodud teie kogukonna koostoimimist silmas pidades. See on täielikult kohandatav ja skaleeritav, kuid jääb siiski piisavalt lihtsaks, et saaksite luua särava veebisaidi ilma ühe rea koodi kirjutamata.

Kui teie eesmärk on edendada oma suhtlussaitil kasutajate suhtlemist (ja kes seda pole), võiksite kasutada Eoneti võrgu WordPressi teemat. Teema on ääreni täis funktsioone, mis aitavad teil oma kogukonna saidil suhtlemist edendada.

Kui teil on huvi, pakub Eonet muu hulgas selliseid funktsioone nagu reaalajas vestlus, ühenduste kataloog, dünaamiline ajaveeb, liikmete kaart, WPBakery lehtede koostaja, privaatsed lehed, sotsiaalne sisselogimine, demosisu ja tugev administraatoripaneel. Teema aitab teil oma sotsiaalset võrgustikku ulatuslikult kohandada.

14. Tervitused

tervituskogukonna WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Sõltumata sellest, kas viibite Boca Ratonis, libistades mõnda Roca Patroni või reisides üle maailma, ajate oma asju, vajate usaldusväärset WordPressi teemat, mis tagab teie kasutajatele toreda aja veetmise. Siseneb tervitusse ja päev salvestatakse.

Tervitus on lihtsustatud WordPressi teema, mis annab võistlusele võimaluse raha eest vasakul, paremal ja keskel. Sellel on lihtne disain, kuid selles pole viga; see paha poiss pakib punni funktsioonide osas. Jah, see on tagasi lükatud, kuid see on igas mõttes hirmuäratav teema.

Funktsioonide loendis on muu hulgas tavalised valikud, nagu Slider Revolution, pukseerimishaldur, kontaktvormi koostaja, külgribageneraator, piiramatu hulga värve, mitmekeelne tugi, hüpikakna sisselogimise vorm ja võimsad administraatori valikud..

15. Gwangi

Gwangi tutvumis- ja tutvumisringkondade WordPressi teemad

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Viimaseks on Gwangi – WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt igat tüüpi tutvumis- ja võrgusaitide jaoks. Teema on turul suhteliselt uus (kirjutamise ajal oli see kolm kuud vana), kuid see on vääriline kandidaat kogukonna WordPressi teemade kogu jaoks.

Miks? Te küsite. Alustuseks keskendub Gwangi teie sisule nüüdisaegse kujundusega. Lisaks saate kohandada igat elementi oma südame sisu järgi. BuddyPressi teemasid pole just nii palju, nii et kui märkate ühte, mis raputab, siis parem hoidke seda. Gwangi on üks selline teema.

Funktsioonide osakond lööb su sokid ära. Võite oodata selliseid funktsioone nagu kohtumissüsteem, liikmevahetuse Tinderi stiil, Ajaxi globaalne otsing, vastastikused sõbrad, piiramatu liikmete nimekiri, suurepärased sõnumivahetusfunktsioonid, võime jälgida teisi kasutajaid ja palju muud.

16. Lynk

Lynk suhtlusvõrgustiku ja kogukonna WordPressi teema

Lynk on BuddyPressi ja bbPressiga ühilduv teema, mida saate kasutada sotsiaalse saidi või veebifoorumi loomiseks. Kuid see pole veel kõik – Lynk pakub hulgaliselt muid funktsioone ärikataloogide, ajakirjade või uute saitide, sündmuste ja veebipoodide jaoks.

Lynk pakub kõike, mida kogukonnateemal oodata võiks, kuid on ka mõned üllatused. Nagu megamenüüd, ajaxi globaalne otsing, kohandatav kasutajamenüü, kasutajavormid, kasutajateated (sõnumid, sõbrakutsed, uued postitused jne), MailChimpi integreerimine ja palju muud.

Lõppsõnad parimate kogukonna WordPressi teemade kohta

Suurepärase kogukonna WordPressi teema valimise saladus peitub teie saidi konkreetsete vajaduste mõistmises. Lisaks soovitame teil minna tundlikule ja funktsioonirikkale teemale. Näiteks teema WordPress kokku – see on tõeline mitmeotstarbeline teema.

Esiteks otsustage BuddyPressi või bbPressi (põhimõtteliselt sotsiaalse võrgustiku või foorumi) vahel, seejärel valige üks ülaltoodud vinge teemadest (veenduge ainult, et see toetab esimeses etapis valitud kogukonnavalikut), lisage täiendavaid pistikprogramme, kui vajate rohkem funktsioone (nt need BuddyPressi laiendid) ja levitage lõpuks oma saidi kohta teavet oma võrku. Teil on kiiresti arenev kogukond.

Kokkuvõttes püüdke pakkuda suurepärast kasutajakogemust ja teie kogukonna sait õnnestub tõenäoliselt teie valitud teemast hoolimata. Parima WordPressi teema omamine tähendab tungrauda, ​​kui te ei saa oma kasutajatele oma saidil mõnusalt aega pakkuda.

Kas olete nõus meie 15 kogukonna WordPressi teema loendiga? Kas jätsime teie lemmikteema välja? Kui jah, siis palun jagage meiega allolevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector