15 parimat hotellibroneerimise vormi WordPressi pistikprogrammi

Parima hotellibroneerimise vorm WordPressi pistikprogrammid

Alati on aeg puhkuseks. Kes pole veel valmis mõneks nädalaks puhkuseks, et puhata, perega külastada või lihtsalt seiklema minna? Teie hotelliettevõtted ja hotellindusettevõtted peaksid olema valmis vastu võtma broneeringuid sõltumata aastaajast. Mis tähendab, et nüüd on ideaalne aeg oma veebisaidi uueks värskenduseks.


Hotelli veebisait peaks külastajatel hõlbustama vara vaatamist, tubade väljaregistreerimist, mugavuste loendi nägemist ja mis kõige tähtsam – tuba broneerida. Hotelli- või hotelliettevõtteid käsitleva veebisaidi olemasolu on vaid broneeringute kindlustamine ja selleks on vaja hõlpsasti kasutatavat broneerimisvormi. Kui te ei kasuta juba mõnda parimat hotelli WordPressi teemat või kui teile meeldib teie praegune WordPressi teema, saate hõlpsalt oma WordPressi veebisaidile broneerimisvormi lisada koos broneeringuvormi pistikprogrammiga. Oleme uurinud veebi ja allpool on meie soovitus parimate tasuta ja tasuliste broneerimisvormide WordPressi pistikprogrammide jaoks. Nautige!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. MotoPressi hotellibroneerimine ja kinnisvara rentimine

MotoPress hotellibroneerimise pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

MotoPress hotellibroneerimise pistikprogramm on ülim kinnisvaraomanike WordPressi broneerimissüsteem. Kui rendite mõnda majutusettevõtet, olete hotell, väike B&B või puhkemaja, saate selle pistikprogrammi abil luua piiramatute kinnisvaraobjektide loetelu koos kõigi mugavuste, teenuste, fotode ja muuga. Lisaks saate luua reaalse kinnisvara- ajaotsingu saadavuse vorm, mis käivitab automaatse varude kontrolli. Pistikprogramm võimaldab teie broneeringuid kinnitada kas maksega (PayPal, 2Checkout, Braintree, Stripe, Beanstream / Bambora jne) või käsitsi (e-posti teel).

Veel üks tore asi – saate erinevates OTA-des loetletud üüride automaatselt veebisaidi otsebroneeringutega sünkroonida, seega saate hõlpsalt ülebroneerimist vältida. Mis on kõigi kulude jälgimiseks väga oluline, pistikprogrammiga on kaasas täielik maksude, tasude, iga broneeringu makseajalugu jne süsteem. Hinnakujunduse seadmise süsteem on ka paindlik – allahindlused, hooajaline hinnakujundus, hinnad, mitmesugused kohandatud broneerimise reeglid ja palju muud. Võite proovida ka: tasuta versioon, kuid sellega on kaasas vähem võimalusi.

2. VikBookingi hotellibroneeringumootor ja PMS

VikBookingi hotellibroneeringumootor

VikBookingi pistikprogrammi abil saate oma hotelli jaoks usaldusväärse broneerimissüsteemi häälestada mitte kunagi. Pistikprogrammi tasuta versioon sisaldab sisseehitatud valikuid toatüüpide, kohandatud hindade, saadavuse kalendri, hõivatuse, keele ja tõlkefunktsioonide jaoks, kasutajarollide õigusi (nii et mitte ainult keegi pääseb teie broneerimissüsteemi juurde) ja 8 hõlpsasti kasutatavat lühikoodi. Ja kui uuendate versioonile VikBooking Pro saate oma broneeringuid hallata lisatud piirangutega (minimaalne viibimisaeg, saabumisaeg jne), hooajatasude, üle 60 maksevärava valiku, SMS-teavituste ja registreerimis- (sisse- / väljaregistreerimise) funktsioonidega. Pro pakub ka kasulikke graafikuid, statistikat ja PMS-aruandeid, et näha, kuidas teie ettevõttel läheb.

3. Broneerimiskalender ja vorm

Broneerimiskalendri pistikprogramm

Broneerimiskalender on tõenäoliselt kõige populaarsem tasuta broneerimise kalendri plugin, mis on saadaval WordPress.com-is. Tasuta pistikprogrammi jaoks on see täis suurepäraseid funktsioone, millest leiate kindlasti kasulikke. Looge arv kalendreid, mis võivad sisaldada kohandatud broneeringuvormi väljad. Nii saavad külalised valida oma viibimise kalendripäevade järgi, täita vormi väljad ja esitada oma broneeringu. Pärast vormi esitamist saavad teie külalised ja teie veebisaidi administraator kinnitusmeili ning administraator saab seejärel hõlpsasti kasutatava administraatori broneerimispaneelil broneeringu vastu võtta või tagasi lükata (ja hallata kõiki muid broneeringutaotlusi).

4. HBook hotelli broneerimine

HBook hotelli broneerimise pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

HBook on suurepärane võimalus teie külalislahkuse või hotelli veebisaidi jaoks. See võimas pistikprogramm teeb teie külastajatele tubade broneerimise teie WordPressi veebisaidilt hõlpsaks. HBook-iga loodud täielikud reageerimiskalendrid ja broneerimisvormid. Lihtsalt installige pistikprogramm ja alustage täpsemate kalendrite ja vormide loomist koos saadaolevate tubade, kasutustingimuste, hinnafiltrite, ruumifiltrite, mugavuste lisandmoodulite, kuponkikoodide, min / max viibimisnõuetega, kohandatud tingimuslike ja hooajaliste hindadega, ettetellimishoiustega, puhastustasuga ja palju muud.

5. Täpne broneerimissüsteem

Täpse broneerimissüsteemi pistikprogramm

Kui te pole kindel, et olete veel süsteemi Booking PRO jaoks valmis, võite alati alustada meie tasuta versiooniga. Ehkki see ei sisalda nii palju funktsioone kui esmaklassiline versioon, sisaldab broneerimissüsteemi tasuta WordPressi pistikprogramm lõppbroneeringute kalendrit, kus külalised saavad valida oma kuupäevad, lisada kupongi koodi või allahindluse ning teha makse PayPali kaudu täieliku makse. See on suurepärane viis täna oma veebisaidile broneeringukalendri lisamiseks ja hiljem versiooniuuenduse saamiseks versiooniks PRO.

6. Booki broneerimisvorm

booki-wordpress-plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Booki on armas lisatasu broneerimisvorm ja kalendri WordPressi pistikprogramm. See täiustatud broneerimissüsteem kohandub kasutajate ajavööndiga, nii et nad näevad reaalajas saadaolevat. Külaliste vaatenurgast on Booki abil lihtne pärast reisi laekumist valida reisikuupäev, vaadata saadaolevaid kirjeid ja teha makseid PayPali kaudu. Pistikprogramm sisaldab ka 24 värviteema, täpsemat administratiivstatistikat (broneeringute kogusumma, teenitud summa, antud allahindlused jne). Lisaks on pistikprogramm tõlkevalmis, nii et saate selle kaasatud .po-faili abil muuta mis tahes vajalikuks keeleks!

7. WP lihtsa broneerimise kalender

WP lihtsa broneerimise kalender

WP lihtne broneerimiskalender on just selline, nagu see kõlab – kena ja lihtne broneerimiskalender teie WordPressi installimiseks. Hallake oma tubade üürimist ja broneerimist, luues nii palju broneeringukalendreid, kui vaja. Võite ka kasutajaid igasse kalendrisse määrata, nii et kui soovite, et klientide päringutele pääseks juurde ainult konkreetne töötaja, saate selle seadistada vaid mõne klõpsuga. Ja kui teil on kunagi vaja rohkem funktsioone, on olemas pistikprogrammi esmaklassiline versioon, mida saate hõlpsalt uuendada.

8. WP broneerimiskalender

wp-broneerimine-kalender-wordpress-plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Lisatasu eest saadav WP broneerimiskalender hõlbustab broneeringukalendrite loomist teie hotellidele mõeldud muu hotellindusettevõtte jaoks. Iga päev kuvatakse avatud tubade või ajapilude arv, nii et kasutajad näeksid lühidalt, kas nende soovitud kuupäevad on saadaval. Piiramatu kalendrite, piiramatu ajapilude, saadaval olevate piiramatute broneeringute, broneerimisvormi captcha ja muu valikuga WP broneerimiskalender on teie veebisaidi jaoks suurepärane võimalus.

9. WP broneerimissüsteem

WP broneerimissüsteemi pistikprogramm

WP broneerimissüsteemi tasuta WordPressi pistikprogramm on suurepärane viis lihtsa broneerimiskalendri või vormi lisamiseks oma külalislahkuse saidile. Pistikprogramm võimaldab külastajatel teha broneeringuid päevas ja sisaldab hõlpsasti mõistetavat värvikoodide olemasolu saadaolevate ja broneeritud päevade jaoks. Ja kui kasutaja on broneerimistaotluse täitnud, saate kohe oma WordPressi juhtpaneelilt broneeringuteate, kus saate kõiki oma broneeringuid kiiresti korraldada ja hallata..

10. WordPressi broneerimine ja ajakava broneerimine

Bookly Pro broneerimise pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Bookly on kõik-ühes broneerimislahendus, mis viib kliendid broneerimisprotsessist kuni maksmiseni. Broneerimisvormid on lihtsad ja stiilsed ning külastajale hõlpsasti mõistetavad. Saate kaasata piiramatu arvu teenuseid ja külastajaid, mille hulgast külastaja saab valida, sealhulgas teenuse kategooria, mis aitab neil leida seda, mida nad otsivad. Samuti palutakse külastajatel anda ülevaade nende saadavuse kohta (kellaajad, nädalapäevad ja kuupäevavahemik), mida plugin kasutab sobivate ajapilude loendi kuvamiseks.

Kui külastaja on ajapiluga rahul, saab ta jätta oma olulised üksikasjad ja isegi tasuda Bookly abil – makse tegemine on suurepärane viis mitteosalemiste arvu vähendamiseks. Saate integreerida Bookly kolme makseprotsessoriga: PayPal, Stripe ja Authorize.net. Pärast makse tasumist kinnitatakse külastajate broneering ja nad saavad e-kirjaga kinnituse.

Kuid pistikprogramm pole ainult külastajatele kasulik, vaid sellel on ka palju taustafunktsioone sina saab kasutada. Näiteks saate integreerida Bookly Google kalendriga, et pakkuda igale töötajale visuaalset kalendrivaadet, et näha, millal tema kohtumised on kavandatud. Bookly annab teile segaduste ja häirete vältimiseks ka täieliku kontrolli selle üle, kui töötajad on saadaval: saate oma kalendrisse kavandada vahetusajad, pausid ja pühad. Suurepärane pistikprogramm, mis võib teenuspõhisele ettevõttele palju väärtust lisada.

11. Raskusvormid

gravitatsioon-vormid-wordpress-plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Gravitatsioonivormid on üks kõige populaarsemaid WordPressi pistikprogrammide moodustamise vorme turul ja pole ime, miks. Suurepäraste võimalustega täiustatud vormide, tingimusliku loogika, raadionuppude, rippmenüüde ja muu jaoks oleks teie enda broneeringute taotluse vormi loomine tükk kooki. Ja kui saate kupongide, Stripi ja / või PayPali lisatasu lisandmooduleid, võite isegi lasta külalistel teie broneeringute vormi kaudu makseid töödelda..

12. WooCommerce hotellibroneerimine

WooCommercei hotellibroneerimise pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WooCommercei hotellibroneeringute pistikprogramm on selline, nagu see kõlab – viis WooCommerce’i kasutamiseks saidil tehtud broneeringute vastuvõtmiseks ja haldamiseks. Kui pistikprogramm on installitud, saate WooCommendi abil lisada ruume, saadavust, hallata sisse- / väljaregistreerimist, lisada müügihindu (näiteks hommikusöök, spaahoolitsused või muud mugavused) ja võtta vastu makseid. See pistikprogramm ühildub ka hõlpsaks tõlkimiseks WPML-iga ja töötab kõigi makseväravatega, mille olete oma WooCommerce poodi lisanud.

13. Mitme müüja broneeringud

Mitme müüja broneeringute broneerimissüsteem

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Looge oma veebipõhine broneerimissaidi nagu Hotels.com või Booking.com koos Webkuli mitme müüja broneeringu pistikprogrammiga (märkus: selle pistikprogrammi toimimiseks oli vaja Webkul Marketplace’i pistikprogrammi). Selle installitud WooCommerce’i laiendusplugina abil saate luua toa muude kolmandate osapoolte hotellidele, Airbnbidele, korterite allüüridele, kämpingutele ja muule. Ja liikmelisuse pistikprogrammi abil saate neilt kolmandatelt osapooltelt nõuda kuutasu või protsenti, mis põhineb teie saidi kaudu tehtud broneeringutel.

14. Vorm

quform-wordpress-plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Quform on populaarne esmaklassiliste vormide koostaja võimalus, mis sisaldab broneeringuvormi malli. See hõlbustab plugina lihtsalt aktiveerimist, malli valimist ja vormi kohandamist vastavalt teie vajadustele. Muidugi saate ka kohandatud vormi nullist üles ehitada, et hõlmata kõiki vajalikke teabevälju.

15. Kontaktvorm 7

Võtke ühendust vormi 7 pistikprogrammiga

Ehkki keerukam broneerimiskalender võib mõnele hotelli- ja hotellinduse ettevõttele kasulik olla, võivad teised nõuda ainult broneerimistaotluse vormi. Kui otsite kena ja lihtsat vabas vormis hoone loomise võimalust, ei lähe see paremaks kui võtke ühendust vormil 7. Dokumentatsiooni vähese abiga saate lisada kohandatud väljad. Lisage külalistele valikud toa tüübi, vara asukoha, ajavahemiku ja muu jaoks. Seejärel saab täidetud vormi saata otse teie postkasti (või kellelegi teisele) ülevaatamiseks ja sisestamiseks teie broneerimissüsteemi.


Oleme loetlenud meie parimad valikud WordPressi parimate broneerimisvormi pistikprogrammide jaoks, kuid tahame teada, mida te arvate. Kas kasutate mõnda nimetatud pluginaid? Või soovitaksite teistsugust broneerimisvormi WordPressi pistikprogrammi? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map