15+ parimat Heatmap WordPressi pistikprogrammi ja -teenuseid

Soojuskaart (kirjutatud kui “soojakaart”) on veebilehe nähtava ala registreeritud klikkide visuaalne esitus. Teisisõnu tõstab soojuskaart esile veebisaidi piirkonnad, mis saavad maksimaalselt klikke.


Soojusekaardid näitavad teile, kuhu teie kasutajad klõpsavad

Mida head teeb Heatmap?

 • Soojuskaardid on teie sisuturundusstrateegias eriti kasulikud. Need aitavad teil kindlaks teha oma veebisaidi piirkonnad, millel on maksimaalne klikkide arv.
 • Klikkide arv on vaieldamatult kasutaja tähelepanu otsene mõõt. Seega näitavad soojuskaardid teile oma veebisaidi piirkondi, kuhu teie kasutajad tegelikult tähelepanu pööravad.
 • Suurema klikkide arvuga alad on punasega esile tõstetud, väiksema klikkide arvuga alad on esile tõstetud kollase värviga, millele järgneb roheline ja sinine värv – sarnaselt tegeliku soojusenergia (infrapuna) spektriga.

Kuidas Heatmap töötab??

Hea meel, et küsisite – soojuskaardi koostamiseks laaditakse tavaliselt külastaja brauserisse JavaScripti fail. JavaScripti fail ühendatakse eemalt teie WordPressi andmebaasiga ja registreerib iga kasutaja klõpsamise andmed.

Nüüd nõuab suure kasutajate arvuga veebisaitide jaoks soojuskaardi haldamine samas serveris, kuhu WordPress on installitud, märkimisväärselt suuremaid ressursse. See võib põhjustada serverile liigset survet, mille tulemuseks on halvenenud jõudlus. Lõppkokkuvõttes on teil aeglane sait – ja keegi ei taha seda.

Just sel põhjusel on meil soojuskaardi jälgimisteenused. Nad teevad sama tööd, kuid laadivad arvutitöö välja oma serverist. Igal teenusel on teatud põhijälgimine, samas kui mõnel on suurem arv parameetreid – näiteks mobiilseadmete puudutuste arv jne.

Andmed salvestatakse teenuse andmebaasi ja mitte teie serverisse. See võtab teie serverilt koormuse maha. Lõpuks andmed koondatakse ja kuvatakse teile teenuse kasutaja administreerimise juhtpaneelilt. Ideaalis peaksite kasutama välist soojuskaardi jälgimisteenust, kuna tulemused on usaldusväärsemad ja täpsemad. Tänases postituses vaatleme mõnda parimat WordPressi soojuskaardi pistikprogrammi ja -teenust.

Kui alustate sisuanalüütikaga, soovitan teil kõigepealt kasutada teenuse prooviperioodi – tutvuda ja lõhkuda ning seejärel liikuda edasi tasulise tellimuse juurde.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Hiirevoog

hiirevoog-soojuskaart-analüütika-wordpress-plugin-teenus

Info ja allalaadimine

Hiirevoog pöörab suurt rõhku taasesitusele ja salvestab kõik hiire liikumised – sealhulgas klõpsud, kerimisüritused, klahvivajutused ja vormi koostoimimine. Hiirevoog võib isegi vormide täitmisel salvestada külastajate klahvivajutusi. Sellel on eraldi võimalused e-poe jälgimiseks ja vahva WordPressi pistikprogramm. Plaanid algavad 10 dollarist kuus ja neil on ka väike, igavesti tasuta plaan.

2. userTrack

userTrack - WordPress Analytics

userTrack on isehaldusanalüüsi pistikprogramm, mis registreerib seda, mida külastajad teie saidil teevad (lehekülastused, hiire liigutused, klõpsud, kerimine jne), ning loob automaatselt soojusekaardid ja mängitavad kirjed, mida saate vaadata ja analüüsida, et mõista kasutaja käitumist . KasutajaTracki abil pääseb juurde ka külastajate statistikale, näiteks kasutatav brauser, külastuse pikkus, kasutaja asukoht, külastatud lehed. Lisaks näete reaalajas teie saiti sirvivas külastajate arvu ja lahedat täiendavat statistikat.

userTrack on kõige kasulikum, kui seda kasutatakse värskelt loodud saitide külastajate jälgimiseks. Analüüsides kasutajaTracki pakutavaid andmeid, saate teha sisukaid disainilahendusi muutvaid otsuseid, mille tulemuseks on kõrgemad konversioonimäärad ja madalamad põrkemäärad.

Veel üks lahe funktsioon on sildistamissüsteem. Tollitoimingute jaoks hõlpsasti päästikute loomine. Näiteks kui „kui see kasutaja klõpsab ostunupul, lisage oma seansi kõrvale sildi [teisendatud]”. See tähendab, et näete lühidalt, millised külastajad tegid teie saidil konkreetse toimingu. Samuti saate filtreerida kasutajate salvestusi siltide põhjal, nii et kui soovite, saate vaadata ainult nende kasutajate salvestusi, kes hõljusid ostunupul, kuid ei klõpsanud sellel.

UserTracki WordPressi pistikprogrammi versioon sisaldab kõiki eraldiseisva versiooni funktsioone ja võimalust valida, millised saidi lehed jälgimise automaatselt lubavad. Kuna olete ise hostitud, ei pea te kasutajaTracki kasutamise eest kuutasu maksma. Kasutage seda julgelt nii palju kui soovite või nii palju, kui teie server saab hakkama. Pistikprogramm kasutab saatmisel nutikat andmepakkumissüsteemi, nii et see ei tohiks teie veebisaidi toimivust muuta.

userTrack toetab ka mitut domeeni. Saate installida userTracki ühele serverile / WordPressi saidile ja jälgida nii palju domeene kui soovite, lisades lihtsalt tracker.js skripti lehtedele, mida soovite salvestada. Seda tehes saate nüüd paneeli, kus näete näiteks korraga, kui palju külastajaid on igal teie veebisaidil võrgus.

3. Hullumeelne

crazyegg-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Hiten Shahi ja Neil Pateli välja töötatud Crazyegg on suurepärane tööriist teie veebisaidil hiireklõpsude jälgimiseks.

Funktsioonid:

 1. Klõpsake andmete soojuskaarti
 2. Kerimiskaardi jälgimine
 3. Konkreetsetele elementidele klikkide arvu ülekate
 4. Võimalus eristada klikke viitamise allikate põhjal (orgaaniline, otsene liiklus jne)
 5. Jälgige ühe konto jooksul mitut domeeni

Crazyegg väidab, et teiste silmajälgimistestidega võrreldes on jälgimise täpsus kuni 88%. Neil on ka tasuta WordPressi pistikprogramm hõlpsaks integreerimiseks oma ajaveebisse. Kõik plaanid on 30 päeva tasuta ja hinnakujundus algab 9 dollarist kuus.

4. Klõps

klikk-soojuskaart-analüütika-WordPress-plugina-teenus

Info ja allalaadimine

Clicky on üle 695 000 aktiivse abonendiga soojuskaardi analüüsi teenuse pakkujate hulgas üks suurimaid osalisi. Clicky kogub soojuskaardi andmeid nii ühe lehe kaupa kui ka üksikute kasutajaseansside kohta.

Muud funktsioonid hõlmavad:

 • Eesmärkide jälgimine koos muudatustega konkreetsete kasutaja tegevuste jaoks
 • API video jälgimise võimaldamiseks kolmanda osapoole teenuse abil
 • Täpsemad põrkumismäära arvutused (vaadake seda postitust, kuidas vähendada oma WordPressi saidi põrkemäära)

Pro Plussi paketi paketid algavad 14,99 dollarist kuus koos 21-päevase proovikontoga, millel on täielik juurdepääs kõigile funktsioonidele. Muidugi on olemas tasuta Clicky WordPressi pistikprogramm teenuse kiireks integreerimiseks oma veebisaidiga.

5. SessionCam

sessioncam-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

SessionCam aitab teil jälgida oma saidi kasutaja toiminguid, sealhulgas seda, kuhu nad hiirekursori teisaldasid, milliseid vorme nad täitsid (isegi kui nad neid ei esitanud), ja nende tekitatud vigu.

Sellel on huvitav funktsioon nimega Seansi kordus, mille abil saate jälgimisaruannete hulgast valida kasutaja ja vaadata nende saidil tehtud teekonna taasesitust. Sellel on ka WordPressi plugin.

Parim osa – SessionCam pakub tasuta paketti, mis koosneb kõigist selle funktsioonidest ja salvestustest kuni 500 lehekülge kuus. Samuti ei vaja registreerimine krediitkaarti. See on suurepärane võimalus uute veebisaitide jaoks.

6. Clicktale

klikk-lugu-soojuskaart-analüütika-WordPress-plugina-teenus

Klõpsake nupputale on ettevõtte tasemel hiire jälgimistarkvara, mida kasutavad suuremad kaubamärgid selliste funktsioonidega nagu seansi taasesitus, andmeterikkad soojuse kaardid, teisenduslehtrid ja vormianalüüs. Clicktale pakub tootevalikut, sealhulgas:

 1. Hiire jälgimissviit
 2. Heatmap Suite
 3. Teisendussviit
 4. ClickTale Touch

Sellel on tasuta pakett, mis teenindab kuni 400 lehe vaatamist kuus. Negatiivse poole pealt peate kõrgemate plaanide jaoks küsima hinnapakkumist. Helgelt küljelt saate kasutada Clicktale suurepärase tööriistana oma uue toote või ajaveebi kasutaja suhtluse jälgimiseks. Kui aga olete jõudnud 400 lehekülje vaatamise limiidini, peate siiski uuemale versioonile üle minema.

7. Heatmap.me

heatmap.me-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

See on suhteliselt uus teenus, millel on järgmised standardfunktsioonid:

 1. Reaalajas analüüs
 2. Asünkroonne laadimine – see ei mõjuta teie saidi laadimisaega.

Erinevalt teatud teenustest ei saa te siiski kasutajat individuaalselt jälgida. Kõik loodud soojuskaardid on anonüümsed, kaitstes sellega teie külastajate privaatsust. Plaanid algavad 100 dollarist kuus, ühe kuu tasuta tellimisega, mis sisaldab 1 miljonit lehevaatamist, ühte veebisaiti ja kuni 5 lehekülje jälgimist.

8. Ptengiin

ptengine-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Ptengine on funktsioonidega komplekteeritud veebianalüüsi ja soojuse kaarditarkvara, millel on 8 eraldiseisvat jälgimiskomponenti. Selle soojuskaardi komponent toetab 6 funktsiooni:

 • Mitme seadme jälgimine
 • Klõpsake valikul Kuumikaart
 • Tähelepanu soojuskaart
 • Leheanalüüs
 • Kerimisulatuskaart
 • Kuumikaartide võrdlus ja segmendid

Lisaks soojuskaartidele pakub Ptengine:

 • Ürituste jälgimine
 • Grupianalüüs
 • Kampaania jälgimine
 • Konversioonide jälgimine
 • Analüüs reaalajas
 • Mitme seadme ja mitme domeeni jälgimine
 • Võimas filtreerimine

On olemas tasuta plaan, mis jälgib ühes domeenis kuus 20 000 lehevaatamist kuus. Plaanide hind algab 39 dollarist kuus, jälgides 50 domeeni 50 000 lehevaatamist. Sellel on ka moodne WordPressi pistikprogramm hõlpsaks integreerimiseks.

9. Soojuskaardid SumoMe poolt

sumo-me-heatmaps-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Noah Kagani asutatud SumoMe on üks väheseid idufirmasid, mis pakuvad vingeid tasuta turundusriistad (jah, see on mitmus) – see tegelikult töötavad. Soojuskaardi tööriist töötab kõigil veebisaitidel ja sujuvalt integreerub WordPressiga tasuta universaalne pistikprogramm. Pistikprogramm sisaldab kogu SumoMe toodete komplekti, mis võib viia teie sisuturunduse järgmisele tasemele.

10. ExtraWatch

extrawatch-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Pistikprogrammi tasuta versioon toetab soojuskaarti, klõpsude jälgimist, monitori allalaadimist ja otsekülastuste statistikat. Kuid arendaja ei paku pistikprogrammi tasuta versiooni tuge. Tasulisel versioonil on mõned huvitavad funktsioonid, kuid selle tõsiseks piiravaks teguriks on asjaolu, et kogutud andmete salvestamiseks tugineb see teie saidi andmebaasile..

Sõltumata sellest, kui optimeeritav on salvestusmehhanism, läheb teie andmebaas lõpuks ülespuhutud. Ma soovitaksin seda pluginat kasutada, kui üldse, ainult katsetamiseks.

11. Kuumikaardid ja analüüs

seecolution-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

See pistikprogramm integreerib SeeVolutioni jälgimiskoodi kõigil teie saidi lehtedel. Tegeliku jälgimise teeb teenus ise.

Funktsioonid:

 • Klõpsake soojuse kaardid
 • Hiire liikumise soojuskaardid
 • Kerimiskaardid
 • Reaalajas analüüs

Plaanid algavad alates 29 dollarist kuus, iga-aastase tellimuse alusel, toetades 300 igakuist külastust, genereerides 4 tüüpi soojuskaarte ja säilitades külastajarekordi 30 päeva.

12. Inspectlet

inspectlet-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Inspectleti pistikprogramm integreerib Inspectlet Analyticsi teie WordPressi saidiga. Teenus jälgib teie saidil hiire liikumist, kerimist, klikke ja sisestatud teavet. Inspectlet Analyticsi kolm peamist pakkumist on – seansi salvestamine, soojuskaardid ja vormianalüüs.

Seda usaldavad enam kui 25 000 kõrgetasemelist ettevõtet, sealhulgas New York Times, WordPress, Cisco, eBay ja SalesForece. Neil on tasuta plaan, mis registreerib ühe veebisaidi jaoks 100 seanssi. Tasulised plaanid algavad 39 dollarist kuus koos 5000 veebisaidi seansirekordiga.

13. Õnnelik apelsin

luckyorange-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Järjekordne soojuskaardi analüüsi teenus – Lucky Orange pakub külastajatele reaalajas jälgimist ja registreerimist, soojuse kaardistamist, küsitluste jälgimist, vormianalüütikat ning müügi- / tugivestlust. Sport Lucky Orange on ainulaadne funktsioon, kus saate administraatori armatuurlaual valida konkreetse külastaja, kellega vestelda.

Selle WordPress sisse panema integreerib teenuse kiiresti teie WordPressi saidile. Kava algab 10 dollarist kuus ja toetab kolme veebisaiti kokku 50 000 igakuise lehevaatamisega. Kodeeritud soojuskaardi andmeid säilitatakse 30 päeva. Samuti saate 7-päevase prooviperioodi ilma krediitkaardita.

Veel soojuskaardi pistikprogramme

Allpool loetletud pistikprogramme pole värskendatud WordPressi uusimale versioonile, nii et kõige parem on neist lahti hoida. Kuid loetlen nad lootuses, et ühel päeval neid uuendatakse.

14. Clickheat: Clickheat on Labs Media välja töötatud avatud lähtekoodiga alternatiiv, mis võimaldab teil oma saidil hiireklõpsude abil luua soojuskaardi. Kui olete arendaja, saate teenuse WordPressi saidil mõne koodiridaga kiiresti integreerida.

15. Kuumkaardi jälgija: See on väga lihtne pistikprogramm, mis jälgib teie külastajate hiireklikke.

16. Hotspot Analytics: See pistikprogramm toetab soojuskaarte, kasutaja tegevust ja kohandatud sündmuste jälgimist.


Heatmap analüütika on üks neist, mida peab teadma iga sisuturundaja ja püüdlik ettevõtja. Lihtsamalt öeldes aitab teil oma klienti paremini tunda. Nii nagu märksõnauuringud – kui paned end oma kliendi kingadesse, pakub kuumkaardi analüüs teile tegelikke kindlaid tõendeid selle kohta, kuhu teie klient klõpsab.

Selle uue teabe abil saate oma sihtlehti optimeerida, konversioone suurendada ja lõppkokkuvõttes pakkuda külastajatele paremat kogemust. Kas teate mõnda lahedat kuumakaardi analüüsi teenust, mida me siin ei loetlenud? Anna meile teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map