15+ parima kinnisvara WordPressi teemad

Aastate jooksul on WordPress muutunud lihtsast blogimisplatvormiks terviklikuks sisuhaldussüsteemiks (CMS), mis suudab käitada isegi mõnda kõige keerukamat veebisaiti. Paljud veebisaidid kasutavad WordPressi tänu oma võimele hõlpsalt sisu hallata, SEO eelistest ja võimalusest, mille abil see võimaldab praktiliselt kõigil luua hämmastava veebisaidi, ilma et peaksite veebiarendajale maksma tonni raha.


Üks suundumusi, mida ma viimasel ajal olen märganud, on inimesed, kes kasutavad WordPressi kinnisvaraveebisaidi loomiseks, kus nad saavad kinnisvarakuulutusi näidata. Kinnisvaratööstus õitseb ja paljud kasutavad kinnisvarainvesteeringute reklaamimisel lisaraha teenimist. Ja kinnisvaramaaklerid loovad nüüd oma veebisaidid, et oma klientidele oma kinnisvara palju professionaalsemalt tutvustada.

Agentidele võiks veebisaidi loomine aidata teil nii teie ettevõtet laiendada kui ka laiema vaatajaskonnani jõuda, tutvustades veebis atribuute, mida inimesed saavad kogu maailmas vaadata / leida. Ja mis oleks parem viis veebisaidi loomiseks kui WordPressiga.

Altpoolt leiate parimaid kinnisvara WordPressi teemasid, et oma kinnisvara veebisaiti hõlpsalt ja kiiresti üles seada. Pange tähele, et enamik neist on kõik WordPressi lisatasu teemad, nii et peate nende eest maksma, kuid premium-teema hind võrreldes veebiarendajale 1000 dollari maksmisega on tõeline tehing!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. HomePress

HomePress WordPressi teema

HomePress WordPressi teema on suurepärane võimalus oma kinnisvara saidi ehitamiseks. Ideaalne ettevõtetele ja sooloagentidele, pakub HomePress täiustatud funktsioone teie ettevõtte kasvatamiseks. Potentsiaalsetele koduostjatele on abiks sisseehitatud hüpoteekkalkulaator, täppisotsing (koos automaatse täitmise ja piiramatu otsinguväljadega), võimalus kirjeid salvestada ja võrrelda ning lisaks 360 virtuaalse ringkäigu võimalus. Ja lehe statistika näitab teile, millised atribuudid on kõige suurema liiklusega.

Lisaks on HomePressiga alustamine lihtne. Valige 10-st eelsoodustatud demosest ja kohandage oma saidi välimust, kasutades teema sätet. Kuna HomePress kasutab lehe Elementor ehitajat, on ülilihtne kohandada ka mõnda teie pealehte esilehe koostaja abil. HomePress sisaldab isegi uListingi malli koostajat kohandatud varalehtede loomiseks. Lisage funktsioone, asukohta, hinda, virtuaalseid ringreise ja palju muud. UListingi abil saate vastu võtta ka makseid (PayPali või Stripe’i kaudu) esildiste loetlemiseks, lubades teistel agentidel oma atribuute teie saidi kaudu reklaamida. Kuid see pole veel kõik – muude tähelepanuväärsete teemafunktsioonide hulka kuuluvad mitmekeelne tugi, geograafiline asukoht, salvestatud otsingud, võimalus kaartidele joonistada, IDX-i integreerimine ja palju muud.

2. WP Pro Kinnisvara 7

WP Pro Kinnisvara 7

Kinnisvara 7 on tundlik teema, mis sobib suurepäraselt teie kirjete tutvustamiseks ja müügi tegemiseks! Lisage oma kirjed kogu vajaliku teabega ja laske kasutajatel sirvida võimsa täpsemate kirjete otsingut kasutades. Ja lisaks saate ka rentimisomadusi (nagu ka AirBnB), kuna teemaga on kaasas broneerimiskalender, et need üksused maksimaalse sissetuleku jaoks täis saaks. Muude vingete funktsioonide hulka kuuluvad Visual Composer lohistatava lehe ehitamiseks, dsIDXpressi pistikprogrammide tugi hõlpsaks IDX-loendite lisamiseks, alamloendite tugi (korterite või osaajalise kasutamise korral) ja veel palju muud. Oleme loetlenud veel mitu peamist funktsiooni, kuid kontrollige kindlasti kinnisvara 7 tutvustusdemo.

3. AgentPress

AgentPress WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

AgentPress on StudioPressi armas ja minimaalne kinnisvara premium WordPressi teema. See teema on Genesise raamistiku lapseteema, mis tähendab, et AgentPressi kasutamiseks peate Genesise ostma. Kuid kõigi hõlpsasti kasutatavate funktsioonide abil on see suurepärane investeering teie kinnisvaraärisse! Teema sisaldab nutikaid loendeid, nii et kinnisvarapiltide, kaartide, kirjelduste, funktsioonide ja hinnakujunduse lisamine on lihtne. Lisaks täpsemale otsingule on klientidel teie kirjetes sirvimine ja kodu otsimine kiire ja hõlbus.

Plus, nagu varem mainitud, on AgentPress Genesise lapseteema. See tähendab, et saate kõik suurepärased funktsioonid, mis on Genesise raamistikku sisse ehitatud. See hõlmab vidina valmis külgriba ja jalust, värvivalikuid, kommentaaride tuge, sisseehitatud reklaami tuge ja automaatse pildi suuruse muutmist. See fantastiline kinnisvarateema sisaldab ka kohandatud vidinaid, 4 armsat värvi nahka (sinine, roheline, kuld ja punane), et saaksite alustada, hõlpsasti kasutatavaid lehemalle, kohandatud päisepilte ja palju muud.

4. Päriskodud

kinnisvaramajad-kinnisvara-wordpress-teema

Kas vajate tõlgitavat teemat teiste riikide klientide jaoks? Pole probleemi – Real Homes on tõlkevalmis ja toetab vinge WPML WordPressi pistikprogrammi. Lisaks sellele on selle teema jaoks veebisait valmis täpsemate teemapaneelide võimalustega, rohkete lehe mallidega (nimekirjad, galeriid, esindajad ja muu), kohandatud vidinatega ning võimalusega kasutajatel registreeruda ja maksta teie saidi varade kirjete eest (suurepärane võimalus oma raha teenimiseks) veebisait!).

5. CitiLights

CitiLights WordPressi teema

CitiLights on tänapäevane WordPressi teemaga kinnisvara esmaklassiline teema, mis sobib suurepäraselt esinduste esindajate ja nende armaste kodude ja korterite inventari tutvustamiseks. See teema töötab võrdselt hästi ka üürikataloogide korral, kui just seda soovite kogu maailmas jagada. Teema sisaldab täpsema otsingu funktsiooni, et teie külastajad leiaksid otsitava kodu, agentide profiilide toe nende tulevastele klientidele tutvustamiseks, visuaalselt uimastavaid kinnisvaralehti (eelistatavalt koos pildigaleriide, kinnisvarafunktsioonide, Google Mapsi ja muude kursuse kirjeldus) ja ID-pistikprogrammi integreerimine.

Lisaks saate oma rahaga veebisaidil raha teenida, võttes agentide liikmemaksu või börsil noteerimise tasusid. Kui kulutate oma saidi reklaamimiseks ja reklaamimiseks aega ja raha, on see suurepärane viis kulude jagamiseks kaasagentidega. Veel üks kena funktsioon on müüdud vara silt, mille saate lisada kirjetele, kui need turult eemaldatakse. Muud CitiLightsi funktsioonid hõlmavad dsIDXpressi pistikprogrammide integreerimist, WPML-i tõlke ühilduvust, piiramatuid värvivalikuid, WordPress Live Customizer’i tuge, hõlpsasti kasutatavaid teema lühikoode ja tundlikku paigutust. Vaadake rohkem allpool loetletud teemafunktsioone.

6. Realtr

realtr-templatic-kinnisvara-wordpress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Realtr on suurepärane võimalus, kui soovite luua saidi, kus agendid saavad oma atribuute loetleda. Looge ja hallake esitamispakette ning koguge makseid kogu oma vinge kinnisvara saidi kaudu. Plus Realtr sisaldab täielikku MLS / IDX tuge ja võimalust teile (administraatorina) näidata oma atribuute oma kodulehel.vastaja

7. Vastuvõtlik kinnisvara

tundlik-reaalne-esate-eelmüüja-kinnisvara-wordpress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

PremiumPressi välja töötatud tundlik kinnisvara teema sobib suurepäraselt kinnisvaramaakleritele, kinnisvarahaldusettevõtetele, rendibüroodele ja muule. Lisaks on teema täielikult reageeriv, nii et ostjad saavad teie kirjeid vaadata, olenemata nende asukohast. See kinnisvarateema sisaldab täielikke kinnisvaraloendeid, Google Mapsi integreerimist ja isegi sisseehitatud kontaktvorme. Koduleht on optimeeritud, et panna kasutajad keskenduma teie esiletoodud omadustele ning interaktiivne liugur (koos kaartidega) on fantastiline viis oma kuumimate kirjete tutvustamiseks. Selle teema teine ​​suurepärane omadus on 15 lapseteemat, mille vahel valida. Võite valida lapsele vastava teema, mis sobib teie ettevõttega. Seejärel kasutage administraatori paneeli, et teha ühe nupuvajutusega värve, kohandatud logo ja pilte. See on suurepärane viis teema isikupäraseks isikupärastamiseks.

8. Kodumaa

kodumaa-kinnisvara-wordpress-teema

See kaasaegne ja minimaalne WordPressi teema on suurepärane võimalus reklaamide või üüride reklaamimiseks. Seal on 2 teemapaigutust ja 6 kodulehe malli, et teid tööle asuda, ja sealt saate oma võimendite määramiseks kasutada võimsat teemapaneeli. Kodumaa sisaldab ka dsIDXPressi tuge, et koheselt oma MLS-i kontodelt kirjeid tõmmata, ja kohandatud lühikoodid muudavad teie postituste ja lehtede isikupärastamise lihtsaks.

9. WP Estate

WP Estate WordPressi teema

Täpsema tundliku kinnisvara veebisaidi loomine ei saa olla lihtsam. Installige lihtsalt WP Estate ja hakake oma agente ja atribuute lisama. Selles teemas on peaaegu kõik, mida vajate, et luua uus ettevõte – kõik, mis teil puudu on, on teie kinnisvaralitsents. Teema sisaldab selliseid funktsioone nagu detailne kinnisvaraloend (koos paljude mugavuste, asukoha, hinna ja muude võimalustega), agendi lehed kontaktteabega ja käepärane dandy hüpoteekkalkulaatori vidin. Samuti on teie kirjetega imeline koduleht Google Map (kasutades armsaid kinnisvarapõhiseid kaardinõelu), mida ostjad saavad kasutada otsingu kitsendamiseks. Ja kinnisvara võrdluslehe mall, et ostjatel oleks kirjete kõrvuti hõlpsasti näha. Kõik see koos kohandatud vidinate, lühikoodide, lehe mallide ja muuga muudavad WP Estate’i koduks teie kinnisvara veebisaidile!

10. DreamVilla

DreamVilla WordPressi teema

DreamVilla on stiilne ühe kinnisvaraga tutvustav esmaklassiline WordPressi teema, mille abil saate esile tõsta oma peamisi loendeid või oma isiklikku kodu, mis on mõeldud müügiks. Kui see teema on varustatud funktsioonidega, mis tõstavad esile teie vara parimad omadused. Ükskõik, kas müüte saart või kesklinna korteriomandit, sobib DreamVilla teie kinnisvara suurepäraste omaduste näitamiseks. Teemaga on kaasas 3 erinevat kodulehe paigutust, mille vahel saab valida, aga ka üheleheline parallaksi paigutus ja mitmeleheline paigutus. Lisaks sellele, olenemata sellest, millist paigutust valite, on teema täielikult reageeriv, nii et potentsiaalsed ostjad näevad teie vara ükskõik kus nad asuvad.

DreamVilla sisaldab palju muid suurepäraseid sisseehitatud funktsioone, näiteks kohandatud Google’i kaart „Lähedal“, mis näitab, millised mugavused asuvad teie kirjete lähedal. Lisaks võimaldavad sorteeritavad galeriid hõlpsalt lisada fantastilisi fotosid teie vara tubadest, aiast, üles sõites või isegi kopteripadjast. Armastada saab veel palju nagu Google Fonts, Twitteri reaalajas voog, täpsemad teemavalikud, ühe klõpsuga installimine ja palju muud. Seal on isegi PSD-faile, kus saate mängida, enne kui saate DreamVilla abil oma unistuste veebisaidi luua.

11. Elukoht

elukoht-gorillathemes-kinnisvara-wordpress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Iga hea kinnisvarateema nõuab võimsat otsingufunktsiooni ja Residence pakub. Otsige kirjete kaudu teavet, mille lisate loendilehtedele – linn, naabruskond, hind, tüüp, ehitamise aasta, magamistoad ja vannitoad. Lisaks integreerub teema sujuvalt pistikprogrammiga dsIDXPress, nii et kliendid saavad otsida MLS-IDX-ist teie kohalikke kirjeid. Iga kirje jaoks saate lisada ka Google Mapsi, fotogaleriid ja videoreise YouTube’is või Vimeos. Teine teema teema on rahastamisleht. Kuumaksete arvutamiseks saavad kasutajad sisestada koduhinna, sissemakse, intressimäära ja laenutähtaja. See on teie klientide jaoks suurepärane võimalus hinnata, kas nad saavad endale kodu lubada või mitte, enne kui nad planeerivad teiega aega, et seda vaatama minna või pakkumist teha.

Elukoht on suurepärane kinnisvarateema, kuid seda saab kiiresti muuta, et see vastaks teie vajadustele mis tahes ettevõtte jaoks (automüüjad, jahisadamad, lemmikloomakauplused jne). Teema võimaldab teil lisada oma silte, väärtusi, valuutasid ja keeli, muutes selle väga mitmekülgseks. Muud funktsioonid hõlmavad esiletõstetud liugurit, filtreeritavaid otsingutulemusi ja veelgi enamat, mis on loetletud allpool!

12. EstateEngine

EstateEngine WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

EstateEngine on ilus WordPressi teemaga kinnisvarakataloog, mida saate kasutada oma kirjete tutvustamiseks või kasutajate lisatud kirjete kuvamiseks. Armsad kinnisvaralehed, kohandatavad nimekirjad, lihtsad lehe loomise võimalused ja palju muud muudavad selle suurepäraseks teemaks mis tahes kinnisvara veebisaidil. Lehe loomiseks kasutage lihtsalt mitmesuguste lehe elementide paika lohistamiseks intuitiivset kasutajaliidese Visual Composer redaktorit. Lisage Google Maps koos kinnisvarakontaktide, täpsema kinnisvaraotsingu ja muuga. Kasutage neid sätteid ruudu kaadrite, tubade, vannide, garaažipindade või isegi oma sisu lisamiseks!

Teema on ka monetiseerimiseks valmis! Enda kirjete lisamise asemel võite kasutajatelt oma kirjete esitamise eest tasu küsida! Saate isegi tellimusi lisada, nii et teie sait teenib teile raha isegi siis, kui te sel kuul maja ei müü. Teiste meelepäraste teemafunktsioonide hulka kuulub sotsiaalne integratsioon, et ostjad saaksid oma sõpradele kirjeid meeldida või jagada, ajaxi laadimine, et kasutajad ei peaks otsingutulemuste laadimiseks ootama ega värskendama. Reklaamige unikaalset sisseehitatud tõlki, et saaksite saate oma veebisaidi mitmekeelse valmis saada! Heitke pilk – EstateEngine võib lihtsalt olla teie kinnisvaraäris ideaalne teema!

13. HomeQuest

homequest-themefuse-kinnisvara-wordpress-theme

Kinnisvarabüroode, kataloogide ja maaklerite jaoks loodud HomeQuest pakub palju suurepäraseid kinnisvaraga seotud funktsioone, et teie nimekirjad eristuksid. Graafiline otsingukujundus, varafunktsioonid, stiiligaleriid ja kiirlingid kirje meeldimise printimiseks või meilisõnumite saatmiseks on vaid mõned neist vingetest funktsioonidest. Lisaks võimsad eelotsingu- ja filtreerimisvalikud muudavad kasutajatel teie kirjete sirvimise ja pakkumise tegemise ülilihtsaks.

14. Freehold

freehold-kinnisvara-wordpress-teema

Freeholdi on lihtne kasutada ja kohandada, mis jätab teile rohkem aega müüa, müüa, müüa! Täielikult reageeriv paigutus, kohandatud Google Maps, piiramatud värvid, täpsem otsing, sisseehitatud suhtlusjagamine, mitmete agentide tugi ja vara sortimise funktsioonid on vaid mõned neist, mis sisalduvad. Freehold sisaldab ka videodokumentatsiooni ja PSD-faile, nii et saate oma teema kiiresti seadistada ja kohandada.

15. Realia

realia-kinnisvara-wordpress-teema

See enimmüüdud teemametsade teema sobib suurepäraselt kinnisvara tutvustamiseks kogu kodulinnas, mandril või isegi kogu maailmas. Spetsiaalselt kinnisvara- ja üürikinnisvaraga seotud veebisaitide jaoks loodud Realial on reageeriv ja võrkkestaks valmis disain, palju värvivalikuid, dsIDXPress tugi ja ülilihtne kinnisvarahaldusvõimalus..

16. HomeQuest (kataloogide laps)

HomeQuest Kinnisvara kataloog Lapse teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

HomeQuest on võimas kinnisvaraalane teema Templaticu populaarse teema Directory WordPress jaoks. See lapseteema lisab suurepäraseid funktsioone, nagu täiustatud varaotsing, IDX / MLS ühilduvus, vinge stiil ja palju muud. Pange tähele: HomeQuest on lapseteema ja selle toimimiseks peab teil olema ka Templaticu kataloogiteema. Selle teema abil on lihtne oma kirjeid näidata ja kliendid saavad teiega ühendust võtta. Lisaks pakub populaarne kataloogiteema kõiki selle teema põhifunktsioone, nagu täielik ajaveeb, armsad lehe mallid, lühikoodid, vidinad ja palju muud. Kuid kui lisate kataloogi teemale HomeQuest, saab see kõik selle kinnisvarafunktsioonid.

HomeQuest sisaldab ka Templaticu loodud kinnisvara lisandmoodulit. See lisandmoodul sisaldab selliseid funktsioone nagu atribuudi kohandatud postituse tüüp, täpsem atribuutide otsing, AJAX-i atribuutide filtrid, atribuutide otsingu vidin, dsIDXpressi pistikprogrammi ühilduvus ja palju muud. See muudab kirjete lisamise ja haldamise lihtsaks. Ja kuna teema Directory sisaldab juba kontaktlehe malli, on ostjatel lihtne teiega ühendust võtta.

Milliseid funktsioone soovite kinnisvarateemas:

Ülaltoodud teemasid sirvides võiksite otsida järgmisi funktsioone, mis oleksid teie kinnisvara veebisaidile suureks eeliseks.

 • Esiletõstetud omadused: Esiletõstetud kinnisvara jaotis oleks suurepärane võimalus tutvustada mõnda parimat kinnisvara, kinnisvara, mida teil on tõesti vaja nüüd müüa, või võite neid Objekte müüa kinnisvaramaakleritele, kes soovivad reklaamida konkreetset kinnisvara / maja / rentimist.
 • Kinnisvara leidja: Veenduge, et teemal oleks võimas vara leidja, mis võimaldab teil otsida erinevate kriteeriumide järgi, näiteks magamistoa arv, asukoht, hind..etc. See muudab teie saidi kasutajatele lihtsamaks ja võib aidata teie müüki suurendada.
 • Google kaardid: Google Mapsi integreerimine on tõesti suurepärane viis aidata külastajatel täpselt teada saada, kus antud vara asub või isegi näha kirjeid tänavavaates.
 • Agentiprofiilid: Mõnel ülaltoodud teemal on võimalus luua agendiprofiile. See on suurepärane funktsioon, kui soovite luua kinnisvara saidi, kus agendid saavad maksta kinnisvaraloendite tutvustamiseks..
 • Kontaktisik: Võimalus kontaktide lehega agendiga ühendust võtta muudab inimestega agendiga ühenduse võtmise tõesti hõlpsaks, ilma et nad peaksid numbrit või e-posti aadressi väga vaeva nägema.
 • Mitu pilti kirje kohta: Veenduge, et WordPressi teema toetaks mitu pilti kirje kohta, et saaksite näidata maja või vara erinevaid osi. See annab teie kasutajatele parema ülevaate selle koha väljanägemisest, ilma et peaksite mõnda teist veebisaiti külastama või otsima minema.

Kuid andke meile teada, mida arvate! Kui olete mõnda ülaltoodud teemat kasutanud või teil on mõni teine ​​lisada, jätke oma mõtetega kommentaar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map