15+ parim WordPressi teemad 2020

Parimad jätkake WordPressi teemasid

Internetis on nii palju teavet, et oleks ka mõistlik oma isiklikku elu jätkata veebis. Aga kuidas kiiresti homseks suureks intervjuuks õigel ajal CV luua? Lihtne – haarake lihtsalt üks parimatest allpool loetletud WordPressi jätkamise teemadest ja lihtne hostimiskava. Teil võib olla CV, veebipõhine resümee või virtuaalne visiitkaardilaadne veebisait.


Oluline teave jätkamise kohta

Asjade kiirendamiseks on soovitatav enne oma veebisaidi loomise alustamist oma oluline resümeede teave valmis saada. Veenduge, et sisestatud CV oleks juba käes või vähemalt käsitsi kirjutatud ülevaade infost, mida soovite veebipõhisesse CV-sse lisada. See võib hõlmata järgmist:

 • Kiire ühe või kahe lause kokkuvõte teie eesmärgi ja / või ametialaste eesmärkide kohta
 • Tähtsündmused koos oma peamiste oskuste ja võimalustega
 • Haridus, eriti kraadid või tunnistused (lisage kindlasti kuupäevad)
 • Töökogemus koos vastutuse ja saavutuste kirjeldustega
 • Töönäidised, mis võivad sisaldada projekti kirjeldusi, fotosid, videoid, heliklippe, linke veebisaitidele või ajaveebiartiklitele, kuhu olete panustanud, jne..
 • Kõik auhinnad või tunnustused (kui kuulusite Forbesi nimekirja või saite olulise stipendiumi, lisage see siin)

Samuti kavandage oma kontaktteave. Mõne tööstuse jaoks võiksite lisada oma aadressi või telefoninumbri, kuid tavaliselt piisab sotsiaalmeedia linkidest ja kontaktvormis kasutatavast e-posti aadressist.

Hostimise valimine

Kui teie teave on valmis, soovitame enne teema valimist osta ka hostimisplaan. Oleme juba varem kirjutanud parimatest WordPressi hostimisest, kuid selleks, et hoida oma veebipõhise tegevuse jaoks kiire ja ülilihtne, soovitame valida host, kes pakub teie plaaniga ka domeeninime. See muudab seadistamise kiiremaks, kuna te ei pea oma domeeninime osutama kolmanda osapoole registripidajalt.

Soovitame Bluehostit täiesti uutele blogijatele või inimestele, kes loovad lihtsa veebisaidi, mis ei teeni palju liiklust. Kuna loote veebipõhise CV (tõenäoliselt ühe parimate WordPressi teemadega, mille allpool oleme ümardanud), pakub Bluehost jagatud hostimiskava enam kui piisavalt jõudu ja funktsioone. Bluehost pakub ühe klõpsuga WordPressi installimist, tasuta domeeninime (esimest aastat), tasuta SSL-i tuge ja palju muud, alates vaid 2,95 dollarist kuus.

Hankige Bluehost 2,95 dollarit kuus

Kui teie hostimine on valitud ja teie CV teave on valmis minema, on aeg valida oma saidi jaoks parim WordPressi teema! Oleme teile hea valiku pakkumiseks kogunud mõned parimatest WordPressi jätkamise teemadest. Sõltuvalt teie vajadustest

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Graphix – kogu teema

Graphix Online'i jätkamine WordPressi teema kujunduse koguarvust

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Graphix on puhas ja professionaalne WordPressi teemademo, mis on loodud meie teema WordPress abil. See demo näitab, kuidas saate luua veebipõhise CV või CV, mida jagada tööandjatega järgmise töökoha leidmiseks!

Teema Kokku on valmis koos võimsa esiotsa lohistamise ja lohistamise lehe koostaja, esmaklassiliste liugurite ja kohandatud postitustüüpidega, et luua oma kohandatud veebisait. Vaadake lihtsalt teema Totalsi graafikat tutvustavat demo, et näha, kuidas saaksite luua oma veebipõhise resümee (saate vaid mõne hiireklõpsuga importida Graphixi või mõne muu 40-aastase ja uuema demoside). Graphixis oleme kasutanud ikoonikaste, kohandatud nuppe, oskuste ribasid, parallaksi tausta, kohandatud Google’i fonte, pildigaleriid ja stiilset Kontaktvormi 7 jaotist. Lihtsalt importige meie Graphixi näidisandmed, täitke oma tööajalugu (ja mõned fotod endast) ja lisage oma CV-le pdf- või doc-versiooni allalaadimislingi link (teate nende vanade koolitüüpide jaoks).

Eriti lihtne on jätkata CV-de või CV stiilis veebisaitide loomist tänu Totali kaasasolevatele funktsioonimoodulitele veergude, ikoonide kastide, oskuste ribade, diagrammide, portfellide, nuppude ja kontaktvormi jaoks. Lisaks saate omalaadse veebipõhise CV loomiseks kasutada funktsioone täisekraani või täisekraani ridade, taustapiltide, parallaksi, videote ja kohaliku kerimise jaoks. Ja Total saab ära teha palju rohkem kui see, mida näete Graphixi demos. Teema sisaldab täisportfelli, töötajate ja iseloomustuste kohandatud postitustüüpe ning kohandatavat ajaveebi (müüritise paigutuse, ruudustiku, väikeste ja suurte pildivalikutega), tonne vidinaid, kohandatud leheehitaja elemente ja palju muud. Ma võiksin jätkata ja edasi, kuid oleks palju kiirem, kui klõpsaksite lihtsalt teema üle lisateabe saamiseks ülaltoodud nuppu.

2. mina

Mulle loov portfell ja jätka WordPressi teemat

Me Creative Portfolio teema on julge ja moodsa jätkamise stiilis WordPressi teema, mis jätab suure mulje. See on suurepärane algus kõigile fotograafidele, vabakutselistele töötajatele, kunstnikele või muudele loomingulistele isikutele, kes saavad ise oma veeb CV koostada.

Me-teemaga on kaasas ka Visual Composeri lehe koostaja, uimastamise portfell, sisseehitatud ajaveebilehed (koos kohandatud postitusvormingute ja vidinatega), täiustatud tüpograafia ja kohandatud fondid, sujuvalt reageeriv paigutus ja palju muud. Alustamiseks kasutage lihtsalt demonstratsioonisisu näidist või koostage oma lehed nullist, et näidata oma parimaid varasemaid töid.

3. Jab (vCard)

Jab Advanced Personal Resume vCard WordPress Theme

Kui otsite ühte parimatest WordPressi jätkamise teemadest, et luua oma ühe lehe vkaart või CV, on Jab suurepärane võimalus. Sellel premium-teemal on kerge disain, millel on võimsad valikud ja pilkupüüdvad animatsioonid, mis aitavad teil maanduda sellele vingele uuele tööle. Teil on vaja vaid lisada oma teave.

Teema sisaldab kerimis- või slaidisektsiooni üleminekuid, kolme ainulaadset navigeerimistüüpi (paneel-, vertikaalne või horisontaalne), täiustatud isotoopide filtreerimist, animeeritud gradiente, SVG-viitteid, kohandatud ajakavade toetamist, ajaxi juhtumianalüüse, taustal olevaid slaidiseansse, parallaksiafekte ja palju muud. Kasutage tööriistu, mida Jab pakub, et tuua esile teie parimad omadused ja õnnestumised teiste taotlejate silma paistmiseks.

4. ShiftCV

ShiftCV ajaveeb, jätkamine, portfelli WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

ShiftCV on võrkkest, täielikult reageeriv ja RTL-i valmis, nii et saate oma talenti hõlpsalt tutvustada ja oma veebipõhist resümeed üles ehitada juba täna. Teema sisaldab lihtsaid võimalusi, nagu heledad ja tumedad värviskeemid, kohandatud oskuste vidinad, sisseehitatud QR-koodi vidin (kiire lingi loomiseks oma elulookirjeldusele) ja täieliku ajaveebi tugi, kus saate jagada oma teadmisi oma erialal.

ShiftCV abil on lihtne veebipõhisele resümeele lisada oma asjakohane kogemus, oskused, proovitööd ja palju muud. Teema sisaldab vinge lehemalli oma CV lisamiseks koos tööhõive ajaloo, hariduse, oskuste, teie töö filtreeritava valguskasti portfoolio, klientide iseloomustuste ja kontaktvormiga (kõigi nende tööpakkumiste kohta, mida saate). Lisaks on olemas Prindi lehe mall, mis loob teie veebipõhise resümee prinditava vormi, mille potentsiaalsed tööandjad saavad hilisemaks tutvumiseks välja printida.

Selle teema juurde kuulub ka armas ajaveeb, mille abil saate kirjutada oma ala viimastest uudistest, praegustest projektidest või muudest mõtetest, mis teil võivad olla. Tavalise postituse vorming, galerii, link, video, tsitaat ja heli muudavad sisu lisamise lihtsaks kõigest, millest kirjutate. Teema on komplekteeritud ka heledate ja tumedate värvidega nahkadest, tundlikust paigutusest, kohandatud vidinatest, RTL-i tugiist ja isegi psd-failidest, nii et saate oma paigutuse enne sukeldumist kavandada.

5. Vaadake jaotist Minu CV jätkamine

Vaadake teemat Minu CV jätkamine ja vCard WordPressi teema

Koostage oma loominguline veebi jätkamise teema teemaga Minu mu WordPress. See on võimas teema, millel on lihtsad võimalused oma CV-de kujundamiseks ja korraldamiseks, näiteks tööajalugu, oskused ja sotsiaalsed sidemed.

Kuid Vaata minu CV pole ainult jätkamise teema, vaid sellel on ka uimastatav portfell koos kohandatava portfelli loomise tööriistaga. Kasutage portfelli mõistatust, et kujundada kasulike hõljundite või siltidega kohandatud ruudustik, lisada uimastatud animeeritud liugurid kaasasolevate lisatasu pluginatega (Revolution ja Layer liugurid), kujundada oma kohandatud kontaktvorm ja palju muud. Seal on palju, mida See Minu CV saab teha.

6. Elukutse

Elukutse ühe lehe CV Jätka WordPressi teemaga

Info ja allalaadimine

Elulookirjelduse koostamine veebis ei pea olema keeruline, eriti kui kasutate ühte parimatest saadaolevatest WordPressi teemadest, nagu näiteks Profession One Page CV teema. Kuna see on teemametsas üks populaarseimaid premium-resümee-teemasid, on loomulik, et see on meie loendis.

Teemaga on hõlpsasti kasutatavad värvisätete, ajaveebi kujunduse, horisontaalse paigutuse, mis muutub mobiilil vertikaalseks, hinnapakkumised (täiuslik soovituste tutvustamiseks), sisseehitatud video ja heli ning professionaalse portfelli vahel. Ehkki see peaks olema ühe lehe jätkamine, saate kindlasti lisada mitu lehte, kui soovite oma portfelli loomiseks või teenuslehtede loomiseks teema funktsioone kasutada..

7. RS-kaart

RSCardi CV, CV ja vCardi WordPressi teema

RScard on WordPressi uimastamise materjalidisaini stiili jätkamise teema. Julged värvid ja puhas paigutus võimaldavad hõlpsasti luua professionaalse veebisaidi, et oma töid potentsiaalsetele tööandjatele tutvustada.

Teema loodi ACF Pro leheküljeehitajaga, et hõlpsalt ja hõlpsasti oleks kohandatud lehe paigutuse loomine elementidega nagu kohandatud logo, huvid, sotsiaalsed lingid, ajajoon, Instagrami voog, protsentuaalsed oskused, viidete jaotis, statistika, klientide karussell, saadavuskalender ja palju muud. Teema sisaldab ka portfooliot varasemate tööde kuvamiseks ja täielikku tuge WooCommerce’ile. Nii et kui teil on praegu tooteid või teenuseid, saate need oma müüdavale saidile lisada.

8. UUS

UUS Retina valmidus WordPress Vcard WordPressi teema

Uue WordPress Vcardi teema eesmärk on muuta veebipõhine koostamine valutuks protsessiks. Lihtsate sisseehitatud jätkamisfunktsioonide ja puhta kujundusega on see teema suurepärane võimalus, kui te pole kindel, kust alustada.

Esitlege ennast, kasutades ägedat vCardi jätkamise teemat. See armas üheleheline teema on ideaalne viis oma CV ja portfelli lisamiseks veebi, kust kliendid ja tööandjad seda leiavad. Uue teema WordPress Vcard teema installimisel leiate sirgjoonelise ühe lehe kujunduse, millel on ühe lehe navigeerimine, piiramatud värvivalikud ja minu jaoks pühendatud jaotised, kontaktteave, tööhõive ajalugu, oskused, portfell jne. Teema on ka reageeriv, võrkkest ja RTL valmis.

Teema sisseehitatud valikute abil saate oma CV üles laadida, oma töökogemuse lisada, oma parimaid oskusi loetleda ja palju muud. Lisaks saate filtreeritud portfelli abil lisada oma tehtud tööde näidiseid, et inimesed näeksid, kui hästi teete seda, mida teete. UUS sisaldab ka armsat ühelehelist ajaveebi, kuhu saate lisada oma mõtteid meedia, uudiste, teemade või elu kohta üldiselt. Pidage ainult meeles, et teie tööandjad näevad ajaveebi – seega peate tõenäoliselt pidama seda mõnevõrra asjakohaseks oma tööstusele.

9. Kerge

Kerge jätka vCardi ja portfelli WordPressi teema

Kerge teema sobib suurepäraselt igat tüüpi CV-de, CV-de ja veebiportfellide jaoks. Teemas on 2 erinevat demo, mille abil saate alustada, koos moodsama fotoga kodulehega või traditsioonilisema jätkamisstiiliga kujundusega. Võite ka oma saidi nullist üles ehitada – see on teie enda teha!

Ükskõik, kuidas te alustate, sisaldab Kerge teema ka lehe lohistamise võimalusi, kohandatud fonte, piiramatuid värviskeeme, unikaalseid ajakavasid, saadavuskalendrit, linkide jagamist, hinnakujundust, videoid, Instagramit ja palju muud. Vaadake reaalajas esitlust, et näha rohkem.

10. Mari

Mari tundlik jätkamise CV WordPressi teema

Mari on ülipuhas ja moodne jätkamise WordPressi teema, millel on ainulaadne valge ekraani ääris, mis paneb meie jätkamissaiti tundma pigem esitluse moodi. Koos väljamõeldud välja libistatava menüüga on mari teema väga uimastatav.

Teema reageerib täielikult, nii et te ei peaks muretsema selle pärast, millist seadet teie potentsiaalne tööandja teie teabe otsimiseks kasutab. Lisaks leheelementidega minu kohta lehe loomiseks, oma CV üleslaadimiseks, töö- või hariduskogemuse ajajoone koostamiseks ja portfelli loomise võimaluseks on oma oskuste tutvustamiseks palju võimalusi.

11. Profiil

Profiili isiklik portfell WordPressi teema

Info ja allalaadimine

Profiil on Organic Themes loodud isiklik ajaveeb ja WordPressi teema. See elegantne portfoolio teema on suurepärane viis oma isikliku tööportfelli kuvamiseks.

Profiiliteemal on ilus kodulehe kujundus koos ainulaadse ümardatud esiletõstetud kujutisega sinust – esi- ja keskelt. Selle teema keskmes on teid lugejate tähelepanu keskpunktis hoidmine. Teie Twitteri voogu, sotsiaalseid linke, lühikest jaotist teie kohta ja pilku oma portfooliosse tutvustatakse kohe, kui olete kodulehele jõudnud.

Portfelliosa on kujundatud sama hoolikalt kui koduleht. Lisage portfelliobjektid ja looge oma tööst ilus võrk. Lisaks saate lisada esiletõstetud pilte ja videoid, mis on suurepärane, kui mõnda teie projekti mõistetakse paremini filmi kaudu. Ja saate alati kasutada lühikoode, et oma portfooliopostitusi nuppude, märguannete, valguskastide galeriide ja muu abil veelgi kohandada.

12. Flatoo

Flatoo vCard, Jätka, isiklik WordPressi teema

Flatoo on esmaklassiline vCard- ja CV-stiilis teema, millel on julge ja tasane kujundus ning mis sobib suurepäraselt loomingulise ja värvika veebipõhise resümee loomiseks. See tundlik teema sisaldab kasulikku ehitajat, kes korraldab teie CV nii, et teie andeid kõige paremini kuvataks.

Flatoo abil saate luua animeeritud pildi ruudustiku, täislaiusega slaidiseansse, animeeritud oskuste graafikuid, töökogemuse ajajoont, ajax-filtreeritud portfooliot, Google’i kaarti koos asukohtadega ja kontaktivormi kontakti saamiseks.

13. Mefolio

Mefolio parim WordPressi teemad

Mefolio teema on muljetavaldav Cv-teema ja on kindlasti üks parimatest WordPressi jätkamise teemadest, kuna see nimetati päeval Awwwards-i saidiks. Üks selline nurga all paikneva paanide avalehe paigutus, rasvased värvid, kalded, pöörlev tekst, video taustad ja mitmed menüü paigutuse valikud.

Selle teemaga kaasneb koostaja King Composer lehe ehitaja, et hõlpsasti luua kohandatud lehti, ühe klõpsuga demoinstalli, mis aitab teil oma CV loomise kiiret alustamist, RTL-i tuge ja ühilduvust WPML-i tõlkepluginiga, kui soovite kandideerida töökohtadele muudel turgudel.

14. JätkaX

ResumeX - mitmeotstarbeline jätkamine ja ühe lehe portfell

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

ResumeX on üheleheline jätkamise lisatasu WordPressi teema Themeforestist. See teema on suurepärane võimalus tutvustada teie töökogemust, lõpetatud projekte ja kõike muud teie või teie ettevõtte kohta, mida võiksite jagada potentsiaalsete tööandjate või klientidega.

Esimesest vestlusvoorust pääsemiseks on väga hea resümee võtmine ja muljetavaldav portfoolio aitab teil maanduda suurele tööle (või suurele kliendile). ResumeX teeb tihendamise hõlpsaks, noh, sina. Teemal on suurepärased sisseehitatud funktsioonid, mis kindlasti meeldivad. Sellel on uimastatav üheleheline kujundus, mis on ideaalne viis klientidele ja ülemustele oma tööajaloost kiire ülevaate saamiseks. Lisaks on hõlpsasti kasutatavad teemavalikud hõlpsaks sisulõikude lohistamine soovitud järjekorda.

ResumeXi parim osa on vinge sisu jaotised. Lisage umbes osa, pdf-failide allalaadimine (CVde, brošüüride või muu jaoks), oskuste baarid, kogemuste või projekti ajakava, loendurid, haridus või sertifikaadid (või kõik saadud auhinnad), filtreeritav portfell, klientide iseloomustused, ajaveeb , sotsiaalsed sidemed ja armas kontaktvorm. Sellel teemal on kõik, mida vaja, et muljet avaldada, ja siis mõned!

Teiste teemafunktsioonide hulka kuulub reageeriv paigutus, et inimesed saaksid vaadata teie profiili ükskõik millises neile sobivas seadmes, täisekraanil kuvatav slaidiseanss tänu võimsale Revolution Slider pistikprogrammile, loomingulistele CSS3 animatsioonidele ja muule.

15. Isetu

Omakasupüüdmatu ühe lehe WordPress VCard teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Omakasupüüdmatu teema on vastupidine sellele, kuidas nimi kõlab, kuna see puudutab kõike teist! Looge uimastamise veebisait, et näidata oma oskusi, et tööandjatel oleks põhjust teid konkursi asemel tööle võtta. Kasutage portfelli töönäidete üleslaadimiseks, oma nõuandeid täis ajaveebi loomiseks ja üles ehitamiseks, lisage kontaktivorm, kuhu pääseb hõlpsalt ja palju muud.

Teema sisaldab lihtsaid võimalusi allalaadimisnuppude, taustpildi slaidiseansside, mitmesuguste tehniliste oskuste, hinnapakettide, loendite ja muu lisamiseks. Teema toetab ka kohandatud CSS-i edasiseks kujundamiseks.

16. unRovr (animeeritud)

unRovr Animeeritud vCard ja jätka WordPressi teemat

UnRovr-teema on uimastatav WordPressi jätkamise teema, mis sisaldab alustamiseks hulgaliselt näidisdemosid. Ükskõik, kas soovite luua lihtsa lehe oma nime, siltide ja failide allalaadimise jätkamise või funktsioonirikka portfelli saidiga, on unRovr-teema suurepärane valik.

Teema kasutab võimsat Elementori lohistamiskomplekti, et hõlbustada sotsiaalsete linkide, valguskastide, ajaxi portfellivõrkude, kohandatud fondide ja muu lisamist..

Veel parimatest jätkamise WordPressi teemadest

Seal see teil on – jagasime kiire ülevaate olulisest teabest, mida peaksite oma CV-sse lisama, kindla hostimisplaani, mida saaksite kasutada, ja 15-aastasest teemast, mille vahel valida. Loodetavasti olete leidnud oma teema jätkamiseks teema. Hea teema ja lihtsa hostimiskava abil saate kindlasti veebipõhise CV homseks vestluseks õigel ajal valmis.

Muidugi, see on vaid lühike nimekiri neist, mis on meie arvates WordPressi parimate jätkamise teemade hulgas, kuid meile meeldiks teada, mida olete kasutanud veebipõhise resümee loomisel. Kui olete leidnud vinge WordPressi teema, mida soovite soovitada, jätke kommentaar allpool, et saaksime seda vaadata!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map