15+ parim ürituste kalender WordPressi pluginad 2020

Ürituste kalender WordPressi pluginad

Kui teie organisatsioon korraldab sündmusi – isegi väheseid -, on oluline, et teie veebisaidi külastajad leiaksid need hõlpsalt üles. Lisaks, kui teie eelseisvate sündmuste loendit on keeruline otsida ja sellele juurde pääseda, võite näha päeval hõredat valimisaktiivsust.


WordPressi armastamise üheks põhjuseks on saadavalolevate pistikprogrammide arv – ja turul on hulgaliselt sündmusekalendri pistikprogramme, mis muudavad teie sündmuste loendite kuvamise ja haldamise kiireks ja lihtsaks.

Selles postituses pakume teile välja kümme parimat sündmuste kalendri WordPressi pistikprogrammi – selleks ajaks, kui oleme valmis, teate täpselt, milline neist sobib teie nõudmistega.

Ilmselt on saadaval palju kalendri pluginaid, nii et me pidime seda nimekirja hallatavana hoidma. Järgmised pistikprogrammid esindavad meie kümmet, mitte mingis kindlas järjekorras.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Ürituste kalender

Ürituste kalendri WordPressi pistikprogramm

Üks populaarsemaid sündmusekalendri pistikprogramme, kaasaegse Tribe’i sündmuskalendris on üle 400 000 aktiivse installi ja 4,7-tärnise rahulolureitingu. See tasuta pistikprogramm aitab teil WordPressiga sündmusi hõlpsalt luua ja hallata, lisaks on olemas komplekt lisatasu lisandmoodulid lisafunktsioonide pakkumine. Lisaks, nagu pealkiri viitab, on see täielikult ühilduva teemaga WordPress (vaadake seda meie jätkusuutliku demo alt).

Sündmuste kalender on hõlpsasti kasutatav ja hõlpsasti kohandatav ning sisaldab selliseid funktsioone nagu Google Mapsi integreerimine, sündmuste otsing ja mikroformaadid, et viia sündmuste kalender järgmisele tasemele.

2. WordPressi sündmuste kalendri registreerimine ja broneerimine

WP sündmuste kalender

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui reklaamite mõnda sündmust, soovite tõenäoliselt sellest oma veebisaidi kaudu maailmale rääkida. Selle jaoks soovitan tungivalt WordPressi sündmuste kalendri pistikprogrammi.

Pistikprogramm võimaldab teil luua kauneid, stiilseid ürituste kaarte. Lisage need kaardid mis tahes postitusse või lehele, kleepides lühikoodi või kasutades selleks spetsiaalset vidinat. Samuti saate sündmusekaardi ülaosale lisada suure esiletõstetud pildi ning kuvada kogu sündmuse põhiteabe ja interaktiivseid funktsioone, nagu Google’i kaart ja loenduri kell. Lisaks on värviskeemi kohandamiseks valikud piiramatu hulga värvidega.

WP sündmuste kalendri sündmuste kaardi ekraanipilt

Lisaks on WordPressi sündmuste kalender teie sündmuste tõhus haldamise tööriist. Külastajad saavad registreeruda teie üritusel osalemiseks ja te saate konfigureerida kohandatud registreerimisvormi, et koguda ainult vajalikku teavet. Samuti saate oma üritusele pileteid müüa, külalistel on võimalik tasuda PayPali kaudu. Saate luua erinevaid piletihindu (näiteks tava- ja VIP-hinnakujundust) ning luua ka ajatundlikke kuponkikoode.

Mitme sündmuse korraldamisel toetab pistikprogramm kalendrivaadet, pakkudes mugavat visuaalset ülevaadet sündmuste toimumise kohtadest ja ajast. Saate kalendrisse automaatselt lisada korduvaid sündmusi, lisaks saate värvida sama kategooria sündmusi. Külastajate abistamiseks on ka kalender filtreeritav.

Kui soovite, et maailm teaks teie sündmusest, ja soovite müüa palju pileteid, vaadake WordPressi sündmuste kalendrit.

3. Ürituste juht

Ürituste halduri pistikprogramm

Sündmushalduri pistikprogramm on tegelikult täisfunktsionaalne sündmuste registreerimise pistikprogramm, kuid pakub ka ühe võimsa sündmuste kalendri ühena paljudest funktsioonidest.

Paindlik ja usaldusväärne, see tasuta pistikprogramm võimaldab teil sündmusi kategoriseerida, lisada kohandatud atribuute (nt riietuskoodi) ja hõlpsalt juhtida kõiki üksikasju selle kohta, kuidas sündmusi teie saidil kuvatakse. Kuna tasuta versioon sisaldab sündmuste registreerimist ja piletimüügifunktsioone, tasub seda pistikprogrammi kaaluda, kui vajate enamat kui kalendrit.

4. Õigeaegne kõik-ühes ürituste kalender

Õigeaegne kõik-ühes ürituste kalender

Järgmine on Timely ilus kõik-ühes-sündmuste kalendri pistikprogramm. Seal on on varem selle impordifunktsiooniga seotud olnud mõned probleemid, kuid selle ilusa kujunduse tõttu tasub seda ise järele vaadata.

Värvikoodiga sündmuste kategooriad, kalendrivaated, näiteks päevakava ja reklaamtahvel, ning kalendrisisesed teemaredaktorid on vaid mõned funktsioonid, mida see pistikprogramm pakub teie sündmuste kalendri eristamiseks.

5. Minu kalender

Minu kalendri tasuta WordPressi pistikprogramm

Juurdepääsetaval ja väga kohandataval pistikprogrammil Minu kalender on üle 30 000 aktiivse installi. Seda tasuta pistikprogrammi on lihtne kasutada, kuid piisavalt paindlik disaineritele ja arendajatele, kes vajavad kohandatud kalendrit.

Minu kalender pakub sündmuste jagamist saitide võrgus, õigusi ja juurdepääsu juhtelemente ning kohandatud vaadete jaoks lühikoodide generaatorit. Redigeeritav CSS ja JavaScripti käitumine aitavad muuta selle pistikprogrammi paindlikuks kalendrilahenduseks kindla valiku.

6. EventOn

EventOni kalendri pistikprogramm

Ilus funktsionaalne disain on EventOni kalendri pistikprogrammi tunnus.

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

EventOn on reageeriv sündmuste kalender WordPressi plugin, mis on saadaval CodeCanyonis. Lisage kohandatud kalendrid igale postituse, lehe või vidina jaoks mõeldud alale. See pistikprogramm on varustatud paljude funktsioonide ja ilusa kujundusega.

Paljude organisatsioonide jaoks on sündmused oluline viis oma ettevõtte reklaamimiseks ja kasvatamiseks. Suurepärane viis oma ürituste reklaamimiseks on lisada oma veebisaidile täielik sündmuste kalender. Rakenduse EventOn abil on lihtne sündmusi luua ja lisada lihtsatesse või keerukamatesse kalendritesse. EventOnil on nii palju võimalusi, et saate luua peaaegu iga kalendri, mida võite ette kujutada.

Üritused ise hõlmavad ühe või mitme päeva tuge, esiletõstetud pilte ja sündmuste kordumise võimalusi. Samuti saate luua sündmusi, millel pole lõppkuupäeva ega kellaaega – mis on suurepärane käimasoleva igapäevase programmi või vara kogumise korraldaja jaoks. Kui olete sündmused kalendrisse lisanud, saavad lugejad need ICS-faili kaudu koheselt oma Google’i kalendrisse või iCalendari alla laadida, et nad ei unustaks!

Muud suurepärased funktsioonid hõlmavad tuge Eventbrite’ile ja Paypalile (kui soovite müüa pileteid, võtta ürituste eest tasu või koguda annetusi), kohandatud sündmuste värve, kohandatud taksonoomiat ja hõlpsaid lisamisvalikuid. Kasutage lihtsalt kalendri vidinat või kasutage sisseehitatud kalendri lühikoodide generaatori eeliseid. Oma veebisaidile pole sündmuste kalendrite loomine ja lisamine kunagi olnud lihtsam. Allpool vaadake rohkem pistikprogrammi funktsioone.

7. WordPress Pro sündmuste kalender

WordPress Pro ürituste kalender

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WordPress Pro sündmuste kalender on veel üks täisfunktsionaalne premium-plugin, mis pakub kaunist kujundust. Paljude lihtsate võimaluste abil on see pistikprogramm hea valik esmaklassiliste sündmuste kalendri pistikprogrammide hulgast.

Seda pistikprogrammi on hõlpsasti kasutatavate sätete kaudu täielikult kohandatav, nii et saate oma vajaduste jaoks luua ainulaadse kalendri. Kasutaja esitatud sündmused, Google Mapsi integreerimine ja lühikoodide generaator on veel mõned funktsioonid, mida saate kasutada unikaalse sündmuste kalendri loomiseks..

8. Kalenderiseerige see!

Lisage see kalendrisse! sisse panema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Calendariseeri see! Pistikprogrammi eesmärk on pakkuda teile sündmuste kalendri loomiseks paindlikku ja funktsioonirikkat lahendust. See vinge kalender on täis võimsaid võimalusi, mis muudavad teie ajakava haldamise ja kõigi lugejate vahel hõlpsaks.

Tore on omada täielikku kalendrit, kuid sündmuste kalendri loomine ei tohiks võtta tunde. Rakenduse Calendarize It abil saate hõlpsasti kasutatava punkti- ja klõpsaliidese abil luua ja hallata yoru sündmusi. Ürituste lisamisel saate lisaks valida korduvate sündmuste loomise võimalusi (iga päev, iganädalane, kaks korda nädalas, kuu, aasta jne) ning lisada algus- ja lõppkuupäevi ja kellaaegu.

Pistikprogrammi kohandamine on samuti kiire ja lihtne. Värvide, fontide ja veeriste muutmiseks CSS-i redigeerija abil on olemas valikud. Ja seadetes saate kohandada kellaaja ja kuupäeva sätteid ka vastavalt oma elukohale. Pluss Calendarize See on tõlkevalmis, nii et saate selle kõigile külastajatele hõlpsasti loetavaks teha.

Pistikprogrammis on palju muid võimalusi. Minikalendrite ja eelseisvate sündmuste kalendrite jaoks on kohandatud vidinad, mida saate lisada igale vidinavalmis alale. Toetatud on kohandatud postitustüübid (vastavalt teie teema valikule), täpsemad kalendripiltrid, kohandatud taksonoomiad ja isegi kasutaja kalendrid. Chackout hte massiivsete funktsioonide loetelu allpool. Ja kui sellest teile ei piisa, on ka 6 tasuta lisandmoodulit (Visual CSS-i redigeerija, UI-kalendri lahtvidin, ingliskeelne spikker, sündmused ajaveebis, kohandatud nupud, vertikaalset kerimisriba pole) ja 11 lisatasu lisandmoodulit veelgi enama jaoks sündmuste kalendri funktsioonid.

See pistikprogramm ühildub täielikult ka populaarse WP Bakery lehe loomise pistikprogrammiga ja tasuta visuaalne CSS-lisandmoodul võimaldab teil hõlpsalt kohandada oma sündmuste kalendri värve, stiile ja fonte. Samuti saate sisseehitatud paigutuse redigeerija abil kohandada sündmuste ja toimumiskohtade paigutust.

9. Suhkruürituste kalender

Suhkruürituste kalender

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Viimane lisatasu võimalus meie loendis pärineb Pippini pistikprogrammidest. Suhkruürituste kalender on lihtne ja kerge kalendri pistikprogramm, ühe saidi magus hind on 18 dollarit. Pistikprogramm on loodud keerukuse vältimiseks, pakkudes vaid seda, mida kasutaja oma sündmuste ja kalendrite loomiseks vajab.

Sujuva lähenemise korral pole see pistikprogramm nii täisfunktsionaalne kui selle loendi muud valikud. Kui soovite aga puhast ja usaldusväärset kalendrit, mis lihtsalt töötab, tasub seda pistikprogrammi vaadata.

10. WD kalender

WD sündmuste kalendri tasuta WordPressi pistikprogramm

WD kalender (endine Spideri sündmuste kalender) on kindel tasuta kalender, mis on loodud hästi konfigureeritavate ja hõlpsasti kasutatavate sündmuste kalendriks..

Värvikoodiga kategooriad ja kohandatud HTML sündmuste kirjeldustes on alles selle pistikprogrammi pika funktsioonide loendi algus. Teie sündmuste kalendri väljanägemise täpsem kohandamine on reserveeritud Pro versioonile. Kuid tasuta pistikprogramm pakub laias valikus funktsioone, mis aitavad teie vajadusi täita.

11. Ürituste kalender WD

Ürituste kalender WD tasuta WordPressi pistikprogramm

Viimane meie loendis on Event Calendar WD, millel on üle 30 000 aktiivse installi. Selle tasuta pistikprogrammi fookuses on lihtne elegants, mitte täielik funktsionaalsus.

Lisaks sündmuste põhifunktsioonidele pakub sündmuste kalendri WD tasuta versioon Google Mapsi integreerimist ja kasutajatele sündmuste otsimist. On küll premium versioon, kuid lihtsate nõuete jaoks võiks tasuta versioon olla ideaalne.

12. Event Espresso WordPress Event Manager

EventEspresso

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Event Espresso on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mis töötati välja selleks, et aidata teil sündmustel luua ja hallata oma wp administraatori paneeli kaudu, muutes sündmuste, konverentside, klasside, töötubade, koolituste, pulmade ja palju muu kavandamise ja koordineerimise hõlpsamaks..

Tänapäeval kasutavad inimesed rohkem kui kunagi varem Internetti oma ürituste kavandamiseks ja haldamiseks, kuna see võimaldab inimestel üritusele registreeruda ja peamiste uudistega hõlpsamini silma peal hoida. Kuid veebipõhise sündmusehalduri loomine võib olla keeruline, eriti neile, kellel pole veebiarenduse kogemust.

Event Espresso on veebipõhine ürituste registreerimise ja haldamise süsteem, mis aitab teie organisatsiooni / administratiivse tööaja kokku hoida ja kulusid vähendada. Minge paberivaba ja registreerige oma saidilt igal kellaajal registreerimisi! Ja kuna kõik, alates kohandatud kinnituse ja meeldetuletuse e-kirjadest kuni maksehaldussüsteemini, haldab ja jälgib see pistikprogramm kõike teie jaoks.

13. Ürituste ajakava

Ürituste ajakava pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ürituste ajakava on hõlpsasti kasutatav sõiduplaani ja sündmuste kalendri lisatasu WordPressi pistikprogramm. See on kiire ja lihtne viis ajakavade lisamiseks oma WordPressi toega veebisaidile.

Ükskõik, kas juhite spordisaali igapäevaste treeningtundidega, kooli või haridusasutust, kus on nädalane tunniplaan, kogukonnarühma, kus toimub igakuiseid üritusi, või mõnda muud ettevõtmist, on sündmuste kalender mugav lisada oma veebisaidile. Ürituste ajakava abil on kohandatava nädalakava loomine ülilihtne!

Seal on sisseehitatud värvide, 5 ajastamisstiili, vahelehtede, loendite ja muu valikuid. Lisaks on sündmuste ajakavad valmis võrkkestaga, sisaldab piiramatuid klasse ja täpsemaid filtrivalikuid. Ja muidugi on see Visual Composeriga ühilduv, nii et kui kasutate sellist teemat nagu Total, mis sisaldab Visual Composerit (või kui teil on ise plugina koopia). Ürituste ajakava lisab, et see on enda enda jaoks ülimalt lihtne kasutada ajakava moodulit, mille saate sisestada suvalisele lehele.

Muud vinge plugina funktsioonid hõlmavad SEO optimeerimist, tõlketuge, brauseritevahelist ühilduvust ja palju veebidokumente, KKK-sid ja palju muud. Vaadake lihtsalt demo, et näha, mida veel sündmuste ajakava teie heaks teha saab!

14. ConnectDaily

WordPressi sündmuste kalendri pistikprogramm - connectDaily

connectDaily on sündmuste kalendrisüsteem, mis ühildub WordPressi ja Joomla! See pakub tundlikku täissuuruses kalendrit, minikalendrit, lihtsat sündmuste loendit, üksikasjalikku sündmuste loendit, iCalendari eksporti ja avalike sündmuste loomist.

ConnectDaily eristab tegelikult seda, et lisaks sündmuste avaldamisele pakub see ka ressursside haldamist. ConneDaily abil saate sündmusele eraldada ressursse, näiteks ruume, sõidukeid, personali ja seadmeid. See võimaldab teil veenduda, et ressurssi ei kahekordistata. Igal ressursil võib olla oma kordumatu kinnitaja. Näiteks võib koolis kergejõustikujuht heaks kiita gümnaasiumi mis tahes kasutamise.

connectDaily pakub ka teatisi uute sündmuste kohta ja meeldetuletusi ajastatud sündmuste kohta. Võite meeldetuletusi sündmuste kohta saada e-posti või SMS-i teel. Saate luua iga sündmuse jaoks nii palju meeldetuletusi kui vaja.

See pakub integratsiooni ka Facebooki ja Twitteriga. ConneDaily abil saate luua oma eelseisva sündmuse postituste kampaania ja need automaatselt oma Facebooki lehele või kontole välja lükata.

connectDaily pakub ka täielikku turvasüsteemi. See võimaldab teil määratleda erinevad kalendrid ja juhtida, kes saab igasse kalendrisse sündmusi postitada, kes näeb iga kalendrit ja kes saab kalendris sündmusi heaks kiita..

Meie klassi parim andmete eksport võimaldab teil andmeid kaevandada iCalendari, JSON, CSV ja RSS vormingus. See võib importida sündmusi ka iCalendari, JSON ja RSS-vormingus. Saate seda isegi seadistada andmete perioodiliseks impordiks kaugetest allikatest.

Kohandatud väljade funktsioon võimaldab teil määratleda sündmuste jaoks kohandatud väljad, et saada lisateavet. Jäädvustatakse teave toitlustusvajaduste, konfiguratsiooni, turunduse ja kõige muu kohta!

15. Stachethemes ürituste kalender

Stachethemes'i sündmuste kalender

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Stachethemesi sündmuste kalender on esmaklassiline WordPressi plugin, mis võimaldab teil luua oma WordPressi toega veebisaidi jaoks üksikasjalikke sündmusi. Lisage ja hallake oma sündmusi WordPressi abil hõlpsalt ja kuvage neid kasutajatele / külastajatele kasutajaliideses.

Selle kalendri pistikprogrammi abil saate lisada kogu sündmuse kohta igasugust teavet, näiteks sissejuhatav osa koos üksikasjaliku teabega, sealhulgas fotogalerii, sündmuste ajakava, külaliste nimekiri, asukohakaart ja juhised, ilmateade, kaubad ja kommentaaride jaotised. Samuti saate luua ühe- või mitmepäevaseid sündmusi ja korrata neid päevas, nädalas, kuus või aastas, samuti võite panna vahele korduvuste ja selle, mitu korda sündmus aja jooksul kordub. Funktsioon pole alati muude sündmuste pistikprogrammides saadaval.

Stachethemes’i sündmuste kalendri pistikprogrammil on palju rohkem kasulikke funktsioone, näiteks WooCommerce’i integreerimine, mis annab teile võimaluse müüa kaupu otse kalendrisündmusest või importida .ics-faile Google’ist, samuti neid eksportida..

Pistikprogrammi üks uutest kasulikest funktsioonidest on võimalus lubada kõigil külastajatel, ka registreerimata külastajatel, kalendrisse sündmusi lisada või piirata nende juurdepääsu kategooriasse nagu registreeritud kasutajad, moderaatorid, autorid jne. See võimaldab teil luua saidil kasutaja esitatud sündmuste kalendreid. Midagi kasulikku koolidele, meeskondadele ja teistele rühmadele.

16. WordPressi tundlik sündmuste ajakava

Vastuvõttev sündmuste ajakava WordPressile

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas korraldate võrguühenduseta sündmust? Arvan, et soovite, et asjad kulgeksid võimalikult sujuvalt, eks? Üks parimaid viise selle saavutamiseks on seostada osalejate ootused pakutavate kogemustega. Pange kokku üksikasjalik ajakava ja külastajad saavad kogu aeg teada, mis toimub, kus ja millal.

Responsiivsete sündmuste ajakava pistikprogramm loob mõned stiilseimad sündmuste ajakavad, mida leiate – ja nagu pistikprogrammi nimi näitab, reageerivad need ka täielikult, nii et nad näevad välja uhke igas suuruses seadmetes.

Vastuvõttev sündmuste ajakava WordPressi ekraanipildile

Pistikprogramm võimaldab teil sündmuste ajakava täielikult värviga kooskõlastada. See mitte ainult ei taga nende tipptasemel väljanägemist, vaid muudab nende navigeerimise hõlpsamaks. Ka iga ajakava võib olla nii üksikasjalik, kui soovite, sealhulgas mitme asukoha ja mitmepäevase sündmuse tugi. Iga ajapilu jaoks on ruumi kogu olulise teabe jaoks, sealhulgas: kellaaeg, kuupäev, kõlar, kõlari pilt (koos ringi ja ruudukujuliste piltidega), kirjeldus, lingid ja sotsiaalmeedia profiilid.

Iga sissekanne on laiendatav, nii et külastajad saavad näha nii palju või vähe teavet, kui nad soovivad. Pistikprogrammi saab kasutada erinevates tööstusharudes, sealhulgas muusikafestivalidel, konverentsidel, koosolekutel ja tundides.

Lõplikud mõtted parimate sündmuste kalendri WordPressi pistikprogrammide kohta

Teie üritused vajavad osalejaid ning ilusa ja funktsionaalse sündmuste kalendri olemasolu aitab teatud määral tagada, et teie üritused on välja müüdud.

Selles postituses oleme esitanud kümme parimat. Peaksite nende hulgast leidma ideaalse sündmuste kalendri pistikprogrammi. Kas teil on lihtsaid vajadusi või vajate keerukamat lahendust. Kuna saadaval on palju pistikprogramme, on palju võimalusi ühe keerutamiseks. Loodetavasti saate valida oma vajadustele vastava.

Kas teil on lemmiksündmuste kalendri pistikprogrammi, mida pole ülaltoodud, või on teil näpunäiteid ja nippe nendega töötamiseks? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map