15+ BuddyPressi pistikprogrammid, mis teil peavad olema

15+ parimat BuddyPressi pistikprogrammi, mis teil olema peavad

BuddyPress on WordPressi sotsiaalsete võrgustike alustala. Kui soovite luua olemasolevale WordPressi platvormile sotsiaalse võrgustiku (või kogukonna), BuddyPress on soovitud pistikprogramm.


Pistikprogramm avab WordPressi sotsiaalsete võrgustike võimalused. Teisisõnu võimaldab BuddyPress kasutajatel registreeruda ja luua profiile, postitada sõnumeid, luua ühendusi, luua gruppe ja suhelda üldiselt.

BuddyPressi autor WordPress.org’is ütleb, et pistikprogramm on suhtlusvõrgustik ja ma kipun sellega nõustuma.

Ahvatleva ja võimsa BuddyPressi sotsiaalse võrgustiku loomiseks vajate tapjateemat (või kujundajat), aega ja paari pluginat, mis ulatuvad BuddyPressi kujutlusvõimest kaugemale.

Tänane postitus tutvustab teile 15+ vanust parimat BuddyPressi pistikprogrammi, mida peate oma BuddyPressi installimisel proovima. Nautige ja ärge unustage jagada oma vaateid kommentaaride jaotises.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Youzeri kogukonna ja kasutaja profiilid

Youzeri kogukonna ja kasutajaprofiilid Premium WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Andke oma BuddyPressi võrgule uus kasutusvõimalus koos Youzeri uue ajastu kogukonna ja kasutajaprofiilidega. BuddyPressi vaikimisi kasutatav pistikprogramm ei paku teile esteetika osas palju. Youzer on WordPressi esiotstarbeliste kasutajaprofiilide halduslahendus, millel on turvaline liitumissüsteem, kasutajakonto sätted, võimas üksikasjalik administraatoripaneel, sujuvad efektid, paljud edasijõudnud autorvidinad, täielikult reageeriv disain ja äärmiselt valikud, mida saab kohandada hunniku „piiramatu” abil Funktsioonid.

Suure hulga funktsioonidega Youzer-laevad aitavad teil luua hämmastava BuddyPressi võrgu ilma tahapoole painutamata. Võite oodata selliseid maiustusi nagu 16 värvilahendust, 35+ vidinat, 14 päise stiili, sotsiaalne sein, kinnitatud embleemid, emotikonid, mainimised, meeldimised, sotsiaalne sisselogimine, privaatsed profiilid, piiramatu reklaamipind, mitu postitusvormingut ja täielikult reageeriv disain teiste hulgas . Rohkem kui 700 muu valikuga on Youzer just see tööriist, mida peate oma BuddyPressi võrku värvi ja pompi lisama.

Samuti saate Youzeri abil rohkem raha teenida, reklaamides oma veebisaidi kasutajate profiilides, luues piiramatu reklaame mõlemat tüüpi ribareklaamide ja Adsense-koodiga. Nii saate Youzerit võimendada, kui te arukalt kasutate, teie jaoks sissetulekuallikaks.

Arendajad ehitasid Youzeri, et teha ainulaadne WordPressi pistikprogramm. Nad teavad, et õigete kasutajaprofiilide pistikprogrammi valimine on teie ettevõtte jaoks ülioluline, kuna parem platvorm tähendab rohkem kasvuvõimalusi. See teebki Youzerist ühe parimate WordPressi kasutajaprofiilide pistikprogrammide.

2. USERPRO sotsiaalse profiiliga sisselogimisprofiilid

USERPRO kasutajaprofiilid koos sotsiaalse sisselogimise lisatasu WordPressi pistikprogrammiga

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

UserPro pakub teie kasutajatele võimalust oma sotsiaalsete võrgustike kontodega sisse logida teie WordPressi veebisaidile (ja teie BuddyPressi kogukonda). Aktiveerida on tohutul hulgal suurepäraseid võimalusi ja kui külastajad ei soovi mõnda oma sotsiaalkontot kasutada, saavad nad alati teie vanal viisil oma saidile sisse logida. Pistikprogramm maksab 30 dollarit, kuid see on seda väärt.

KasutajaPro pakub hullu võimalusi, sealhulgas mitu registreerimisvormi, Google’i fonte, PayPali integratsiooni, et saaksite luua tasulisi liikmelisusi, kauneid liikmeprofiile, liikmeotsingut, uudiskirjade integreerimist, kohandatud ikoone ja palju muud.

See mitte ainult ei integreeru sujuvalt BuddyPressiga – vaid ka bbPressi, WooCommerce, MailChimp ja enamiku WordPressi teemadega. Lisaks sisaldab see hõlpsasti kasutatavaid valikuid, mis muudavad seadistamise lihtsaks. Administraatori lohistamise paneel eemaldab arvamise teie kohandamistest ja 4 eelvormindatud värvikihti muudavad töö alustamise kiireks ja lihtsaks. Lisaks on teema tõlkevalmis ja sisaldab RTL-i tuge, nii et see töötab suurepäraselt sõltumata sellest, mis riigist teie sihtrühm on.

3. BuddyPress Activity Plus (tasuta)

BuddyPress Activity Plus tasuta WordPressi pistikprogramm

BuddyPress Activity Plus on plugin, mida soovite kasutada, kui soovite suurendada kasutajate seotust ja edendada oma BuddyPressi kogukonna sotsiaalset aktiivsust. Pistikprogramm lisab BuddyPressi aktiivsusvoogu Facebooki-laadseid jagamisnuppe, et teie liikmed saaksid pilte, postitusi ja videoid kiiresti jagada. Kui soovite kogu BuddyPressi võrgus sisu postitamist ja jagamist lihtsamaks muuta, on teie vastus BuddyPress Activity Plus.

BuddyPress Activity Plus pakub 3 nupustiili, lisaks saate lisada oma kohandatud stiile. Lisaks loob BuddyPress Activity plus automaatselt sisulõiked, mis muudab sisu jagamise õndsuseks.

Peale selle võimaldab pistikprogramm enne saidile postitamist sisu eelvaadet ja redigeerimist, mis tähendab, et saate lisada oma kommentaari, tõmmates samal ajal automaatselt pealkirju, kirjeldusi ja pisipilte.

4. BuddyPressi registreerimisvalikud (tasuta)

BuddyPressRegistreerimisvalikud tasuta WordPressi pistikprogramm

Suhtlusvõrgustikuga on kaasas igat tüüpi kasutajad. Meil on tsiviilkasutajaid, kes on lahedad inimesed, ja siis automatiseeritud rämpsposti robotid ja rämpspostitajad, kes on kaosest sõltuvuses. Oma soola väärt korraliku sotsiaalvõrgustiku säilitamiseks peate rämpsposti püüdma, enne kui see teie lehti halvendab. Siit tuleb sisse pistikprogramm BuddyPress registreerimisvalikud.

Arendajate sõnul võimaldab BuddyPressi registreerimissuvandid „… lubada uute liikmete jaoks kasutaja modereerimist, samuti aidata luua kasutajatele privaatset võrku.“ Teisisõnu aitab pistikprogramm takistada rämpsposti ja uute kasutajate juurdepääsu teie BuddyPressi platvormile enne kinnitamist. Lisaks sellele ei ilmu uusi kasutajaid Liikmed kuni kinnitamiseni.

Moodustamata kasutajad saavad aga meilisõnumeid saada ja pääseda juurde oma kasutajaprofiilile, kuid see seisneb vaid selles – nad ei saa sotsiaalset võrgustikku kasutada ega suhelda teiste kasutajatega enne, kui olete nad heaks kiitnud.

Kirjutamise ajal toetab BuddyPress registreerimisvalikuid kolme keelt, nimelt katalaani, inglise ja heebrea keelt. Kui aga nii kaldu olete, võite saada WordPressi toetajaks ja tõlkida pistikprogrammi oma keelde.

5. Täpsem kõik-ühes-e-posti teel edastamine

Täpsem kõik-ühes-meilisõnumite lisatasu WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Tuntud ka kui WordPressi kõik ühes e-posti aadress, see pistikprogramm laiendab WordPressi e-posti funktsioone, lisades järgmisi funktsioone:

 • Kohandatud väljad „Alates” WordPressi vaikeseadete asendamiseks
 • SMTP tugi, nii et saate meilisõnumeid saata välistest serveritest
 • Puhastage HTML-i e-kirju ja malle
 • BuddyPress ja WP-e-kaubandus e-posti teel saavad neid kasutada
 • WordPress MU (Multisite) ühilduvus
 • WYSIWYG-i toimetaja ja eelvaade
 • Ja veel palju muud

Kuid isegi nende põnevate funktsioonide puhul ärge ajage Advanced WordPressi e-posti edastamist e-posti kliendi jaoks segamini; see on lihtsalt a tweaker mis lisab väljaminevatele meilidele soojust ja isikupära.

Pistikprogramm ühildub WordPressi uusima versiooniga BuddyPress ja töötab hästi kõigis brauserites, välja arvatud IE6, mis ei toeta pistikprogrammi administraatori paneeli. Täpsem WordPressi e-posti kohaletoimetamine tagastab teile 18 dollarit, kuid see on iga senti väärt.

6. rtMEDIA BuddyPressi ja bbPressi jaoks (tasuta)

rtMEDIA BuddyPressi ja bbPressivaba WordPressi pistikprogrammi jaoks

Kui olete oma BuddyPressi, bbPressi või WordPressi veebisaidilt otsinud funktsioonirikka meedialahendust, siis otsige enam, rtMedia on reaalne asi.

rtMedia, mille autoriteks olid rtCamp ja 40 muud arendajat, võimaldab teil lisada foto- / videoalbumeid, seadistuse jagamise ja privaatsuseelistusi, teostada esiotsa üleslaadimisi ning kodeerida (teisendada) nii heli- kui ka videofaile.

Ja see on vaid jäämäe tipp, kuna pistikprogrammil on palju muid funktsioone, sealhulgas mallisüsteem, sujuv BuddyPressi ja WordPressi integreerimine, rtMedia üleslaadija, mis toetab lohistamist, esiletõstetud meediume ja võimalust meediume aktiivsusvoogude külge siduda.

Seda pistikprogrammi on kahes versioonis. Saate valida tasuta versiooni või rtMedia premium-lisandmoodulid, millel on miljon ja veel üks funktsioon, modereerimine ja prioriteetsus. rtCamp soovitab enne ostu sooritamist proovida tasuta versiooni. Nad on kindlad, et teile meeldib see.

7. BuddyPressi kasutajate vestlus (tasuta)

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Suurendage vestluse pistikprogrammi abil oma kasutajaid teie BuddyPressi saidil nagu ükski teine. Kui otsite oma kogukonna jaoks vestluslahendust, pakub BPChat teile mitmeid põnevaid funktsioone, näiteks:

 • Facebooki-tüüpi vestlus kõigile sisse loginud kasutajatele
 • Tõrgeteta BuddyPress-integratsioon
 • Lihtne kohandada, muu hulgas piiramatute värvide, tausta ja piltidega
 • Helihoiatussüsteem
 • Brauseri pealkirja teated
 • Mitme keele tugi
 • Online / offline indikaator
 • 80 emotikonikooni
 • Mitme kasutaja vestlus
 • Sõbra otsing
 • Vastuvõtlik disain ja Ajaxi tugi
 • Ja palju muud

Pistikprogramm pakub teile võimaluse pakkuda oma kasutajatele täielikku vestluskogemust. Parim osa on see, et pistikprogramm ühildub BuddyPressi, WordPressi ja WordPress MU-ga, see tähendab, et saate seda kasutada peaaegu kõigil WordPressi projektidel. Lühidalt, põnevuse saamiseks peate proovima BPChat.

Andke oma kasutajatele parem kasutuskogemus ja suurendage BPChati kasutamist teie saidil. See müüb ainult 35 dollarit dollarit.

8. BuddyPressi vaikeandmed (tasuta)

BuddyPressi vaikeandmete vaba WordPressi pistikprogramm

Kui hakkasite just BuddyPressi kasutama, peaksite enne käivitamist oma platvormi proovima. BuddyPressi vaikeandmete pistikprogramm võimaldab teil BuddyPressi installida automaatselt testimise eesmärgil.

BuddyPressi vaikeandmeid on lihtne seadistada. Lihtsalt installige ja aktiveerige pistikprogramm ning avage see siis oma WordPressi administraatorikraani jaotises Tööriistad. Kui pistikprogramm on käivitunud, peate tegema ainult kaks märkeruutu ja klõpsama nuppu „Impordi valitud andmed”. See on nii lihtne. Teie installimisel asustatakse koheselt 25 kasutajat ja 75 tegevusüksust, mis on tegelikult kuulsate isiksuste tsiteeritud.

See pole veel kõik. Pistikprogramm impordib muu hulgas rohkem andmeid, näiteks 100 privaatsõnumit, 45 uut rühma, 440+ rühma liiget, 95+ sõbraühendust ja 225 profiilikirjet.

Kõigil kasutajatel on sama parool, mis teile avaldatakse, nii et ärge muretsege selle pärast. Lisaks saate mannekeeni andmed korraga kustutada, klõpsates nuppu Kustuta BuddyPressi andmed nuppu.

BuddyPressi vaikeandmed on testimise jaoks vinge, kuid ärge kasutage neid reaalajas saidil. Lisaks lülitage oma profiilis e-posti aadressi teatised välja või muidu saate ise rämpsposti saata.

9. BuddyPress Analytics

BuddyPress Analyticsi WordPressi pistikprogramm

Asjaga kursis püsimiseks ja sihitud kampaaniate läbiviimiseks peate oma kasutajaid paremini mõistma. BuddyPress Analyticsi pistikprogramm lubab teile just seda.

Selle pistikprogrammi abil näete teie BuddyPressi võrku külastanud kasutajate koguarvu. Mis veel? Saate statistikat koondada, et panna näpuga ajale, mille iga kasutaja teie saidil veedab.

Lisaks saate öelda, milliseid märksõnu kasutajad otsingusse kõige rohkem sisestavad. Lisaks BuddyPress Analytics näitab teile külastuste arvu kasutaja, rühma ja lehe kohta.

Lisaks näete tühjade profiilidega kasutajate arvu ja saate täisversiooni abil toetust kogu aastaks.

Pistikprogrammiga on kaasas hõlpsasti kasutatav juhtpaneel, mis võtab kokku profiili statistika ja näitab kasutajate arvu. Saate ka toredaid edetabeleid ja autor lubab tulevikus pakkuda rohkem funktsioone. Lite plugin on tasuta, kuid 55-dollarise hinna eest saate igal ajal valida täisversiooni.

10. iThemes Security for BuddyPress

BuddyPress Freemium WordPressi pistikprogrammi iThemes turvalisus

Kui teie WordPressi turundus hakkab end ära tasuma, meelitate häkkerid ja rämpspostitajad traalidesse. See on vältimatu ja te ei saa midagi teha, et takistada soovimatutel kasutajatel teie veebisaidile jõudmast.

Võite siiski takistada neil iThemes Security’is registreerimast ja laastamast. Selliste hämmastavate funktsioonidega nagu turvakontroll, kasutajakeeld, failimuudatuste tuvastamine, andmebaaside varukoopiad, julma jõu rünnaku kaitse ja palju muud, tähendab iThemes Security äri.

Pistikprogrammi saab kasutada tasuta, kuid vajate esmaklassilist versiooni, kui vajate lisafunktsioone, nagu kahefaktoriline autentimine, uuesti CAPTCHA, parooli aegumine, pahavara skannimise ajakava ja võlulingid..

Vaatamata sellele on see suurepärane varastamine, kuna iTheme Security pro maksab teile vahemikus 80–197 dollarit aastas. Tõesti, see on maailmatasemel turvalisuse eest makstav pisike hind.

11. Ultimate Membership Pro

Ultimate Membership Pro Premium WordPress plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Envato liikmelisuse plugin number üks, Ultimate Membership Pro, aitab teil oma BuddyPressi võrku raha teenida, seda suure hulga sisu lukustamise funktsioonidega..

Saate lukustada oma kõige väärtuslikuma sisu, olgu see leht, postitus, kohandatud URL-id, tooted, sisulõigud, menüüd, kategooriad ja nii edasi, ning seadistada ümbersuunamised või asendussisu.

Pistikprogrammil on mõned atraktiivsed funktsioonid, sealhulgas:

 • Sotsiaalne sisselogimine toetab 7 sotsiaalset võrgustikku
 • Mitme maksevärava tugi
 • Tasuta / tasulised / proovimaksemudelid
 • Tilgutage sisu, nii et saate sisu regulaarsete ajavahemike tagant vabastada
 • Sisukapp lehe sisu piiramiseks
 • Kohandatud väljad kasutajaprofiilide ja registreerimisvormide jaoks
 • Integreerimine 9 e-posti turundusplatvormiga
 • Woocommerce ühilduvus
 • Visuaalne helilooja
 • Kupongi koodid
 • Ja veel palju muud!

Me ei saa arvatavasti Ultimate Membership Pro kõiki funktsioone loetleda, nii et soovite end hästi vaadata.

12. Kollane pliiats Visual CSS toimetaja

Kollane pliiats Visual CSS Editor Premium WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Hea disain käib käsikäes parema kasutajate kaasamise ja konversioonidega. Ilmselt on viimane asi, mida soovite, BuddyPressi veebisait, mis näeb välja nagu 1960. aastate reklaam, sest olgem ausad, meil pole tohutut visuaalselt atraktiivsete BuddyPressi teemade kollektsiooni.

Mida teha? Enamikus stsenaariumides teete seda keskmise välimusega teema ja mõne kohandamise abil. Noh, see on nii, kui teil on oma teema kohandamiseks kodeerimise teadmised või kujundamisoskused. Piisab, kui öelda, et selle marsruudi läbimine pole enamiku teie valitud BuddyPressi kasutajate jaoks valik.

Siseneb YellowPencili visuaalsesse CSS-i stiiliredaktorisse ja päev salvestatakse. Olenemata teie kodeerimise kogemusest, võite kasutada YellowPencilit ulatuslike muudatuste tegemiseks mis tahes teemas. Jah, saate oma veebisaidi kujundust muuta reaalajas ja reaalajas, koodirida puudutamata.

Teie käsutuses olevate funktsioonide hulka kuulub 600+ fonti, 300+ tausta, visuaalne suuruse muutmine, lohistamine, 50+ animatsiooni, reaalajas koodiredaktor, värvivalija, parallaksi taustad, CSS3 filtrid, 50+ CSS atribuudid, reageeriv disain ja me võiksime edasi minna , kuid see lihtsalt suri sind.

13. ADS PRO reklaamihaldus

ADS PRO reklaamihalduse lisatasu plugin WordPress

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Reklaamide müük on üks parimaid viise teie veebisaidi rahaks realiseerimiseks, kui reklaamijad kulutavad digitaalsele reklaamimisele aastas üle 150 miljardi dollari.

Ehkki saate oma BuddyPressi saidil luua tasulisi liikmelisusi, ei takista miski teid oma sissetuleku suurendamisel paari kuulutusega.

Reklaamide haldamine pole siiski lihtne ülesanne täiuslikule algajale. Kui te ei tea, mida teha või kust alustada, niipalju kui teie saidil reklaamipinda müüakse, suuname teid Ads Pro pistikprogrammi.

Ads Pro Plugin tarnitakse koos selliste funktsioonidega nagu 20+ reklaami kuvamiskohad, 30+ reklaamimisvõimalused, 3 makseviisi, 3 arveldusmeetodit (CPC, CPM ja CPD), reklaamide ajastamine, A / B testid, 25+ reklaamimalli, täiustatud taustaprogrammi administraatori paneel, täielik statistika, WooCommerce’i tugi ja geo-sihtimine muu hulgas.

14. WPAchievementsi kogukonna auhinnad

WPAchievementsi kogukonna auhinnad pakuvad lisatasu WordPressi pistikprogrammi

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Inimestena areneb meil konkurents ja veelgi enam rahulolu tippu tõusmisega. Meie kaasasündinud soov võita on täpselt põhjus, miks WPAchievements teie BuddyPressi saidil imesid teeb.

Pistikprogramm aitab teil parandada kasutaja suhtlemist tänu võimele luua piiramatuid saavutusi ja ülesandeid, mis hoiavad teie saidi kasutajaid tagaajamas uusi saavutusi. Lisaks saate luua miljoni ja ühe auastme, et kasutaja unistaks kõrgemast auastmest.

Maksimaalse autonoomia saavutamiseks saate oma saavutustele ja otsingutele päästikud seada. Mis veel? WPAchievemensi abil saate premeerida kasutajaid, kes käivad teie võrguühenduseta isegi tänu spetsiaalsetele tegevuskoodidele, mida kasutajad saavad kasutada saavutuste avamiseks.

Kujundusosakonnas alustab WPAchievementsi pistikprogramm teid enam kui 60 kohandatud ikooni ja interaktiivsete edenemiskaartidega, mis motiveerivad teie kasutajaid ülesandeid täitma. Lisaks tarnib pistikprogramm lühikoodiredaktori, mis aitab teil hallata WPAchievementsi lühikoode, et saaksite oma saavutused ja ülesanded kuhu iganes jätta. Lisaks on WPAchievementsis kaasas hüpikteated, mis teavitavad kasutajat koheselt iga uue saavutuse avamisest.

Kui me unustame, tarnitakse see pistikprogramm spetsiaalse lehega Saavutused ja ülesanded, kus kasutajad saavad võrrelda seda, mille nad on lahti võtnud, ja paljastada, mis on jäänud võitmiseks. Kui see pistikprogramm kõlab huvitavalt, on teil hea meel teada saada, et see avaldab lõpetatud saavutused ja otsingud kasutaja aktiivsusvoogu automaatselt, mis suurendab interaktiivsust.

Peale selle saadetakse WPAchievements koos sisukapi, üksikasjalike aruannete, kasutajate ja punktide haldamise, mitme saidi / võrgu toe, sotsiaalse jagamise abil, et kasutajad saaksid teiste seas jagada oma saavutusi, kohandatud vidinaid ja täpsemaid seadete paneeli.

15. BuddyPressi tegevusreaktsioonid (tasuta)

BuddyPress Free WordPressi pistikprogrammi tegevusreaktsioonid

Kui soovite oma kasutajaid erutada ja konkureerida kuttidega, kes teie liikmeid jälgivad, peate ajaga sammu pidama. Just teisel päeval andis Facebook välja “Reaktsioonid” kurikuulsa nupu “Meeldib” laiendusena.

Nüüd ei jäta te enam seda, mis jääb pärast BuddyPressi pistikprogrammi Aktiivreaktsioonid sissepääsu. Lihtsamalt öeldes võimaldab see pistikprogramm lisada oma BuddyPressi aktiivsuse voogu Facebooki-laadseid reaktsioone.

Parim osa on see, et pistikprogrammiga kaasneb täiendav reaktsioon Tänulik reaktsiooni, et Facebook langes, kuna see oli mõeldud ainult emadepäevaks.

BuddyPressi toimingureaktsioonid on lihtne paigaldada ja kasutada. Te ei pea midagi seadistama, kuna pistikprogramm töötab reklaamitud kujul otse karbist välja.

16. GEO My WordPress (tasuta)

GEO My WordPress Free WordPress Plugin

Internet on tõepoolest teinud maailmast globaalse küla, nii et miks te ei vii oma BuddyPressi võrgu kasutajaid pistikprogrammiga veelgi lähemale kui ükski teine? Kui otsite asukohapõhiste teenuste üle või soovite oma BuddyPressi kasutajaid aidata läheduses olevate teiste kasutajate leidmisel, on vajaminev pistikprogramm GEO my WordPress.

Arendaja Eyal Fitoussi sõnul on GEO my WordPress „WordPressi ülim geograafilise asukoha, kaardistamise ja läheduse otsingu lahendus“. Jah, see hõlmab ka BuddyPressi, nii et ärge muretsege. Sellel pistikprogrammil on järgmised funktsioonid:

 • Võimalus oma postitustele või lehtedele märgistada
 • Piiramatu läheduse otsinguvormide arv
 • BuddyPressi liikmete lokaator
 • Vidinad ja lühikoodid
 • Töötab Google Mapsi API-l

Mis puutub BuddyPressi, siis aitab pistikprogramm teie kasutajatel “… otsida ja leida teisi liikmeid nende lähedal või mis tahes aadressi lähedal, kasutades täpsemat läheduseotsingu vormi.”

17. SimplyChat

SimplyChat

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

SimplyChat töötati välja spetsiaalselt BuddyPressi jaoks. See on iseseisev pistikprogramm, mis töötab teie enda serveris ja ei vaja välise teenuse kasutamist. See integreerub täielikult BuddyPressiga, tõmmates teavet kasutajate ja rühmade, profiilipiltide, kontode, sõprade, liikmete ja muu kohta. See hõlmab ka seda, et vestluse pistikprogramm loob BuddyPressi grupi loomisel automaatselt rühmavestluse. Lisaks lisab / eemaldab kasutajad sellest grupivestlusest, kui BP rühma liikmeid redigeeritakse.

Pakkudes saidi administraatoritele privaatseid ja avalikke gruppe, ulatuslikke kogukonnahaldusriistu ja -seadeid, nimetavad arendajad seda uhkusega peamiseks BuddyPress Livechat’i pistikprogrammiks.

SimplyChat töötati välja reageerimisvõimet silmas pidades, nii et teie vestluse kasutajatel on parim võimalik kogemus isegi oma mobiiltelefoniga. Võimalus keelata kasutajad, filtreerida rüvedusi ja teha seda täielikku livechat pluginat ümardamaks.

See ühildub WordPressi ja BuddyPressi uusima versiooniga ning seda uuendatakse pidevalt. Meie teekaart sisaldab palju hämmastavaid uusi funktsioone, mis varsti käivituvad, sealhulgas täielik krüptimine, rohkem kogukonnahaldusvahendeid ja palju muud.

18. Kasutajaprofiilid on lihtsaks tehtud

Kasutajaprofiilid on lihtsaks tehtud

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kasutajaprofiilid Made Easy on kasutajaprofiilide haldamise pistikprogramm, mis lisab vingeid kasutajaprofiile ning kohandatud registreerimis- ja sisselogimisvorme.

Kasutajaprofiilid, mis on tehtud lihtsaks (või UPME lühidalt), on hõlpsasti kasutatav plugin, mis lisab suurepäraseid kasutajafunktsioone igale WordPressi teemale. Pistikprogramm pakub teile kohandatud registreerimisvormide, kohandatud sisselogimisvormide, piiramatu kohandatud väljade, privaatse välja suvandite, kohandatud välja suvandite, kohandatud sisselogimisvidina ja palju muu valikuid. Saate luua hõlpsa liikmeks registreerimise oma veebisaidile iseloomuliku vormi abil (kui teil on kokanduse veebisait, küsige inimeste lemmiktoitude kohta, kui teil on muusika sait, lisage liikmed oma lemmikbände jne).

Pistikprogramm on integreeritud Gravatariga, nii et kui kasutajad registreeruvad sama meilisõnumiga, kuvatakse nende Gravatar pilt automaatselt. UPME pistikprogramm ehitati ka koos WooCommerce kasutaja integreerimisega. Kui teie saidil on WooCommerce kauplus, saavad kasutajad juurdepääsu oma kontole ja tellida teavet ilma, et peaksid kaks korda sisse logima. Muude suurepäraste funktsioonide hulka kuuluvad tundlikud paigutused, tõlgitavad failid, palju ikoone ja mõned tõeliselt vingeid lühikoode, mis muudavad vormide lisamise saidile lihtsaks.

19. Profile Builder Pro

Profiiliehitaja

Info ja allalaadimine

Profile Builder Pro on kasulik pistikprogramm, mis annab teile õiguse oma veebisaidi WordPressi registreerimist kohandada. Looge oma kohandatud registreerimis-, profiili- ja sisselogimisvormid, kasutades Profile Builder Pro suurepäraseid võimalusi.

Üks profiili Builder Pro parimaid omadusi on võimalus kasutada kohandatud vormide lisamiseks lühikoode. Teil on vaja ainult luua uus standardleht, anda sellele oma vormi nimi, lisada lühikood ja avaldada. See selleks. Olete kohandatud registreerimisvormist, sisselogimisvormist, profiili uuendamise vormist jne vaid mõne hiireklõpsu kaugusel.

Veel üks suurepärane funktsioon on edasijõudnute kasutajate loendite haldur. Selle abil saate kiiresti redigeerida kõigi oma kasutajate, sisse loginud kasutajate, konkreetsete kasutajarollide, kindla metaväärtusega kasutajate ja kõigi muude kasutajate loetlemiseks mõeldud malle. See on suurepärane teie kasutajate, autorite ja muu jälgimiseks.

Profile Builder Pro toetab ka kohandatud CSS-i, nii et saate selle stiili kujundada nii, et see sobiks ülejäänud teemaga, kohandatud avataridega (nii et kasutajad saavad üles laadida oma pildi, mida kuvatakse oma profiili pisipildil kommentaarides, foorumites ja mujal), kohandatud vormi täitmise ümbersuunamist ja palju rohkem. Külastage pistikprogrammi lehte, et saada lisateavet ja vaadata kõiki profiili koostaja Pro Builder Pro fantastilisi funktsioone.

Sinu kord…

Millist pistikprogrammi kasutate oma BuddyPressi veebisaidil? Kuidas nad aitavad ja kas soovite oma kogemusi jagada? Jagage oma südamega sisu allpool olevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map