14 parimat WordPressi liuguri pistikprogrammi

Parimad WordPressi liuguri pistikprogrammid

Oleme kõik Internetis ostes kvaliteetset liugurit näinud, kuid mis teeb liugurid ahvatlevaks? Alustuseks on suurepärane liugur reageeriv ja töötab hästi peaaegu kõigi tahvelarvutite või nutitelefonide puhul. Muud must-have funktsioonid hõlmavad:


 • Sujuvad animeeritud efektid
 • Parallaksi kihid
 • Kiire pildi üleslaadimine
 • Stiilsed fondid ja nupud

Mõned neist funktsioonidest aitavad saidiomanikke, teised loovad saidi külastajatele atraktiivse visuaalse kogemuse. Kõik need funktsioonid pole kõigil saitidel vajalikud, kuid need on kõik väärt kaalumist.

Kas kasutate praegu oma veebisaidil liugurit? Kui ei, siis on teil õnne, sest oleme koostanud WordPressi parimate liugpistikprogrammide loendi. Mõni neist on lisatasu ja mõni tasuta, kuid kõigil neil on oma saidi külastajatele ütlemiseks „vau”, mida vaja. Vaatame üle.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Nivo liugur

Nivo liuguri näide, kus üks animeeritud pilt libiseb teise.

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Nivo Slider on freemium plugin, millel on peaaegu kõik funktsioonid, mida peate uskumatute efektide loomiseks. See on tasuta, kuid selle intuitiivne liides võimaldab liugurite loomist ja nende lisamist saidile lühikoodide abil hõlpsalt.

Sellel pistikprogrammil on teie kujutiste esitlemiseks arvukalt üleminekuefekte, mis võimaldavad kuvada külastajaid lummas uimastavaid visuaale. Lisaks saate mitmesuguseid liuguritüüpe kasutades hõlpsalt juhtida, milliseid pilte näidata, ja automaatse piltide kärpimise funktsioon aitab säästa palju aega slaidide redigeerimisel.

Lõpuks, Nivo Slider on taotluslikult kerge, mis pakub teie lehe laadimisaegadele minimaalset mõju. See on suurepärane võimalus liuguri lisamiseks oma veebisaidile.

2. Liuguri revolutsioon

Revolution Slider Premium WordPress plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Slider Revolutioni pistikprogramm on üks populaarsemaid liugpistikprogramme turul – ja õigustatult – (see on isegi üks kahest lisatasu liugkoodiga pistikprogrammist, mis on Totali komplektis). See pakub stiilseid täislaiusega liugureid, mis on äärmiselt tundlikud. Liugurit saate rakendada mis tahes veebisaidil, kuna see tundub mis tahes seadmes tähelepanuväärne. Pistikprogramm on ka pakendatud animatsioonisilmustega, tagades, et teie klientidel ei jääks külmunud liugurit, kui nad mõnda aega teie kodulehel viibivad.

Slider Revolutioni parallaksiaalsed kihid on fantastilised ja ajajoone vaate slaidiredaktor kuvab intuitiivse ülevaate sellest, kuidas teie pilte liuguril kuvatakse. Lisaks kõigele pakub pistikprogramm pukseerimisredaktorit, mis võimaldab algajatel veebimeistritel toota professionaalseid meediumiliugusid. See on liugkoodiga pistikprogramm, mis on täis maiuspalasid, alates mitmekeelsest toest kuni täisekraani YouTube’i ja Vimeo videotugi.

3. Ülemineku liugur

Ülemineku liugur

Oma veebisaidi jaoks ainulaadsete liugurite loomine ei pea olema keeruline. Tegelikult ei vaja see isegi kodeerimist. Üleminekuriba pistikprogramm on võimas pistikprogramm, mis lisab hulgaliselt funktsioone ja valikuid, nii et saate luua oma uimastamise liugurid. Samuti väärib märkimist, et ülemineku liugur on esimene sedalaadi liuguri pistikprogramm – WebGL-i kasutamine täpsemate efektide jaoks pole CSS-i abil võimalik.

Üleminekuslaidi abil on veebisaidi jaoks hõlpsasti võimalik luua täiustatud ja täielikult reageerivaid liugureid, kasutades reaalajas liuguri paigutuse redigeerijat, HTML5 animatsioone (24 koos rulli, mähkimise, venitamise, keeristamise ja suumimisega), automaatse esituse ja silmuse kihti, slaidi puudutamise ja lohistamise funktsiooni, kihtnupud ja palju muud. Komplekti kuulub ka 26 kaunilt stiilset eelvalmis malli, mida saate kasutada oma liugurite jaoks (või kasutada neid lihtsalt lähtepunktina täiendavaks kohandamiseks). Lisaks on üleminekusliugur optimeeritud teie kohapealse SEO jaoks, muutes selle ainult siis, kui liugur on nähtav, ja kasutades kiiremat leheküljekiirust laiska laadimisega.

4. Theia Posti liugur

Theia postituse liugur WordPressi jaoks

Lisage slaidiseansse oma mitmelehelistele postitustele Theia Posti liuguri abil. Selle lisatasu liuguri abil on hõlbus liugrite loomine oma mitmelehelistest postitustest, lehtedest ja WooCommerce’i toodetest. Valige 200 või enam liugteema, 4 siirdefekti seast, lisage slaididele päised ja pealkirjad ning lubage navigeerimisel isegi reklaami värskendamist. Liugurite vaatamiseks enne avaldamist saate kasutada isegi administraatori reaalajas eelvaadet.

Kas olete oma SEO pärast mures? Theia on optimeeritud ainulaadsete slaidide URL-idega ja kiiruse kaalutlustega, kasutades AJAX-i ja eellaadimist, et hoida oma liugurid kiirena.

Kas soovite luua karusselle? Vaadake Theussi funktsionaalsusele tuginevat karussell-lisandmoodulit, et lisada pisipiltide, vähemalt 35 vektornoolega puutekarusselle, puutetundlikku navigeerimist ja postitusjärgseid kohandamisi.

5. Üksinda

Soliloquy liugurid Premium WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See on kindlasti premium. Soliloquy liugur-pistikprogramm algab 19 dollarist, kuid hinnakujundus võib ulatuda kuni 249 dollarini, sõltuvalt sellest, kui palju saite te selle kasutamiseks kavatsete. Kui te ei saa töötada mõne WordPressi tasuta liugpistikprogrammiga nende segaste liideste tõttu, pakub see suvand tagasilükkamist. See on tundlik ja annab teile võimaluse varem loodud liugurid kiiresti importida ja eksportida, vähendades teistele saitidele ülekandmiseks kuluvat aega.

Ka hoone liidest on äärmiselt lihtne kasutada ja tundub, et see ei aeglusta ega aeglusta kunagi esiotsa. Üks unikaalsemaid funktsioone on iseseisev liugurvalik, mille abil saate üksikud liugurid kuhugi oma saidile visata.

6. Slider Pro

Slider Pro Premium WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Slider Pro on täielikult reageeriv ja puutefunktsioonidega liuguri lisatasu WordPressi pistikprogramm. Piltide, heli videote ja muu toe abil on see liugur suurepäraseks lisandiks kõigile teemadele.

Kas soovite paindlikku liugkoodiga pistikprogrammi, millel on palju suurepäraseid funktsioone ja mida on lihtne kasutada, kohe karbist välja? Siis soovite Slider Pro. Selle vinge pistikprogrammi abil on hõlpsasti kohandatud liugurite lisamine mis tahes WordPressi teemale. See puutetundlik ja täielikult reageeriv liugur näeb pikslit täiuslikuna kaasasolevates seadmetes, telefonides ja tahvelarvutites. Lisaks saab galeriide, sisu, flickri, sügava linkimise ja muu toega luua mis tahes vajaliku liuguri.

Slider Pro-l on ka palju paigutuse ja kujundusvõimalusi. Pistikprogramm sisaldab sujuvate slaidide üleminekute, animeeritud kihtide, karussellide, lõpmatu kerimisliuguri, täisekraani liugurite, automaatse kõrguse, ühendatud portree- ja maastikupiltide, laiska laadimise ja palju muu tuge. Seal on lihtsalt nii palju suurepäraseid võimalusi!

Muude pistikprogrammi funktsioonide hulka kuuluvad võrkkesta tugi, valguskast, klaviatuuril navigeerimine, murdepunktid ja pisipildid. Kuid see pole veel kõik, näete allpool rohkem funktsioone. Slider Pro on suurepärane WordPressi pistikprogramm, mida te ei soovi edastada.

7. LayerSlider

Kihi liugur Premium liuguri pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Milline on teie veebisaidi esmamulje? Hea esmamulje julgustab külastajaid jääma, kuid halb tähendab, et võite külastajad kaotada, potentsiaalselt igaveseks. Seetõttu otsustavad paljud veebisaidid kasutada oma kodulehel voldi kohal ülimalt visuaalset kujutise liugurit, mis on ühtlasi suurepärane võimalus suunata külastajaid teie parima või uusima sisu poole – need lisavad värvi ja pilte, lisaks hõlbustavad nad teie veebisaidil navigeerimist. Lisatasu LayerSlideri pistikprogramm (mis on teine ​​lisatasu liugur, mis on komplekteeritud koos Totaliga) ei paku ainult liugureid. Samuti saate lisada pildigaleriid ja slaidiseansse, pakkudes ideaalset multimeediumielamust.

LayerSlider pakub üle 200+ 2D ja 3D ülemineku ning slaidiredaktoriga saate luua oma kohandatud üleminekuid. Pistikprogrammiga on kaasas võimas pukseerimisredaktor reaalajas eelvaadete nägemiseks, samuti komponentide importimiseks, eksportimiseks ja ajarea vaates teisaldamiseks. LayerSlider võimaldab teil luua kauneid, reageerivaid pildigaleriisid ja sisu liugurit – saate manustada heli või videot ka YouTubeist või Vimeost. See pole midagi uut, kuid LayerSlideri peamine müügiargument on saadavalolevate tohutute arvu üleminekumõjude ja nahkade olemasolu, mis annab teile vajaliku liuguri ehitamisel palju paindlikkust..

Võite luua isegi dünaamilisi liugureid, mis loovad ühenduse teie WordPressi postituste ja lehtedega. See võimaldab teil saata inimesi oma kõige köitvamale sisule ilma, et teie nimel oleks palju vaeva nähtud. Valida on üle 13 naha vahel ning võimalused oma veebisaidi brändimiseks ja selle teistsuguseks muutmiseks kui teised selle pistikprogrammi ostvad inimesed on lõputud.

LayerSlider toetab ka laiska laadimist; hiljem laaditakse slaidid ainult siis, kui neid vaja on, mitte ei laadita neid kõiki ette. Oh, ja kas ma mainisin, et liugur on SEO-sõbralik? See annab teile sammu konkurentsist ees, kuna liiga paljud inimesed ei tea, kuidas oma liugurit optimeerida.

8. Sujuv liug

Sujuv liugvaba WordPressi pistikprogramm

Sujuva liuguri arendajad väidavad, et saate 50 sekundi jooksul rakendada uimastamise liuguri koos linkidega hiljutistele või esiletõstetud postitustele. See on pikk ülesanne, kuid tundub, et see on täiesti tõsi. Liidese kasutamine on üsna lihtne ja pea keerutamiseks pole palju nuppe ega seadeid. See on veel üks liugklapi tasuta pistikprogrammide valikutest ja vastab täielikult sellele.

Teie loodud slaidiseanssid on otsimootoritele optimeeritud, et tuua teie saidile uusi inimesi ja Seadistused paneel pakub täielikku kontrolli selle üle, kuidas teie liugurid esiküljest välja näevad. Mulle meeldib eriti, et tasuta pistikprogramm sisaldab kuut üleminekuefekti, mis on enam kui mõned vähem meeldivad premium-liugkoodiga pistikprogrammid (me ei lisanud ühtegi sellesse loendisse).

Selle pistikprogrammi võti on see, et te ei vaja mingeid teadmisi kodeerimise kohta, et midagi professionaalset välja näeks. Slaidid saab paigutada või eemaldada ühe klõpsuga – minge lihtsalt lehele Liugurid administraatori paneel. See on kena variant, mida tasub ka kontrollida.

9. Nutikas liugur 3

Nutikas liugur 3

Smart Slider 3 on intuitiivne pistikprogramm, mis võimaldab teil kiiresti koostada reageerivaid slaidiseansse ning lisada nii YouTube’i kui ka Vimeo videoid. Selle hõlpsasti kasutatav redaktor võimaldab teil töötada mitme kihiga, luua slaidid lohistamisliidese kaudu ja eelvaadata sisu reaalajas enne selle avaldamist.

Muutke hõlpsalt kõiki detaile, mis on tüpograafias ja stiilis tõeliselt olulised. Võite valida kihtide, navigeerimise ja muude elementide fonte ja stiile ning muuta slaidide ja kihtide vahel. Alustage tühja WordPressi liuguri abil või valige paljude ilusate proovide hulgast. 100+ eelnevalt valmistatud slaidi ülilihtsa ühe klõpsuga installimisega. Lihtne viis igat tüüpi liugurite ehitamiseks. Smart Slider 3 kasutab võimast kihtide animatsioonisüsteemi, et anda kihtidele liikumine ja üleminekud. Võimalused selle jaoks, mida saate ehitada, on lõputud. Kaasas on üle 40 sisseehitatud kihi animatsiooni kolmes animatsioonitüübis: sisse, välja, silmusesse.

See pistikprogramm sisaldab ka puutetundlikku disaini, automaatse esituse konfiguratsioone ja mitut liuguri juhtelementi, et muuta stiile ja asukohti. Saate genereerida liugureid isegi välistest allikatest. Lisage igale slaidile dünaamiline sisu, näiteks: WordPressi postitused ja artiklid, Flickr, Instagram, YouTube, Vimeo, WooCommerce ja 32 muud. Kindlasti soovitame tutvuda arendajate dokumentatsiooniga, et saada lisateavet selle pistikprogrammi võimaluste kohta.

10. RoyalSlider

RoyalSlider Premium

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

RoyalSlider on premium formaadis pildigalerii ja sisu liuguri tööriist. WordPressi pistikprogramm on mobiilseadmete jaoks kiire, reageeriv ja puutetundlik. Selle abil saate oma Instagrami, Flickri või 500 piksli kontolt kiiresti kvaliteetseid galeriisid luua.

See liugur lisab igale WordPressi teemale suurepärase mõõtme. Valida on nii palju liuguritüüpe, et saaksite seda kasutada erinevates projektides. Ja kuna kõik liugurid on teie brauseris automaatselt vahemällu salvestatud, ei aeglusta Royal Slider teie WordPressi ühtegi veebisaiti (hooray!).

Samuti on Royal Slider väga kasutajasõbralik ja hõlpsasti kasutatav. On palju taustafunktsioone, mis muudavad administraatori töö lihtsamaks. Kõigepealt töötab see suurepäraselt koos WordPressi uusima versiooniga ja sellel on oma administraatoriala. Lisaks kasutab see ära WP 3.5 hulgiüleslaadimist meediumijuhi kaudu või võite linkida otse oma Flickri või 500 pikslise kontoga. See teeb kauneid pilti täis liugurite loomise ülikiireks. Seejärel saate slaidide tähistamisredaktorit kasutades lisada pealkirju, kuupäevi jne ja lisada kohandatud üleminekuefekte (neid kõiki saate administraatori paneelil reaalajas liuguri eelvaatealal näha). Liugurite sisestamiseks on sama lihtne kui kasutada lühinumbri, vidina või PHP-funktsiooni (olenevalt sellest, kumb teie jaoks kõige paremini sobib).

11. MotoPressi reageeriv liugur

MotoPressi reageeriv liugur

MotoPressi reageeriv liugur on kasutajasõbralik viis uhkete slaidide ehitamiseks ja animeeritud efektide rakendamiseks. Sellel on pukseerimisliides, nii et te ei pea kunagi ühtegi koodi puudutama. Selle asemel saate selle abil kiiresti luua otsingumootoritele optimeeritud slaidiseansse, mis töötavad mis tahes seadmes.

See pistikprogramm pakub kolme peamist tüüpi liugurit: kohandatud liugurid, postituste liugurid ja WooCommerce liugurid (e-kaubanduse saitide jaoks). Selle funktsioonide laia valiku kohta saate lisateavet arendajate dokumentide kohta või saate seda enda jaoks tutvustada. Ja lisateenuste jaoks tasuge kindlasti lisatasu MotoPress Slideshow plugin.

12. MetaSlider

MetaSlider

MetaSlider pakub lihtsat liidest, mis võimaldab teil sekunditega luua SEO-optimeeritud slaidiseansi. Galerii loomiseks saate oma WordPressi meediateegist pilte hõlpsalt lohistada ja seejärel lisada pealdisi, linke ja SEO-andmeid – kõik samal lehel.

Lisaks sellele, et MetaSlider on tundlik ja hõlpsasti kasutatav, pakub see ka mitmeid kiiruse ja animatsiooniefektide konfigureerimise võimalusi. Kui olete arendaja, võite olla eriti huvitatud teadmisest, et see pistikprogramm ühildub Multisite’iga ja pakub ulatuslikku API-t, millega saate töötada.

13. Master Slider

Master Slider

Master Slider’i tasuta pistikprogramm pakub ulatuslikku funktsioonide loetelu. Lisaks sellele, et see on SEO-sõbralik, on sellel ka hõlpsasti kasutatav liides, see on tundlik igas seadmes ja võimaldab teil oma pukseerimisliuguri loojaga luua uhkeid slaidiseansse. See on üks kõige jõulisemaid liugklappe, mida saate tasuta leida.

Veelgi enam, premium-versioon sisaldab kõiki tasuta funktsioone (mida on palju) ja mõned lisad, näiteks WooCommercei tooteslaid koos täpsemate filtreerimisvõimalustega, slaidide HD-video taustaga ja sügava linkimisega, mis aitab teie SEO-d. See sisaldab ka reaalajas eelvaateid, nii et enne avaldamist teate kohe, kas see töötab teie sisuga.

14. Master Slider Pro

Master Slider - puutetundliku kihi liugur WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Master Slider Pro on täielikult reageeriv puutetundlik liugur WordPressi pistikprogramm. Sellel võimsal pistikprogrammil on puutetundliku navigeerimise, sisu rikaste kihtide, kasulike levialade, paljude efektide ja palju muu valikuid.

Master Slider Pro on järgmine suur WordPressi liugklapi plugin, mis CodeCanyonist välja tuleb. See on täis kõiki suurepäraseid funktsioone, mida kvaliteetselt WordPressi liugurilt oodata võiksite, sealhulgas reageeriv tugi, sisu ja pildi kihid, videotugi, kihtide animatsioonid, slaidide üleminekud ja palju muud. Kuid lisaks sellele on ainulaadseid võimalusi nõuannetega slaidide levialade jaoks, joondamiseks ja isegi piltide nutikaks eellaadimiseks.

See pistikprogramm sisaldab ka paljude teiste turul olevate populaarsete WordPress-pistikprogrammide tuge ja integratsiooni. Master Slider Pro integreerub visuaalse helilooja pistikprogrammi, Flickri pistikprogrammi, liikmete pistikprogrammi ja muuga. Lisaks on pistikprogramm mitmekeelne, nii et sõltumata sellest, millist keelt teie veebisait kasutab, on kõik Master Sliderid lugejatele hõlpsasti arusaadavad.

Master Slider Pro sisaldab ka 25 näidisliugurit, mis aitavad teil oma veebisaidi kiiresti valmis saada. Lisaks on seda kontrollitud brauserite vahel, tagamaks, et teie liugurid näevad kõikides suuremates brauserites ideaalsed välja.

Järeldus

Ideaalne liugur kuvab seda, mida teie ettevõte teeb, ja see tõmbab kasutaja tähelepanu, et juhtida teda teie kõige olulisema sisu poole. Saate linkida oma populaarsemate ajaveebipostitustega või isegi saata inimesi veebipoes hooaja eripakkumistele.

Ükskõik, mille jaoks oma liugurit kasutate, vaadake parimat WordPressi liugurit, mida siin oleme maininud, ja kaaluge selle rakendamist oma saidil. Kas üks neist pistikprogrammidest on teie isiklik lemmik? Kas ma jäin teie lemmik pluginast ilma? Ma tahan sinust kommentaarides kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map