14 parimat WordPress Store’i Locator-pistikprogrammi

Parimad WordPress Store'i Locator-pluginad

Kui teie ettevõttel on mitu asukohta, võivad WordPressi poe lokaatori pistikprogrammid osutuda teie veebisaidile kasulikuks täienduseks. Motellikettidele, bensiinijaamadele, kauplustekettidele, ilusalongidele on kaupluste lokaatori pluginate lisamisest kasu. Need aitavad kasutajatel hõlpsalt teie ettevõtte asukohti leida. Need pistikprogrammid tuginevad asukohtade kuvamiseks Google Mapsile. Järelikult saate lähimasse poodi jõudmiseks ära kasutada ka Google Mapsi funktsioone, nagu erinevad kaardivaated, geograafiline asukoht ja juhised. Lisaks, kui pakute mingisuguseid kataloogiteenuseid, võivad need WordPressi poe lokaatori pistikprogrammid aidata kuvada loetletud teenuste füüsilist asukohta.


Sukeldugem otse sisse (pange tähele – need pole konkreetses järjekorras, vaid meie parimad valikud).

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. MapSVG poodide register

MapSVG Store Locator ja World WordPress Map Plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Looge MapSVG pistikprogrammiga uimastatav ja kohandatav kaupluste lokaatori kaart. See võimas ja populaarne pistikprogramm sisaldab tuhandeid kaardistiile, kohandatavaid konteinereid (kaardimenüüde, filtrite ja üksikasjade jaoks) ja lihtsaid võimalusi, mida saate oma saidi külastajatele lubada. Lisage filtrid, et kasutajad saaksid sortida aadressi, linna, kaupluse tüübi või muu kohandatud välja järgi. Või lisage valik kauguse järgi otsimiseks, et nad näeksid, millised poed asuvad läheduses!

Kas soovite oma kaardipaikadesse rohkem lisada? Koos MapSVG galerii lisandmooduli saate lisada hüpikmenüü või üksikasjade kuvamise galerii. Kaasa pisipildid, pildid ja liugurid koos puutetundliku navigeerimisega. See on suurepärane viis oma asukohateabe täiustamiseks!

Ja kui olete arendaja, saate pistikprogrammi teatud määral laiendada või kohandada, kasutades sisseehitatud malli, CSS-i ja JS-i redigeerijaid. Muud märkimisväärsed pistikprogrammi funktsioonid hõlmavad kohandatud vektorkaarte, klõpsatavaid kujundeid, kirjete kataloogi, automaatseid kaardimarkereid ja brauseri ühilduvust.

2. Mapify Pro

Mapify Pro

Mapify abil saate luua tundlikke kaupluste lokaatori kaarte (või mis tahes kaarte tõesti), kasutades nende täiustatud, kuid samas hõlpsasti kasutatavaid funktsioone. Nende hulka kuuluvad näputäis, suumimise ja libistamise funktsionaalsus, mobiilsusvalmidus, asukohagaleriid, kohandatavad kaardi tööriistavihjed, kohandatavad asukohafiltrid, piiramatu kaarditähise ikoonid, kasutaja lõppkasutajate esildised, kohandatud pildikaardid, kaardiklastrid ja tõlketugi (WPML-i kaudu). Ja need pole isegi kõik funktsioonid!

Kuid poodide asukoha osas on ehk kaks kõige olulisemat omadust võimalus otsida raadiuse järgi ja lähimaid kohti. Saate linkida isegi kaardi asukohad konkreetsete lehtede või kolmandate osapoolte saitidega – nii et kui soovite linkida oma asukoha Yelp-lehega, saate seda teha. Kas soovite testida Mapify’i oma saidil? Saate seda tasuta proovida – haarake lihtsalt üks koopia Mapify Lite alustamiseks (pidage meeles, et sellel pole kõiki Pro versiooni funktsioone).

3. WP Multi Store Locator Pro

WP mitme poe otsinguprogrammi WordPress pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WP Multi Store Locator Pro on võimas kaupluste lokaatori plugin, mida saate kasutada oma erinevate kaupluste asukohtade reklaamimiseks ja teabe edastamiseks. Lisage oma asukohateave koos aadressi, veebisaidi lingi ja juhistega. Seejärel saavad teie saidi külastajad vaadata läheduses asuvaid poode ning otsida kategooria või sildi järgi. Pistikprogramm sisaldab kaupluse statistika jaoks kasulikke funktsioone, poehalduri lisamise ja impordi / ekspordi suvandeid.

Mis kõige parem – WP Multi Store Locator Pro integreerub täielikult populaarsete leheehitajatega. Kasutage lihtsalt nende kohandatud plokki Visual Composer, Divi, Elementor ja Beaver Builder jaoks (kui teil on teel veel mitu leheehitajat). Kas soovite lähemalt uurida? Vaadake 5 reaalajas eelvaadet WP Multi Store Locator Pro paigutused.

4. WP poodide register (tasuta)

WP Store Locatori tasuta WordPressi pistikprogramm

WP Store Locator on tasuta pistikprogramm, mis lisab kaardile kõik teie asukohad, mida saate täielikult kohandada. Kaart ja sõidujuhised võivad olla teie valitud keeles. Saate lisada igale asukohale kohandatud silte ja aidata kasutajatel leida asukohti mitme filtri, näiteks raadiuse või kategooria abil.

WP Store Locator aitab kuvada suvalist arvu poode ja võimaldab teil keelt administraatori paneelil muuta. Lühikoodidega töötades saate lisada üksikasju, näiteks lahtiolekuaegu, aadresse, maamärke või telefoninumbreid. Saadaval on üheksa võrkkesta valmisolekut tähistavat ikooni ja saate neist ükskõik millise täpse asukoha kaardil redaktoris lohistada. Kui teil on mis tahes piirkonna kauplustes koondumine, siis markerite rühmitamise funktsioon osutub käepäraseks. Ja lisaks on premium-lisandmoodulid saadaval hulgiimpordi jaoks, statistika kogumiseks või otsinguvidina lisamiseks.

5. Store Locator Plus (tasuta)

Store Locator Plus tasuta WordPressi pistikprogramm

Pole vahet, kas teil on kaks või tuhandeid poode, saab WordPress Store Locator Plusi plugin luua oma veebisaidil asukoha leidja. Liiga palju seadistusi tegemata saate luua lehe, sisestada oma asukohad ja lisada lühikoodi. Paljud rahvusvahelised kaubamärgid, näiteks Bosche, kasutavad seda pistikprogrammi, et aidata kasutajatel oma kauplusi leida.

Töötades administraatori paneelil ja lisandmoodulite abil saate kohandada, kasutades CSS-i ja HTML-i. Lisandmoodulid võimaldavad teil kasutajakogemuse kohandamiseks lisada veel palju funktsioone, näiteks otsingu valiku sisse või välja lülitamine, asukohtade kategoriseerimine, SEO-sõbralike asukohalehtede loomine ja palju muud. See töötab koos kolmandate osapoolte lisandmoodulitega, et lisada sotsiaalmeedia linke kõigile teie asukohtadele, lisada kohandatud välju teie asukohtadesse või lubada kasutajatel asukohti hallata. Samuti moodustatakse vormide loomiseks meeskond koos Gravitatsioonivormidega ja Sündmuste asukohahaldur, et sündmusi teie asukohtadega siduda. Tasuta pistikprogramm toetab mitut riiki ja keelt.

6. Agiilne WordPressi pood

Agile Store Locator

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Funktsioonide poolest rikka asukohahaldussüsteemi saamiseks otsige muud kui Agile Store Locator. Komplektis on täielik taustaprogrammi haldussüsteem teemade, stiilide ja markerite haldamiseks. See võimaldab teil importida / eksportida kaupluste asukohti, hallata kategooriaid ja kuvada asukohti kohandatud kaartidel. Lisaks ekraanikuva kohandamisele saate kasutada ka mitmeid valmis malle.

Üks pood võib ilmuda mitmes kategoorias. Pealegi võivad üksi avatud kauplused igal ajal ilmuda, lülitades sisse / välja aja lüliti. Pistikprogramm sisaldab palju malle, sealhulgas akordionimall koos riikide, osariikide, linnade ja kaupluste hierarhiaga. Kui asukohtade arv on tohutu, võivad markerite rühmitamine, kohandatud filtrid ja kategooriamarkerid aidata otsingut kitsendada. Infoakende sisu saab kohandada ja iga teie loodud poe asukohta saab ühe klõpsuga dubleerida. Analyticsi ribadiagrammi abil saate jälgida ka otsinguid, populaarsemaid poode ja parimaid asukohti. Administraatori juhtpaneelil pääsete juurde kogu poodide, otsingute, kategooriate ja markerite statistikale.

7. Superpoe leidja

Superpoe leidja

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Super Store Finder for WordPress on varustatud intuitiivse reageerimisega ja võimsa WordPressi poe lokaatori administraatori jaotisega. Sellel administraatori ekraanil saate hallata kaardiseadeid, kategooriaid, silte ja teatisi ning kohandada stiile, värve ja silte. See toetab paljusid keeli, aga ka Google Mapsi täisekraani kuva.

Super Store Finder sisaldab ühtlast teemapoodide lokaatorit ja klapitava paneeliga korralikku poefiltrit. Sisseehitatud geograafilise asukoha funktsioon võimaldab kasutajatel leida teie poe täpse asukoha ja lühima marsruudi selleni jõudmiseks. Suurendatavad tänavavaated võivad kasutaja jalutada otse teie poe uksele. Saate üles laadida ilusaid pilte või videoid, et aidata vaatajatel teie poodi vaadata. Pistikprogramm võimaldab teil kasutada kohandatud markereid ja otsingupoode piirkonna või muude filtrite järgi. CSV-failide abil on võimalik poodide aadresside hulgimüük. Täpse asukoha määramiseks lohistage markerid lihtsalt. Saadaval on ka lisandmoodulid, mis laiendavad funktsioonide valikut.

8. Täpsem poeotsija

Täpsem poeotsija

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Täpsema poeotsija abil saate oma kaupluste asukohti kuvada kolmel viisil – Google’i kaardil, loendis või mõlemal. Lisaks võite kirjutada oma WordPressi ajaveebi mis tahes asukoha kohta postituse ja seejärel linkida selle asukoha selle postituse abil lühikoodide abil. Kena viis lugejate meelitamiseks oma postituse juurde ning ka kasutajatele selle asukoha kohta teabe pakkumine. Poeinfot saab pakkuda ka seotud postitustes. Kasutajad saavad otsida ka asukohta aadressi järgi, kasutada oma asukoha leidmiseks tänavavaadet ja saada sinna juhiseid.

Sisseehitatud liidese väljalülitamisel saate kauplusi kiiresti lisada, redigeerida või kustutada ja automaatselt geokoodeerida. Aadressidele või postiindeksitele tuginedes saavad kasutajad otsida neile lähimat poodi. Turvalisel https URL-il saab pistikprogramm tuvastada kasutaja asukoha ja kuvada lähima poe.

9. WordPress Store Locator

WordPress Store Locator

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WordPress Store Locator Plugin võimaldab teil lisada nii palju filtreid, kui soovite. See toetab reaalajas filtreerimist ja lühikoode igal lehel. Kui lingite tootekategooriad kaupluste kategooriatega, saate lubada automaatse filtreerimise tootelehtedel. Otsingu tulemuste arvu, kuvatavat teavet ja sellega seotud tegevusele kutsumise nuppe saab kõik kohandada. Samuti saate oma uute kaupluste vaikeseadeid seada, et neid hõlpsamini lisada.

Seda pistikprogrammi kasutades saate oma WooCommerce’i tootelehele lisada poe asukoha nupu. Seejärel hüppab lokaator modaali. Teabeakna saab seada kontaktteabe, tegevusele kutsumise, pildi salvestamise või lahtiolekuaegade kuvamiseks. Rohkem kui kümne võimaliku paigutuse ja 90+ võimalusega abil ei saa kasutajatele teie poe leidmisel midagi parata.

10. Kohalik SEO Yoasti poolt

Yoast Store Locator

Yoasti kohalikul WordPressi pistikprogrammi SEO-l on komplekteeritud WordPress Store Locatori funktsionaalsus. Selle kasutamiseks peate ostma aastase litsentsi asukoha leidja funktsioon küll.

Pistikprogramm võimaldab kasutajatel filtreerida kauplusi või mõnda muud asukohta raadiuse, osariigi või postiindeksite järgi. Nuppudele klõpsamisega ja valikute märkimisega saate oma poe aadressi lehele lisada. Tööaja saab lisada aadressiga samasse kasti. Või lühikoode kasutades saate need eraldi sisestada. Lühikoode saab lisada ükskõik millisele lehele või postitusele või asukohalehtedele endale. Samuti on teil võimalus lisada WordPressi poe lokaatori vidin oma veebisaidi igasse vidinustatud piirkonda.

11. Täpsem Google Maps

Täpsem Google Maps

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui kasutate ainult piiratud arvu asukohti, võite lihtsalt tugineda Google Mapi pistikprogrammile, näiteks WordPressi täpsemale Google Mapsi pistikprogrammile. Saate need asukohad kaardile märkida ja aidata ka juhiste koostamisel. See enimmüüdud kaardistamise plugin on spetsiaalselt GDPR-iga ühilduv, sisaldab tuge mitmele kaardifiltrile, pakub mitut marsruuti (suurepärane võimalus inimestel teie poe asukohtade kiireks leidmiseks ja sinna jõudmiseks) ning ülitäpse funktsiooni „otsige läheduses”, et leida teie lähim asukoht.

12. VO poodide register (tasuta)

VO poodide asukoha pistikprogramm

VO Store Locator on tasuta pistikprogramm, mis sisaldab tööriistu turundajate, frantsiiside ja turustajate abistamiseks. See võimaldab teil asukohtade eristamiseks kohandada viigivärve siltide kaupa. Sisseehitatud funktsioonid, nagu automaatne asukoht teie praegusele lokaadile lähima poe leidmiseks, ja üksikasjalikud juhised muudavad teie poekellad hõlpsasti leitavaks. Lisaks on hiljuti värskendatud pistikprogramm, mis töötab koos Visual Composeri lohistamise lehe loojaga, nii et saate lisada oma kohandatud kaardid igasse postitusse või lehe paigutusse.

13. SimpleMap Store Locator (tasuta)

Pistikprogramm SimpleMap Store Locator

SimpleMap Store Locator on hõlpsasti kasutatav rahvusvahelise poe lokaatori pistikprogramm, mis võimaldab kasutajatel andmebaasidest postiindeksite abil otsida. See aitab kohandatud siltidega teie asukohtadest silma paista. Muud suurepärased funktsioonid hõlmavad piiramatuid asukohti, kohandatavaid kaardiotsingu tulemusi, lihtsaid seadete valikuid (koodi pole vaja) ning reaalajas kaardi ja andmebaasi värskenduste kiire redigeerimise funktsiooni.

14. Locatoraid (tasuta)

Locatoraid Store Locator Plugin

Locatoraid on järjekordne WordPressi poe lokaatori plugin, mis on kerge, tundlik ja sisaldab paljusid konfigureeritavaid kaardistiile. Täpsemalt, pistikprogrammil on automaatgeokoodi funktsioon, nii et kui lisate asukohti, saavad teie kliendid need kohe leida. Lühikese koodiga kohtusse kaebamine muudab teie kaardi (koos määratletud otsinguteksti kohatäite, raadiuse, paigutusega jne) sisestamise imelihtne – muutke lihtsalt parameetreid, kui lisate lühikoodi mis tahes postituse, lehe või vidina tekstialale. Lisaks on olemas kohandatavad kaardistiilid, mis tagavad, et teie poe lokaator sobib ülejäänud veebisaidi ilmega.

Parimate WordPress Store’i Locator-pistikprogrammide pakkimine

Oma kaupluste kaardistamiseks oma klientide abistamiseks on teil tõesti palju võimalusi. Kas olete mõnda neist proovinud? Andke meile teada, milline neist teie heaks töötas. Soovi korral võite oma asukohta kaardil kuvades saada ka väga kujutlusvõimeliseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map