14 parimat Gutenbergi pistikprogrammi, lisandmoodulit ja laiendust

10 parimat Gutenbergi pistikprogrammi, lisandmoodulit ja laiendust

Gutenberg on küll võimas sisutoimetaja, kuid lisandmoodulid laiendavad seda, mida revolutsiooniline blokeerija saab teha. Õigete Gutenbergi lisandmoodulite, laienduste ja pistikprogrammidega saate redigeerija sisse lülitada ja luua erakorralisi sisupaigutusi, mis juhivad teie ettevõtte tegevuskava.


Esiteks kasutan Gutenbergi pistikprogrammid, lisandmoodulid, ja pikendused tänases postituses vaheldumisi. Miks? WordPressi lisandmoodul või laiendus on pistikprogramm, mis laiendab veel ühte pistikprogrammi või WordPressi südamikku. Seega on Gutenbergi lisandmoodul, laiendus või pistikprogramm mis tahes WordPressi plugin, mis laiendab Gutenbergi toimetajat.

Teiseks loodan, et teile meeldib see Gutenbergi pistikprogrammide kollektsioon. Kutsuge neid Gutenbergi lisandmooduliteks, laiendusteks, pistikprogrammideks või muuks; need tööriistad laiendavad Gutenbergi toimetajat teie kujutlusvõimest kaugemale! Teisisõnu, teie teekond paremasse veebisisu sai lihtsalt Gutenbergi pistikprogrammidega, mida täna katame, kiiremaks.

Pidage meeles, et enamik Gutenbergi lisandmooduleid pakuvad sarnaseid plokke. Tegelik erinevus on valikutes, mida iga pistikprogramm pakub ploki kohta. Seetõttu on parim Gutenbergi pistikprogramm see, mis annab teile kõik võimalused, mida peate sisu loomiseks ja oma südame sisu jaoks kohandamiseks..

Järgmises jaotises osutame teile 14 parima WordPressi pistikprogrammi poole, mis muudab täielikult Gutenbergi toimetajaga suhtlemise viise. Ükskõik, kas olete alles alustamas või kogenud arendaja, pakuvad järgmised Gutenbergi pistikprogrammid teile palju võimalusi soovitud sisu loomiseks.

Täiustagem oma Gutenbergi redigeerijat paari lisandmooduliga ilma täiendava abita, et saaksite luua sisu nagu boss. Unustage peaaegu igas postituses teile pakutav kohvikruus; Ma ei hoia sind siin niikuinii kaua. Haarake järgmisest loendist lihtsalt üks Gutenbergi laiend, jooksege sellega kaasa ja nautige!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Getwid

getwid gutenberg blokeerib WordPressi pistikprogrammi

Esimene positsioon läheb Getwidile, moodsale Gutenbergi blokeeritavale pluginale Motopressi poolt – usaldusväärse WordPressi arendajaga, kellel on üle kuue aasta pikkune kogemus. Pistikprogramm on fantastiline üle 30 sisubloki kogum, mis pakub teile palju kontrolli oma sisu üle. Selle seadistamine ja kasutamine on lihtne, et peaksite olema ja töötama kiiresti.

Getwid laiendab Gutenbergi toimetajat märkimisväärselt. See tarnitakse koos ilusa sisublokkide komplektiga, näiteks meediumi- ja tekstiliugurid, pildiliugurid, sektsioonid, ribareklaamid, pildipakkide galeriid, hinnaboksid, kohandatud postitüübid, Instagram ja MailChimp. Põhiplugina saab WordPress.org-is tasuta alla laadida. Vaadake meie Getwidi arvustust ja juhendit lisateabe saamiseks!

2. ZeGuten

ZeGuten Gutenbergi plokid

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

ZeGuteniga pole vaja lehtede koostajaga vaeva näha, kuna saate lihtsalt Gutenbergi kasutada. See plokkide lisandmoodul sisaldab praegu 11 rikkalikku plokki, mida saate kasutada Gutenbergi abil oma postituse ja lehe paigutuse kohandamiseks. Lisage interaktiivseid kaarte, ähmaseid postitusi, tähelepanu haaravaid ribareklaame, karusselle, informatiivseid edenemisriba ja -ringe, piltide võrdlust (või enne ja pärast), ikoonide loendeid, kohandatud sektsioone, postitusi ja isegi taimerit (hinnakujundus võtab vahelehti ja iseloomustused on peagi saadaval!) ).

Kuid see pole veel kõik. Plokid sisaldavad ka kohandatavaid sätteid gradiendi ülekatete jaoks, kuju jagajaid, parallaksiafekti, animatsioone, tundlikke paigutusi, kohandatud polsterdeid / veeriseid (ja ka veergude lünki) ja palju muud. ZeGuten on ka SEO jaoks optimeeritud, töötab mis tahes ajakohase WordPressi installimisega ja on ülilihtne kasutada. Lihtsalt installige ZeGuten oma kohandatud kujunduse loomise alustamiseks!

3. Guteblock

Guteblock - ülim Gutenbergi plokkide pistikprogramm

Gutenberg on suurepärane – kuid sellel puuduvad paljud tuumikplokid, mida blogijad ja ettevõtted soovivad. Siit tuleb Guteblock. See tasuta pistikprogramm täidab tühiku veebisaitide omanike jaoks, kes soovivad oma saitidele lisada professionaalseid ja kohandatavaid blokke..

Guteblock sisaldab 12 loomingulist plokki, millel kõigil on sisseehitatud stiilid, mis hõlbustavad veebidisaini. Näiteks Autoriprofiil, Drop Cap ja Post Grid plokid sobivad suurepäraselt oma kohandatud ajaveebilehtede kujundamiseks. Või võite kasutada meeskonnaliikmete, iseloomustuste ja CTA (üleskutse) blokke, et luua oma ettevõttele uimastamise sihtleht. Muud saadaval olevad plokid hõlmavad konteinerit, eraldajat, vahetükki / jagajat, numbrikasti, teatist, ikoonide jagamist.

Kuid see pole veel kõik – Guteblocki arendajal on peagi saadaval enam kui 15 uut blokki! Nii saate lisada ka akordione, nuppe, Google maps, ikooniloendid, hinnatabelid ja palju muud. Samuti on olemas a Guteblog teema (samade arendajate poolt), mis on loodud sujuvalt Guteblockiga töötama – nii et kõik funktsioonid ja stiilid näevad suurepärased välja.

4. Aatomplokid

gutenbergi pluginad - aatomiplokid

Kahtlemata on Gutenbergi toimetaja sisu loomise viisi täielikult muutnud. Erinevalt varasemast saate nüüd mõne minutiga luua uskumatuid veebisaite. Ja tänu Gutenbergi lisandmoodulitele nagu Atomic Blocks, pole tähelepanuväärsete veebisaitide ehitamine kunagi olnud lihtsam.

Pistikprogramm Atomic Blocks pakub teile mitmesuguseid muljetavaldavaid leheehitusplokke, mis võimaldavad teil luua soovitud saidi. Pistikprogramm pakub teile muu hulgas Gutenbergi blokke, nagu infolehed, sektsioonide ja paigutuste blokk, konteinerid, jagamisikoonid, üleskutse tegevusele (CTA), tekstteated ja täpsemad veerud.

5. CoBlocks

coblocks gutenberg blokeerib plugina

Gutenberg lumepalli lööb ja suurt osa kasvust näeb läbi lisandmoodulite, mis pikendavad blokeerijat. Laiend, näiteks CoBlocks, pakub muljetavaldavaid funktsioone. See võimaldab teil maksimaalselt ära kasutada Gutenbergi redigeerijat, ilma et peaksite omalt poolt pingutama.

CoDlocksi poolt teile toodud GoDaddy pakub Coblocks teile muu hulgas selliseid blokke nagu hoiatused, akordionid, autoriprofiilid, piiksumiseks klõpsamine, kangelaste sektsioonid, logod ja märgid, kaardid, meediumikaardid, teenused ja jagajad. Pistikprogramm on uskumatult võimas, kuid samas kerge, mis tähendab, et saate luua ilusa ja ülikiire veebisaidi.

6. Gutenbergi ülimad lisad

ülimad lisad gutenbergile

Veebisaidi loomisel on vaja kogu kohanemisvõimet, mille abil oma käed külge saada. Ja kui olete turul sellist võimalust pakkuva Gutenbergi laienduse turul, armastate Ultimate Addonsit. Plugina taga olev Brainstorm Forcei meeskond on ületanud end ja see on ilmne.

Ultimate Addons pakub teile hulgaliselt loomingulisi Gutenbergi blokke, nii et saate luua laitmatuid saite ilma koodi kirjutamata. Räägime sellistest plokkidest nagu erandlikud pealkirjad, täpsemad veerud, loetelukoodid, CTA, Kontaktvormi 7 kujundaja, sisu ajajoon ja Google Maps.

BTW, kui olete huvitatud, pakub Brainstorm Force teile 20 või enam eelvalmistatud tasuta stardisaidi, mis on ehitatud Gutenbergi, Gutenbergi lõplike lisandite ja Astra teema abil. Ultimate Addons lisaks vajate Astra Starter Sites plugin tasuta veebisaitide saamiseks.

7. Kadence plokid

kadence blokeerib gutenbergi pistikprogrammi

Varem vajasite kaunite paigutuste loomiseks kas jumalatasemel kodeerimisoskust või kindlat lehekomplekti pistikprogrammi. Gutenbergi sissepääsuga on asjad märkimisväärselt muutunud. Toimetaja on võimas, jah, kuid ühendage see Kadence Blocks’i pistikprogrammiga ja saate supernoova.

Kohandatud Kadence’i plokid hõlmavad muu hulgas ridade paigutusi, täpsemat galeriid, pealkirju, nuppe, ikoone, vahesid, iseloomustusi, akordione, infokaste, sakke ja ikoone. Igas plokis on lai valik võimalusi, mis võimaldavad teil visuaalselt erakordse sisu luua.

8. saarmaplokid

saarmas blokeerib gutenbergi lisad

Otter Blocks tõi teieni Themeisle, kes on Webis üks mainekamaid WordPressi arendajaid. Pistikprogramm on ilus Gutenbergi loominguliste plokkide ja impordivalmis mallide kollektsioon. Parimate tulemuste saavutamiseks saate iga plokki või malli põhjalikult kohandada.

Otter Blocks Gutenbergi pistikprogramm pakub teile mitmesuguseid blokke, sealhulgas sektsioone, teenuseid, hinnakirju, postitusvõrke, Google Maps, iseloomustusi, Font Awesome’i ikoone ja jagamisnuppe. See on suurepärane tööriist suurepärase sisu loomiseks ilma higi purustamata.

9. Virnastatav

virnastatav gutenbergi pistikprogramm

Ja kui arvate, et olete seda kõike näinud, tulevad Gutenbergi pluginad. Laval on meil Stackable, Gambit Technologiesi moodne Gutenbergi pistikprogramm. Pistikprogramm pakub teile funktsioonirikkaid blokke, mis aitavad teil mõne klõpsuga luua oma unistuste veebisaidi.

Virnastatavate komplekti kuuluvate muljetavaldavate plokkide hulka kuuluvad konteinerid, eraldajad, postvõred, funktsioonivõred, akordionid, pildikastid, funktsiooniplokid, ikooniloend, CTA, päised, kaardid, hüpikaknad, loendurid, iseloomustused, hinnastabelid, meeskonnaliikmed ja nii edasi.

10. Täpsem Gutenberg

arenenud gutenbergi pistikprogramm

Kui enamus Gutenbergi pistikprogramme pakuvad peaaegu samu funktsioone, siis Advanced Gutenbergi pistikprogramm läheb sammu edasi. Lisaks enam kui 20 sisublokile pakub pistikprogramm teile rohkem kontrolli Gutenbergi toimetaja üle. Nüüd saate sisuplokke aktiveerida kasutaja kohta eraldi. See tähendab, et konkreetseid sisuplokke saavad redigeerida ainult teatud kasutajad.

Advanced Gutenbergil on hulgaliselt armsaid ja hõlpsasti kasutatavaid plokke. Saate veergude halduri, postitusliugurid, WooCommercei toodete liugurid, täpsema nuppude ploki, kontaktvormid, täpsema loendi ploki, akordionid, iseloomustused, vahekaardid, paremad pildi- ja videoplokid jne.

11. Ülimad klotsid

gutenbergi pluginate lõplikud plokid

Oleme selle juures ikka. Numbril üheksa on meil plugin Ultimate Blocks Gutenberg. See on vahva väike mootor, mis garanteerib teie Gutenbergi toimetaja ülelaadimise. Tänu muljetavaldavate funktsioonide hulgale on see parim blogijatele ja turundajatele mõeldud Gutenbergi laiend.

18+ sisublokkidega Ultimate Blocks pakub teile palju laskemoona, et luua silmapaistvaid veebisaite, mis sellest galaktikast välja jäävad. Märkimisväärseteks plokkideks on sisufilter, ülevaade, vahekaardid, sisukord, CTA, sisselülitamine, stiilikastid ja loendid, laiendatav sisu ja palju muud.

12. Qodeblock

qodeblock gutenbergi pistikprogramm

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, on meil Qodeblocki Gutenbergi plokkide kollektsioon. See on fantastiline Gutenbergi lisandmoodul, mis sisaldab üle 20 sisubloki. Pistikprogramm pakub teile suurepärast loendit plokkidest, mis annavad teile suurema kontrolli soovitud saidi kiireks loomiseks ja käivitamiseks.

Saadaolevate kellade hulka kuuluvad täpsemad veerud, akordionid, autoriprofiilid, nupud, CTA-d, konteineriplokk, e-posti infolehed, tekstteated, hinnakujundustabelid, postituste / lehtede ruudud, sotsiaalmeedia ikoonid ja loend jätkub. See Gutenbergi plokkide kollektsioon pakub teile palju paindlikkust oma veebisaidi loomiseks selliselt, nagu te ette kujutate.

13. ToimetajadKit

Gutenbergi leheehituse tööriistakomplekt - toimetajaKit

EditorsKit sisaldab lisatud tekstivormingute (sealhulgas nofollow / sponsoreeritud linkide, esiletõstetud teksti, teksti teisendamise, taande jms) blokeerimisvalikuid, märgistamise tuge, nähtavuse võimalusi (seadme plokkide alusel kuvatavate / peidetud plokkide, sisse logitud kasutajate, ACF-i või tingimusliku loogika alusel) , eeldatav lugemisaeg, kontrollitud loendid, tundlik teksti joondamine ja palju muud. Kuid võib-olla on üks kõige kasulikumaid funktsioone impordi ja ekspordi blokeerimine. Selle abil saate oma blokke hõlpsalt otse redaktorist eksportida ja uuesti kasutada.

Ja neile, kellel on kood mugav, lisas EditorsKit koodiredaktorirežiimina veel mitu CSS-i klassi (koos süntaksi esiletõstjaga).

14. Gridbuilder WP

Gridbuilder WP

Kas otsite paremaid ruute ja filtreid, mida oma lehtedel kasutada? Andke Gridbuilder WP proovida. See lisatasu pistikprogramm sisaldab lihtsaid võimalusi oma kohandatud võrede loomiseks (valida müüritise, õigustatud, metroo või karussellide seast) koos fikseeritud otsingu sätetega. Ja see plugin ühildub muidugi Gutenbergiga, samuti ACF-iga kohandatud väljade, Polylangi või WPML-i tõlgete, WooCommerce’i toodete ja muu jaoks..


Gutenberg on helge tulevikuga võimas sisutoimetaja. See võimaldab teil klõpsatusega luua fantastilisi veebisaite. Gutenbergi lisandmoodulid / pistikprogrammid / laiendused toetuvad Gutenbergi vaikeseadistajale, pakkudes teile veelgi rohkem jõudu Gutenbergi painutamiseks, ükskõik kummal viisil soovite.

Oma vajadustele parima Gutenbergi pistikprogrammi valimiseks peate olema valmis proovima paari võimalust. Enamik Gutenbergi pistikprogramme pakuvad samu sisublokke. Igal Gutenbergi pistikprogrammil on aga iga ploki kohandamiseks erinevad võimalused, mis tähendab, et see, mis töötab minu jaoks, ei pruugi teie jaoks töötada.

Loodame, et leiate WordPressi veebisaidi laadimiseks vinge Gutenbergi pistikprogrammi. Minu lemmik siiani on MotoPressi plugin Getwid Gutenberg. Kuid mis on teie lemmik Gutenbergi pistikprogramm? Jagage oma parimat valikut kommentaarides!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map