13 parimat WordPressi push-teavituse pistikprogrammi 2020

Parimad WordPressi push-teavituse pistikprogrammid

Kõik veebisaitide omanikud soovivad luua järgmisi entusiaste, kes naasevad regulaarselt sisu lugema, suhelda oma kogukonnaga ja ostma tooteid. Külastajaid teie saidile naasmise julgustamiseks on mitmeid viise. Alates kaasakiskuva e-posti kampaania loomisest ja sotsiaalmeedias kõrge kohaloleku hoidmisest kuni tutvustuste ja võistluste korraldamiseni, kui nimetada vaid mõnda neist. Viimasel ajal on aga vaatajaskondadega ühenduse loomiseks WordPressi tõuenduste pistikprogrammide arv tõusnud.


Selles artiklis uurime, mis on tõukemärguanded ja kas neid saab kasutada teie saidile naasvate külastajate arvu suurendamiseks. Jagame ka mõnda parimat WordPressi push-teavituse pistikprogrammi ja seda, mida nende valimisel otsida.

Mis on WordPressi push-teavituse pistikprogrammid?

WordPressi push-teavituse pistikprogrammid

Push-teade on automaatne teade, mis saadetakse eelmistele veebisaidi külastajatele (kes on loomulikult valinud), kui nad pole teie saidil. Tavaliselt küsib hüpik külastajalt, kas tal on tulevikus hea meel teateid saada. Kui nad nõustuvad, saab veebisait selle inimese brauserisse või seadmesse (arvuti, telefon jne) teateid edastada, et saada saidi värskendusi, uusi artikleid, tooteid, eripakkumisi ja palju muud.

Tõukemärguannete kasutamisel on ilmseid plusse, kuid kui neid õigesti ei kasutata, võib esineda ka tõsiseid miinuseid.

Plussid:

 • Push teatised suurendavad teie saidi liiklust, julgustades külastajaid naasma.
 • Kuna inimesed on otsustanud neid vastu võtta, teate, et neil on juba teie niši vastu huvi.
 • See võib omakorda aidata teie saidil selle eesmärkide saavutamiseks ümber kujundada, olgu selleks siis huvirühmade kogukonna loomine või müügi suurendamine.

Miinused:

 • Inimesed peavad valima teatiste aktsepteerimise.
 • Teie välja saadetud tõukemärguannete arv võib teha vahet, kas saada tagasi külastajaid ja kaotada oma jälgijaid. Liiga palju teatisi ja võite oma publikut häirida. Liiga vähe ja nad võivad teie saidi unustada.

WordPressile tõukemärguannete lisamiseks pistikprogrammi valimisel peaksite arvestama toetatud seadmetega, optiini vormi ja teatise kohandamisega, edastatavate tõuketeadete kogusega, kontrollimisega saadetud sõnumite üle ja kui pakutakse analüütikat.

Pidades seda silmas, vaatame lähemalt mõnda parimat WordPressi tõrketeatise pistikprogrammi.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. OneSignal

OneSignali tasuta veebipõhiste teavituste pistikprogramm

OneSignal on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis võib pakkuda piiramatuid töölaua tõuketeateid. Praegu toetab see brauserit Chrome, Firefox ja Safari. Selle populaarse funktsioonirikka pistikprogrammi vormingu kohandamise valikud, samuti ajastuse ja kuva asukoha sätted. See võimaldab teil ka A / B-d oma sõnumeid testida, et näha, millistel on parem konversioonimäär. Lisaks automaatsetele push-teavitustele, mis saadetakse iga kord, kui avaldate uue postituse, saate saata meeldetuletusi inimestele, kes pole mõnda aega teie saiti külastanud. Sõnumite edastamine võib olla kavandatud tulevikus, tuginedes lugejate eelmistele kordadele teie saiti või nende ajavööndisse.

2. Gravitec.net

Gravitec.net - veebisurveteated

Gravitec.neti abil saate oma lugejatele kiireid ja tõhusaid veebiteateid saata. See tasuta pistikprogramm võimaldab teil lugejaid oma uuest sisust või pakkumistest Chrome’i, Firefoxi, Safari, Opera või Yandexi kaudu teavitada. Lisaks on olemas tellimisjuhiste täiustatud funktsioonid, RSS-kanalil põhinev automaatne teavitamine, teie saidile uute abonentide tutvustamiseks tilgakampaaniad ja teie populaarsete uudiste ainulaadne tõendusmaterjal. Ja kuna Gravitec.net töötab suurepäraselt igas laua- või mobiilseadmes, võite olla kindel, et lugejad näevad teie tõuketeateid.

Peate registreeruma Gravitec.net plaanite kasutada nende pistikprogrammi. Kuid teie õnneks pakub Gravitec.net ühele kasutajale helde igavesti tasuta plaani, millel on kuni 30 000 abonenti (vau!). See hõlmab piiramatuid teatisi ja Gravitec.neti täielikku komplekti funktsioone ja integratsioone. Kuid piiramatu arvu tellijate ja kasutajate jaoks saab valge sildi, arendajasõbraliku RESTful API ja prioriteetse toe uuendada äriplaaniks. Alustades kõigest 4 dollarist on see väärt kulutus.

3. WonderPush

WonderPush - veebipussi teatised

Teine suurepärane võimalus teie saidil on WonderPush veebipõhised teatised. Kui pistikprogramm on installitud, saavad selle valinud tellijad sellest teada kohe, kui avaldate uue postituse. Kuna pistikprogramm ühildub Chrome’i, Edge’i, Opera ja Firefoxiga, ei tohiks teil olla probleeme ühe nupuvajutusega suurema osa vaatajaskonnani jõudmisest.

See pistikprogrammi eristab just vinge sisseehitatud funktsioon. Kas soovite jõuda konkreetse demograafilise näitajani? WonderPush-i abil on teil võimalus lükkamist piirata keele, siltide või sündmuste põhjal. Hüljatud kärude taastamiseks saate kasutada ka WonderPushit. Lihtsalt saatke tellijatele meeldetuletus, et nad meenutaksid, et nad jätsid oma kärudesse midagi vinget. Ja WonderPush armatuurlaua abil saate hallata kõiki oma kampaaniaid, segmente, personali, kellel on juurdepääs ja reaalajas analüüsi teie teatiste jaoks.

Ja viimaseks on oluline märkida, et WonderPush on premium-teenus (alates 1E kuus). Kuid nad pakuvad 14-päevast tasuta prooviversiooni ja vastavad GDPR-ile (see tähendab, et teie andmeid ja teie klientide teavet hallatakse nendele eeskirjadele ohutult ja asjakohaselt). Miks mitte proovida ja vaadata, kas teie liiklus (ja võib-olla ka tulud) kasvab!

4. Nutikad teatised (lisatasu)

Nutikad teatised - lisatasu WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Nutikad teatised on tõuketeade, infoleht, Facebook Messengeri ja abonentide analüüsi pistikprogramm, mis on koondatud ühte. See muudab oma publikuga suhtlemise lihtsamaks kui kunagi varem. Kasutage nutikaid märguandeid kõigi tellijatega ja vaatajaskonnaga seotud, sealhulgas (kuid mitte ainult): teavituste postitamine, eelseisvad sündmused, BuddyPressi sotsiaalne suhtlus, bbPressi teemad, PeepSo tegevus, WooCommerce müük või tellimused ja palju muud.

Kuigi paljud pistikprogrammid pakuvad vaid ühte viisi oma publikuga suhtlemiseks, muudavad nutikad teatised turundustegevuse kooskõlastamise lihtsaks. Sünkroonige hõlpsalt infoleht, tõukemärguanded ja Facebook Messengeri märguanne. Nii saate jõuda palju rohkemate tellijateni, kui oleksite kasutanud ühte kanalit. See pistikprogramm ühildub ka WordPressi mitme saidi WPML-tõlgetega, on RTL-iga valmis ja sisaldab emotikoni tuge.

5. SendPulse

SendPulse'i tasuta veebipussi WordPressi pistikprogramm

SendPulse on WordPressi tasuta tõrketeadete pistikprogramm. See kasulik pistikprogramm võimaldab teil tellijatele viivitamatuid teateid (tõuketeateid) välja saata. Andke oma lugejatele teada, kui uus ajaveebipostitus on käes, kui teie kaupluses olev toode on müügis või kui algab reaalajas vestlus. SendPulse on suurepärane võimalus suurendada seotust ja hoida külastajaid tagasi.

Märkimisväärsete funktsioonide hulka kuulub brauseriteülene ühilduvus, võrguühenduseta teatised, kohandatavad segmendid, isikupärastatud sõnumside, WordPressi A / B jagatud testimine, hulgiteated ja palju muud. SendPulse sisaldab ka reaalajas statistikat. Nii saate mitmesuguste tegurite põhjal näha, millised teie push-teatised konverteerivad. Plus SendPulse on täiesti tasuta. See hõlmab kuni 2500 abonenti ja 15 000 sõnumit kuus. Rohkemate tellijate või piiramatu arvu e-kirjade jaoks peate uuemale versioonile üle minema.

6. WordPress Lite’i tõuketeated

WordPress Lite'i tõukemärguanded

Delite Stuudio loodud WordPressi (Lite) tõukemärguanded saadavad tõuketeatised iOS-, Android- ja Fire OS-i seadmetele. Need teated saadetakse teie saidilt reaalajas otse iga kord, kui avaldate uue postituse. See üsna lihtne WordPressi pistikprogramm on suurepärane tasuta võimalus väikestele isiklikele ajaveebidele või neile, kes alles alustavad maailmas tõukemärguannete maailmas. Pange tähele – nende teadete ülempiir on 1000 teatise kohta platvormi kohta.

Delite’i WordPressi push-teavituste esmaklassiline versioon pakub piiramatuid märguandeid ning toetab ka brauseri Safari, Chrome’i ja Firefoxi teatisi. See pakub põhjalikku analüüsi, nii et näete, kuidas teie sait toimib ja millised teatised muudavad kasutajad taaskülastajateks. Veel üks muljetavaldav funktsioon on see, et kasutajad saavad ise valida, millist tüüpi teatisi nad saavad, valides, millistest postituste kategooriatest nad tahavad kuulda. See võib aidata vältida seda, et kasutajad tüdinevad liigsetest märguannetest, vähendades abonentide kaotamise riski.

7. Fire Push (Premium)

Tulekahju levitamise teavituse pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Lisatasu plugin Fire Push on suurepärane tööriist HTML5 veebipõhiste teavituste lisamiseks oma WordPressi saidile. Teatage postituse avaldamisest või ajakohastamisest ühe nupuvajutusega! Pistikprogramm sisaldab lihtsaid valikuid ikoonide, pealkirjade, saidilinki ja teatistele lisatud teksti kohandamiseks. Lisaks on teil võimalus saata tõukemärguandeid reaalajas (kui kasutajad on teie saidil) ja taustal (kui kasutajad lihtsalt veebis sirvivad). Fire Push toetab ka WooCommerce’i, nii et saate saata teate uute toodete väljalaskmise, hindade alandamise või isegi siis, kui toodet on laos vähe.

8. PushAssist

PushAssisti teavitusplugin

PushAssisti tasuta pistikprogramm on suurepärane viis PushAssisti teatiste lisamiseks oma WordPressi toega veebisaidile. Peate tasuta konto jaoks registreeruma, kuid pärast seda on seadistamine imelihtne. PushAssist sisaldab ka valikuid HTTP / S, GCM-klahvide, ajastatud kampaaniate, automaatsete postitusteadete jaoks ja võimalust lisada teatistele oma logo, pealkiri, sõnum ja link. Saate isegi lisada UTM-i parameetreid, et Google Analyticsis oma PTT-teateid paremini jälgida!

9. Beamer

Beameri teavituse pistikprogramm

Beamer on tasuta uudistevoog ja tõuketeabe WordPressi pistikprogramm, mida saate kasutada oma saidi teadaannete haldamiseks kõik ühest kohast. Beameri abil saate koordineerida ajastatud postitusi ja teatisi, lubada uute postituste jaoks automaatseid teadaandeid, lisada segmenteerimist (käitumise, asukoha või demograafiliste andmete põhjal) ja luua isegi oma saidi jaoks Beameri uudistevoog (koos kohandatud värvi, asukoha ja teate tüüpidega). Mis kõige parem – Beameri seadistamine teie saidile võtab vaid 5 minutit.

10. LetsPush (lisatasu)

LetsPussi teavitusplugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui haldate kauplust või sotsiaalset saiti WordPressiga, siis tasub teil tutvuda LetsPushiga. See pistikprogramm lisab tõuketeateid mitte ainult teie WordPressi postituste, vaid ka teie WooCommerce’i toodete ja BuddyPressi hoiatuste kohta. Nii saate uute teadete, hooajaliste müükide, hüljatud kärude, uute sõbrakutsete, privaatsõnumite ja muu kohta märguandeid välja lükata. Mis kõige parem, sest see on esmaklassiline eraldiseisev pistikprogramm. LetsPushi kasutamiseks pole vaja täiendavat kontot, tellimusi, kolmanda osapoole SDK-d ega midagi muud. Installige lihtsalt pistikprogramm ja alustage töö alustamist!

11. iZooto Web Push Notification

iZooto push-teavituse pistikprogramm

IZooto abil saate oma publikut Push Notifications abil kasvatada ja kaasata. Installige pistikprogramm ja looge ühendus iZooto kontoga. Seejärel saate alustada tõuendusteadete loomist otse oma WordPressi juhtpaneelilt. Looge automatiseeritud teatisi iZooto Zapieri integreerimise kaudu, lisage ikoone ja emotikone, ajastage oma teateid või lükake need välja vastavalt ajavööndile, lisage vaatajaskonna segmenteerimine ja palju muud. Pluss iZooto sisaldab isegi võimalusi sihtida vastavalt asukohale või seadmele, muutes selle kohalikele ettevõtetele tohutult kasulikuks.

12. Tellijad

Tellijad Push Notification Plugin

Tellijad on lihtne ja tasuta tõuketeabe WordPressi pistikprogramm. Nagu teised selles loendis sisalduvad tasuta valikud, on pistikprogrammi kasutamiseks vaja tasuta abonentide.com kontot, kuid kui installite, saate saata Chrome’i, Firefoxi, Opera, IE (ainult lauaarvuti) ja Safari (ainult töölaua) veebiteateid. oma saidi külastajatele. Andke oma publikule teada, et uus postitus on käes, kui toimub välkmüük, kui teil on mõni sündmus ja palju muud. Toetatakse otseülekandeid ja tellijad on isegi GDPR-iga valmis.

13. Roosti veebipussi tasuta WordPressi pistikprogramm

Roosti veebipõhine WordPressi pistikprogramm

Roost on premium-teenus, mis toetab Chrome’i lauaarvutitele ja androididele, Firefoxile ja Safarile. Kiire ja lihtne seadistamine; tõukemärguandeid saab saata mõne minuti jooksul pärast pistikprogrammi installimist. Teateid saab saata iga kord, kui postitus avaldatakse, valitud rühmadele või üks-ühele.

Teavitusi võib saata ka artikli pealkirja, kohandatud pealkirja või pildi abil. Need funktsioonid võimaldavad teil kontrollida, mida iga jälgija näeb, ja võimaldab teil kohandada nende kogemusi. Nii saab iga tellija teateid, mis on nende jaoks asjakohased ja huvitavad.

Roosti peamine viik on Kell tunnusjoon. See on teatisekeskus, mis on kättesaadav igale abonendile, võimaldades neil vaadata kõige olulisemaid hiljutisi teatisi ja saidi sisu. Külastajad saavad ka sotsiaalmeedias märguandeid jagada ning kontrollida saadud sõnumite arvu ja tüüpi. Kui annate oma vaatajaskonnale autonoomse tõukemärguande, võib see aidata suurendada veebisaitide ja sotsiaalmeedia seotust, julgustades samal ajal ka tagasikülastajaid.

Lõplikud mõtted

Parimate WordPressi tõukemärguannete pluginate vaatamisel sõltub õige valik teie veebisaidi vajadustest. Kõik on väärt ja põnevaid väljavaateid, kuigi kui proovite esimest korda tõuketeatisi, võib olla targem alustada ühe tasuta pistikprogrammiga. Suurem ettevõte, millel on suur jälgimine, soovib tõenäoliselt valida ühe premium-valiku algusest peale. Need valikud pakuvad tavaliselt rohkem funktsioone ja paindlikkust, aga ka üks-ühele tuge.

Ükskõik, millise pistikprogrammi valite, jälgige tähelepanelikult oma tõukemärguandeid ja jälgige konversioone. Veenduge, et teatised muudaksid positiivselt ja mis kõige tähtsam – ärge kaotage oma jälgijaid.

Kas kasutate oma WordPressi veebisaidil tõuketeateid? Millist lahendust kasutate ja kas olete märganud liikluse suurenemist? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map