13 parimat spordi- ja spordisaali WordPressi pistikprogrammi

15 parimat tervise-, spordi- ja spordisaali WordPressi pistikprogrammi

Tervis ja sport on populaarne nišš, nii et pole ime, et seal on palju spordiga seotud WordPressi teemasid ja spordisaali WordPressi pistikprogramme, mis võimaldavad teil luua võimsa spordisaitide veebisaidi.


Kuid Internetist parimate pistikprogrammide otsimine võib olla aeganõudev, mistõttu ümardasime teie veebisaidi jaoks parimad tööriistad ja pistikprogrammid. Leiate mitmesuguseid treenimisjälgijaid, KMI kalkulaatoreid, retsepti pluginaid ja muid jõusaali WordPressi pluginaid, mis on loodud töötama kõigega, alates CrossFiti kastidest kuni Joogastuudiodeni.

Selle loendi pistikprogrammid aitavad teil oma saidile kasulikke funktsioone lisada ja oma lugejatele lisaväärtust pakkuda. Ükskõik, kas haldate spordiblogi või spordisaali veebisaiti, on selles loendis kõigile midagi.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Lisatasu KMI kalkulaator

Premium BMI kalkulaatori sobiv teema

Kas soovite lisada oma BMI-kalkulaatorisse kohandatud värve? See esmaklassiline BMI-kalkulaator pakub sisseehitatud valikuid värvide, fontide ja stiilide jaoks. Lisaks on see mobiilile reageeriv ja seda on vidinate abil hõlpsasti veebisaidile sisestada.

hrKalkulaator ise sisaldab kõrguse (meetrites või tollides) ja kaalu (kilodes või kilodes) väljad automatiseeritud KMI skoori ja tõlgendamise tulemustega (alakaaluline, normaalne, rasvunud või ülekaaluline).

Hankige KMI kalkulaator

2. Kaalulanguse jälgija Freemium WordPressi pistikprogramm

Kaalukaotuse jälgija

Selle pistikprogrammi abil saavad teie lugejad jälgida oma kaalukaotuse arengut. Pistikprogramm võimaldab neil sisestada oma keha mõõtmed ja kaalu, samuti seada eesmärgid ja sihtmärgi mõõtmed ning kaalu. Nad näevad teavet diagrammina või tabelina ning neid saab kuvada lühikoodide ja vidinate abil.

Taustal saate teie või jõusaali treener suhelda nende klientidega ja aidata neil oma eesmärke saavutada. Põhiline pistikprogramm on tasuta, kuid saate ka funktsioonide jaoks alla laadida tasulise versiooni. Märkus: pistikprogramm on tasuta, kuid pakub ka tasulist versiooni alates 40 naela aastas.

Laadige alla kaalulanguse jälgija

3. Meal Planner Pro Recipes Free Plugin

Meal Planner Pro

Kui avaldate oma veebisaidil regulaarselt tervislikke retsepte, võimaldab see pistikprogramm teil neid visuaalselt atraktiivselt jagada, samuti annab see lugejatele toiteväärtuse ja võimaluse neid printida..

Pistikprogramm reageerib täielikult ja sisaldab sisseehitatud skeemiteavet, nii et teie retseptid on otsingumootoritele optimeeritud. Toitumisteavet pakub ESHA Research, mis on toitumisalane maailmas juhtiv ettevõte juba üle 30 aasta. Muud funktsioonid hõlmavad võimalust lisada linke koostisosadele, mida saab sidusettevõtete saitidelt osta, märkmete ja fotode lisamine juhistesse, koostisosade automaatne asustamine ja palju muud.

Laadige alla Meal Planner Pro

4. Tasuta Keto kalkulaatori WordPressi pistikprogramm

Keto kalkulaator

Keto dieet on üks populaarsemaid dieete ja selle pistikprogrammi abil saate mõõta oma toitumisvajadusi ning saavutada soovitud kaalulanguse ja jõudluse eesmärgid. Pistikprogrammi kasutamine on lihtne – peate vaid lisama oma lühikese koodi igale saidi postitusele või lehele.

Saate sisestada oma teabe kas meetermõõdustiku või impeeriumi ühikutes, kuvada tulemusi diagrammide ja tabelite abil ning pakkuda külastajatele nii kaalulangetuse kui ka kaalutõusu toitumiskava. Samuti saate luua kohandatud PDF-aruandeid ning kohandada diagrammide ja tabelite kuvamist.

Laadige alla Keto kalkulaator

5. CF-tahvli tasuta Crossfit-pistikprogramm

CF tahvel

CF Whiteboard integreerub suurepäraselt Crossfiti veebisaidiga. Pistikprogramm lisab teie saidile sotsiaalse treeningu jälgimise ja võimaldab teil ja teie lugejatel jälgida treeninguid ja tulemusi, võrrelda PR-e ja võrdlusaluseid ajaloolistel alustel, jälgida nende käimist ja omada kohest ülevaadet nende käigust, mis on alati saadaval.

Pistikprogramm sisaldab ka treeninguid ja liigutusi, mis säästab aega nende nullist üles ehitamisel. Saate jälgida piiramatu arvu kasutajaid ja otsida nende tulemustest.

Pistikprogrammi saab tasuta alla laadida, kuid pidage meeles, et Crossfit on tasuline teenus, mille hind algab 50 dollarist kuus pärast 30-päevast prooviversiooni.

Laadige alla CF tahvel

6. Lukustamata sisu: tasuta fitnessi pistikprogramm

Sisu lukustamata sobivus

Kui soovite leida oma spordisaitide sisu, võib see pistikprogramm aidata. Saate hõlpsalt lisada retsepte, WOD-e, tervisenõuandeid, joogaposse ja palju muud. Pistikprogramm võimaldab teil leida ja valida professionaalselt kirjutatud ja illustreeritud sisu, mis on suunatud spordisaitide veebisaitidele, ja neid oma saidile lisada.

Sisu on tasuta kuvatav ja pärineb mõnede enimmüüdud spordiautorite poolt.

Laadige alla sisu lukustamata: Fitness

7. WPGYM – esmaklassiline WordPressi jõusaalihaldussüsteem

WPGYM - WordPressi jõusaalihaldussüsteem

Kui haldate spordisaali veebisaiti, annab see pistikprogramm teile kõik oma liikmete haldamiseks vajalikud tööriistad. Saate mitte ainult vaadata oma liikmete üksikasju, näiteks nende isiklikku ja perekonnaseisu statistikat, vaid ka koguda makseid, saata arveid ja koostada müügiaruandeid..

Armatuurlaud sisaldab integreeritud kalendrit, nii et saate hõlpsalt vaadata olulisi sündmusi ning jälgida mitmesuguseid jõusaalitegevusi ja treeningukavasid. Lisaks saate koostada oma liikmete toitumis- ja söögikavasid, pidada arvestust nende osalemise kohta ja palju muud.

Hankige WordPressi jõusaalihaldussüsteem

8. Spordisaalistuudio tasuta liikmelisuse haldamine

Spordisaalide stuudio liikmelisuse haldamine

Kui teil pole vaja nii palju funktsioone kui ülaltoodud pistikprogramm, kaaluge võimlastuudio liikmelisuse haldamise pistikprogrammi. Pistikprogramm lisab teie postituse redigeerijasse mõned lisanupud, nii et saate hõlpsalt manustada klassikalendri, ajakavade sisselogimisala ja liikmelisuse kontrollimise lehe.

Samuti saate hallata tunde, juhendajaid, liikmeid ja liikmesusi ning iga liige saab automaatselt genereeritud QR-koodi, mida nad saavad kasutada oma nutitelefonides liikme alale pääsemiseks ja muuks.

Laadige alla võimla / stuudio liikmelisuse haldur

9. MB vaim MINDBODY jaoks

MB vaim mõttekeha jaoks

Kui teil on joogale keskendunud veebisait, on see pistikprogramm kasulik. See võimaldab teil oma MINDBODY teavet hõlpsalt oma veebisaidile lisada. Teabe kuvamiseks saate luua suvalise arvu vidinaid, mis hõlmavad klasside ajakavasid, üritusi, töötubasid, personali liikme ja juhendaja üksikasju, sessioonitüüpe ja palju muud.

Loodud vidinad saab lisada postitustele ja lehtedele või kasutada andmefiltrite rakendamiseks ja üksikute lehtede paigutuse kohandamiseks lühikoodi.

Laadige WordPressi jaoks alla MindBody

10. Tervise- ja treeningpakkumiste vidin

Tervise- ja treeningpakkumiste vidin

Kas soovite oma veebisaidile natuke motivatsiooni lisada? Vidin Health & Fitness Quotes kuvab juhuslikult ühe 500+ tsitaadist, et tõsta moraali ja motiveerida teie treeningkliente pidevalt pingutama. Installige lihtsalt vidin oma külgribale, jalusesse või mõnda muusse vidinavalmis piirkonda.

Laadige alla Heath & Fitness Quotes

11. Parim ajakava tundlik sõiduplaani pistikprogramm

Ajakava tundlik sõiduplaani pistikprogramm

Ajastamine on ülioluline, olgu see siis teie treeningtundide jaoks või üks-ühele treenimiseks. Ajakava pistikprogramm on suurepärane võimalus hõlpsasti loetavate klasside ajakavade lisamiseks oma veebisaidile, kohandatud söögikavade koostamiseks ja kuvamiseks, sporditeraapia programmi visandamiseks, WOD-de kavandamiseks ja muuks. Tänu paljudele kohandatavatele värvidele, fontidele, vidinatele ja sündmustele vastab see teie vajadustele. Lisaks sisaldab pistikprogramm lühikoodi ja Visual Composeri integratsiooni, nii et saate selle hõlpsalt sisestada mis tahes lehele või postitusse.

Hangi ajakava

12. WooCommerce’i grupid, tellimused ja broneerimine

WooCommerce'i grupid, tellimused ja broneerimine

Lõpuks on WooCommerceil oma põhjalik juhend spetsiaalselt spordisaalide (või dojosede järgi) kohandatava virna seadistamiseks. Kasutades kohandatud kombinatsiooni WooCommerce Grupid (tasuta pistikprogrammi kaudu), WooCommendi tellimused ja WooCommerce Bookings (millest räägime järgmisena), saate luua klientuuri jaoks lihtsa võimaluse oma spordisaali liikmelisusi vaadata, osta ja uuendada. See efektiivne virna hind varieerub sõltuvalt sellest, kas kasutate WooCommerce’i enda premium-valikuid või kui kasutate WordPress.org-i tasuta laiendusi (kuigi me ei saa garanteerida, et ka tasuta valikud toimivad).

Vaadake WooCommercei spordisaali juhendit

13. WooCommerce’i broneeringud WordPressi pistikprogramm

WooCommercei broneeringute lisandmoodul

WooCommerce Bookings on WooCommerce veebipoe tasuta ehitaja plugina laiendus WordPressile. Kui broneeringute lisandmoodulid on teie saidile koos WooCommerce’iga installitud, saate pakkuda külastajatele võimalust registreeruda ja broneerida oma kohti teie loodud broneeritavates üksustes. Need võivad olla teie treeningtunnid, sessioonid isiklike treeneritega, rühmatreeningud või muud teie pakutavad tegevused, kuhu osalejad peaksid registreeruma, et oma koht broneerida.

Ehkki WooCommerce’i pistikprogramm on loodud toodete veebimüügiks, saate oma saidi konfigureerida nii, et külastajate broneeringu tegemiseks pole vaja raha vahetada. Selle e-kaubanduse pistikprogrammi ja broneeringute lisandmooduli kasutamine võib tunduda pikaajaline viis rühma registreerumisvormi lisamiseks oma WordPressi saidile, kuid see on praegu saadaval olev riiulilahendus parim..

Hankige WooCommendi broneeringud

Mähkimine üles

Sõltumata sellest, kas käitate täisealist spordisaali, Muay thai veebisaiti või lihtsat spordiblogi, saate meie ülaltoodud loendist leida treeningsaali ja spordisaali WordPressi pluginaid, mis täiustavad teie saiti. Teie lugejad saavad neist paljudest kasu, samuti saavad nad oma andmeid jälgida, neid isegi printida ja sõpradega jagada.

Kasulikemate pistikprogrammide ja teemade jaoks saate vaadata meie spordisaalide WordPressi teemade ringi. Või kui jätsime teie lemmikpistikprogrammi (või teie välja töötatud pistikprogrammi) vahele, siis klõpsake allolevas kommentaaride jaotises linki. Me tahaksime heita pilgu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector