12+ parimat WordPressi töölaua pistikprogrammi aastaks 2020

10 parimat WordPressi töölaua pluginat

Kui soovite oma WordPressi veebisaidile lisada töölaua või luua oma töökohtade veebisaidi, peate kasutama tõhusat töölaua WordPressi pistikprogrammi. Kuid paljude valikuvõimaluste hulgast võib olla keeruline teada, milline pistikprogramm oleks teie veebisaidile kõige sobivam.


Selles artiklis vaatleme parimaid WordPressi töölaua pluginaid, mis on praegu saadaval aastal 2020. Ehkki kõik nimetatud pistikprogrammid on head võimalused, peaksite pistikprogrammi valimisel lähtuma oma otsusest alati oma saidi vajadustest, mitte teiste nõuannetest. . Parima WordPressi töölaua plugina leidmiseks vaatame läbi iga valiku mõned funktsioonid ja funktsioonid, et saaksite leida oma projekti jaoks kõige sobivamad.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. WP tööjuht

WP tööjuht

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WP tööjuht alates Automattic on suurepärane freemium töölaua plugin. Neile, kes esimest korda oma WordPressi veebisaidile töölaua lisavad või neile, kes ei otsi lisafunktsioonidega pistikprogrammi, peaks WP Job Manager pakutav tasuta tuummoodul hõlpsasti teie vajadusi rahuldama. Kui otsite lisafunktsioone, saab tasuta tuummooduli toetamiseks osta lisatasu lisandmooduleid.

Lühikoodil põhinev WP Job Manager saab töötada mis tahes teemaga ja selle käivitamiseks ja käitamiseks on väga lihtne (vaadake lihtsalt meie täielikku WP Job Manager juhendit). Saate loetleda töökohad, kus kuvatakse ettevõtte teave, aegumiskuupäevad ja palju muud. Looge ka töökohtade esitamise vorm, kus ka tööandjad saavad ise töökohti loetleda ja eelvaate avaldada enne, kui see avaldatakse. Või kasutage tööandja armatuurlauda, ​​kus sisse loginud kasutajad saavad oma töönimekirju hallata.

Siia kuuluvad populaarsed lisandmoodulid Rakendused, kus saate töödele taotlusvorme lisada. Ja WC tasulised nimekirjad, mis võimaldab teil oma saidil raha teenida. Nagu näete, on WP Job Manager mitmekülgne pistikprogramm, mis rahuldab kõiki vajadusi.

2. Taotlege veebis

Rakenda veebipõhine pistikprogramm

Apply Online on tasuta ja tõhus WordPressi töölaua plugin. Kiire häälestus ja hõlpsasti kasutatav rakendus Online on just teie jaoks lahendus, kui soovite lisada tööpakkumiste leht oma WordPressi veebisaidile. Seda pistikprogrammi saab kasutada ka reklaamtahvli või kursuse või klassi registreerimislehe lisamiseks. Kui see on avaldatud, võite kohe hakata töö- või registreerimistaotlusi oma veebisaidilt vastu võtma.

Rakenda Online’i intuitiivne liides võimaldab teil WordPressi juhtpaneelil töökuulutusi lisada, kategoriseerida ja hallata. Seejärel saate kuulutustele lisada kirjeldusi ja muid tööga seotud funktsioone ning seejärel saada avalduse saabumisel e-kirja.

Väga paindlik ja arusaadav pistikprogramm Apply Online on suurepärane võimalus, kui otsite tasuta töölaua pluginat, mis töötab otse karbist välja.

3. Lihtne töölaud

Lihtne töölaud

Simply Job Board on kerge plugin, mida saab WordPressi hoidlast tasuta alla laadida. See kasutajasõbralik WordPressi pistikprogramm võimaldab teil kiiresti töölaua oma veebisaidile või ajaveebile lisada.

Lisage mitu tööpakkumist ja kuvage need koos taotlusvormidega oma veebisaidi mis tahes lehel, kasutades lihtsalt lihtsaid lühikoode. Samuti saab osta lisandmooduleid, mis aitavad teil vajadusel pluginate funktsioone värskendada. Lihtsalt Job Board on tõhus madala võtmega pistikprogramm, mida saab teie saidi kasvades laiendada, ja see on suurepärane valik neile, kellel on eelarve.

4. WPMU DEV töökohad ja eksperdid

wpmu Dev töökohtade ja ekspertide pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WPMU DEV töökohad ja eksperdid peavad end töölaua WordPressi pistikprogrammides parimaks. See nutitelefoni täiustatud pistikprogramm võimaldab teil oma saidil luua töölaua, mis vastab teie täpsetele spetsifikatsioonidele. Algselt loodud WPMU DEV poolt oma saidil kasutamiseks, on selle pistikprogrammi eesmärk sobitada töötajad tööandjatega, saidi omanikud saavad kasutada rohkem käepärast lähenemisviisi.

Töö saab postitada oma WordPressi veebisaidi esiotsa. Saate kirjeldada oma positsiooni, jagada oma eelarvet, manustada vajalikke faile ja palju muud. Profiile saab luua ka esiotsa. Siin saavad inimesed lisada graafiku, elulookirjelduse, sotsiaalsed lingid, kontaktteabe ja töönäited. Seejärel võimaldavad privaatsõnumside süsteem spetsialistidel ja tööandjatel ühenduse luua.

See funktsioonirikas pistikprogramm võimaldab teil oma saidil luua kaasaegse ja eduka töölaualehe või WordPressi abil täielikult tutvustatava tööhõive veebisaidi. Tasub vaadata, töökohti ja eksperte saab osta WPMU DEV liikmelisuse osana.

5. WP töölaud

WP Tööbüroo

Töölaua haldamine WordPressis pole tänu WP Job Boardile kunagi olnud lihtsam. Teine lisatasu plugin, WP Job Board, on ideaalne lahendus nii värbamisagentuuridele, ettevõtjatele, veebiarendajatele kui ka ajaveebi ajakirjanikele.

Mis tahes WordPressi teemaga kasutamiseks on WP Job Boardil pukseerimisredaktor, mis aitab teil töölaua kiiresti ja hõlpsalt üles seada. Selle pistikprogrammiga pakutakse funktsionaalsuse suurendamiseks tasuta lisandmooduleid ning selle saab teie saidi raha teenimiseks integreerida muude tootjate teenustega, näiteks Paypal ja Stripe..

6. JS Jobs Pro

JS Jobs Pro

JS Jobs on veel üks WordPressi plugin, mis võimaldab teil luua täieliku töökohtade saidi. Looge liikmelisuse sait, mis võimaldab töötajatel ja tööandjatel enda rakenduste ja nimekirjade eest vastutada. Kasutajad saavad registreeruda ja sisse logida, et pääseda juurde teie sisule, või sisse logida Facebooki või LinkedIni kaudu. Oluline on see, et JS Jobs Pro toetab Paypali integreerimist, võimaldades teil tasuda tööpakkumiste või liikmemaksude eest.

7. Tööotsingu WP töölaud

Tööotsing WP Töölaud

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Neile, kes soovivad luua professionaalse töölaua saidi, on JobSearch WP Job Board pistikprogramm suurepärane valik. Kaunistatud sotsiaalsete sisselogimisteenuste, e-posti teel saadetavate teadete, kohandatud pakettide, lemmikute, CV-halduri, uute tööalaste teadete, kohandatud väljade (tööandjatele), turvalise registreerumise ja muu jaoks – esmaklassiline võimalus oma töökohtade saidi avamiseks.

Installige lihtsalt pistikprogramm ja hakake oma saidi jaoks pistikprogrammi seadeid kasutama. Kas soovite luua kohandatud töölaualehe? Proovige JobSearchi WPBakery lehtede koostaja lisandmoodulit – see ühendab endas JobSearchi funktsioonide mõlema maailma parimad küljed ja hõlpsa lohistamislehe loomise..

8. Tööbüroo juhataja

Tööbüroo juhataja

Tööbüroohaldur on veel üks tasuta võimalus luua oma töökoht kiiresti ja hõlpsalt. See pistikprogramm sisaldab lihtsaid valikuid ja lühikoode oma tööarhiivi sisestamiseks, esitamisvormi, kasutajakonto teabe lisamiseks ja palju muud. Pistikprogramm on SEO jaoks valmis ja ehitatakse kehtiva koodi, konksude ja toimingute abil, nii et arendajad saaksid pistikprogrammi vajadusel laiendada.

9. WP tööjaht

WP tööotsija

Info ja allalaadimineVaadake demo

Lisage WP Job Hunteri lisandmooduliga oma jahipidamise äri. WP Job Hunteri abil saate linkida suurematesse tööportaalidesse nagu CareerJet, SimplyHired ja palju muud teevad komisjonitasusid teie saidi külastajate taotluste korral. Alustamiseks installige lihtsalt pistikprogramm.

Lihtsad võimalused, näiteks töölaua vidin, integreeritud Facebook ja G + meeldimine / jagamine, kohandatud otsinguväli, nutikas siltide atomiseerimine, sisseehitatud külastaja statistika ja ülilihtne seadistamine muudavad selle pistikprogrammi suurepäraseks lisandiks igale töökohale.

10. BestWebSofti tööpakkumine

BestWebSofti tööpakkumine

BestWebSofti Job Board on põhiline, kuid kasulik töölaua plugin. Ehkki funktsioonid pole laialdased, teeb see pistikprogramm seda, mida ta ütleb, pakkudes samal ajal saidi külastajatele head kasutuskogemust.

Tööbüroo pistikprogramm võimaldab teil luua ka lehti töökohtade loetlemiseks ja rakenduste vastuvõtmiseks. Lisage piiramatu arv töökohti, kasutage registreerimisvormi või töölaua lisamiseks lühikoode, kohandage asukohtade järgi, lubage töösuhte tüüpe (vabakutseline, täistööajaga, osalise tööajaga, temp jne), valige valuutad ja palju muud.

11. Postide tabel Pro

Postituste tabel Pro

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Postitabeli Pro abil saate ehitada enamat kui lihtsalt tabelit – sealhulgas ka tööpakkumiste lehte. Pistikprogramm sisaldab kõiki olulisi funktsioone, mida vajate, nagu loend, otsing, täpsem sortimine ja filtreerimine. Valige lihtsalt oma laua jaoks kasutatav kohandatud postituse tüüp ja asuge tööle oma valikuid kohandama. Lisaks on see ühilduv populaarsete vormi pistikprogrammidega, nagu Kontaktvorm 7 ja Gravitatsioonivormid, nii et saate tööpakkumisi vastu võtta otse oma saidil.

12. WP tööpakkumised

WP tööpakkumised

Häälestage kiire ja lihtne tööloendite leht WP Job Openings abil. See sirgjooneline pistikprogramm sisaldab piiramatu töö spetsifikatsioonide toetamist, loetelu kehtivuse lõppkuupäeva, hiljutiste tööde vidinat, Ajaxi otsingut ja filtreid, kohandatud e-posti teatisi ning pakub ruudustiku või loendivaadet. Pluss see sisaldab esiotsa taotlusvormi ja kohandatud HR-kasutaja rolli, et töö haldamine oleks hõlbus.

13. Tööjuht ja karjäär

Tööjuht ja karjäär

Tööhalduri ja karjääri pistikprogramm oli loodud töökohtade loendisse lisamiseks ja rakenduste haldamiseks otse teie WordPressi juhtpaneelilt. Pistikprogramm sobib suurepäraselt enamiku teemadega ja pärandab teema värvid, äärised ja stiilid. Lisaks sisaldab see selliseid võimalusi nagu hõlpsasti kasutatavad lühikoodid, tööotsing, avalduse vorm, üleslaadimise jätkamine, esiletõstetud töökohtade lisamine koos märkidega, töö nähtavus oleku põhjal, andmete varundamine ja palju muud.

Lõplikud mõtted tööhõiveameti pistikprogrammidest

Kui soovite luua terve veebisaidi, mis põhineb töökohtade reklaamimisel ja kandidaatide sobitamisel potentsiaalsete tööandjatega, siis võib-olla on parem valida töölaua teema.

Jobify on populaarne WordPressi töölauateema, mis on saadaval saidil Themeforest. Kättesaadavate mallide ja kõigi vajalike töölaua tööriistade abil on Jobify WordPressi teema suurepärane võimalus, kui soovite oma saidi kiiresti ja tõhusalt üles töötada.

Millise WordPressi töölaua pistikprogrammi valite, et aidata teil luua töölaua leht või veebisait? Palun jagage oma mõtteid meiega allpool olevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map