12+ parimat WordPressi hinnakujundustabeli pistikprogrammi

Parimad WordPressi hinnakujundustabeli pistikprogrammid

Kui pakute mitmesuguseid tooteid või teenuseid, soovite oma kliente aidata õige ostuotsuse tegemisel. Üks parimaid viise selleks on esitada kõik pakutav käepärastes hinnatabelites. Esitades oma tooteid / teenuseid kõrvuti, saate potentsiaalsetele klientidele näidata, mis eristab iga valikuvõimalust, ning pakkuda ka hinda võrdluseks. Hinnatabelite sel viisil kasutamine aitab ka kliente kõrgema hinnaga toote poole suunata. See on inimese psühholoogia: kui iseloomustate oma keskmise valiku valikut kui “parimat pakkumist” või “kõige populaarsemat”, võib see mõjutada klienti.


Hinna- või tootevõrdluse tabeli lisamine oma veebisaidile hõlbustab külastajatel otsuse tegemist. Kuid kui te pole arendaja, ei pruugi te teada, kuidas oma pakkumisi atraktiivsel hinnakujundustabelil kuvada.

Oleme võtnud aega veebis kõige populaarsemate ja (meie arvates) parimate WordPressi hinnakujundustabelite pistikprogrammide leidmiseks. Meie kollektsioonis on segu tasuta ja esmaklassilistest toodetest, samuti lai valik funktsioone. Nii et teie projekti jaoks on kindlasti olemas vinge hindade tabeli plugin!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Lihtsa hinnaga tabelid – tasuta WordPressi plugin

Lihtsa hinnaga tabelid

Fatcat Appsi lihtsa hinnakujundusega tabelid on nende ilmumisest alates osutunud väga populaarseks. Tabeliehitajat on väga lihtne mõista, kuna kõiki veerge kuvatakse samal lehel, mis võimaldab teil neid võrrelda, kui lisate iga toote või plaani funktsioone. Tabeli eelvaadet on igal ajal võimalik vaadata, kuna see võimaldab teil saada hea ettekujutuse selle kohta, kuidas see välja ehitatakse, ilma tööprotsessi katkestamata..

Samuti saate juurdepääsu oma tabeli mõnele kohandamisvalikule. See hõlmab fondi suurusi, äärise raadiust ja nuppude värve. Ja seal on võimalus määrata esiletõstetud veerg. Kuid enamus neist valikutest on hallid ja reserveeritud lihtsa hinnakujundusega tabelite premium-versiooni kasutajatele. Ehkki tasuta versiooni värvivalikutest ja kujundusmallidest võib pisut puududa, on see kindel valik, mis töötab hästi ja on hõlpsasti kasutatav.

Selle pistikprogrammi tagumises otsas on premium-versiooni jaoks üsna palju müüki, mis võib mõne kasutaja ära jätta. Tasuta versioon töötab siiski reklaamitud viisil ja võimaldab teil WordPressis hõlpsalt luua atraktiivseid hinnastabe.

2. Lihtsa hinnaga tabelid Premium WordPressi plugin

Kergete hindadega tabelid Premium

See on ülalmainitud lihtsa hinnakujunduse tabelite plugina premium-versioon. Lisaks tasuta versiooni suurepärastele funktsioonidele pakub lisatasu plugin teile palju rohkem kohandamisvõimalusi, et täpsustada oma tabelite väljanägemist, võimaldades samal ajal juurdepääsu ka veel neljale tabelimallile.

Veel on Hinnakujundustabelite premium-versiooni huvitav omadus see, et saate oma lauale lüliti lisada. See lülitus võimaldab potentsiaalsel kliendil tabelit vahetada, et näha pakkumisi igakuise makse tasumiseks. Nii on pikaajalistele klientidele soodustust pakkuda lihtne ja see aitab suurendada müüki.

Muud lisatasu funktsioonid hõlmavad 10 malli kuvamist, esiletõstetud veeru linti, esiletoodud veeru laiendamist (alati või hover), veeru hoverid, värvivalikud, Google Analyticsi integreerimine, tabeli tööriistavihjed ja ikoonide sisestamise võimalus. Lisafunktsioonid (võrreldes selle tasuta pakkumisega) peaksid aitama teil müüa rohkem tooteid või registreeruma rohkem kliente.

3. ARPrice Lite’i tasuta hinnakujundustabeli pistikprogramm

ARPrice Lite'i tasuta hinnakujundustabeli pistikprogramm

ARPrice Lite on suurepärane ja tasuta võimalus oma saidile hinnatabelite lisamiseks. See tundlik hinnakujundustabel sisaldab palju võimalusi pilkupüüdva tabeli loomiseks. Valige eelseatud mallide ja värviskeemide, piiramatute värvivalikute, esiletõstetud veergude ja varjustiilide hulgast.

Lisaks on laudade ehitamine lihtne. Kasutage oma pakettide lisamiseks lihtsalt reaalajas redaktorit. Veerge saab kiiresti isegi ümber lohistada. Muud pistikprogrammi funktsioonid hõlmavad mitme saidi ühilduvust, tõlkevalmis faile ja veebilehitseja tuge. Lisaks, kui avastate, et soovite pistikprogrammist enamat, saate alati minna versioonile ARPrice Premium.

4. ARPrice Premium WordPressi hinnakujundustabeli pistikprogramm

ARPrice Premium WordPress Hinnakujundustabeli pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

ARPrice Premium on samm edasi sarnaselt nimetatud Lite versioonist. Teil on endiselt kõik samad ARPrice’i funktsioonid (lihtne reaalajas toimetaja, stiilivalikud, esiletõstetud veerud jne) ja siis mõned.

Lisatasu versioonile üle minnes pääseb juurde hiiglaslikele 300+ hinnastabelimallidele, integreerimisele populaarsete WordPressi leheehitajatega (sealhulgas WPBakery, Divi ja Gutenberg) ja kordumatule kuupõhiste / iga-aastaste plaanide vahetamisele. Reaalaja redigeerija abil saate lisada kohandatud teksti, pilte, fonte, hõljutatavaid efekte, tööriistavihjeid ja hindasid vahetada. Lisaks saate hõlpsalt oma tabeleid uuesti eksportida / importida (eriti kasulik, kui kasutate pistikprogrammi mitmel saidil).

ARPRrice sisaldab ka sisseehitatud analüütikat. Selle abil näete tabeli koguvaadet ja lingiklikke. See on suurepärane viis näha, millised tabelid ja toote / teenuse plaanid kõige paremini toimivad.

5. Hinnakujundustabel Supsystic Free WordPressi pistikprogrammi abil

Hinnakujundustabel Supsystic Free WordPress Plugini poolt

See tasuta hinnakujundustabeli pistikprogramm on veel üks kindel (ja taskukohane) võimalus. Ja see on pakitud suurepärastest funktsioonidest, mille kohta võisite arvata, et saate neid ainult premium-pistikprogrammiga.

Pistikprogramm sisaldab hõlpsalt lohistatava tabeli koostajat koos hõlpsasti kasutatavate mallidega, mis aitavad teil kiiresti alustada. Lisage piiramatu arv veerge ja ridu (ärge lihtsalt nii palju ära vedage) ja kohandage neid värvi-, hõljuta- ja nupukujundusvalikute abil.

Lisaks saate oma peamiste toodete võrdlustabelite loomiseks kasutada pistikprogrammi Hinnakujundus tabel. Või mõelge välja ja kasutage sidusettevõtete toodete kuvamiseks võrdlustabelit (lisage lihtsalt oma sidusettevõtte link nupule). See konkreetne pistikprogramm sisaldab ka valikuid, kuidas lisada hind tabeli üla- ja alaossa, alternatiivseid taustavärve ja kasutada erinevaid elemente tabeli elementide jaoks.

6. Mine hinnakujundusele reageerivate tabelite lisatasu plugin

Hinnakujundusele reageerivate tabelite lisatasu plugin Go

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Üks stiilsemaid ja vaieldavamaid parimaid WordPressi hinnakujundustabelite pistikprogramme on Go Pricing. Go võimaldab teil ehitada ilusaid, tundlikke hinnakujundustabeleid, milles on kuni 7 veergu ja piiramatu arv ridu. Veelgi parem – see ühildub tipplehtede koostajatega, sealhulgas Elementor, WP Bakery ja Beaver.

See lisatasu plugin näeb hea välja ja sellel on palju ahvatlevaid funktsioone. Nende hulgas on lai valik 250-st tabelimallist laia tootevaliku reklaamimiseks ja võrdlemiseks. Lisaks paljudele kohandamisvõimalustele oma laudade isikupärastamiseks. Võite valida, et loetlete iga toote / teenuse hinna, kuid teil on ka võimalus hind peita, see tähendab, et saate pistikprogrammi kasutada muudel loomingulistel eesmärkidel. Selle headeks näideteks on võrdlustabelid või meeskonnatabelid.

Go plugin sisaldab ka piltide, videote ja helimängijate veergudesse sisestamise tuge, et lugejale oleks selge, milliseid tooteid võrreldakse. Muud funktsioonid hõlmavad värvivalijat, näpunäiteid külastajatele lisateabe pakkumiseks ja valikulisi tundlikke paigutusi. Võib-olla tänu sellele, et sellel tabelielemendi pistikprogrammil on nii palju funktsioone, oli tabelite ehitamine siin toodud võimalustest kõige vähem intuitiivne. Kui aga järjekindlalt tegutseda, saate luua atraktiivseid ja meediumirikkaid võrdlustabeleid.

7. Hinnakujundustabel – tasuta hinnakiri / tabeli plugin

Hinnakujundustabel - tasuta hinnakiri / tabeli pistikprogramm

Hinnakirjade / tabelite tasuta hinnatabel on kiire ja lihtne võimalus oma saidile hinnakujundustabelite lisamiseks. Seal on 4 sisseehitatud tabelimalli – lihtsalt valige üks ja lisage oma plaaniteave. Tabelid on tundlikud ja sisaldavad lihtsaid veerusätteid, päisevärve, nupuvärve, esiletoodud veerge.

Ja oma laudade kasutamine on lihtne. Pistikprogramm sisaldab paari võimalust tabelite lisamiseks postitustele ja lehtedele. Esimene on kuvada postiaadressi abil ja teine ​​lühinumbriga.

8. WordPressi hinnatabeli lisandmoodul

WordPressi hinnatabeli lisandmoodul

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WordPressi hinnakujundus sisaldab suurepäraseid tundlike veergude, võrede ja tabelite paigutusi. Lisage kohandatud plaanid koos ikoonide / piltide, pealkirjade (ja alamrubriikidega), hinnakujunduse, nuppude, avalikustamisega (näiteks „raha tagasi garantii“) ja tööriistavihjetega põhipunktid (sobib KKK-de jaoks).

Lisaks saate oma tabeleid või ruute kohandada nii palju kui soovite. Valige värvid, äärised, kirjasuurused, nurga serva raadius ja palju muud. Või tehke enda jaoks asjad lihtsamaks ja kasutage etteantud nahku ning funktsioonielemente.

9. WPDarko tasuta tundliku hinnakujunduse tabeli pistikprogramm

WPDarko tasuta tundliku hinnakujunduse tabeli pistikprogramm

Kes ei armasta tasuta pistikprogrammi? Vastuvõtlik hinnakujundustabel on tasuta võimalus WordPressi jaoks tundlike hinnakujundustabelite loomiseks (šokeeriv, ma tean). See on kiire ja lihtne pistikprogramm, mille abil saate luua hinnatabelid mõne minutiga. Plaani sisu, värvi, ikooni, nuppude ja kohandatud CSS-i sirgjoonelised valikud tähendasid, et te ei veeda tunde oma jutu kujunduse muutmisel. Valige vaid mõned seaded ja teil on hea minna. Väärib märkimist, et on olemas PRO-versioon (lisatud nahad, näpunäited ja kõrguse ekvalaiser), kuid kui soovite uuendada, on see täielikult teie otsustada.

10. Lohistage hinnakujundustabel tasuta WordPressi pistikprogramm

Hinnakujundustabelite lohistamine tasuta WordPressi pistikprogramm

Kujundage armas väike hinnastabel, kasutades pistikprogrammi Drag & Drop Pricing. Lisage piiramatu arv veerge ja ridu, lohistage ümberkorraldamiseks, valige suvaline Google’i font, lisage kohandatud laiused ja kasutage isegi kohandatud taustpilte. Ainulaadne funktsioon on aga võimalus lisada oma plaanidesse Youtube’i videoid (või pilte), aga ka nutikaid veerulibasid, et juhtida tähelepanu eripakkumistele või „populaarsetele“ valikutele.

11. JetElements Premiumi lisand Elementorile

JetElements Premiumi lisand Elementorile

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See konkreetne pistikprogramm on palju enamat kui lihtsalt hinnatabel, kuid kui kasutate lehe Elementor ehitajat, tasub seda uurida. JetElements sisaldab 50 vidinat, mis lisavad populaarsele ehitajale rohkem funktsioone. Millel on funktsioonirikas hinnastabel.

Kohandage oma tabeleid esiserva Elementori lehe koostaja abil. Lisage oma hinnakujundusplaanid koos ikoonide, piltide, kohandatud fondide ja värvidega, taustad, paelad, nupud, äärised, varjud ja palju muud. Kõik on tänu intuitiivsele Elementori ehitajale täielikult reageeriv ja seda on lihtne muuta.

12. Hinnatabelid WPBakery Page Builder Premium Addoni jaoks

Hinnatabelid WPBakery Page Builder Premium Addoni jaoks

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas kasutate WPBakery lehe koostajat? Pole probleemi – Hinnatabelite lisand sobib ideaalselt. See lisand sisaldab 21 eelsoodustatud ja kohandatavat hinnastabelit, mida saate kasutada koos lehe koostajaga. Valige värvid, ikoonid, hõljutatav efekt, äärised, varjud, kalded ja palju muud. See lisand on suurepärane võimalus, kui olete suurema osa oma saidist juba ehitanud ja vajate oma hinnakujunduslehe jaoks lihtsalt natuke lisa..

13. uPricing – WordPressi hinnatabel

uPricing - WordPressi hinnatabel

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

uPricing on esmaklassiline WordPressi plugin, mis võimaldab teil hõlpsalt oma veebisaidile lisada klanitud hinnastabelit. See pistikprogramm sobib suurepäraselt ettevõtte veebisaitidele, kes soovivad näidata oma toodete või teenuste hindu. See mitte ainult ei tundu hea ja on üldsõbralik, vaid ka oma veebisaidile hinnatabeli lisamine võib aidata konversioone suurendada.

Muud omadused hõlmavad klanitud liuguri esiosa ja administraatorit, mitut teemat ja kiiret seadistamist. Lisaks sisaldab see dokumentatsiooni ja integreerub hõlpsalt populaarsete pistikprogrammidega.

14. CSS3 tundlik WordPress Võrrelge Hinnakujundustabeleid

CSS3 tundlik WordPress Võrrelge Hinnakujundustabeleid

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Teemametsa WordPressi CSS3 veebihinnatabelite ruudustik sobib suurepäraselt kõigi WordPressi teema hindade tabelite loomiseks. Pistikprogrammil on võimalus valida nii 2 tabelistiili kui ka 20 erineva hõljumisolekuga värvi vahel. See võimas pistikprogramm sisaldab hinnastabelivalikuid, sealhulgas veeru kõrgus, laius, polsterdus, joondamine, paelad, näpunäited ja palju muud. Kõiki hinnakujundustabelite funktsioone ja sätteid saab administraatori paneelil hõlpsalt hallata.

Selle pistikprogrammi lisafunktsioonide hulka kuuluvad: mitu tabelistiili, 20+ värviversiooni, hõljukid, CSS3 tööriistavihjed / vihjed, veergude ja ridade sorteerimine, veerulindid ja proovikonfiguratsioonid. Lisaks saate tabelite ehitamisel lisada piiramatu arvu kohandatava laiuse, kõrguse ja joontega tabeleid, veerge ja ridu. Pistikprogramm ühildub ka mitme saidiga ja sellel on lihtne lühikood, et reklaamida oma tabeleid ükskõik millisele postitusele või lehele.

Järeldus

Ükskõik, kas müüte oma tooteid või teenuseid (või reklaamite siduskaupu), pole WordPressile hindade tabeli lisamine kunagi olnud lihtsam. Haarake lihtsalt ülalmainitud parimatest WordPressi hinnakujundustabelite pistikprogrammidest! Kui teete külastajatele plaanide või tootevalikute võrdlemise lihtsaks, saate suurendada nende registreerimisvõimalusi, suurendades teie veebiettevõtte kasumlikkust.

Kas teil on mainitud pistikprogrammide kohta küsimusi? Või mõni muu variant, mis peaks teie arvates kuuluma meie parimate WordPressi hinnakujundustabelite pluginate loendisse? Jäta meile kommentaar allpool!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map