12 parimat sidusettevõtte turunduse WordPressi teemat 2020. aastaks

10+ parimat sidusettevõtte turunduse WordPressi teemat

Sidusettevõtte turundusega veebis raha teenimine on üks lihtsamaid viise oma tulude suurendamiseks. Nendel päevadel on sidusettevõtte turundus muutunud pea kõigi Interneti-turundajate suundumuseks. Sidusettevõtte turundajana saate reklaamida, seodes teenuseid või tooteid. Siis teenite sidusettevõtte vahendustasu iga teie genereeritud müügi või plii eest. Selle toimimiseks peate kõigepealt oma külastajate kaasamiseks olema hästi viimistletud veebisaidi kujunduse. Seetõttu soovitame kasutada ühte parimatest sidusettevõtte turunduse WordPressi teemadest. Parem disain suurendab konversioonide arvu, nii et sama peaks kehtima ka sidusettevõtete teemadel, eks?


Turul olen näinud, et kvaliteetseid teemasid on nii palju, et sidusettevõtte turustamist peetakse teisejärguliseks. Sidusettevõtte toodete esitlemine võib olla keeruline, kui teie teema pole mõeldud sidusettevõtte turunduseks. Seda silmas pidades jagan selles artiklis mõnda parimat sidusettevõtte turunduse WordPressi teemat (minu arvates), et teie edu kiiresti üles tõsta.

Seal on korralik arv kvaliteetseid teemasid, mis on välja töötatud ja mõeldud ainult sidusettevõtte turunduseks. Loodetavasti aitab see artikkel teil valida kvaliteetse sidusettevõtte teema, kõrvaldades segadused selles küsimuses. Minu mainitud teemad on kõik tipptasemel ja säilitavad mitmekesisuse, mis võib hõlbustada erinevate nišide nõudmisi. Alustame siis!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Genesise teemaraamistik

Genesise WordPressi teemaraamistik

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

StudioPressi välja töötatud Genesise raamistik on turul üks populaarsemaid teemasid. See on tõesti WordPressi raamistik, mitte teema. See on intuitiivne ja juurdepääsetavam WordPressi teema, mis võimaldab teil muutuda algajast eksperdiks. Seda teemat kasutades saate hõlpsalt luua professionaalse veebisaidi sidusettevõtte turunduse juhtimiseks võimalikult lühikese aja jooksul.

Rohkete teemavalikute abil saate Genesises oma saidi mis tahes komponenti käsitledes vabalt ühe veeru kuni kolme veeru sisu paigutuse. Lisaks saate kaine, elegantse värviskeemi, sisseehitatud SEO-tööriistu, täielikult kohandatavat külgriba, kohandatavaid menüüsid, mitmepoolseid külgribasid. Teil on isegi otsimootori indekseerimise tehnikaid, et parandada oma saidi paremusjärjestust otsingutulemustes.

2. Kupon (päevapakkumised ja kupongid)

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See on sidusettevõtte turundajate ja ajaveebi ajajate kupongipõhine teema. Teema on spetsiaalselt üles ehitatud päevapakkumiste ja kupongi veebisaitide jaoks. Kupon sisaldab kasutajasõbralikku liidest, mis hõlbustab selle kasutajal teema hõlpsat kasutamist. Selle teema kasutamise ajal ei pea te installima ühtegi kolmanda osapoole pistikprogrammi. Lisaks pakub selle põhjalik kohandamisvõimalus hõlpsat, kiiret ja lihtsat kogemust.

Sidusettevõtte turundajad saavad Kuponi kasutada rikkaliku arvu funktsioonide jaoks. Päiseid, jaluseid, külgribasid saate hõlpsalt kohandada. Teema saab integreerida mitme platvormiga. Näiteks saate selle teema integreerida WooCommerce ja WC müüjatega. Peale selle, kui sidusettevõtte turundaja vajab kindlat raamistikku, et demonstreerida kõigi sidusettevõtte partnerite jaoks mitmekülgseid ja mitmekesiseid katalooge, võiks Kupon olla parim valik. Teema sisaldab WooCommerce’i PDF-vautšerite integreerimist dünaamilise otsingu- ja filtrivõimalusega.

3. Simpli Pro (WooCommerce / pood)

Simpli Pro WordPressi teema

Simpli Pro on esmaklassiline Woo-kaubanduse ja ajaveebi teema naisettevõtjatele. Kuigi see teema oli kujundatud ja ehitatud naiselikult, saab seda kasutada peaaegu kõigi veebisaitide jaoks. Lihtsalt kohandage värve ja fonte. Te kasutate seda teemat ka ajaveebide ja e-kaubanduse veebisaitide jaoks. Sidusettevõttena turundajana saate luua toodete reklaamimiseks ajaveebi saite või luua ka WooCommerce, et müüa oma saidil teisi tooteid. Üks kasutamise olulisemaid aspekte Simpli Pro on selle mitmekülgne kasutamine kõigis valdkondades. Teemas saavad osaleda naisettevõtjad, ajaveebid, tervisealane treener, poliitikud ja isegi motiveerivad esinejad.

Sellel teemal on palju funktsioone ja funktsioone. Selle mugav kohandamisvõimalus muudab asjad kasutajasõbralikumaks. Selle teema kõige olulisem aspekt on King Composeri lehe ehitaja ja WP sujuv vorm plugin, mis võimaldab igal kasutajal kontrollida kogu veebisaiti ilma minimaalset koodi kirjutamata. Võimalik, et enamik teie sihtrühma külastab teie saiti, arvades, et teie sait näeks kõikides seadmetes ühesugune välja ja Simpli Pro teema muudab selle teie jaoks korda, muutes saidi mobiilisõbralikuks.

4. kokku

Kokku reageeriv mitmeotstarbeline WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kokku on nutikas, paindlik ja reageeriv esmaklassiline mitmeotstarbeline teema. Teema võimaldab selle veebimeistril hõlpsasti kasutatava liidese abil veebisaidi loomise kogemust. Teema sobib kõige paremini mitmesuguste veebisaitide ja eesmärkide jaoks. Näitena saate seda teemat kasutada ettevõtete ajaveebide, ettevõtete veebisaitide, professionaalse portfelli ja äriliste veebipoodide jaoks.

Kasutades Totalit, saate oma saidiga integreerida WooCommerce, mis võimaldab teil luua mis tahes turupõhise veebisaidi, kus saate luua veebiettevõtteid, ja müüa peaaegu kõike sellel asuvat. Lisaks WooCommerce’i integreerimisele pakub teema slaidiseansside jaoks sisseehitatud revolutsiooniliuguri pistikprogrammi. Lisaks pakub Total oma kasutajatele kümneid elemente, lühikoode ja hunnikut funktsioone. Selle teemaga on 40 erinevat elemendi animatsiooni, mis muudab selle interaktiivsemaks. Samuti saate mitu leheküljelehekülje valimise ja mitme päisevalikut.

5. MagPlus

MagPlus ajaveebi ja ajakirja WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

MagPlus on kaasaegse, dünaamilise ja GDPR-iga ühilduva ajakirja WordPress teema. Teema on välja töötanud eliitveebiarendajate meeskond nimega “Teemull”. Öeldakse, et enne teema loomist kulutasid nad rohkem kui poolteist aastat turu mõistmisele ja muudele teemaga seotud teemadele. MagPlus pakub oma kasutajatele enam kui 40 sisseehitatud kohandatud malli.

Teema MagPlus abil saate luua mis tahes veebisaidi, sõltumata teie valitud nišist. Sidusettevõtte turundaja jaoks võib see olla suurepärane võimalus teemaga töötamiseks. Mõeldes kasutaja vaatenurgast, pakub teema oma kasutajatele 25+ kohandatud paigutust. Seal on kümneid kohandatud stiile, mida saate sisu jaoks kasutada. Lisaks on MagPlusil olemas ka üle 20 spetsiaalselt ehitatud kohandatud vidina, mis viivad teie veebisaidi järgmisele tasemele.

6. Turundus

Turundus Pro SEO WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Marketing Pro on nutikas WordPressi teema sidusettevõtte turunduse, digitaalse turunduse ja veebimüügi äri jaoks. See teema pakub 7 sisseehitatud demo, millel on silmapaistvad lisafunktsioonid. Samuti sisaldab see 9 eelvalmis malli ühe klõpsuga impordi võimalusega. Kõik, mida saate, ilma kodeerimise teadmisi tundmata. Kasutage erinevaid demoversioone, nagu leiate ametlikust installist.

Pealegi kasutab teema Visual Composerit lehe ehitajana. Lisaks sisaldab see populaarset Slider Revolution pistikprogrammi alglaadimiseks. Lisaks toetab see teema WPML-i tõlkimiseks ja Google’i fontide stiile tüpograafia jaoks. Lisaks tehakse kauplusi ja iga rahaga seotud vahetust WooCommerce mooduli kaudu. Teema mitmekesist kujundust kasutades saate võimaluse mängida kuue erineva päisega, piirideta külgribade ja 30+ siselehega. Marketing Pro on uskumatu sidusettevõtte turundajate jaoks, kes soovivad alustada erinevate niššidega.

7. Themify Ultra

Themify Ultra WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ultra on Themify loodud üks populaarseimaid mitmeotstarbelisi teemasid. Sellel teemal on 60 eelprojekteeritud paigutust. See vinge teema pakub teile sisseehitatud pukseerimislehe ehitajat. Kümnete sisseehitatud kujunduse, paigutuse ja mallide abil saate oma veebisaidi tüübi dünaamilisemaks muuta. Sidusettevõtte turundajatele, kes soovivad ajaveebi alustada, võiks see teema olla nende jaoks parim valik.

Ultra abil saate terve hulga vingeid funktsioone, nagu parallaksi kerimine, animatsioonid, loendurid, liugur, Google Maps ja palju muud. See võimaldab teil oma veebisaiti mitmel viisil kohandada. Logo, värve, tausta jne saate muuta hõlpsasti kasutatavate valikute paneelilt. Sisseehitatud leheehitaja võimaldab teil ka alati luua ilusaid lehepaigutusi.

8. Rehub (hinnavõrdlus)

Rehubi hinnavõrdlus ja sidusettevõtte turunduse teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Rehub on esmaklassiline teema, mis on täis arvukate funktsioonidega sidusettevõtte turundusega tegelevatele ettevõtetele. Rehubis on saadaval palju valikuid, näiteks seotud toodete kuvamise funktsioon, lisades oma veebisaidile ülevaateid, võrdlusi, tooteesitlusi ja palju muud. Kui ühendate teisi tooteid või müüte oma tooteid, võiksid see olla teie jaoks parimad võimalused. Selle vinge teema üleslaadimisel saate täielikku tuge kahe juhtiva võimsa pistikprogrammi nimega WooCommerce ja hõlpsaks digitaalseks allalaadimiseks..

Samuti saate sisseehitatud sidusettevõtete pluginaid, üks on võrdlustabelite loomiseks ja teine ​​väljaminevate sidusettevõtete linkide haldamiseks. Teise pistikprogrammi funktsioon on jälgida klikke, mida teie lingid saavad, ja kõike, mida saate ühest armatuurlaual käsitseda.

Teema kohandamise võimalus on fantastiline, kuna saate teema erinevates vormingutes konfigureerimisel palju paindlikkust. See sisaldab erinevaid paigutussüsteeme, e-poe vormingut või ajakirja paigutuse vormingut.

Ühesõnaga, kasutades seda teemat, saate täieõigusliku kaasaegse kujunduse, millel on palju sidusettevõttega seotud funktsioone.

9. Püsiv sissetulek

SteadyIncome WordPressi teema

SteadyIncome on loodud ja ehitatud spetsiaalselt WordPressi sidusprogrammide jaoks. Teema on MyThemeShop meeskonna toode, mis näitab, et see oleks suurepärane toode ümber. Teema üks olulisemaid aspekte on selle kiire laadimise jõudlus, mille tulemuseks on kõrgemad konversioonimäärad ja parem paremusjärjestus otsingumootorites.

Lisaks saate SteadyIncome’i abil funktsioonide komplekti, mis hõlbustab teil sidusprogrammide kaudu veebis raha teenida. Näiteks võite hankida e-posti loendi loomise tööriista, esiletoodud toodete kuvamise ja sotsiaalse meedia ikoonid koos mobiilse reageerimisega väljundiga. Te saate kodulehe paigutuse valida vastavalt oma vajadustele, kasutades graanulite sätete süsteemi. Kui ostate mõne toote pärast SteadyIncome’i klubisse astumist, saaksite rohkem juurdepääsu rohkematele madala hinnaga toodetele.

10. MoneyFlow

MoneyFlow WordPressi teema

MoneyFlow on kaasaegne ja professionaalne ajaveebi teema, mida saab kasutada sidusettevõtte turunduseks. See teema pakub täiustatud funktsioonide kogumit koos turvalise monetiseerimisvõimalusega. See teema on ka MyThemeShop toode, mis pakub komplekti paigutusi, mille vahel valida. Lisaks võib puhas, kasutajasõbralik disain ja funktsioonid aidata parandada teie sidusettevõtte kasumlikkust.

Kui olete sidusettevõtte turundaja ja ajaveebi pidamine on teie peamine sissetulekuallikas, on MoneyFlow ideaalne võimalus monetiseerimiseks. See loodi veebisaitidele, kus postitatakse sageli palju sisu. Kui vaatate teema demonstratsioonversiooni, saate ülevaate selle pakutavatest funktsioonidest ja funktsioonidest. Üks teema olulisemaid jooni on selle integreerimine WooCommerce’iga, mis võimaldab teil oma veebisaidile lisada terve sidusettevõtte poe. Täiustatud navigeerimiseks saate lisada kohandatavaid e-posti lubamise vorme, tärnide arvustusi tooteülevaadete jaoks ja megamenüüd. Lisaks on teema ka SEO-sõbralik, mis aitab teil oma lehte otsingumootoris järjestada.

11. elektro

Elektroonikapood WooCommerce teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas olete mõne kuulsa e-kaubanduse veebisaidi, näiteks Amazon, Walmart, Aliexpress, SnapDeal, flipkart jne, sidusettevõte? Kas soovite, et teie enda sidusettevõtte veebisaidil oleks sama massipöördumine kui teiega seotud saitidel? Tere tulemast Elektroonikapoodi WooCommerce.

Electro arendajad on selle teema üles ehitanud spetsiaalselt sidusettevõtetele ja kaupluste omanikele, kes otsivad veebisaite Amazon, Walmart, Aliexpress. Teema sisaldab kasulikku vertikaalset ja horisontaalset megamenüüd, toodete karusselli, kategoorialoendeid, üksikute toodete stiile, tarvikuid ja muid funktsioone, mis annavad sellele teemale suure atraktiivsuse.

Electro integreerub ka mitme müüja pistikprogrammidega, nagu Dokan või WC Vendors, nii et saate seadistada ka mitme müüja poe. Electro ühildub ka Visual Composeri lehe koostaja, Slider Revolution premium WordPress liuguri, YITH WooCommerce Wishlist ja YITH WooCompare hinnavõrdluse pistikprogrammiga.

12. Nutikas passiivse sissetulekuga pro (Genesise lapse teema)

Nutikas passiivse sissetulekuga Pro - Genesise lapseteema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ja viimane teema, mis loendisse lisatakse, on Genesise lapseteema. Kuigi Genesis on iseenesest suurepärane, saab see paremaks ainult lapseteema abil. Ja mis oleks sidusettevõtte turundaja jaoks parem kui kaasturundaja kujundatud teema?

Nutika passiivse sissetulekuga pro on loodud ja kujundatud Pat Flynn – sidusettevõtte turundaja ekstravalgusti. See kimp sisaldab Genesise raamistikku koos Pat’i enda loodud lapseteemaga, mis aitab teil luua parema sidusettevõtte turunduse veebisaidi. Julge kujundus ja sisualade loomine muudavad selle teie ajaveebi või turundussaidi suurepäraseks alguseks. Laadige üles oma kohandatud logo, valige silmapaistvad kaubamärgi värvid ja lisage isegi WooCommerce pood.

Parimate sidusettevõtte turunduse WordPressi teemade lõppsõnad

Sidusettevõtte turundus on üks silmapaistvamaid võimalusi veebis raha teenimiseks. Kuid kui soovite olla edukas sidusettevõtte turundaja, peate kasutama õigeid tööriistu õiges kohas. Kvaliteetne WordPressi teema on üks kvaliteetse sidusettevõtte veebisaidi olemasolu põhilisi tööriistu. Need kõige tõhusamad ülalnimetatud teemad võivad olla suurepärane võimalus oma sidusreisi alustamiseks laiemalt.

Turul on palju sidusettevõtte teemasid ja valikud võivad olla segased. Selle artikli eesmärk on anda teile kindel idee oma järgmise sidusettevõtte projekti jaoks õige teema valimiseks. Nii et vali oma eesmärgi jaoks kõige sobivam sidusettevõtte turunduse WordPressi teema. Seejärel pange oma turundusplaanid võimalikult kiiresti ellu.

Loodan, et see artikkel aitas teid palju oma veebisaidi teema valimisel. Kui kasutate mõnda sidusettevõtte turundusega sobivat teemat, millest olen loendis puudust tundnud, andke meile sellest teada allpool olevas kommentaaride osas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map