12+ parimat rämpspostivastast pistikprogrammi WordPress 2020 jaoks

12 parimat rämpspostivastast pistikprogrammi WordPress 2019 jaoks

WordPressi kommentaarrämpsposti vastu võitlemine on pidev protsess ja seda saab teha (a) pistikprogrammide abil või (b) WordPressi aruteluseadete pisut näpistamisega. Selles õpetuses keskendume mõlemale meetodile. Järgmise rämpspostitõrje pistikprogrammi üle otsustamisel tuleks arvestada 2 teguriga:


  1. Liikluse arv
  2. Kommentaaride arv

Kui mõlemad numbrid asuvad alumises otsas (näiteks ajaveebist alustades), võite minna tehnikat (b), st kohandama WordPressi sätteid rämpsposti käsitsi vältimiseks. On üsna huvitav näha, kui palju WordPressil pakkuda on.

Osas (a), st spämmi tõkestamine WordPressi rämpspostitõrje pluginate abil, vaatleme kõigepealt rämpspostivastase pistikprogrammi olulisi funktsioone. Siis sukeldume pistikprogrammide loendisse.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

WordPressi rämpspostivastase pistikprogrammi olulised omadused

Rämpspostivastasest WordPressi pistikprogrammist võib leida palju, kuid on ka käputäis põhifunktsioone, mida peate kindlasti arvestama. Vaatame lähemalt!

Null kliendi kõrvaltegevused

Kliendipoolsed toimingud, muud kui kommentaari kirjutamine, tuleks hoida võimalikult madalal – ideaaljuhul null. Teie pistikprogramm ei tohiks oma tõeliselt kommentaatorilt küsida linnukese ruudu märkimist / tühjendamist ega sisestada arusaamatut captcha-pilti. Kommentaaride jaoks captcha sisestamine kahjustab märkimisväärselt kasutajakogemust ja seda tuleks vältida.

WordPressi andmebaasi minimaalne mõju

Nipi see eos

Hea rämpsposti vastane pistikprogramm ei tohiks lubada rämpsposti kommentaari sisestamist WordPressi andmebaasi. Selle tulemusel väheneb SQL-i tehingute arv, mis tähendab serveri väiksemat koormust, st paremat jõudlust – isegi tipptasemel liiklustundidel. See oht on siin aga see, et kui rämpspostitõrje algoritm läheb valesti, võib ehtsa kommentaari igaveseks kaotada (oih).

Blokeeri uue kasutaja registreerimise rämpspost

WordPressi registreerimisleht võimaldab kasutajatel registreeruda teie veebisaidil. Registreerimisprotsess on üsna lihtne ja robotite abil saab seda hõlpsalt automatiseerida.

Miks me peame selle peatama? Pärast registreerimist saab kasutaja postitada nii palju kommentaare, kui talle meeldib, ilma et oleks filtreeritud. See on normaalne Arutelu seade uue WordPressi installi korral. Seetõttu võite muuta vaikesätteid või kasutada pistikprogrammi, näiteks WP-SpamShield, mis blokeerib uute kasutajate registreerimisrämpsposti.

Rajajälje valideerimine

Trackbacki valideerimine koosneb filtrist, mis võrdleb sissetuleva trackbacki kliendi IP-aadressi serveri IP-aadressiga. Kui mõlemad ei kattu, on see rämpspost.

Statistika

Statistika aitab andmete jälgimisel ja analüüsimisel. Pistikprogramm peaks pakkuma iga nädal või kord kuus tuvastatud rämpsposti statistikat.

Maksumus

Nagu paljude pistikprogrammide puhul, on mõned tasuta ja mõned tasulised. Mõned pistikprogrammid, näiteks Antispam Bee, on täiesti tasuta. Muud lahendused, näiteks Akismet ja CloudTalk, on tasulised võimalused äri- ja äriveebisaitidele.

1. Akismet

akismet rämpsposti vastane pistikprogramm

Automatticu meeskonna välja töötatud hoidlas on WordPressi rämpspostivastane pistikprogramm number üks – Akismet toob teie WordPressi saidile ettevõtte tasemel rämpsposti kaitse. Tõsi, meie nimekiri poleks täielik, kui me ei mainiks Akismet, WordPressi defacto rämpsposti vastast pistikprogrammi. Üle 5 miljoni aktiivse installimisega on Akismet kahtlemata kõige populaarsem WordPressi rämpsposti vastane pistikprogramm. See on suurepärane lahendus rämpsposti vastu võitlemiseks, eriti rämpsposti kommenteerimiseks.

Akismeti rämpspostivastane pistikprogramm on eelinstalleeritud igale teie loodud WordPressi saidile. Peate vaid aktiveerima pistikprogrammi ja looma ühenduse Akismeti kontoga API-võtme kaudu – see on sama lihtne protsess kui A, B, C. Pärast ühendamist käivitab Akismet kohe, aidates teil keerukate algoritmide abil rämpsposti peatada ja reeglid. Plugin töötab, laadides kõik sissetulevad kommentaarid Akismeti serverisse. Seejärel läbivad kommentaarid sadu * rämpspostivastaseid algoritme (* me ei tea tegelikult täpset arvu). Õiged kommentaarid avaldatakse, ülejäänud aga visatakse rämpsposti järjekorda. Saate vaadata isegi iga kommentaari oleku ajalugu, et näha, kellele moderaator rämpsposti saatis või automaatselt rämpsposti kausta lisada.

Pistikprogramm on AINULT isiklikele veebisaitidele ja mittetulundusühingutele (vaadata litsentsitingimusi). Kui soovite Akismeti kasutada kommertsveebis, peate maksma vähemalt 5 dollarit kuus. Lisatasu plaanides on lisafunktsioone, näiteks täiustatud statistika ja prioriteetne tugi, mis teeb selle oma hinda väärt.

2. rämpsvastane mesilane

rämpsposti vastane mesilane

Järgmine parim valik pärast Akismet oleks rämpsposti vastane bee. See tasuta pistikprogramm on täis suurepäraseid funktsioone ja see ei vaja registreerimist, nagu teeb Akismet. Rämpspostitõrje beebi on isiklikuks ja äriliseks kasutamiseks tasuta, nii et sõltumata teie veebisaidist võite olla rämpspostivaba. Rämpspostitõrje Bee on ainus lahendus, mida peate rämpsposti kommentaaride ja tagasitulekute tõhusaks kõrvaldamiseks.

Antispam Bee on lihtne kasutada. Võite rämpsposti saatjad kiiresti peatada, ilma CAPTCHASi nõudmata ja isiklikke andmeid kolmandate osapoolte teenustele saatmata. Pistikprogramm on ka GDPR-iga ühilduv ja tarnib palju suurepäraseid omadusi.

Võite oodata selliseid võimalusi nagu võime usaldusväärseid kommenteerijaid usaldada, IP-aadresse kinnitada, teatud riikide kasutajaid blokeerida, rämpspostikommentaarid otse kustutada, administraatori teatisi seada, rämpspostitajaid logida, kasutades Fail2Ban, tühjendada oma WordPressi rämpsposti andmebaas pärast määratud arvu päevi ( rämpsposti puhastamine) ja nimekiri jätkub. Lisaks pakub pistikprogramm armatuurlaual igakuist rämpspostistatistikat.

3. Peida minu WP

Peida minu WP

Info ja allalaadimine

Hide My WP, millel on üle 27 000 õnneliku ostja, on CodeCanyonis müüdavaim WordPressi turbe plugin. Kuid ärge laske end nime alt petta – Hide My WP pakub teile täielikku kaitset rämpsposti eest ja palju muud. See on esmaklassiline tööriistakomplekt, mis muudab teie veebisaidi häkkerite, teemadetektorite ja rämpspostitajate jaoks nähtamatuks ja võitmatuks (vaadake ülaltoodud videot).

Hide My WP teeb täpselt seda. See peidab kogu teie saidi rämedate poiste eest. See kaitseb mis tahes soovitud URL-i, sealhulgas wp-sisselogimist, ja nimetab wp-admini URL ümber, et pahasid veelgi segamini ajada. Turvalisuse tagamiseks tuvastab ja varjab funktsioon Hide My WP SQL-i süstimisrünnakuid eos.

Peida minu WP-l on suurepärane kasutajareiting ja see ühildub BuddyPressi, bbPressi ja paljude teistega. See on teie WordPressi veebisaidi ülim turvalisuse ja rämpsposti vastane pistikprogramm.

4. Cleantalki rämpsposti kaitse

Cleantalki rämpsposti kaitse

Cleantalki rämpsposti kaitse on lihtne, kuid samas võimas pilvepõhine WordPressi rämpspostitõrje plugin, mis sobib nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele. See hoiab ära funktsioonide paisumise, pakkudes teile just seda, mida peate rämpsposti saatjate peatamiseks ilma oma veebisaidi häirimata. Ehkki nad pakuvad 14-päevast tasuta prooviversiooni, peate pärast selle aegumist ostma Cleantalki teenuse väga tagasihoidliku 8 dollari eest aastas..

Pistikprogramm aitab teil peatada rämpsposti registreerimise, kommentaarid, e-posti aadressid, tellimused, broneeringud, tellimused, uuringud, aga ka vidinate, otsinguvormide ja WooCommercei rämpsposti. Kommentaarid laaditakse esmalt üles CleanTalksi pilveserveritesse, kus nad läbivad mitu valideerimiskontrolli. Need kontrollid hõlmavad järgmist: kommentaar on esitatud liiga kiiresti, JavaScript keelatud, musta nimekirja kantud HTTP lingid ja palju muud. Seejärel lubatakse kehtivad kommentaarid, ülejäänud saadetakse rämpsposti järjekorda. Lisaks kontrollib ja eemaldab Cleantalk olemasolevad rämpsposti kommentaarid ja kasutajad.

Cleantalki rämpsposti kaitse ühildub teie lemmiktööriistadega, sealhulgas Kontaktvorm 7, Ninja vormid, WPForms, MailChimp, Jetpack kommentaarid, BuddyPress, S2Member, Mailpoet ja palju muud. Seda on lihtne kasutada, kuna see pole kaasas CAPTCHA, mõistatuste, küsimuste, matemaatika mõistatuste jm.

5. Titan rämpspostitõrje ja turvalisus

Titaan rämpsposti ja WordPressi pistikprogramm

Titan Antispam & Security on midagi enamat kui lihtsalt WordPressi rämpsposti vastane pistikprogramm; see on terve turvafunktsioonide komplekt. Pistikprogramm pakub teile turvaskannerit, tulemüüre, turvaauditeid, reaalajas IP musta nimekirja lisamist, pahavara skannerit ja rikutud failide parandamise võimalust.

Kuid isegi kõigi nende funktsioonide korral on Titan Antispam & Security hõlpsasti kasutatav ja intuitiivne liides, mis muudab rämpsposti blokeerimise imelihtne. Pistikprogramm oli algselt lihtne rämpsposti blokeerija. Tänu hiljutisele megavärskendusele sai pistikprogramm terviklikuks WordPressi turvalahenduseks igat tüüpi veebisaitide jaoks.

Pole tüütuid CAPTCHA-sid ja kui vajate rohkem funktsioone, pakub Titan Antispam & Security teile vapustavat valikut premium-lisandmooduleid. Selle kirjutamise ajal on sellel üle 200 000 aktiivse installi, mis tähendab, et olete kindlates kätes.

6. WP Bruiser

wp bruiser wordpress rämpsposti vastane pistikprogramm

Varem tuntud kui Goodbye Captcha, WPBruiser on fantastiline WordPressi rämpsposti vastane pistikprogramm. Pistikprogramm rakendab registreerimislehtedel rämpspostitõrjemeetmeid ning sisselogimise ja parooli lähtestamise lehti, et peatada rämpspost enne selle algust. See on tasuta kasutamiseks üsna võimas ja tänu puhtale administraatori liidesele saate oma seadeid hõlpsalt reguleerida.

WPBruiser on geniaalne WordPressi rämpsposti vastane pistikprogramm, mis aitab kaitsta teie kontaktvorme, kadunud paroolivorme, sisselogimisvorme, registreerimisvorme ja kommentaare. Sellega on kaasas ka turvafunktsioonid, mis võimaldavad teil blokeerida IP-aadressid ja takistada robotitel kasutajaid loendist ‘/? Autor = N’ skaneerides.

Pistikprogramm saadab teile teatisi, kui avastatakse julma jõu rünnakud. Lisaks saate üksikasjalikke rämpspostiaruandeid, et saaksite asjadega kursis olla. Lisaks sellele pakub WPBruiser teile palju laiendusi, näiteks Kontaktvorm 7, WooCommerce, Gravitatsioonivormid, Ninja vormid, AffiliateWP, Lihtne digitaalne allalaadimine ja palju muud.

7. Rämpsposti hävitaja

rämpsposti hävitaja wordpress rämpsposti vastane pistikprogramm

Rämpsposti hävitaja kavandati nii, et see oleks teie lugejate jaoks võimalikult tähelepandamatu. See kerge pistikprogramm peatab automatiseeritud rämpsposti ilma kommenteerijaid tööle panemata ning on see, mida võiksite kaaluda väikese ajaveebi või vähese liiklusega veebisaidi jaoks.

Parim osa rämpsposti hävitaja kohta on ilmselt selle ülim lihtsus. Ma mõtlen, et pistikprogramm töötab otse karbist välja. Installige lihtsalt rämpsposti hävitaja ja peatage automatiseeritud rämpspost ilma ühte seadet puudutamata. Pistikprogramm ei lisa pärast aktiveerimist üksust teie WordPressi administraatori juhtpaneelile. See töötab kulisside taga.

8. Cerberi turvalisus, rämpspostivastane ja õelvara kontroll

Cerberi turvalisus ja rämpsposti vastane pistikprogramm

Teine WordPressi turvakomplekt, Cerber Security pistikprogramm, pakub teile kõiki tööriistu, mida vajate oma WordPressi saidi kõvendamise ajal rämpsposti kõrvaldamiseks. See on õige; rämpsposti blokeerimine on vaid üks funktsioonidest, mida Cerber Security pistikprogramm pakub. See võimaldab teil rämpsposti registreerimis-, kontakt- ja kommentaaride vormidelt kõrvaldada.

Muud märkimisväärsed funktsioonid hõlmavad julma jõu ennetamist, IP blokeerimist, kohandatud sisselogimise URL-e, logimist, kasutaja seansihaldurit, wp-admini peitmist külastajatelt, juurdepääsu blokeerimist WP REST API-le, nähtamatut reCAPTCHA-d, terviklikkuse kontrollijat, pahavara skannerit, ajastatud turbekontrolle, kahte- faktorite autentimine ja nii edasi.

9. WordPressi nullrämpspost

WordPress null rämpsposti

Mulle meeldib CAPTCHA-lähenemisviis, mida tänapäeval jälgivad paljud rämpspostivastaste pistikprogrammide arendajad. See säästab teie lugejaid probleemidest küsimustele vastamisel, CAPTCHA-de täitmisel ja mõistatuste lahendamisel, mis muudab kasutajakogemuse sujuvamaks. Samal ajal hoiab see kokku rämpsposti kommentaaride modereerimise vaeva, mis võtab aega.

WordPress Zero Spam on seda lähenemisviisi kehastanud, pakkudes teile stressivaba viisi oma veebisaidi rämpsposti kustutamiseks. Teil on vaja ainult installida ja aktiveerida WordPress Zero Spam plugin ja see on kõik. Pistikprogramm võtab üle ja hakkab blokeerima 99,9% teie veebisaidi rämpspostist, kasutades serveri ja kliendi poolel JavaScripti võtme valideerimist, et vältida robotite rämpsposti. Põhimõtteliselt ei saa kasutajad kommenteerida ilma JavaScripti lubamata.

WordPressi nullrämpspost integreerub sujuvalt tavaliste kahtlustatavatega, sealhulgas muu hulgas kontaktvormiga 7, raskusvormidega, ninjavormidega, BuddyPress ja WPForms. Mis veel? Saate blokeerida rämpsposti IP-aadresside nähtavuse oma veebisaidil.

10. Peatage rämpspostitajad

peatage rämpspostitajad

WordPressi rämpspostivastaste pistikprogrammide osas on Stop Spammers tuntud rämpspostitaja. Naeruväärselt hõlpsasti seadistatav ja kasutatav Stop Spammers pakub teile palju jõudu, et kaitsta end rämpsposti deemoni eest. See töötab otse karbist, mis tähendab, et rämpsposti hävitamiseks ei pea te midagi puudutama.

Rämpsposti ennetamine peatab rämpsposti ennetamise ja aitab vältida kommentaaride rämpsposti ning piirab sisselogimiskatseid. Pistikprogramm sisaldab üle 50 konfiguratsioonivõimaluse ja kasutab rämpsposti tuvastamiseks üle 20 erineva rämpsposti ja pahatahtlike sündmuste kontrolli. Kui pistikprogramm tähistab kommentaari või sisselogimiskatset, lubatakse kasutajatel teist korda proovida taotluse tagasilükkamise lehe kaudu. Siin kuvatakse kasutajatele captcha-ekraan, et vältida nende blokeerimist. Captcha võib ulatuda OpenCaptchast, Google reCaptchast või SolveMedia Captchast.

Nüüd saate uue täiustatud kasutajaliidese abil hõlpsalt võidelda rämpsposti kommentaaride, e-kirjade, registreerimiste, spämmide ja rämpsposti pakkujatega. Vajadusel saate käivitada diagnostilisi teste ja vaadata rämpsposti tegevust ühe klõpsuga.

Stop Spammersi taga olev meeskond jättis end välja. Naudite paljusid tasuta funktsioone, isegi kui saate alustada lisatasu paketi pakkumist, mis pakub teile WordPressi saidi jaoks tugevamat ja dünaamilisemat turvalisust. Pole sõna rohkem.

11. NoSpamNX

nospamx wordpress rämpspostitõrje pistikprogramm

NoSpamNX on meie viimane (kuid mitte vähem tähtis) WordPressi rämpsposti vastane kategooria tasuta kategoorias. Ma sattusin sellele kogemata ja mind huvitas ulme kõlav pealkiri. Nii paigaldasin vete testimiseks NoSpamNX. NoSpamNX lisab üksuse alla Seadistused> NoSpamNX pärast aktiveerimist.

Siis leiate sirgjoonelise ja puhta administraatori armatuurlaua, kus on vähe võimalusi. Üsna lihtne seadistada ja kasutada. Ühe klõpsuga saate vaadata statistikat, blokeerida rämpsposti täielikult või liikuda rämpsposti kausta ja luua mustaid loendeid, mida saate kasutada mitmel WordPressi veebisaidil.

Ei mingit kohevust, funktsioonide ülespuhumist, vaid sirgjooneline WordPressi rämpsposti vastane pistikprogramm, mis keskendub just sellele – peatades rämpsposti saatjate surnud oma teekonnal.

12. Captcha Plus

Captcha Plus

Info ja allalaadimine

Captcha Plus on lihtne esmaklassiline rämpsposti vastane pistikprogramm igat tüüpi WordPressi saitide jaoks. See on eriti kasulik, kui soovite blokeerida sisselogimise, registreerimise, parooli taastamise ja kommentaaride vormides rämpsposti.

Tänu uutele värskendustele ja integratsioonidele saate Captcha Plusi abil peatada muud tüüpi vormide, mitte ainult ülalnimetatud, rämpsposti. Pistikprogramm võimaldab teil lisada erinevaid matemaatilisi arvutusi, nähtamatut captcha-tähemärki, märgituvastust ja libistada captchasid mitmesugustesse vormidesse ilma higi purustamata.

13. Peatage WP kommentaari rämpspost

Peatage WP kommentaari rämpspost

Puhastage oma kommentaaride jaotis pistikprogrammiga Stop WP Comment Spam. See on kiire, lihtne ja tasuta viis rämpsposti eemaldamiseks oma postitusi üle võtta. Kui pistikprogramm on installitud, saate automaatselt rämpsposti ära hoida ja hoida märgistatud kommentaare ülevaatamiseks vahekaardil „rämpspost” (kus saate kommentaare käsitsi vaadata ja kinnitada või kustutada). Või saate lubada sätte, mis kustutab kogu rämpsposti automaatselt – kas kohe või pärast määratud päevade arvu hoidmist.

Märkimisväärsete funktsioonide hulka kuuluvad automatiseeritud rämpspostifiltrid, võimalus kustutada või ülevaadet hoida ning ühilduvus teiste WordPressi turbe pluginatega. Saate uuemale versioonile üle minna versiooniks Stop Spam Pro, et lisada selliseid funktsioone nagu: inimeste rämpsposti tuvastamine ja masinõpe, vormikaitse, võltsitud WordPressi ja WooCommerce’i kasutajate registreerimise ennetamine, rämpsposti statistika ja palju muud.

Boonus: WordPressi aruteluseaded rämpsposti vältimiseks

Kommentaaride juhtimise seaded WordPressis on saadaval jaotises Seadistused> Arutelu. Pange tähele, et see on rämpsposti ennetamise / sellega võitlemise käsitsimeetod ja tavaliselt kõige tõhusam, kui teil on iga päev mõni kommentaar. Kui aga teil on päevas üle 1000 kommentaari, on otstarbekam kasutada rämpspostivastast pistikprogrammi.

Arutleme nende WordPressi vaikesätete kasutamise teatud viiside üle rämpsposti vältimiseks. Arutame ühte jaotist korraga.

Artikli vaikeseaded

käsitsi-anitspam-01-vaikeseaded

Kui soovite end poole rämpsposti liikluse pealt keelata, keerake lihtsalt tagasiteeded ja puldid tagasi. Lubage inimestel postitada ainult uute artiklite kohta kommentaare.

Muud kommentaari seaded

muud kommentaari seaded

Peaaegu alati on vaja, et kommentaari autor sisestaks enne kommenteerimist oma nime / e-posti aadressi. WordPress lubab seda vaikimisi. Kui soovite, et kasutajad logiksid sisse enne kommentaaride jätmist, vähendaks see märkimisväärset hulka rämpsposti. See samm võib olla välja lülitatud väheste legitiimsete lugejate jaoks, kes soovivad kommentaari jätta, kuid ei soovi sisse logida. Seetõttu peate enne selle funktsiooni lubamist analüüsige hoolikalt.

Üsna aktiivses ajaveebis peaksite keelama üle 90 päeva vanade postituste kommentaarid. Kui aga ajakohastate artikleid, muutke kindlasti avaldatud kuupäeva nii, et 90 päeva piir ei kattuks. Jätke keermestatud kommentaarid vaikeseadeks või suurendage seda vajadusel.

Saada mulle e-kiri alati

kirjuta mulle alati

Seda funktsiooni saate kasutada, kui te ei saa oma postituste kohta tuhandeid kommentaare. Iga hüpikkommentaari kohta saate meilisõnumeid ja saate selle kohe rämpspostiks märkida, vähendades rämpspostikommentaaride jaotist.

Enne kommentaari ilmumist

enne kommentaari ilmumist

Kui lubate varem kommentaarist lahkunud lugejatel kommentaari uuesti jätta, ilma et oleks vaja kinnitust, aitab teil modereerimisjärjekorras õigustatud kommentaare vähendada. Peate keskenduma ainult ülejäänud kasutajatele, kellest enamik on rämpspost.

Kommentaari modereerimine

kommentaari modereerimine

Soovitan teil kasutada väärtust 2. See lubab ideaalis külalisblogijatel jätta oma kommentaaris maksimaalselt ühe väljuva lingi (link sööt). Tõhusa kommentaaride modereerimise musta nimekirja koostamine on väga aeganõudev protsess, millel on võrdselt kasulikud väljamaksed. Selle sätte saate siiski tõhusaks roppusfiltriks kasutada. Lisage lihtsalt rumalad sõnad loendisse ja kõik sellised kommentaarid lisatakse modereerimisjärjekorda.

Kommentaar mustas nimekirjas

kommentaari must nimekiri

Kommentaari must nimekiri on kommentaari modereerimise musta nimekirja rangem versioon, kus kui kommentaar sisaldab musta nimekirja lisatud sõnu, saadetakse see modereerimise järjekorra asemel rämpsposti järjekorda. Kasu – säästab teie aega.


Kaalusime selles postituses palju ja loodetavasti leiate sellest osa rämpsposti blokeerimisega seotud eesmärkidest. Milline on teie lemmikviis rämpsposti vastu võitlemiseks? Kas teate mõnda vinge rämpspostitõrje pluginat, mida me pole loetlenud? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map