12+ parimat elemendi lisandit WordPress 2020 jaoks

Parimad elementide lisad WordPressi saitide loomiseks

Alates selle kasutuselevõtust 2016. aastal, Elementor on WordPressi tööstuse täielikult üle võtnud. Selle 1 miljon aktiivset kasutajat räägivad enda eest helitugevust. Kui te pole sellega tuttav, andke meile sellest lühidalt.


Elementor on WordPress Page Builderi pistikprogramm, mis pakub kasutajatele ainulaadset veebikujundamise kogemust. Igaüks saab lihtsalt lahedaid elemente lohistada ja luua vaid mõne minutiga hämmastava veebisaidi. Kodeerimise teadmisi ei nõuta enam!

Lisaks pakub Elementor Page Builder kasutajatele valmis malle, et kasutajad saaksid kohe veebisaidile rakenduda ja alustada. See annab teile vabaduse kohandada kõiki funktsioone oma stiilivõimega. Seetõttu on teil võimalus näidata oma loovust ja tulla välja oma ainulaadsete ideedega.

Tänu Elementorile ei pea te muretsema enam arendajate palkamise pärast, kuna saate seda ise teha ilma eelneva programmeerimiskogemuse või teadmisteta.

Miks võiksite kasutada elementide lisaseadmeid??

Kunagi pole lihtne kõigi nõudmisi täiel määral täita. Ehkki Elementor pakub 80+ fantastilisi elemente, on väga võimalik, et soovite midagi veelgi arenenumat ja kordumatumat. Just seetõttu on kolmandate osapoolte arendajad otsustanud laiendada Elementori funktsioone ja arendada välja oma Elementori lisad.

Praegu on turul saadaval 131 Elementori lisandit. Nii et teil on kindlasti palju võimalusi valida ja hakata oma veebisaidile sobivat laiendit kasutama.

Need lisad annavad teile võimaluse oma veebisaidi kujundust oma suurepäraste funktsioonide ja paigutustega tugevdada. Lisaks saate Elementori laiendite abil luua spetsiaalse vibe.

Selle artikli lõpuks pole teil enam kahtlust, kust Elementori laiendustega alustada. Kuna me arutame parimaid lisandeid, mida peate oma lehe loomise kogemuse hõlpsamaks parendamiseks vaatama.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Elementor Pro

Elementor Pro

Enne alternatiivse lahenduse otsimist peaksite kindlasti tegema Elementor Pro pildi. Vaatamata tasuta versioonile, mis pakub 29 põhielementi, rikastab esmaklassiline number numbreid isegi suures mahus. Näiteks pakub see keerukamaid vidinaid nagu postitused, WooCommerce, vormid, sotsiaalmeedia ja palju muud.

Elementor Pro pakub Theme Builderi paindlikkust, et aidata teil ka oma teemasid hõlpsalt kujundada. See silmapaistev funktsioon annab teile võimaluse teha muudatusi päises, jaluses, WooCommerce’is, ajaveebides ja kõigis muudes dünaamilistes lehtedes, mis pole põhiversiooni kaudu võimalikud.

Lisaks saate selle tohutu valmis mallide kogumi abil kohe maandumislehe üles ehitada. Seejärel saate seda vastavalt oma eelistustele üsna hõlpsalt isikupärastada. Lisaks võite kodeerimise korral lisada ka kohandatud CSS-i Elementori juhtpaneelilt endalt. Selle tulemusel saate kõiki tehtud muudatusi reaalajas kontrollida.

Teie aja kokkuhoidmiseks on Elementor Pro varustatud globaalse vidina funktsiooniga. Salvestage lihtsalt mall ja saate seda lohistamise ja lohistamise kaudu igal oma tulevasel lehel kasutada..

Põhimõtteliselt selleks, et Elementor Page Builderis absoluutselt parimat ära kasutada, peate kasutama selle premium-versiooni.

2. Pluss lisad

Elementori plusslisad

Mis puutub Elementori lisandmoodulitesse, siis tõenäoliselt ei leia te ühtegi, millel oleks rohkem võimalusi kui The Plus. Rohkem kui 8000 kohandamisega komplekt on kõik-ühes laiend populaarse lehetootja jaoks.

See pistikprogramm on lihtne viis Elementori toega saidi kiireks loomiseks ja kohandamiseks. Pluss lisad sisaldab rohkem kui 300 kasutajaliidese plokki, et loomise protsessi tõesti kiirendada. Ja nad on tegelikult peaaegu kõik. Lisage kiiresti ikoonikasti ruudustik, hinnatabelid, kangelaste sektsioonid, funktsioonide loendid, kaardilõigud, vormid ja palju muud. Need plokid on teie jaoks välja töötatud ja kujundatud, nii et saate oma sisu lihtsalt lisada. Või meile sisseehitatud suvandid, et värve, tausta, ikoone ja muud veelgi kohandada.

Huvitav, mida see veel sisaldab? 50+ unikaalset vidinat (tabelid, diagrammid, infokast, loendur, pealkirjad, animeeritud tekst, pabertahvel, ajajoon, parallaks, Google Maps, vahelehed jne), võimas kirjete koostaja, SEO ja tõlkevalmis kood (kasutage POT-faili tõlkida) – ja see on vaid jäämäe tipp. Pistikprogramm sisaldab ka tipptasemel tuge ja saate isegi laiendatud litsentsi osta, kui olete arendaja, kes soovib kasutada teenust The Plus kõigil teie klientide saitidel (ja miks te seda ei teeks?).

Boonusena on olemas ka a Pluss lisandmoodulid Lite saate WordPress.org-ist tasuta haarata. Mõelge sellele kui premium-versiooni prooviversioonile. 20 või enama vidina ja 4 kohandatud postitüübi abil on see suurepärane viis Plussi lisandite testimiseks enne täiendamist.

3. Elemendi lisandmoodulid

Elemendi lisandmoodulid

Elemendi Master Addons abil saate oma veebisaidile kujundada moodsad paigutused. See tasuta pistikprogramm lisab üle 30 uue ploki, mille abil saate ehitada. Ja kui soovite veelgi enamat, on olemas lisatasude versiooniga premium versioon,

Oma trendikate uudiste või ajakirjade stiilis saidi loomiseks kasutage Master Addoni animeeritud pealkirju, uudiste tickerit, pildigaleriisid ja ajaveebi. Oma töötajate võimete või saavutuste näitamiseks ühendage meeskonnaliikmete moodulid (sealhulgas liugur), edenemisribad ja ajakava. Või kasutage oma töö jaoks veebiportfelli kujundamiseks piltide hõljusid, levialasid, klappkaste, näpunäiteid ja loomingulisi linke. Samuti on blokeeritud kahe pealkirja, vahekaartide, infokasti, tegevusele kutsumise, loominguliste nuppude, muudatuste logi, tööaegade, sisukorra ja hinnakirjade jaoks.

Pluss Master Addons lisab kohandatud vormi elemente ühilduvatele pistikprogrammidele, näiteks Kontaktvorm 7, Ninja vormid, WP vormid, Caldera vormid ja weForms. Ja Master Addons lisab osakeste jaoks ka laiendusi, Elementori sektsioonide animeeritud gradiendi või liugtausta. Kõigis Master Addoni plokkides on kohandatavad valikud, nii et saate oma saidi kujundada täpselt nii, nagu soovite. Boonusena sisaldab arendaja isegi 11 teemat, mida saate kasutada oma saidi stiilimiseks!

4. Elemenori dünaamiline sisu

Elemenori dünaamiline sisu

Säästke oma saidi kujundamisel Elementoriga aega ja sujuvamaks muutke oma töövoogu dünaamilise sisuga. Kuidas? Elementori dünaamilise sisu lisandmoodul sisaldab 58 vidinat, 20 laiendit, 4 leheseadet ja palju muud. Nende uute funktsioonide abil saate lisada kleepuva päise, interaktiivse kursori jälgija, animeeritud saidi teksti pilkupüüdevusele, vormietappidele (Elementor Pro vormide jaoks), pdf-nuppudele printimiseks ja isegi uutele lehe kerimisefektidele (sealhulgas jaotisele sirvimine ja inertskerimine). Need on suurepärased viisid konverteeriva interaktiivse saidi loomiseks. Kuid see on vaid väike osa sellest, mida Elementori dünaamiline sisu saab teha!

Seal on palju uusi kujundusvalikuid (nagu parallaks, kallutamine ja kohandatavad teisendused), SVG-kujundid, kiire mallisüsteem kohandatud postitustüüpide jaoks (looge ja salvestage oma mallid), integreerimine ACF-iga (pluss kohandatud valikud väljade, ACF-galeriide ja liugurid, kordusväljad, kaardid ja suhted), saidiülene kopeerimine ja kleepimine, dünaamiline nähtavus ja palju muud. Kuid töödes on isegi ROHKEM vidinaid! Devail on kõvasti tööd PayPali integreerimise, vormiallkirjade, lõuendi menüü ja muude ainulaadsete võimalustega.

5. Elemenori olulised lisad

Elementori olulised lisad

Kui räägite pärast Elementor Pro mis tahes muude osapoolte lisandustest, peate kontrollima Elementori olulised lisad esimene. See on hiljuti saavutanud verstaposti, et olla esimene Elementori lisand, mis jõuab 100K + aktiivsete installideni. Lisaks on Essential Addonsil ka kõigi turul olevate kolmandate osapoolte laienduste hulgas kõige rohkem aktiivseid kasutajaid.

Tähtsad lisad pakuvad nii tasuta kui ka premium-versiooni, mille abil saate hõlpsalt atraktiivseid veebisaite kujundada. Tasuta versioonist saate kasutada üle 30 silmapaistvamat elementi, näiteks vormimoodustajad, postitus, sotsiaalmeedia ja palju muud. See vastab kõigile kasutajate põhivajadustele, nii et saate tõmmata hämmastava välimusega saidi.

Peale selle on Elementori olulised lisad väga kerged ega aeglusta teie saiti, kuna sellel on mooduljuhtimisvõimalus mis tahes elemendi lubamiseks või keelamiseks..

Täpsemate ja erakorraliste funktsioonide saamiseks võite proovida ka Essential Addons Pro. Suurepärane on see, et saate selle pistikprogrammi abil juurdepääsu üle 59 fantastilisele elemendile. Saate oma loovust näidata ja oma veebisaidi lõualuu alla tõmmata tänu sellistele esmaklassilistele vidinatele nagu Off-Canvas, Lightbox & Modal, täpsematele Post & Galerii vidinatele, Parallaxi efektidele, Vormistiilidele ja paljudele teistele.

Lisaks pakub Essential Addonsi esmaklassiline versioon 100+ valmisplokki. Saate neid malle hõlpsalt oma lehtedele importida ja hakata neid kohandama ning saate soovitud tulemuse kohe.

6. Crocoblock – JetPlugins Elementor pikendus

Crocoblock Elementori pikendus

Crocoblock sisaldab pakendina kõiki JetPlugins ja pakub suurepärast eelvalmis mallide kollektsiooni. Lisaks võimaldab Crocoblocki kimp lisada oma veebisaidile parima kvaliteediga kujunduse. Saate oma saiti isikupärastada selliste elementidega nagu Post, WooCommerce, Popup ja muud.

Kuna Crocoblock sisaldab eraldi pistikprogrammidena JetWidgetsi, võiksite proovida seda kõigepealt lokalhostis proovida. Mida rohkem pistikprogrammi kasutate, seda suurem on võimalus konfliktide tekkeks – nii et veenduge kindlasti enne installimist oma aktiivsele saidile.

7. JetElementsi lisand Elementorile

JetElementsi lisand Elementorile

JetElements on lisatasu plugin, mis sisaldab 40+ fantastilisi elemente. See annab teile paindlikkuse, et saaksite kõiki elemente hõlpsalt oma veebisaidil kasutada koos kohandamisvõimalustega.

Selle kvaliteetsete postituse ja galerii elementide abil saate kujundada hämmastavaid ajaveebi- ja pildipaigutusi. Lisaks pakub JetElements kena eelvalmis mallide kollektsiooni. Saate neid kohe oma saitidel kasutada, et saada oma veebisaidil tipptasemel paigutus.

8. Elementori lõplikud lisad

Ultimate lisad Elementorile

Elementori ülimad lisad on veel üks kõrgelt hinnatud Elementori laiendus, millest ei saa ilma jääda. See pakub vähemalt 21 vidinat, mis on varustatud täiustatud ja ainulaadsete funktsioonidega.

Saate oma saidi kiireks hoidmiseks kasutada selle mooduljuhtimist. Lisaks pakub Ultimate Addons WooCommerce & Post vidinaid, et kõiki oma tooteid / sisu teie veebisaidil kenasti kuvada.

Vaatamata oma muljetavaldavatele vidinatele on Ultimate Addoni pakutavate vidinate arv üsna piiratud. Kuna sellel pole ühtegi tasuta versiooni, mida saaksite proovida, peate reaalajas kogemuse saamiseks ostma esmaklassilise versiooni.

9. JetBlocks Addon for Elementor

JetBlocksi lisand Elementorile

JetBlocks on väga kitsas ja konkreetne. See kimp sisaldab elemente, mis aitavad teil luua ilusaid päiseid ja jaluseid.

Võite küsida, milleks on vaja spetsiaalset lisa, mis sisaldab päise ja jaluse kaunistamiseks vajalikke elemente? Vajadus tuleneb sellest, et iga ettevõtte veebisait teenindab väga konkreetseid kliente ja kuulub teatud nišiturgudele.

Kuid siis jällegi, kui äriettevõte, kes on mures teie Interneti-kohalolu pärast, peaksite küsima endalt seda küsimust, kas peaksin ostma lisandmooduli, millel on väga kitsas kasutatavus, või ostan lisandmooduli, mis ühendab eri tüüpi elemente, andes mulle seega paindlikkuse seda erinevatel eesmärkidel kasutada eesmärgid, mis võivad praegu tunduda tähtsusetud?

10. Elementide pakk

Elementori komplekt

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Elementor Pack on Elementori jaoks veel üks lahe addon-teek, pakendis on piisavalt elemente hämmastavate tipptasemel elementide ehitamiseks. Sellel on ilus kollektsioon nii tipptasemel kui ka kõige sagedamini kasutatavatest vidinatest veebisaidi loomiseks. Ehkki elementide kogum annab sellele lisandile õiglase eelise, on selle miinuseks see, et sellel pole tasuta versiooni.

11. Elementor PowerPack

Elementor PowerPack

PowerPack sisaldab hunnikut loovaid elemente. Selles kimbus on kokku 42 elementi, mis on väga mõõdukas võrreldes teiste kimpude pakutavatega. Kuid ka PowerPack for Elementori komplektil pole tasuta versiooni, mis võib tasuta valikute otsimisel olla suur tagasilöök..

12. JetTricks Addon for Elementor

JetTricks Addon for Elementor

Nimi JetTricks annab õigustatud näpunäiteid selle paketi kohta. JetTricks sai mõned elemendid, mis on pilkupüüdvad ja meeldivad teie lugejatele.

Siit peaksite endalt küsima. Kas ainult animatsioonid võivad teie liiklust suurendada? Kui jah, siis kas olete huvitatud ostma lisandmooduli, mis sisaldab ainult selliseid elemente, või otsige neid, mis on mitmekülgsed ja sisaldavad elemente iga teie jaoks? Kui animatsioon on teie jaoks olulisem, võite otsustada selle lisandmooduli kasuks. Kuid sellel pole ka tasuta versiooni.

13. Envato Elementsi tasuta mallikomplektid

Envato Elementsi tasuta mallikomplektid

Envato Elements sisaldab mitmeid mallikomplekte. Mallikomplekt on kaunite mallide kogum, mis on spetsiaalselt loodud selleks, et aidata teil luua konkreetse nišitööstuse jaoks veebisait, kasutades selleks lehe koostajat, kelleks sel juhul on Elementor.

Ehkki sellel lisandil pole veel Gutenbergile pühendatud elemente, töötab selle lisandmooduli taga olev meeskond selle kallal.

14. Kõik ühes vidinad Elementorile

Elementori kõik vidinad

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kõik ühes vidinad aitavad teil lisada elemendi Laienda ruudustikku, Kujutise leviala koos tööriistavihjega, Flip-kasti, Kaardiliuguri, Enne ja pärast, iHoveri, Ajaskaala, Ujukiploki jne elementi Elementor Page Builder. Kokku on kimbus kaheksa elementi. Selle lisandmooduli taga töötav meeskond loodab, et nad lisavad tulevikus paketti veel vidinaid. Kahjuks pole sellel lisandil tasuta versiooni.

Parimate elementide lisandite pakkimine

Niisiis, kas olete otsustanud, millist lisandmoodulit kavatsete kasutada oma järgmise projekti jaoks? Ärge tundke end halvasti, kui olete endiselt segaduses, millist neist valida. Muidugi olete pühendunud oma tööle, sellepärast loete seda blogi, kõik eesmärgiga leida teie vajadustele ideaalne Elementori lisand. Kuid pidage meeles, et Elementori jaoks on seal käputäis häid lisandusi. Niisiis, kumma peaksite valima?

Siin on teile kiire trikk. Tänapäeva maailmas on kõik tarbijakesksed. See kehtib ka WordPressi pistikprogrammide kohta. Igal kliendil on võimalus postitada arvustus ja hinnang. Kui Elementori lisand pole suurepärane, räägivad selle ülevaated ja hinnangud iseenesest. Teisest küljest näitab aktiivsete kasutajate arv ka toote usaldusväärsust. Sellisel juhul, Elementori olulised lisad on edetabeli tipp.

Kuid see on ainult üks seisukoht. Jagage meiega enne ostu sooritamist, millistest muudest vaatenurkadest kaalute Elementori lisaseadmeid üksteise suhtes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map