10 WordPressi pistikprogrammi, mida kõigil peaks olema

pistikprogrammid aitavad teil WordPressi installimist täielikult muuta ja täiustada, eriti algajatele. Need armsad kooditükid võivad tõesti aidata teie saiti rikastada ja täita varem võimatuid ülesandeid. Lisaks aitavad need paljudel veebi-algajatel saavutada teatud lihtsaid ülesandeid, ilma et peaksite ühtegi koodi puudutama.


Isiklikult ma ei usu, et mul on palju pistikprogramme, kuna need võivad teie saiti tõesti aeglustada ja häkkimise haavatavust suurendada. Siiski on mõned TÕELISELT fantastilised pistikprogrammid (millest mõnda ma isiklikult kasutan), mis on tõesti suurepärased praktiliselt igas blogis. Siin on kümme minu lemmikut ja mida pean kümne parimaks WordPressi pistikprogrammiks. Nautige!

1. Kõik ühes SEO pakett

Kõik ühes SEO pakett on WordPressi jaoks ülim otsingumootori optimeerimise pistikprogramm. See pistikprogramm võimaldab teil muuta kõiki postituste, lehtede ja isegi avalehtede metakirjeldusi ja märksõnasilte. Lisaks võimaldab see teil teha mõningaid muudatusi, et vältida kogu ajaveebi sisu dubleerimist. Seal on veel mõned tõeliselt suurepärased SEO pistikprogrammid, kuid ma olen alati kasutanud ja armastanud kõike ühes SEO paketi.

Hankige kõik ühes SEO

2. Akismet

Akismenti moodi rämpspostitajat pole olemas. See pistikprogramm paneb automaatselt rämpsposti kausta, mida ta peab rämpsposti kommentaarideks, nii et te ei pea nendega tegelema. Mõnes ajaveebis saan iga päev sadu automaatseid rämpsposti kommentaare, need pistikprogrammid muudavad minu elu kommentaaride läbimisel ja kinnitamisel palju lihtsamaks.

Hankige Akismet

3. Google XML-i saidiplaanid

Kas olete kunagi proovinud oma xml-saidikaardi kodeerimist? Kui jah, siis kui teate, kui palju see imeb. See võtab igavesti ja on äärmiselt korduv. Google XML-i saidiplaanide pistikprogramm värskendab automaatselt teie saidiplaani, kui lisate oma saidile sisu, samuti pingutab tippotsingumootorid, teatades neile oma värskendustest. See on kohustuslik, kui soovite oma ajaveebi SEO täiustada.

Hankige Google XML-i saidiplaanid

4. Robotid Meta

See on plugin, mille avastasin hiljuti, kuid armusin kiiresti. Robots Metaal lubab teil hõlpsalt lisada kõigile oma lehtedele ja voogudele sobivaid robotite metasilte ning keelata kasutamata arhiivid ja mitte oma ajaveebi teatud lingid. See pistikprogramm töötab taustal, et aidata teie saidil indekseerida ja õigesti järjestada.

Hankige robotid Meta

5. Hüper vahemälu

WordPressi teemad toimivad, kui teete teatud kõned oma andmebaasi ja tagastate need kõned oma brauserisse, et see saaks renderdada HTML-is. See on suurepärane, kuna see võimaldab teil luua administraatori paneeli ja tauststruktuuri, kuid iga kord, kui keegi teie veebipäeviku lehe laadib, peab teie sait tegema kõik need PHP-kõned ja hankima sobiva sisu, aeglustades seega teie saidi töötamist. Hyper Cache loob teie saidi vahemällu salvestatud HTML-versioonid ja kuvab neid siis, kui külastajad teie saiti vaatavad, mis muudab teie saidi laadimise palju kiiremaks. Ja nagu te teate, kaalub suur-G nüüd saidi kiirust tegurina edetabelis.

Hankige hüpervahemälu

6. jQuery Image Lazy Load

Võib-olla olete märganud, et tänapäeval on enamik ajaveebe täis igasuguseid pilte. “Kõigil” on postituste pisipildid ja “igaüks” koostab nende tohutute ja ilusate piltidega hiiglaslikke loendeid kõige ülemisest (näiteks minust). Probleem on selles, et kõik need ilusad pildid võivad muuta teie saidi augu laadimise palju aeglasemaks ja kellelegi ei meeldi, et sait igavesti ootab. JQuery Image Lazy Load plugin kasutab jQuery oma blogis olevate piltide laadimiseks, kuna külastajad kerivad lehte allapoole. Vinge!

Hankige jQuery Image Lazy Load

7. WP125

Kõik ajaveebid ajavad raha teenima, eks? Ok, mitte kõik, aga kindlasti enamik inimesi. WP125 on suurepärane relv oma ajaveebi raha teenimiseks. See wp-pistikprogramm võimaldab teil hõlpsalt oma saidil 125 × 125 pikslist reklaamikohti lisada ja jälgida. Niisiis, kui olete sidusprogrammides või müüte oma saidil reklaamiplaane ilma kolmandat osapoolt läbi viimata, on see teie jaoks pistikprogramm.

Hankige WP125

8. Postitage Twitterisse

Postitamine Twitterisse on tõesti lihtne pistikprogramm, kõik, mida see teeb, postitab automaatselt säutsu teie uusimasse blogipostitusesse. Niipea kui midagi oma ajaveebis avaldate, sätib pistikprogramm postituse automaatselt. Kui olete nagu mina ja te ei hooli Twitterist tegelikult liiga palju, kuid nagu SEO eelised ja lisaliiklus, on see väga mugav tööriist. Postitades Twitterisse, ei pea te kunagi twitterisse sisse logima, et inimestele teada anda, millega te tegelete … lihtsalt värskendage oma ajaveebi.

Hankige postitus Twitterisse

9. Telli kommentaarid

Teie saidile lisakülastuste saamiseks ja diskussiooni õhutamiseks pole parem viis kui lubada inimestel tellida teie postituste kommentaare. Isiklikult ma palju postitusi ei telli, kuid iga natukese aja tagant leiate päris tulise arutelu või vinge ajaveebi ja see on vastupandamatu. Kommenteerimise tellimine lisab kommentaarivormi all pisut märkeruutu ja kui see on märgitud, kui kasutaja kommentaari edastab, saadetakse see meilisõnumile, kui sellele konkreetsele postitusele postitatakse uusi kommentaare..

Hankige kommentaaride tellimine

10. reCaptcha vorm

ReCaptcha vorm on tõenäoliselt lihtsaim ja kõige põhilisem WordPressi kontaktvormi pistikprogramm, millel on legitiimne rämpsposti filter. Aktiveerige lihtsalt pistikprogramm, lisage seadete paneelile oma reCaptcha-võtmed, kui kasutate oma saidil põhikontaktivormi kuvamiseks lühikoodi. Suurepärane kontaktide lehe loomiseks oma ajaveebis.

Hankige reCaptcha vorm

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map