10+ WordPressi pistikprogramme pildi jõudluse optimeerimiseks

Piltideta veebisait on hea, üksluine. Tead, igav. Veebisait koos optimeerimata pildid on täielik tõmbamine ja see võtab ära teie väärtusliku ribalaiuse, aeglustab peaaegu kõike ja rikkub kasutajakogemuse (UX).


Iga veebisaidi omanik peaks püüdma oma külastajatele kogu aeg parimat kasutajakogemust pakkuda. Raskekujuliste piltide kasutamine, mille laadimine võtab vanusepiiranguid, ei tähenda sujuvamat kasutajakogemust. Ja kui teie saidil on raskeid pilte, pole te tõenäoliselt seda otsimootorite jaoks optimeerinud. Te kaotate UX- ja SEO-punktid vasakule, paremale ja keskele ning teie veebiettevõte kannab seda kõike.

Tänane postitus näitab teile, kuidas optimeerida oma pilte saidi parimate toimivuste ja SEO eesmärkide saavutamiseks. Ma mõtlen, et mis mõte on omada ülikiiret veebisaiti, millel on jube SEO pilt? Lisaks leiate kasulikke pildi optimeerimise pistikprogramme, mis parandavad teie armastatud WordPressi saidi toimivust. Nautige postitust ja jagage kommentaarides oma mõtteid (või midagi muud). Ootame seda alati väga

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Kuidas optimeerida pilte WordPressi jaoks (enne üleslaadimist)

Enne WordPressi pildi optimeerimise pistikprogrammide vaatamist vaatame mõned asjad endast välja. WordPressi piltide optimeerimine parima jõudluse saavutamiseks ja SEO ületab ainult pistikprogramme. Näiteks peate tagama:

 • Teie piltide nimi on sobiv (sobib suurepäraselt SEO jaoks)
 • Pildid on paraja suurusega (miks üles laadida tohutu fail, kui väiksema võib trikk teha?)
 • Te peilite oma pilte (vähendab pildifailide mahtu)
 • Sa lisad alt ja pealkiri teie piltide atribuudid (sobib suurepäraselt SEO jaoks)

Piltide sobiv nimetamine

Peate oma pildid turundajaks nimetama – või SEO-d silmas pidades. Põhjendus on siin üsna lihtne: Google’i piltide otsingutulemustes kuvatakse korrektselt nimetatud pildid, mis annab teile liikluses tohutu tõuke. Lisaks on õigesti nimetatud pilte hõlpsam jälgida ja leida. SEO jaoks: kui töötate märksõnadega, oleks tore lisada märksõna pildi pilti märksõna.

Ärge laadige üles oma pilte, mis näevad välja nagu PHOTO101.jpg või midagi sarnast, pange kõigile piltidele sobiv nimi. Tehniliselt ei mõjuta piltide õige nimetamine saidi toimivust mingil viisil, kuid see on SEO jaoks hea.

Kujutiste kasutamine sobivate suurustega

Kui laadite üles hullumeelsed suured pildid ja muudate need hiljem HTML-i abil uuesti suuruseks, usun, et raiskate aega ja aeglustate oma WordPressi saidi kasutamist samal kuradi ajal. Kui soovite kuvada näiteks 300 x 300 pilti, veenduge, et enne üleslaadimist oleks pildi suurus 300 x 300.

Kui saate pildi väiksemaks muuta ja HTML-i abil suuruseks 300 x 300 muuta, ilma kvaliteeti kahjustamata, seda parem. Ärge tehke oma pilte suuremaks, kui tegelikult vajate.

Kujutavad pildid

Helistamine vähendab teie piltide suurust märkimisväärselt. Protsess hõlmab muu hulgas teie andmete tasuta andmete (nt GPS-koordinaadid, kasutatud kaamera tüüp ja loomiskuupäev) eemaldamist.

Spritide kasutamine

Sprites, üsna tuntud CSS-tehnika, võimaldab teil kasutada ühte pilti, et saavutada kogu veebisaidil erinevad kujundused. Erinevalt mitme pildi laadimisest (mis võtab aega) laadib Sprites ühe pildi, säästes lehe laadimisajal palju sekundeid.

Lisage oma piltidele alati atribuut ALT

Lisamine alt piltide atribuut ei muuda teie WordPressi veebisaiti kiiremaks, kuid see on teie SEO kampaania jaoks kindlasti hea. Otsingumootorite ämblikud ei näe teie pilte samamoodi nagu inimeste lugejad. Nad tuginevad teie pildile lisatud teabele (nt pildi pealkiri ja pildi sisu) alt atribuut) pildi klassifitseerimiseks ja järjestamiseks.

Samal ajal kui alt atribuuti tuleks kasutada pildi alternatiivteksti hoidmiseks (kui pilt ühel või teisel põhjusel ei laadi, kuvatakse alternatiivne tekst selle asemele), saate seda atribuuti kasutada SEO eesmärkidel. Võite visata märksõna või võtmefraasi alternatiivteksti ja vaadata, kuidas teie SEO kasvab.

Kümme (10) pildi optimeerimise pistikprogrammi WordPressile

Selle esimese osaga võib-olla peaksin lõpetama SEO-kaubanduse saladuste paljastamise ja liikuma edasi selle postituse mahlasemasse ossa; WordPressi pildi optimeerimise pistikprogrammid!

EWWW Image Optimizer WordPressi pistikprogramm

EWWW Image Optimizer Kujutise optimeerimine WordPressi pistikprogramm

Enam kui kolmesaja tuhande (300 000) allalaadimise ja suurepärase reitingu 4,8 / 5,0 tärniga on EWWW Image Optimizer pildi optimeerimise pistikprogramm, mis salvestab teie WordPressi veebisaidi. Automaatselt programmeeritud saate kasutada piltide optimeerimiseks EWWW Image Optimizerit oma saidile üleslaadimisel, aga ka varem üles laaditud pilte

Peale selle saate pilte hõlpsalt teisendada väiksemateks failivorminguteks. Pistikprogramm kasutab piltide optimeerimiseks kvaliteeti kaotamata gifsicle, jpegtran, pngquant, pngout ja optipng image tööriistu. EWWW Image Optimizer kasutamise eelised hõlmavad järgmist:

 • Kiiremad varundamised
 • Veebilehed laaditakse kiiremini
 • Vähem ribalaiuse kasutamist
 • Pistikprogramm on ülikiire ning seda on lihtne paigaldada ja kasutada (proovisin seda ise)
 • Parem PNG optimeerimine
 • Jne

CW Image Optimizer WordPressi pistikprogramm

CW Image Optimizer Kujutise optimeerimine WordPressi pistikprogramm

Kas otsite tõhusat ja turvalist pildi optimeerimise pistikprogrammi? CW Image Optimizer on teie vastus. CW Image Optimizer kasutab teie pildifailide suuruse vähendamiseks Linuxi littleutils-i pilditööriista, parandades omakorda teie WordPress-saidi jõudlust.

Lisaks soovib autor Jacob Allred, et te teaksite, kui pistikprogramm põhineb WP Smush.itil, te ei pea end häirima Smush.iti privaatsuseeskirjade ja TOS-i (teenusetingimused) ees, kuna teie pildid ei jäta kunagi teie serverit . Linuxi pisiredaktorite installimine võib WordPressi algajatele pisut keeruliseks osutuda, kuid muljetavaldava reitingu 4,4 / 5,0 ja üle kahekümne tuhande (20 000) allalaadimise korral on CW Image Optimizer väärt vaatamist.

WP Smush.it WordPressi pistikprogramm

WP Smush.it Kujutise optimeerimine WordPressi pistikprogramm

WPMU DEV hallatav ja hooldatav WP Smush.it võimaldab teil pilte optimeerida, tihendades need eraldi Meediumikogu või lahtiselt Meediumid menüü sisse WordPressi administraator (armatuurlaud). WP Smush.it integreerib WordPressi Smush.it API-ga, mis on platvorm, mis võimaldab sellel pildi optimeerimise pistikprogrammil:

 • JPEG-idelt lisaandmete eemaldamine
 • JPEG-pakkimise optimeerimine
 • Teisendage GIF-id PNG-deks
 • Indekseeritud piltidelt eemaldage kasutamata värvid

WP Smush.it optimeerib teie pildid automaatselt kulisside taga. Pistikprogramm saab pilte oma blogisse lisamisel optimeerida, ja olemasolevaid pilte saate optimeerida vaid mõne klõpsuga. WP Smush.it on alla laaditud üle 800k korra, selle reiting on 4,1 / 5,0 ja võite oodata suurt tuge ja rohkem funktsioone WPMU DEV professionaalselt meeskonnalt.

Lazy Load WordPressi pistikprogramm

Lazy Load Image Optimization WordPressi pistikprogramm

Päris nimi pistikprogrammile, mis pakub saidi paremaks toimimiseks suurepärast pildi optimeerimist. Parim osa on see, et Lazy Load töötab väljastpoolt, mis tähendab, et te ei pea aeganõudvaid valikuid konfigureerima. Pistikprogramm, mille allalaadimisi on üle kaheksakümne tuhande (80 000) ja mille reiting on 4,5 / 5,0, töötab automaatselt ja kasutab piltide laadimiseks rakendust jQuery.sonar ainult siis, kui need on kasutajale nähtavad. Teie pildid ilmuvad üksteise järel, kui kasutaja kerib lehte allapoole.

Lazy Load on Jaup Goldmani (10up LLC, Automattic ja TechCrunch) ühiste jõupingutuste fantastiline tulemus. Lazy Load peegeldab suurepäraselt jQuery.sonar võimsust ja WordPressi suurepärast pildi optimeerimise pistikprogrammi.

SEO sõbralikud pildid WordPressi pistikprogramm

SEO sõbralikud pildid Kujutise optimeerimine WordPressi pistikprogramm

Kui olete oma imago SEO-st maha jäänud, uurite, miks on SEO sõbralikud pildid WordPressi pildi optimeerimise pistikprogramm, mida vajate. Ka kategooriasse WordPress SEO pistikprogramm lisab SEO sõbralikud pildid automaatselt alt ja pealkiri oma piltide atribuudid. Lihtsalt määra oma alt ja pealkiri valikuid hõlpsalt ja teie töö on tehtud!

Nagu me varem nägime, alt atribuut on otsimootori optimeerimisel ülitähtis. pealkiri atribuut sisaldab teksti (tööriistavihje), mis ilmub, kui hiirega hiirega üle pildi asetada. SEO sõbralikud pildid töötas välja Vladimir Prelovac (tuntud WordPressi pistikprogrammide autor teiste populaarsete pluginate, näiteks Nutikas YouTube Pro ja Teema testisõit) reiting on 4.0 / 5.0 ja alla miljoni (1m) allalaadimist.

Hammy WordPressi pistikprogramm

Hammy pildi optimeerimise WordPressi pistikprogramm

Kas soovite pakkuda optimeeritud pildielamust mitme seadme, eriti mobiiltelefoni puhul? Kui ütlesite jah, pakub Hammy teile huvi. Piltide suuruse vähendamise asemel haarab Hammy teie postitustest ja lehtedelt pilte ning genereerib paar väiksemat pilti. Kui lugeja teie veebisaidile pääseb, kuvab Hammy automaatselt kõige sobivama pildi. See annab teie mobiilikasutajatele parema kogemuse.

Pistikprogramm tugineb jQuery-le, kuid kui viimane pole saadaval, langeb Hammy tagasi algse pildi juurde. See võib tekitada probleemi ja võib-olla on see ainus põhjus, miks pistikprogrammi reiting on 3,8 / 5,0 ja allalaadimisi on ainult umbes seitseteist tuhat (16,9 kt). Hammy haarab ka metaandmeid alt ja pealkiri atribuudid originaalpildilt, mis on suur pluss. Kahjuks plugin ei toeta kohandatud postitustüüpe ja toimimiseks kulub üsna palju seadistusi.

Imsanity WordPressi pistikprogramm

Imsanity pildi optimeerimise WordPressi pistikprogramm

Kas olete väsinud kaasautorite (või kasutajate) üleslaadimisest imsanely tohutud fotod? Noh, te ei pea enam pilte käsitsi vähendama, sest nüüd on teil Imsanity. Maksimaalselt saab kõrgust ja pildikvaliteeti konfigureerida, mis aitab Imsanityl kõiki üleslaaditud pilte kontrolli all hoida. Pistikprogramm vähendab suured pildid eelnevalt konfigureeritud suurusele ja asendab need siis originaalidega. Pistikprogrammil on hulgisuuruse muutmise võimalus, mis hoolitseb varem üles laaditud piltide eest. Muude omadustega laevaliikluse laevad, mida ei ole ülalpool nimetatud ja mille reiting on 4,9 / 5,0.

Prizmi pildi WordPressi pistikprogramm

Prizmi pildi optimeerimise WordPressi pistikprogramm

Autori Accusofti sõnul võimaldab see WordPressi pildi optimeerimise pistikprogramm teil “… vähendada piltide failisuhet kuni 70%…” kaotamata eraldusvõimet ja visuaalset kvaliteeti. Ainult neljatuhande (4k) allalaadimise ja 3.5 / 5.0 reitinguga võime väita, et Prizmi pildi optimeerimise pistikprogramm jõuab sinna samm-sammult või pigem pildi-pildi järgi.

Prizmi pilt aitab teil optimeerida JPEG tihendamist, PNG-de ja GIF-ide optimeerimist, JPEG-failidest metaandmete eemaldamist ja palju muud. Pistikprogrammi kasutamiseks peate registreeruma tasuta Prizm Image’i kontole. Kui te minult küsite, näeb see piltide optimeerimise pistikprogramm suurepäraselt välja, kuid vähesed allalaadimised ja vähem kui neli tärnihinnet annavad sellele halva tunde.

PB reageerivad pildid WordPressi pistikprogramm

PB tundlike piltide optimeerimine WordPressi pistikprogramm

Oleksin armastanud öelda, et reageeriv veebidisain on tulevik, kuid see on siin meiega, olevikus. Kui te seda veel ei tea, võimaldab reageeriv disain teil luua veebisaite, mis näevad kõikides seadmetes suurepärased välja, olenemata ekraani laiusest.

Parima tulemuse saavutamiseks peavad teie tekst ja sisu olema reageerivad. Sellesse kohta tulevad PB Responsive Images. Pistikprogramm vormindab teie kujutised vastavalt standardsetele CSS-meediumipäringutele, pakkudes teile palju paindlikkust. Meediumipäringuid saate kohandada pildi, postituse või paigutuse järgi. PB Responsive Images on välja töötanud Jacob Dunn ja Phenomblue ning nende hinnang on 4,5 / 5,0.

Meediumifailide ümbernimetaja WordPressi pistikprogramm

Meediumifailide ümbernimetaja Kujutise optimeerimine WordPressi pistikprogramm

Olete tõenäoliselt vähemalt korra varem oma WordPressi veebisaidil valesti sildistatud pildifaili märkinud. Faili käsitsi ümbernimetamine tähendab, et peate redigeerima ka kõiki selle pildi viiteid. Kui te minult küsite, kõlab see tülikalt, eriti kui teil on suur veebisait.

Mis oleks, kui saaksite WordPressi pildi optimeerimise pistikprogrammi, mis hoolitseb teie raske tõstmise eest? Noh, arvake ära, meediumifailide nimetaja on just see plugin. See pistikprogramm aitab teil pilte ümber nimetada ilma higi purustamata. Lisaks ajakohastab Media File Renamer kõiki viiteid (postituste ja lehtede linke, src jne) automaatselt, mis teeb teie töö lihtsaks. Saate isegi kõiki faile korraga ümber nimetada. Mõelge vaid, mida see teie pildi SEO-pingutuste jaoks tähendaks.

ShortPixel

ShotPixeli kujutise optimeerija

ShortPixel on piltide tihendamise plugin, mis lihtsalt töötab: installige see ja unustage see siis ära. WordPressi andmetel on enam kui 20 000 aktiivset installimist see populaarne valik neile, kes on teadlikud oma saidil optimeeritud piltide olulisusest.

SEO jaoks on oluline tegur, et teil oleks kiirelt laaditav sait ja pildid on üldjuhul mis tahes saidi suurim ressurss. ShortPixeli võimsad algoritmid tagavad piltide (JPEG, PNG ja GIF) ja PDF-ide suuruse ja optimeerimise. See viib kiiremini veebisaitidele, mida Google armastab! Rääkimata selle paremast kasutajakogemusest külastajatele.

ShortPixel ei saa mitte ainult muuta teie saidi vanemate piltide / PDF-ide suurust ja neid tihendada, vaid teeb seda automaatselt ka iga uue saidile lisatud pildi puhul. Seega peate lihtsalt pistikprogrammi installima, selle konfigureerima ja unustama. See teeb lihtsalt oma võlu taustal, kui töötate oma saidil muude asjadega.

Sinu kord…

Nüüd on teil WordPressi pildi optimeerimise pistikprogrammide jaoks palju valikuid. Valige üks, mis sobib ideaalselt teie vajadustega. Kui soovite katsetada, võite proovida kahte pistikprogrammi korraga, kuid sellest pole kasu – ühest pildi optimeerimise pistikprogrammist peaks piisama.

Millist pildi optimeerimise pistikprogrammi kasutate oma WordPressi veebisaidi toimivuse parandamiseks? Jagage palun meiega allpool olevas kommentaaride jaotises. Adios amigo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map