10 uut pistikprogrammi algajatele blogijatele ja kogenud WordPressi kasutajatele

See kollektsioon sisaldab 10 uut ja tähelepanuväärset pistikprogrammi, millest leiavad kasu nii algajad blogijad kui ka kogenud WordPressi kasutajad. Ehkki uued blogijad saavad oma veebisaiti täiustada, installides mõned neist tasuta pistikprogrammidest, peaksid isegi kogenud WordPressi kasutajad leidma siit ühe või kaks uut pistikprogrammi, mida nad saavad kasutada oma ajaveebi uuendamiseks.


Sellest kollektsioonist leiate märkmete lisamoodulid, mis aitavad teil jälgida teemasid, millest plaanite blogida, sotsiaalmeedia pistikprogrammid, et julgustada oma lugejaid teie sisu jagama, meiliturunduse tööriistad abonentide loendi haldamiseks ja suurendamiseks ning veel mõned tööriistad, mis lihtsustavad külastajatel teie suurepärase sisu leidmist ja lugemist.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

OneNote Publisher WordPressi jaoks

Blogijate pistikprogrammid OneNote

Iga blogija vajab head märkmete tegemise rakendust. Kunagi ei või teada, millal inspiratsioon uue postituse teema jaoks ilmub, seega on kõigi nende blogijate tööriistakomplekti oluline omadus, kus neid ideid kiiresti salvestada..

Microsoft OneNote on platvormideülene märkmete tegemise rakendus, mida saab tasuta kasutada. See võimaldab teil veebist hiljem võrguühenduseta juurdepääsu jaoks klippida, kasulikke linke e-postiga saada ja telefoni kaameraga tehtud fotosid virtuaalsesse märkmikusse salvestada..

Mis kõige parem, WordPressi kasutajatele on nüüd saadaval ka ametlik pistikprogramm. See pistikprogramm lisab OnePote’i nupust avaldamise WordPress-redaktorisse, võimaldades teil kiiresti otsida oma märkmetest ja sisestada salvestatud sisu postitusse. See annab teile võimaluse autoriseerida OneNote’is oma postituste ülevaade enne nende importimist oma WordPressi ajaveebisse.

Parem klõpsake Tweet

Klõpsake Tweet pistikprogrammi

Armastage neid või vihkage neid, need, kes klõpsavad piiksumise tsitaate, muutuvad kindlasti üha populaarsemaks. Ehkki vidistatav pakkumine pole just eriti inspireeriv, võivad selle korrektse kasutamise korral olla suurepärased võimalused oma ajaveebi sotsiaalsete reklaamide jagamiseks ja loodetavasti rohkem külastajaid teie veebisaidile tagasi meelitamiseks..

See äsjailmunud pistikprogramm korjatakse üles sealt, kus Todaymade Click-to-Tweet plugin pooleli jäi ja sisaldab täiustatud märgiloendust ning tõlkevalmidust.

ChimpMate: WordPress MailChimp Assistant

ChimpMate'i WordPressi pistikprogramm

Üks olulisemaid ülesandeid, mida saate oma blogi jaoks e-posti teel uudiskirja tellijate loendi käivitamine käivitada. Kuna MailChimp pakub tasuta kontosid kõigile, kellel on vähem kui 2000 tellijat, on ChimpMate’i tasuta pistikprogramm hea valik uutele blogijatele, kes alles alustavad oma teekonda.

See tasuta pistikprogramm sisaldab head valikut erinevaid e-posti lubamise vorme, mis aitavad teil abonentide nimekirja täiendada. Kasutajaliides võib olla pisut kohmakas, kuid pole palju tasuta pistikprogramme, mis võimaldavad teil ühes paketis luua valguskasti, liuguri ja vidina lubamise vorme..

Märkus: kohandatud sisu külgriba vidin

Märkus. Kohandatud vidina pistikprogramm

Märkus on lihtne, kuid tõhus pistikprogramm, mis võimaldab teil sisestada oma ajaveebi külgriba alale erinevat tüüpi sisu. Pärast pistikprogrammi aktiveerimist saate uue vidina oma külgriba alale lisada ja seejärel sellele sisu lisamist alustada – kogu WordPress Live Customizeri tööriista kaudu.

See annab teile kohandatud vidina sisu lisamisel reaalajas eelvaate. Märkus loodi algselt dirigendi pistikprogrammi jaoks, mille me mõni aeg tagasi üle vaatasime. Kuid see peaks toimima mis tahes WordPressi teemaga.

Postmaatiline: postitused ja kommentaarid e-postiga

Postmaatiline postitus e-posti pistikprogrammile

Kui soovite suurendada oma kasutajate seotust oma ajaveebiga, võib see teid aidata. Kui see pistikprogramm on teie saidile installitud, saavad lugejad valida, kas uutele postitustele saadetakse neile automaatselt e-kirju, selle asemel et pidevalt kontrollida, kas teie ajaveebis on uut sisu.

Teie sisu arutelude soodustamiseks saavad teie tellijad kommentaari jätta, vastates lihtsalt uuele postituse e-kirjale. See eemaldab paljud tõkked, mis võivad muidu takistada lugejal kommentaarist lahkumist, näiteks vormi täitmine või konto loomine. Postmatic kasutab e-kirjavahetuse haldamiseks MailChimpit ja Rackspace’i, tagades, et nad suudavad pakkuda usaldusväärset teenust.

Hüpiklaas: kohandatud sisu sisseehitatud Windows

Popslide'i sisseehitatava sisuga pistikprogramm

Kui te ei soovi oma külastajatele hüpikaknaid tekitada, kuid soovite siiski juurdepääsu nende tulemustele, võib uus ja tasuta Popslide’i pistikprogramm olla heaks kompromissiks.

Selle asemel, et külastajad hüpikaknaid tulistada, kuvab Popslide pisut vähem tüütu sisselülitusakna. Erinevalt varem tutvustatud pistikprogrammist ChimpMate, ei piira see valik teid ainult e-posti teel osalemise lubamise vormide kuvamisega.

Selle asemel saate Popslide’i liidese kaudu lisada sisselülitamisalale mis tahes kohandatud sisu kogu WYSIWYG-redaktori kaudu. Samuti saate sissejuhatava ala väljanägemise ja toimimise üle piisava kontrolli ning praegu saate tasuta versiooniuuenduse teha uuele versioonile, vastutasuks Facebooki lehe lingi jagamise eest..

Automaatne esiletõstetud pilt pealkirjast

Automaatne esiletõstetud pilt

Peaaegu kõiki blogipostitusi saab parendada hea esiletõstetud pildi abil. Kui unustate siiski need pildid oma ajaveebi postitustele lisada, võib teile huvipakkuv olla tasuta pealkirjapistik Automaatne esiletõstetud pilt.

Sellel pistikprogrammil on võimalus luua kohandatud esiletõstetud pilt iga saidi postituse jaoks, kui unustate selle ise lisada. Pistikprogramm kasutab postituse pealkirja ja rakendab selle teksti siis ühele lisatud seitsmest pildist. Valida on ka kolme fondi vahel.

Mõlemal juhul peate neid automaatselt loodud esiletõstetud pilte nii väga armastama, et te ei pea kunagi muretsema, et oma pilte uuesti lisada; või sunnib nende kasutamine neid sundima oma blogisse sobivamaid pisipilte üles laadima.

TimeSpan: plugina lugemise aeg

Plugina lugemise aeg

Kui soovite oma lugejatele teada anda, millist ajalisi investeeringuid nad oma ajaveebipostituste lõppu jõudmiseks tegema peavad, tehti tasuta TimeSpani pistikprogramm just teile.

Pärast teie saidil elamist lisab see hiljuti välja antud pistikprogramm aega kõigi teie postituste alguses teabe lugemiseks. Kuigi pistikprogramm kasutab Põhja-Ameerika proovitud ja testitud keskmist 250 sõna minutis, saate selle omaenda väärtusega alistada.

WP diivanirežiim: häireteta lugemisrežiim

Häiringutevaba lugemise pistikprogramm

Kui avaldate pika vormiga sisu, peaks teie peamiseks prioriteediks olema see, et külastajatel oleks nende postituste lugemine võimalikult segane. Ehkki võiksite minna üle ultra-minimalistlikule WordPressi teemale, on veel üks viis tähelepanu kõrvalejuhtimise eemaldamiseks installida WP diivanirežiimi pistikprogramm.

See tasuta pistikprogramm annab lugejatele võimaluse vaadata teie postitusi häireteta režiimis. Kui klõpsate loendirežiimi nuppu, avaneb postitus uues tähelepanuhäireteta hüpikaknas. See teeb külastajatel võimalikult hõlpsa keskendumise sisule, mida nad proovivad alla neelata.

Järgmise postituse automaatne laadimine

Järgmise postituse automaatne laadimine

Viimaseks, aga värskelt välja antud automaatse laadimise järgmise postituse pistikprogramm võimaldab teil oma saidile funktsiooni lisada, mida pole paljudes WordPressi ajaveebides veel nähtud..

Kui see pistikprogramm on teie saidil aktiivne, laaditakse järgmine artikkel automaatselt, kui teie lugejad postituse lõppu jõuavad. See peaks loodetavasti suurendama iga teie saidi vaatamise külastaja postituste arvu, ilma et tegelikult peaksin neid artikleid käsitsi otsima.

Kahjuks ei tööta see pistikprogramm iga teemaga ja selle õigeks seadistamiseks võib vaja minna natuke pingutusi. Kui aga võtate aega, saate oma veebisaidile lisada toreda funktsiooni, mis hõlbustab külastajatel teie sisu rohkem lugeda.

Järeldus

Ükskõik, kas olete uus ajaveebija või vana, loodetavasti olete leidnud vähemalt ühe uue pistikprogrammi, mida saate oma veebisaidil kasutada. Alates oma e-posti loendi suurendamisest kuni aitamiseni lugejateni teie suurepärase sisu leidmiseks, peaks siin leiduma midagi kõigile.

Kas olete viimasel ajal avastanud uusi huvitavaid WordPressi pluginaid? Milliseid funktsioone peaks teie arvates iga uus blogija oma saidile lisamiseks kasutama pistikprogrammi? Jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map