10 tasuta WordPressi pistikprogrammi toimetusliku töövoo haldamiseks

10 suurepärast WordPressi pistikprogrammi toimetusliku töövoo haldamiseks

Me kõik teame, et WordPressi mitme autoriga saidi või ajaveebi töövoo haldamine võib olla keeruline ja aeganõudev. Teie sisu järjepidevaks kavandamiseks, haldamiseks ja tõhusaks levitamiseks on vaja tohutult tööd. Kogu protsessi jälgimine võib põhjustada juuste palju pisaraid ja unetuid öid. Õnneks ei pea see enam nii olema.


Hämmastavate WordPressi pluginate maailm ootab kätt andmist, millest igaüks lahendab konkreetse tüki toimetusliku töövoo mõistatuse. Oleme ümardanud valiku kümnest olulisest tööriistast, mis aitavad teil struktureerida oma tööd sisu loomise kolme olulise komponendi osas: planeerimine, haldamine ja levitamine.

Keerame varrukad lahti, jätame hüvasti lõputute e-posti manuste ja korrastamata failide õudusunenäoga ning alustame WordPressi tööle panemist!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Eel-avaldage kontrollnimekiri

Avaldamiseelse postituse kontroll-loendi pistikprogramm

Kas kasutate parima sisu järjepidevaks tootmiseks kontrollnimekirju? Loodetavasti on vastus jah! Nüüd on teil võimalus neid hõlpsalt oma meeskonna teiste kirjanikega jagada, kasutades pistikprogrammi Avaldamisjärgne kontroll-leht.

See pistikprogramm võimaldab teil luua ja hallata oma postituste, lehtede ja kohandatud postitustüüpide kontrollnimekirju. Loendi koostamine on lihtne. Lihtsalt minge menüüsse Seaded> Eel avaldamise kontrollnimekiri ja kasutage loendite jaoks välja „Lisa uus üksus“. Võite isegi muuta selle oma töövoo kohustuslikuks osaks, et kontrollnimekiri saaks enne avaldamist täita (või võite selle asemel lihtsalt hoiatuse lubada). Kasutage kontrollnimekirjade jõudu, et rahuldada oma lugejaskonna nõudmine võimalikult kvaliteetse sisu järele.

2. Pärmi SEO

Pärmi SEO pistikprogramm

Suurepärase sisu avaldamine pole mõttekas, kui keegi seda lugema ei hakka. Peate optimeerima oma sisu otsimootoritele, et leida õiged märksõnad ja suunata teie lehtedele asjaomane liiklus. Ärge eksige – SEO võib saidi tõeliselt luua või purustada.

Yoast SEO aitab teil optimeerida kõiki lehel oleva SEO olulisi aspekte, et teie sait järjestataks ja külastataks sagedamini. Sama oluline on see, et see keskendub teile parema sisu kirjutamisele kaasaaitamisele, tagades, et teie tähelepanu märksõna kasutatakse kogu artiklis või postituses. Meil on isegi hõlpsasti kasutatav Yoast SEO juhend, mis aitab teil alustada.

Yoast SEO-d kiidavad nii SEO eksperdid kui ka algajad kui parimat SEO pistikprogrammi ning sellel on üle miljoni aktiivse installi, nii et olete selle inimesega heas seltskonnas!

3. Kasutaja rolliredaktor

Kasutaja rolliredaktor

Kui haldate mitme kasutaja blogi või saiti, on kriitiline omada kontrolli kasutaja võimaluste haldamise ja konkreetsete rollide määramise üle. Muidugi võimaldab WordPress piirata rolle üldisel tasemel, kasutades administraatori, redigeerija, autori, kaastöötaja ja jälgija / vaaturi valikuid. Mis siis saab, kui soovite määrata täpsemaid või kohandatud rolle?

Pistik kasutaja rolliredaktor võimaldab teil (administraatorina) määrata konkreetsed rollid igale kasutajale, kellel on teie saidile juurdepääs. Valige suvandid, mille jaoks kasutajatel on juurdepääs konkreetsele lehele või postitusele, kes saavad alla laadida pistikprogramme, kes saavad teie saidil kujunduse muudatusi teha, ja hulga muude kohandatud rollide ja võimalustega. Selle pistikprogrammi installimine annab teile range kontrolli oma kasutajate korraldamise ja töövoogude täpsema kohandamise üle.

4. Redigeeri voogu

Redigeeri Flow WordPressi pistikprogrammi

Redigeerimise voog on toimetusliku töövoo haldamiseks ülim plugin. See pakub kõike, mida vajate toimetuskollektiivi korraldamiseks ja koostööks. Lisaks kaasaegsele visuaalsele kalendrile on Redigeerimise voog varustatud võimsa funktsiooniga, mida nimetatakse kohandatud olekuteks – olekusildid, mis aitavad teil hõlpsamini jälgida oma töövoo peamisi etappe.

Täiendavad funktsioonid, näiteks kommentaarid ja metaandmed, hõlbustavad veelgi paremat suhtlemist ja sünkroonimist teie fantastiliselt hõivatud toimetustes.

5. Oaasi töövoog

Oasis Workflow Plugin

Kas soovite redigeerimise voo lihtsustatud versiooni? Oasis Workflow on vastus. Sellel on kõik võtmekomponendid, mida vajate lihtsa kasutajaliidese abil automatiseerimiseks ja keeruka töövoo loomiseks.

See pakub kolme kohandatud olekut, määramis- ja ümberpaigutamisvõimalusi, tähtpäeva- ja e-posti meeldetuletusi ning palju muud. Pistikprogrammi esmaklassiline versioon võimaldab teil luua mitu töövoogu, mille hind algab 49 dollarist. Ärge laske end siiski petta tasuta versiooni lihtsusest. See aitab teil lahti ühendada ka kõige kirglikumad töövood.

6. Toimetuskalender

Toimetajakalender WordPressi plugin

Enamikul optimeeritud toimetuste töövoogudel on üks ühine komponent: üksikasjalik ja hästi hooldatud toimetuskalender. Toimetuskalendri loomine on hõlpsasti seeditav visuaalne ülevaade teie suurejoonelisest sisestrateegiast koos sisuideede, ülesannete ja ajakavadega, mis on kõik selgelt tähistatud.

Toimetajakalendri pistikprogramm on lihtne visuaalne kalender, mille abil saate isegi kõige laialivalguvamad meist korraldatud ja meie töökorralduse ülaossa. See pistikprogramm annab teile ülevaate kõigist teie postitustest (mitmelt autorilt), nende olekutest ja avaldamise ajast. Seda saab kasutada kõigi postitustüüpide jaoks. Installige see juba täna ja olete oma sisustrateegiat täiustamas.

7. Ühiskava

CoSchedule'i tasuta WordPressi pistikprogramm

Lõpuks WordPressi kõik-ühes sotsiaalne toimetuskalender! CoSchedule’i pistikprogramm on visuaalne sotsiaalmeedia toimetuskalender, mis võib ajastada nii teie sotsiaalmeediat kui ka ajaveebi postitusi, kiirendades samal ajal teie töövoogu. See võimaldab teil järjekorda panna oma sotsiaalmeediasõnumid, et neid automaatselt avaldatud postitustega saata. Pistikprogrammi intuitiivne pukseerimisliides muudab sotsiaalse toimetusliku töövoo visualiseerimise ja automatiseerimise lihtsaks ja lõbusaks.

8. Jetpack

JetPacki pistikprogramm

Kas poleks hämmastav, kui saaksite oma suurepärast sisu jagada sotsiaalsetele kanalitele ja suhelda sotsiaalsete kasutajatega otse WordPressis? WordPressi Jetpacki pistikprogramm aitab teil just seda – ja palju muud – teha kõike WordPressi taustprogrammi mugavusest lähtuvalt.

Jetpack on täis tööriistu ja funktsioone, mis keskenduvad liikluse genereerimisele ja sotsiaalsele jõudlusele. Näiteks võimaldab avaldamise tööriist uusi postitusi valitud sotsiaalmeediavõrkudesse automaatselt levitada. Samuti saate oma postituste toimivust mõõta platvormi siseselt. Installige Jetpack ja hakake juba täna jagamist sujuvamaks muutma.

9. Google’i saidikomplekt

Google'i saidikomplekt WordPressile

Mis tahes sisustrateegia üks olulisemaid osi on analüüs, eriti arvestades aega ja raha, mida investeerite oma vinge sisu turundamiseks.

Google Analytics on tasuta ja annab teile toimiva ülevaate oma vaatajaskonnast, peamistest saidi mõõdikutest ja turunduse üldisest toimivusest. Seejärel saate neid teadmisi kasutada oma üldise sisuturundusstrateegia teavitamiseks ja suunamiseks.

Tasuta Google Site Kit’i pistikprogramm pakub üksikasjalikke liikluse, demograafilisi ja peamisi toimivusmõõdikuid, mis on kõigile hõlpsasti juurdepääsetavad teie WordPressi juhtpaneelil. Teil pole enam vaja end Google Analyticsi sügavusse kaotada. Teil on kogu vajalik teave (koos teiste Google’i teenustega, näiteks Adsense, PageSpeed ​​Insights ja muu) otsuste vastuvõtmiseks seal, kus seda vajate.

10. UpdraftPlus

UpdraftPlus WordPressi varundusplugin

Kujutage ette, et ärkate üles otsima aastaid suurepärase sisu, mis on lihtsalt ühel päeval kadunud. See on mõte, mis täidab toimetajaid hirmuga. Varundage kindlasti oma saidil WordPress ja varustage oma töövoo osana regulaarselt väärtuslikku sisu UpdraftPlus (või mõne muu pistikprogrammiga). See tasuta pistikprogramm on spetsiaalselt loodud saidi krahhide vastu kaitsmiseks ja andmete rände hõlbustamiseks. Lisateavet selle pistikprogrammi funktsioonide kohta leiate meie UpdraftPlus arvustusest.

Suudle hüvasti muretsemise pärast, kui teie sait leekides levib, ja kasutage seda meelerahu, et kõigi meie loendis olevate suurepäraste WordPressi pistikprogrammide abil keskenduda suurele sisule, mida homme jagate..


Toimetuse töövoo aus juhtimine ei peaks olema hädas. Tasub varuda aega selliste võimaluste uurimiseks, nagu oleme eespool esile tõstnud. Pange oma protsessid korda ja tunnete end oma saidi kui terviku suhtes kindlalt ja elevil ning ootate suurepärast sisu, milles olete praegu kindel, et satud alla.

Installides osa või kõik meie loendis olevad pistikprogrammid, lähete kaugele oma toimetusliku töövoo automatiseerimise, optimeerimise ja sujuvamaks muutmise suunas. See vabastab teid keskendumisest parima toetava sisu järjepidevale loomisele koos teid toetavate õnnelike ja produktiivsete kirjanike meeskonnaga.

Oleks hea meel kuulda, mida teie meie loendist arvate ja kui teil on ettepanekuid, mille oleme unarusse jätnud. Jagage oma näpunäiteid ja mõtteid kommentaarides!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector