10 tasuta MailChimp WordPressi pistikprogrammi optiini suurendamiseks

Tasuta WordPressi pluginad, et oma MailChimp-i loendit kasvatada

Paljud ajaveebide pidajad peavad oma e-posti loendeid kõige olulisemaks varaks, mis neil on. Isegi kui te asjatundliku blogijana just nii kaugele ei läheks, teate, et raha on selles nimekirjas. Teisisõnu: mida kvaliteetsemaid e-posti tellijaid teil on, seda suuremat sissetulekut saate oma veebiettevõtte kaudu teenida – ja need tasuta MailChimp WordPressi pistikprogrammid on hea koht alustamiseks.


Internetis on saadaval mitmeid suurepäraseid e-posti tellimuste pakkujaid, kuid see postitus keskendub MailChimpile – laialdaselt kasutatavale e-turunduse tööriistale, millel on kindlad funktsioonid, mis aitavad teie ajaveebi meililisti koostada, kasvatada ja hallata. Kuni 2000 tellija loenditele ja 12 000 e-kirjale kuus on see tasuta; peale selle pakub MailChimp tellimisplaane, mis kasvavad koos teie äriga.

Seadistamine on lihtne ja WordPressi veebisaidiga võib MailChimpi pistikprogrammide aktiveerimine suurendada iga päev saadavate e-posti aadresside arvu. Seda silmas pidades loetlesime selles artiklis parimad tasuta WordPress MailChimpi pistikprogrammid, mis võimaldavad teil oma meililoendit täiendada. Lähme lõhenema!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. MailOptin hüpik koos MailChimpi integreerimisega

MailOptin - hüpikaknad, Optiini meilivormid ja infolehed

Esiteks – MailOptin on plii genereerimise pistikprogramm, mis integreerub sujuvalt MailChimpiga. Pistikprogrammi tasuta Lite versioon pakub teile hulgaliselt võimalusi veenda lugejaid registreeruma teie MailChimpi toega uudiskirjaga. Lisage hüpik-, külgribavidin või enne / pärast postituse stiilivormi. Või võite sihtida ka konkreetseid postitusi ja lehti, kasutades lehetaset.

MailOptini kampaania koostaja

MailOptini abil on sisseehitatud kampaaniate koostaja, mis muudab teie optiini vormide loomise lihtsaks. Valige kujundus, kohandage pealkirja, lisage väljad ja muidugi valige e-posti pakkuja ja loend. Võite valida ka vormi täitmise toimingu, näiteks sulgeda vorm ja uuesti laadida leht või suunata kohandatud URL-ile

Võite ka minna üle MailOptin premium -kavasse, et lisada müügivihje genereerimise funktsioone, e-posti automatiseerimist ja isegi infolehti. Nende lisatasuvalikute abil saate A / B-testi testida, registreeruda vormidel, lisada teavitusriba või libistada paigutusi, tuvastada reklaamiblokeerijaid, valida 30+ CSS3 animatsiooni hulgast, luua automaatvastaja uute registreerumiste jaoks ja palju muud. See on hea investeering, kui teie infoleht moodustab suure osa teie turundusstrateegiast.

2. MailChimp WordPressi jaoks

MailChimp WordPressi jaoks

MailChimp for WordPress on ibericode loodud tasuta pistikprogramm. Kui olete pistikprogrammi aktiveerinud ja MailChimpist oma API-võtme haaranud, on teie MailChimpi andmed saadaval pistikprogrammi seadete ekraanil. Minu arvates on see mugav, kuna iga e-posti loendi jaoks on tabel, mis sisaldab kõiki väljad ja isegi igas rühmas tellijate arvu. Selle teabe abil saate kindlaks teha, mitu väljad soovite oma valimisvormi lisada.

MailChimp WordPressi ülemise riba sätete jaoks

See pistikprogramm annab teile mitu kuvamisvalikut. Näiteks valite ülariba valimisvormi abil rippmenüüst oma e-posti loendi ja kohandate seda. Riba, nupu ja e-posti kohahoidja teksti saab kõik oma eksemplariga täita. Samuti saate riba paigutada lehe üla- või alaossa, muuta selle värvi ning täpsustada nupu ja teksti värvi – kõik suurepärased tööriistad, mis aitavad teil oma ajaveebi värviskeemist kinni pidada. Lisatasu versiooniga saate registreerimiskasti välimust veelgi muuta.

Suuremaid osalemisvorme saab lühikoodide abil paigutada ükskõik kuhu. Saadaval on ümbersuunamise URL-i valikud, mis võimaldavad teil suunata uued tellijad teie valitud lehele „Edu lubamine”.

Lõpuks pakub MailChimp for WordPress ka märkeruudu sätteid. Külastajad, kes jätavad teie veebisaidile kommentaari või registreeruvad, saavad ka teie e-posti loendi valida, märkides ruudu.

3. MailMunchi vormid MailChimp

MailMunchi vormid MailChimp

MailMunchi MailChimp Forms kohta meeldib mulle see, et teil on veidi vabamalt lubada vorme kohandada ilma nende lisatasu paketti üle viimata. See pistikprogramm sünkroonib hõlpsalt teie MailChimpi kontoga ja saate luua nii palju vorme kui soovite. Nii et kui pakute iga ajaveebipostitusega sisulisi täiendusi, võiksite soovi korral luua iga vormi jaoks eraldi vormi. See pistikprogramm pakub viit vormitüüpi: hüpik, manustatud, ülemine riba, kerimiskast ja külgriba.

mailmunch-plugin-hüpik-vorm

Ülaltoodud ekraanipilt on näide popoveri lubamise vormist. Selle animeeritud valikud hõlmavad järgmist: kummipael, põrge alla, kiik, sisse lendamine, tada ja võbumine. See on üsna valik tasuta MailChimp WordPressi pistikprogrammi jaoks. Samuti saate valida, kas soovite, et see vorm ilmuks lehe laadimisel ja / või väljumiseks. Kui te ei soovi, et sagedasi külastajaid ärritavad hüpikvormid, muutke lihtsalt selle vormi näitamist samale külastajale.

Sõltumata sellest, millist vormitüüpi valite, saate selle kuvamise reeglite abil valikuliselt avaldada. MailMunch võimaldab teil kuvada vorme oma veebisaidi konkreetsetel URL-idel. See pistikprogramm pakub palju võimalusi; ainus hoiatus on see, et kui soovite läbi viia A / B-teste, peate üle minema ühele nende tasulisele kavale.

4. MailChimimi vormid: Optin Cat

MailChimp Forms, autor Optin Cat

Veel üks tasuta WordPressi MailChimpi pistikprogramm on Optin Cat’i pakutavad MailChimp Forms. Selle pistikprogrammi abil saate oma veebilehtedele lisada manustatud vorme, hüpikaknaid ja külgriba vidinaid. Samuti saate pärast registreerumist kohandada iga hüpiku nähtavuse sagedust ja suunata uued tellijad oma veebisaidi mis tahes lehele.

MailChimp Forms by Optin Cat Analytics

Nende analüüsifunktsioon on standardis pistikprogrammi tasuta versiooniga, kuid kohandamise võimalused on mõnevõrra piiratud, kui te oma kontot ei uuenda. Nupu, äärise ja teksti värvide muutmine kõigi kolme vormitüübi korral. Optin Cat’i MailChimp Forms abil saate luua piiramatu arvu vorminguid reklaamide, sisu täienduste, e-kursuste või muu loomingulise vajaduse jaoks, muutes selle üheks meie lemmik tasuta MailChimp WordPressi pistikprogrammiks.

5. MailChimpi lihtsad vormid

Lihtsad vormid MailChimpile

Mul kulus rohkem aega, et harjuda Yikesega MailChimpi jaoks mõeldud lihtsate vormidega, kuid nad salvestasid videoõpetuse, mis hõlbustas esialgset seadistamist.

Pärast oma MailChimp API ühendamist seostage kõik oma e-posti loendid uue registreerumisvormiga. Neid saab lühikoodi abil manustada lehtedele, postitustesse või vidinate aladesse. Teine võimalus on sisestada uus või olemasolev postitus või leht, klõpsake nuppu Lihtsad vormid ja seejärel valige, millist lubamisvormi soovite kuvada. Vaadake allolevat näidet:

hõlpsad vormid-mailchimp-page-embed

Saidikülastajad saavad teie e-posti loendi valida, kui jätate kommentaari või registreerute oma veebisaidile ka selle pistikprogrammiga. Konto sätetes kuvatakse uute abonentide arv, tellimusest loobumine ja keskmine tellimuste määr.

See on seni kõige vähem kohandatav pistikprogramm, mida me selles postituses käsitleme, kuid kui see sobib teie vajadustega, tasub seda proovida. Üle 20 000 aktiivse installimise ja sagedase värskendusega on see pistikprogramm paljude jaoks heaks töötanud ja võib teie veebisaidile hästi sobida.

6. MailChimpi kasutaja sünkroonimine

MailChimpi kasutaja sünkroonimine

Kui lubate kasutajatel oma WordPressi saidil registreeruda, võiksite proovida jäädvustada nende e-posti aadressid ja muud võtmeteavet samal ajal. See võimaldab neid lisada e-posti loendisse ja suunata neile sisu ja reklaamidega. Kui kavatsete sel viisil kasutaja e-posti aadresse turustada, võib MailChimp User Synci pistikprogramm olla just see, mida vajate.

See pistikprogramm sünkroonib teie registreeritud WordPressi kasutajate loendi mis tahes meililoendiga, mille olete valinud MailChimpis. Nii ei pea te iga uue kasutaja teavet käsitsi ühelt platvormilt teisele kopeerima. See sobib suurepäraselt nii A / B testimiseks kui ka konkreetsetele sihtrühmadele sihtimiseks.

MailChimpi kasutaja sünkroonimise seaded

MailChimp User Sync võimaldab teil ka uusi kasutajaid automaatselt tellida, sünkroonida nende profiilides tehtud muudatused (sh nende e-posti aadressid) ja isegi eemaldada kontakte oma e-posti loendist, kui nende WordPressi kontod mingil põhjusel kustutatakse. See säästab palju aega ja vaeva ning hoiab tellimuste loendit kogu aeg ajakohasena. Pistikprogramm on tasuta, kuigi peate installima MailChimp WordPressi pistikprogrammi jaoks esimene. Õnneks ei maksa see pistikprogramm teile ka midagi (seda on varem mainitud meie tasuta MailChimp WordPressi pistikprogrammide loendis), ehkki see pakub premium-versiooni.

7. MailChimp ülemine riba

MailChimpi ülemise riba pistikprogramm

Erinevalt mõningatest meie hõlmatud võimalustest, mis on oma olemuselt terviklikumad, on MailChimpi ülemise riba pistikprogrammil väga konkreetne eesmärk. See lisab teie saidi üla- või alaossa kohandatava registreerimisriba, nii et teie tellitud CTA on kasutajatele paremini nähtav. Selle asemel, et oma registreerumisvormi külgribal või kontaktlehel peita, saab see tööriist võimalikult kiiresti külastajate ette.

Veelgi enam, registreerimisriba sisaldab mitmesuguseid võimalusi ja seda on lihtne kohandada. Saate redigeerida teksti, värve ja asukohti ning isegi ekstra väljadele lisamiseks kasutada koodi. Veelgi enam, saate eelvalida, millist loendit ribaga suhtlevad inimesed tellivad, kui teil on mitu.

Lubamisriba on lihtne paigaldada ja seadistada. Valite lihtsalt nimekirja ja teil on hea minna. Teise võimalusena saate teksti ja värve redigeerida nii, et need vastaksid teie kaubamärgile, või kasutada kontrastseid värve, nii et see oluline CTA paistab silma. Esiküljel on riba lihtne ja märkamatu ning külastajatel on soovi korral võimalus see vallandada. Lõpuks väärib märkimist, et nagu ka MailChimp User Sync puhul, peate enne selle pistikprogrammi lisamist installima WordCressi jaoks MailChimp..

8. Võtke ühendust vormiga 7 MailChimp Extension

Võtke ühendust vormiga 7 MailChimp Extension

Kui te pole veel kontaktivormi 7 proovinud, on see WordPressi plugin, mida tasub vaadata. Selle populaarse tööriista abil on lihtne igat tüüpi vorme luua ja kohandada ning seejärel oma saidile lisada. Kui sa on kasutades seda pistikprogrammi koos MailChimpiga, võiksite loendisse lisada kontaktivormi 7 MailChimpi laienduse.

See pistikprogramm võimaldab teil hõivata e-posti aadresse oma kontaktvormides 7 ja lisada need automaatselt teie valitud MailChimpi loendisse. See tehnika võimaldab teil luua kohandatud vorme, neid oma saidile lisada ja seejärel oma e-posti turunduskampaaniatega integreerida. Kuna see toetab mitut meililisti, saate iga vormi jaoks sujuvalt kasutada erinevat, mis tähendab, et saate luua sihitud CTA-sid ja luua segmenteeritud loendeid.

Võtke ühendust vormi 7 seadetega

Lisaks sellele, et seda laiendit on lihtne kasutada, on see ka väga kohandatav. Saate valida, kas saata tellijatele kinnitusmeil või mitte, lisada lisamise märkeruut ja lisada kohandatud väljadele. Lisaks uuendatakse pistikprogrammi pidevalt ja see sisaldab e-posti tuge MailChimp Extension arendaja kaudu. Selle kasutamiseks peate esmalt olema installitud kontaktvormi 7.

9. WooCommerce MailChimp

WooCommerce MailChimpi integreerimine

Järgmisena on meil veel üks integratsioonivahend. Kui olete WordPressi kogukonnas palju aega veetnud, pole kahtlemata kuulnud WooCommerce’ist. See on kõige populaarsem tööriist e-poe lisamiseks oma veebisaidile. Muidugi, kui juhite kauplust, soovite tõenäoliselt lisada oma kliendid toodete turundamise e-posti loendisse.

WooCommerce MailChimp võimaldab teie WooCommerce klientidel tellida teie turundusloendit otse teie veebisaidilt. Teil on võimalus seda teavet lüüa ühel kolmel viisil: pärast tellimuse loomist, pärast selle töötlemist või pärast selle valmimist. See on suurepärane viis koguda juba hõivatud vaatajaskonnalt meilisõnumeid ja neid oma kampaaniates kasutada. Pistikprogramm pakub ka mitmeid nõusolekuvõimalusi, et hoida teid vastavusena rahvusvahelistele lubade seadustele.

WooCommerce MailChimpi seaded

Selle pistikprogrammiga on tehtud hoiatus, mida tasub mainida. Ehkki üldised hinnangud on kõrged ja sellel on uhke enam kui kakskümmend tuhat aktiivset installi, on viimased arvustused mõneti erinevad. Paljud kasutajad armastavad seda, kuid mõned on väljendanud probleeme selle õigesti tööle saamiseks. Enne selle kasutamise lubamist soovitame teil seda pistikprogrammi täielikult testida ülesehitussaitil, et kontrollida, kas see sobib teie vajadustega.

10. N-Media MailChimpi tellimus

N-Media MailChimpi tellimus

Lõpuks on N-Media MailChimp Subscriptioni pistikprogramm kõik, mis võimaldab teil oma tellimuste loendeid maksimaalse efekti saavutamiseks kohandada. See tõmbab teie kontolt kõik MailChimpi loendid ja võimaldab teil luua loendimuutujate ja huvigruppide põhjal sihitud vorme.

Mis aga selle plugina tegelikult silma paistab, on see, kui kohandatav see on. See ei hõlma mitte ainult visuaalset vormi kujundajat, vaid saate ka oma stiili luua CSS-i abil, kui olete selleks kaldu. N-Media MailChimpi tellimus võimaldab teil selle käepärase viisardi tööriista abil luua piiramatu arvu vorme ja luua hüpoteid oma lubamiste jaoks.

N-Media MailChimp vormi kujundaja

Sellel pistikprogrammil pole nii palju aktiivseid kasutajaid kui mõnes teises selles loendis arutatud, kuid see sisaldab positiivseid ülevaateid ja on tööriist, mida tasub vaadata. Nagu kõigi pistikprogrammide puhul, proovige seda enne oma aktiivsel saidil juurutamist testida, kas see vastab teie vajadustele. Kuigi baas plugin on tasuta, võite olla huvitatud ka teadmisest, et arendajad pakuvad premium-versiooni.


Tasuta MailChimp WordPressi pistikprogrammid on suurepärane viis suurendada oma veebisaidil kasutatavate e-posti aadresside arvu. Lisaks kasulikule sisule saab igaüks neist pistikprogrammidest toetada teie ülesannet oma ajaveeb ettevõtteks muuta.

Kui te pole seda juba teinud, registreeruge MailChimpi konto jaoks, looge loend ning laadige alla ja aktiveerige üks ülaltoodud pistikprogrammidest, mis sobib kõige paremini teie vajadustega. Parima vormi tüübi, paigutuse ja kujunduse leidmine, mis teie veebisaidil töötab, võib võtta aega, kuid see on osa protsessist. Aja jooksul saate aimu oma saidi külastajate eelistustest.

Nii et olete oma WordPressi veebisaidil aktiveerinud kõik tasuta MailChimp WordPressi pluginad? Kas olete märganud erinevust e-posti teel lubamiste arvu osas? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map