10+ parimat YouTube’i WordPressi pistikprogrammi, et parandada kasutajate kaasatust

Parimad YouTube'i pluginad WordPressile, et parandada kasutajate kaasatust

Kui olete minuga sarnane, eraldasite tõenäoliselt olulise osa oma veebisaidi eelarvest reklaamitegevusteks. Lõppude lõpuks ütleb reegel 80-20, et 80 protsenti ajast ja vaevast tuleks kulutada meie sisu reklaamimisele (vihje: siin saavad aidata YouTube WordPressi pistikprogrammid).


Oletame, et kulutasite Facebooki reklaamides 50 dollarit, et inimesed saaksid teie sihtlehte või blogipostitust külastama. Kuid millegipärast on põrkemäärad lihtsalt liiga kõrged! Tundub, et inimesed lahkuvad juba enne lehe poole jõudmist!

Me pole üksi. Maailmas, kus digitaalset sisu toodetakse plahvatusohtlikult, on keeruline inimeste tähelepanu tõmmata. Kuid on üks püha graal, mis näib tänapäeva inimeste tähelepanu köitvat – ja see on videosisu.

Õige videosisu korral väheneb teie põrkeprotsent ja inimesed kipuvad teie saidil video vaatamiseks rohkem aega kulutama ja suurendavad teie konversioonide arvu. Kui kaasame oma ajaveebi sisusse videoid, siis on meie lugejad tõenäolisemad, et nad vaatavad seda videot läbi ja vaatavad seda. Kui video lahendab nende probleemi, on nad palju rohkem valmis seda jagama. Seda silmas pidades vaatame lähemalt mõnda parimat YouTube WordPressi pistikprogrammi.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. YouTube’i Embed Plus Freemium WordPressi pistikprogramm

YouTube'i Embed Plus Freemium Youtube'i WordPressi pistikprogrammid

YouTube Embed Plus on üks populaarsemaid YouTube’i pistikprogramme, kus on üle 200 000 aktiivse installi. Selle pistikprogrammi abil saate luua YouTube’i kanalite või esitusloendite galeriid mitme kohandamisvalikuga. Lisage automaatne esitamine, manustage otsevooge automaatselt, kohandage video algusseadeid, looge funktsionaalse juurdepääsetavuse hindamiseks (FAE) valmis sisu ja palju muud.

Funktsiooni esiletõstmised:

 • Looge tundlik YouTube’i kanal ja esitusloendite galeriid
 • Lisage galerii pisipiltide kohal kanalite tellimise nupp
 • Lokaliseerimise tugi
 • Pro versioon toetab YouTube’i videote laiska laadimist

2. Essential Grid Premium WordPress plugin

Oluline ruudustik WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui soovite integreerida oma YouTube’i videote ruudustiku, mis on Essential Grid’i jaoks üks parimatest YouTube WordPressi pistikprogrammidest. See kõik-ühes ruudustiku loomise lahendus teie WordPressi veebisaidile võimaldab hõlpsalt integreerida YouTube’i videoid mis tahes postitusele või lehele stiilse ruudustikuna (koos muude sisuvormingutega, nagu näiteks ajaveeb, hinnakujundus, portfell, liugurid jne). Pistikprogramm sisaldab ka elavat naharedaktorit, nii et saate kiiresti muuta oma YouTube’i meediumivõrgu koostist, paigutust, värve ja palju muud.

Funktsiooni esiletõstmised:

 • Toetab Youtube, Vimeo, ise hostitavat videot, iFrame, pilte, postitusi, lehti, kohandatud postitustüüpe, WooCommerce ja galeriisid
 • Visuaalne nahatoimetaja
 • Sisseehitatud animatsioonitüübid ja eellaadurid
 • Vastuvõtlik ja optimeeritud mobiiltelefonidele
 • Lisatasu tugi

3. Visuaalse helilooja YouTube’i kanal koos Carousel Premium pistikprogrammiga

Visuaalse helilooja YouTube'i kanal koos karussell WordPressi pistikprogrammiga

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Selle pistikprogrammi abil on lihtne oma Youtube’i kanalit populaarse WPBakery lehe koostaja abil igasse postitusse või lehele lisada. Visuaalse helilooja YouTube’i kanal koos karusselliga lisab teile uued moodulid, et lisada kohandatav kanali tunne. Lisage hiljutine videoreklaam, looge oma parima sisu loend või lisage isegi videokarussell, et teie saidi külastajatel oleks teie sisu hõlpsam sirvida.

Funktsiooni esiletõstmised:

 • WPBakery visuaalse lehe ehitaja laiend
 • Võrgu- või karussellipaigutused
 • 7 Eelmääratud stiilid
 • Täielikult kohandatav stiil
 • Müüritise ja sobivate ridade seaded
 • 132 elementide animatsiooni
 • Lõpmatu kerimine, rohkem laadimist või traditsiooniline leht
 • Ühildub kogu WordPressi teemaga

4. YouTube’i presentatsioon – videogalerii tasuta WordPressi pistikprogramm

YouTube'i presentatsiooni videogalerii tasuta pistikprogramm

YouTube Showcase võimaldab teil luua tundlikke galeriilehti, mis on täidetud YouTube’i videotega. Saate üles ehitada videogalerii lehe, kus järgnevaid videoid näidatakse algse video all koos leheküljega. Samuti saate üles ehitada videovõrgu galerii, kus videoid näidatakse neljaveerulises ruudustikus. See pistikprogramm sobib suurepäraselt mitmete seotud videote, näiteks veebikursuse, õpetlike videoseeriate ning tooteesitluste ja rakenduste videote tutvustamiseks..

Funktsiooni esiletõstmised:

 • Võimalus ehitada kaks eraldi videogaleriid – põhiline videogalerii ja videovõrgu galerii
 • Valige kohandatud videote pisipildisuhe – valige kas 16: 9 või 4: 3
 • Külgriba vidinad hiljutiste ja esiletoodud videote tutvustamiseks
 • Pikemate videoseeriate jaoks on saadaval lehereiting

5. Yottie YouTube’i WordPressi galerii YouTube’i jaoks

Yottie YouTube'i WordPressi galerii YouTube'i jaoks

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Yottie on esmaklassiline plugin teie YouTube’i kanali integreerimiseks oma WordPressi ajaveebiga. Rohkem kui 100 kohandatava parameetriga teie YouTube’i voo seadistamiseks, mitmed eelvormistatud värviskeemid ja 16 keelt, mida praegu toetab Yottie pistikprogramm, sobivad suurepäraselt peaaegu igale vlogijale. Lisaks on see ühilduv populaarse Visual Composeri lehtede koostajaga, nii et saate hõlpsalt kujundada kohandatud lehe paigutuse koos videovooga.

Funktsiooni esiletõstmised:

 • Toetab YouTube’i, Vimeot ja Dailymotioni
 • Koostage väga kohandatavad videogaleriid
 • Uuenduslikud lisandmoodulid, näiteks privaatsete Vimeo-videote mängimine
 • Valige ise hostitud või pilve hostitud lahenduste hulgast. Viimane toetab mitut platvormi ning sisaldab juurdepääsu kõigile lisandmoodulitele ja funktsioonidele

6. Vooluhulga sotsiaalne voog Premium WordPressi pistikprogramm

Sotsiaalse vooga Flow-Flow Youtube

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Flow-Flow on WordPressi üks populaarsemaid sotsiaalse voo pluginaid ja mis kõige parem – see toetab mitut videoallikat – Youtube, Vimeo ja isegi Instagram. See pistikprogramm on kiire ja lihtne viis, kuidas lisada teile hiljutisi videoid postituse või lehe juurde. Lihtsalt sünkroonige oma konto ja lisage oma YouTube’i kanali voog kaasasolevate lühikoodidega (või Visual Composeri lehe loomise elemendiga). See selleks! Kõik teie uued videod lisatakse nende postitamisel automaatselt teie WordPressi saidile.

Funktsiooni esiletõstmised:

 • Integreerige YouTube’i, Vimeo ja Instagram’i videoid
 • Toetab kõiki suuremaid sotsiaalseid võrgustikke (YouTube, Facebook, Twitter jne)
 • Ühildub lehe Visual Composer ehitaja pistikprogrammiga
 • CSS3 teisendused ja valguskastide galeriid
 • Vastuvõtlik disain
 • Tõlge on valmis

7. Youtube’i videogalerii Visual Composer Premium WordPress pistikprogrammile

Youtube'i videogalerii visuaalse helilooja lisatasu WordPressi pistikprogrammile

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

YouTube’i videogalerii pistikprogramm loodi spetsiaalselt hte WPBakery Visual Composer lehe koostaja lisandmoodulina (mis tähendab, et see on suurepärane kompliment iga Visual Composeri ühilduva teema, näiteks Totali jaoks). Selle pistikprogrammi abil saate kiiresti ja hõlpsalt sisestada üksikuid videoid, kanalite vooge või isegi oma esitusloendeid. Seal on sisseehitatud suvandid veergudele, leheküljeleheküljele seadmiseks, ruudustiku stiiliks, loenditeks, karussellideks, piltide kärpimiseks, meeldimisloenduriteks ja paljuks muuks.

Funktsiooni esiletõstmised:

 • WPBakery visuaalse helilooja lisandmoodul
 • Sisseehitatud reklaamimisvõimalused
 • Vastutulelik ja võrkkest valmis
 • Võrgu ja lehekülje kohandamise võimalused

8. Peida YouTube’i seotud videote tasuta WordPressi pistikprogramm

Peida YouTube'i seotud videod - tasuta WordPressi pistikprogramm

Enamikul juhtudel soovime, et meie külastajad vaataksid tootevideot ja keriksid siis allapoole, et lugeda tegelikku sisu – see võib olla ajaveebi postitus või sihtlehe koopia. Õige?

WordPressis manustatakse YouTube’i videod aga vaikimisi valitud oEmbed-lahenduse abil. Sel juhul kuvab YouTube pärast algse video esitamise lõpetamist seotud videoid. See kipub kasutajaid häirima, näidates neile naljakaid kassivideoid kohe pärast seda, kui nad on näinud teie Pika saba SEO tootekõne videot. (Ma räägin isiklikust kogemusest, haha!)

Me ei taha seda praegu, ega ju? YouTube’i seotud videote peitmine peatab selle toimimise, takistades YouTube’il oEmbedil seotud videote kuvamist.

Funktsiooni esiletõstmised:

 • Takistab seotud YouTube’i videote kuvamist pärast originaalse video esitamist

Märge: Mõnikord ei pruugi pistikprogrammi värskendamisel mõne vahemällu salvestamise probleemi tõttu töötada. Lihtne lahendus on pistikprogrammi käsitsi desaktiveerimine ja uuesti aktiveerimine. See tühjendab vahemälu ja hakkab uuesti tööle.

9. YouTube’i manustamine Freemium WordPressi pistikprogramm

YouTube'i manustamine Freemium WordPressi pistikprogramm

YouTube’i Embed WordPress pakub YouTube’i videote WordPressi manustamisel hulgaliselt täiustusi ja kohandamisvalikuid.

Alustuseks saate manustada videoid postitustesse, lehtedesse ja kohandatud postitustüüpidesse. Samuti saate loomingulisi ja manustada YouTube’i videoid vidinustatud aladesse, näiteks saidi päisesse, kohandatud külgribadesse ja jalusse (ehkki ma ei suuda mõelda veebisaidile, mis kasutaks videot selle jaluses! Kas saate?)

Pistikprogrammi esmaklassiline versioon sisaldab selliseid funktsioone nagu seotud videote peitmine, et nad video lõpus ei näidataks, üksikute videote seadistusvalikud jne..

Funktsiooni esiletõstmised

 • Kuvage videoid postitustes, lehtedel, kohandatud postitustüüpides ja vidistatud piirkondades
 • Seadistage vaikesuvandid, näiteks mängija mõõdud, täisekraan, märkuste ja subtiitrite valikud
 • Mängija edenemisriba värvi kohandamine kaubamärgi järjepidevuse tagamiseks

10. Youtube’i vidina tundlik tasuta WordPressi pistikprogramm

Youtube'i vidina tundlik tasuta WordPressi pistikprogramm

Siiani oleme parimate YouTube WordPressi pistikprogrammide selles postituses jaganud pistikprogramme, mis võimaldavad teil manustada YouTube’i videoid oma WordPressi saidile. Kui soovite kuvada YouTube’i kanalit või videoid ainult külgribal, on see tasuta YouTube’i vidin teile pistikprogramm.

Pistikprogramm lisab teie saidile kohandatud YouTube’i vidina, nii et saate oma videoid hõlpsalt paari klõpsuga külgribadesse või jalusesse sisestada. Lisaks on olemas lihtne lühikood, mida saate kasutada oma videode postitamiseks või lehtede lisamiseks, kui soovite.

Funktsiooni esiletõstmised:

 • Vidinad ja lühikoodide sisestamise valikud
 • Juhtriba teema ja edenemisriba värviseaded
 • Luba analüüsi jaoks video jälgimine
 • Lisage kohandatud kirjeldused

11. Youtube’i videod WordPressi postitustele Premium WordPressi pistikprogramm

Youtube'i videod WordPressi postitustele Premium WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas olete peamiselt YouTuber, kuid soovite oma videoid oma ajaveebis reklaamida? Pole probleemi! Pistikprogramm YouTube’i videod WordPressi postitustesse impordib teie uusimad YouTube’i videod teie WordPressi saidile automaatselt postitustena. Importige videoid vastavalt kasutaja, kanali, id või kohandatud päringule. WordPressi postituste ajakohastamiseks oma kanaliga saate teha hulgimüügi, paginatsiooni või ajakava.

Funktsiooni esiletõstmised:

 • Looge WordPressi postitused automaatselt oma YouTube’i videotest
 • Hulgimüük või ajakava
 • Toetab kõiki WordPressi video manuseid (YT, Jw jne)
 • Kontrollige, kas videod on katki või eemaldatud
 • Toetab rikkalikke videolõike

12. YourChannel: YouTube’i kanali tasuta WordPressi pistikprogramm

Teie kanal: YouTube'i videogalerii tasuta WordPressi pistikprogramm

YourChannel aitab teil kuvada WordPressis YouTube’i kanali kohandatud versiooni. Alustamiseks peate hankima oma koopia YouTube’i API-võti, kasutajanimi ja kanali ID ning salvestage need pistikprogrammi seadetesse. Seejärel saate konfigureerida mitu konfiguratsiooniseadet, näiteks kasutada valguskasti videopleierit või lubada või keelata selliseid funktsioone nagu ribareklaami pildi, esitusloendite, videote koguarvu, vaadete ja palju muu kuvamine.

Funktsiooni esiletõstmised:

 • Võimalus valikuliselt kuvada mitut elementi, näiteks kanali teave, abonentide / videote arv, esitusloendid, kanaliriba pilt jne.
 • Visuaalne ehitaja, mis töötab lühikoodiga
 • Kuva video pisipilte seitsmes erinevas stiilis, mis kõik reageerivad

Parimate YouTube’i WordPressi pistikprogrammide pakkimine

Mis teeb head YouTube WordPressi pistikprogrammid? Noh, sellele küsimusele vastamiseks peaksite küsima “Mida ma vajan?” Erinevatel inimestel on konkreetsest tooteliigist erinevad nõuded. Sellepärast on kategooria „YouTube WordPressile” all aktiivselt välja töötatud üle kümne ja enama YouTube WordPressi pistikprogrammi.

Loodetavasti leidsite abiks meie nimekirja 10-st ja parimast YouTube WordPressi pistikprogrammist. Tehke vaid minut, et valida endale sobiv pistikprogramm. Soovitan tungivalt mitte valida pistikprogrammi, millel on kümme funktsiooni, millest kasutate ainult ühte. Pange kirja, mida proovite pistikprogrammiga saavutada. Kui olete oma nõudmistega kokkuleppele jõudnud, minge loendist läbi ja valige pistikprogramm, mis vastab teie kriteeriumidele.

Kas jätsime tähtsa pistikprogrammi unarusse? Kas olete arendaja ja kas soovite, et teie pistikprogramm oleks selles loendis? Andke meile kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map