10 parimat WordPressi rüveusfiltrit ja rämpsposti blokeerimise pistikprogrammi

Rämpspost ja roppus on WordPressi saidiga inimeste jaoks suur probleem. Ükskõik, kas teie oma on lihtne mõne leheküljega veebisait või mitme kasutajaga platvorm, mis majutab tohutult palju kasutaja loodud sisu, peate olema ettevaatlik rüvetamise ja rämpsposti pakkujate vastu kahel peamisel põhjusel:


 1. Roppus peletab potentsiaalseid kliente eemale, jättes teile väiksema pangakonto.
 2. Rämpspostitajad kahjustavad hetkega teie SEO pingeread Google’is ja teistes otsingumootorites

Sõltuvalt teie hallatava veebisaidi (või kogukonna) tüübist võib roppus olla probleem või mitte. Kuid liigne kursuste ja täiskasvanute keelekasutus vähendab teie veebimüüki ja potentsiaali elujõuliste partnerite ligimeelitamiseks. See on õige; ettevõtted mõtlevad teiega koostöö tegemisele kaks korda, kui teie veebisait on liiga ebamaine.

Teisest küljest kahjustab rämpspost teie usaldusväärsust nii otsingumootorites kui ka inimeste veebikülastajates. Usaldusväärsus on teie Interneti-valuuta – kaotage see ja kaotate ettevõtte. Selles juhendis tuuakse välja viis ebaharilikkuse filtrit ja viis rämpsposti pistikprogrammi, mis aitavad teil oma Google’is paremusjärjestust parandada ja WordPressi saidi abil paremat kasutajakogemust pakkuda.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Viis parimat rüvetamisfiltri pistikprogrammi WordPressi jaoks

Allpool on minu viis parimat WordPressi rüveusfiltrit ja rämpsposti blokeerivaid pistikprogramme. Ma ei ütle, et peate kõiki pistikprogramme kasutama või peaksite neid kasutama, kuid need kõik töötavad kindlasti, kuna need on tõesti tipptasemel.

WebPurify roppusfilter

veebipuhastus-filter-WordPress-pistikprogramm

WebPurify on tõenäoliselt üks parimaid rüveusefiltreid seal. Esiteks ei pea te filtreerimiseks looma rumalate sõnade / fraaside loendit, kuna pistikprogramm sisaldab ulatuslikku loetelu mitte ainult inglise keeles, vaid ka mitmes muus keeles, sealhulgas hispaania, prantsuse, araabia, itaalia, portugali ja isegi hiina keeles.

Kui kasutaja postitab rumalat sisu, ütleme kommentaaride jaotise kaudu, kasutab pistikprogramm WebPurify Profanity Filter API, et asendada rumalad sõnad tärnidega kohe.

Kui soovite hakata tasulist teenust pakkuma, saab WebPurify teha palju enamat kui teksti filtreerimine. Sisu kaudu sortimine on ülesmäge jääv ülesanne, kuid piltide ja videote kaudu sortimine võib murda isegi kõige vastupidavama veebimeistri selja.. WebPurify lisatasu sisaldab kasulikku video modereerimist, et säästa väärtuslikku aega.

Laadige alla WebPurify

Sõnaasendaja

See tasuta pistikprogramm toimib nagu võlujõud, asendades rumalad sõnad teie enda valitud sõnadega. Kui arutelu teie WordPressi saidil on pakendatud konkreetsete rumalate sõnade või fraasidega, võite selle ümber lülitada, kasutades Word Replacer’i pistikprogrammi.

Ainus puudus on see, et peate oma sõnaasendajate seadistamiseks kulutama suhteliselt pika aja. Maksate selle hinna, kuid kui asendused on paigas, teeb plugin ülejäänud automaatselt.

Word Replacer võimaldab teil ka täpsustada, milliseid teie veebisaidi alasid jälgida, st saate oma veebisaidi teatud osades sõnu filtreerida, ignoreerides teisi alasid täielikult.

Laadige alla sõna asendaja

Word Filter Plus

wordfilterplus-wordpress-plugin

Word filter plus toimib samamoodi nagu Word Replacer. Oleks õiglane öelda, et Word Filter Plus on midagi enamat kui ebameeldivuste filter, kuna saate asendada selgesõnalised sõnad ja fraasid oma sõnadega.

Pärast Word Filter Plusi allalaadimist ja installimist pääsete pistikprogrammile juurde, klõpsates oma WordPressi juhtpaneelil „Tööriistad“ ja seejärel „Word Filter Plus“..

Selle valiku valimine viib teid uuele ekraanile, kus saate oma filtrid seadistada. Word Filter Plus on suurepärane roppusfilter ja niipea, kui olete oma sõnafiltrid konfigureerinud, kontrollib pistikprogramm kogu teie veebisaiti rüveduse osas. See kammib kogu teie WordPressi saidi, see tähendab, et see asendab kõik rumalad sõnad, mis jäid sügavale minevikku või alles hiljuti.

See pistikprogramm aitab teil toime tulla rüvedusega ja võimaldab teil oma sisus kiireid muudatusi teha. Näiteks saate pistikprogrammi abil muuta oma telefoninumbrit mitmel lehel ilma, et peaksite iga lehte käsitsi redigeerima.

Laadige alla Word Filter Plus

WP sisufilter

WP sisufilter on saanud vanuse ja muutunud iga värskendusega targemaks. Sellel roppusfiltril on nüüd paindlikud, kuid ranged filtreerimisvõimalused. Näiteks kui teie märgistatud sõnad / märksõnad esinevad terve sõna keskel, siis ignoreeritakse seda (kogu sõna).

Siin on see, mida ma mõtlen:

Ütleme nii, et märkisite „poti”. Kui kasutaja sisestab sõna „vapustav”, eiratakse kogu sõna erinevalt varasematest, kus see oleks ilmunud kui „*** kõht”.

Veel üks lahe funktsioon on võimalus asendada kõik tähed teie valitud metamärkidega või säilitada asendatud sõna esimene või viimane täht. Näiteks filtreeritakse „pothead” selliselt, et need ilmuvad nagu „*******” või „p ******” või p ***** d ”..

Lisaks saate valida oma veebisaidi erinevate osade filtreerimise postitustest kommentaaridelt siltide ja postituste pealkirjade juurde jne. WP sisufilter on eriti kasulik tööriist kõigi rüveduse võimaluste, sealhulgas selgesõnalise keele, kuritahtlike kommentaaride ja vannete blokeerimiseks..

Laadige alla WP sisufilter

Defensio rämpspost

See on õige; see pistikprogramm sobib arvele nii rämpsfiltrina kui ka rämpsposti blokeerijana. Defensio rämpspostitõrje aitab teil oma WordPressi saidil kõiki petturitest ümardada ja neid karistada.

Pistikprogramm on üks väheseid roppusi sisaldavaid pistikprogramme, mis saavad hakkama nii rämpsposti pakkujate kui ka rämps- või rumala sisuga. Pistikprogramm oli kavandatud pakkuma muude lahedate funktsioonide hulgas URL-i kategoriseerimist, roppusi filtreerimist, skriptide tuvastamist ja pahatahtliku sisu tuvastamist.

Arendajate, Websense Inc., sõnul Defensio rämpspostivastane „õpib ja kohandab aja jooksul teie ja teie kasutajate käitumist …”

Ainus puudus on see, et te ei saa Defensio rämpspostitõrjet kasutada koos teiste rämpspostitõrje pistikprogrammidega, näiteks Akismetiga, kuna see põhjustab ainult ühilduvusprobleeme. See tähendab, et isegi Defensio rämpsposti tõrke proovimiseks peate Akismeti ja muud sellised pistikprogrammid desaktiveerima.

Laadige alla Defensio rämpspostitõrje

Rääkides rämpspostivastastest pistikprogrammidest, uurime nüüd kõige tippu viis rämpsposti vastast pistikprogrammi mis aitab teil rämpsposti saatjatele alglaadimise anda?

WordPressi viis parimat rämpspostitõrje pistikprogrammi

Akismet

akismet-wordpress-plugin

Sa vihkad rämpsposti, ma vihkan rämpsposti ja me kõik vihkame rämpsposti saatjaid, sest nad on meeleheitel, ehkki väga kindlameelsed. Nad ihkavad tähelepanu ja me kõik teame, kuidas pahe on sama eemaletõukav kui ahv hoolimatuses. Kuid arvukad lingid ja arusaamatud kommentaarid, mis on kontekstist väljas, irvitavad peaaegu kõiki WordPressi saidi omanikke, kellega ma olen rääkinud.

Mõned rämpspostitajad on küll uskumatult naljakad, kuid samas kohutavad. Ma tean seda esmapilgul, sest kuni Akismeti leidmiseni võitsin ma igat tüüpi rämpspostitajate vastu kaotavat lahingut. Tegelikult leidis see mind otse armatuurlaualt ja kõik, mida pidin tegema, oli API-võtme konfigureerimine.

Akismet on väga populaarne rämpsposti vastane pistikprogramm, mis aitab isegi algajal WP-kasutajatel rämpsposti kõrvaldada.

Ehkki allalaadimiste arv ei peaks tingimata tähendama tõhususe saavutamisel midagi, olen Akismet väga kasutanud ja armastanud. Arvan, et miljonid plugina alla laadinud kasutajad tunnevad samamoodi.

Akismet on väikestele WordPressi ajaveebidele tasuta, kuid peate jagama 5-dollarise kuutasuga suurtes kommertsveebisaitides.

Akismetil, mis käivitati 2005. aastal, on keeruline filtreerimismootor, mis jälgib kõiki teie ajaveebi kommentaare, tagasilükke ja tagasipöördumisi. Neid andmeid kasutades viib ta rämpsu välja filtreerimiseks läbi ranged testid. Seejärel surub pistikprogramm kõik rämpsposti kommentaarid teie rämpsposti kausta juhuks, kui teil on vaja vastukontrolli teha.

Akismet võib kohati olla liiga entusiastlik, blokeerides isegi ehtsate lugejate kommentaare. Plugin on aga üsna intelligentseks muutunud, kuna pärast selle kasutamist saate teada.

Laadige alla Akismet

WP-reCAPTCHA

Facebook, Twitter ja Google on reCAPTCHA tohutud fännid. Kuid mis on sellel pistmist WordPressiga? WP-reCAPTCHA – reCAPTCHA WordPress-versioon – annab teile Google’i ja Facebooki poolt rämpspostitajate vastu võimendatud jõu.

Pistikprogrammil on pidevalt kasvav arv toetajaid ja ka kriitikuid, kes kiidavad selle tõhususe eest kiitust.

WP-reCAPTCHA kasutab unikaalset süsteemi, mis kasutab CAPTCHA jaoks arhailist sõnade kombinatsiooni, erinevalt enamikust rämpspostivastastest pistikprogrammidest, mis kasutavad sama vigaseid kontrollisüsteeme. Tõenäoliselt on see põhjus, miks inimesed, lugedes Google’i, Facebooki ja Twitterit, armastavad seda nii väga.

Isegi nutikad spämmirobotid, mis kasutavad CAPTCHAS-i dešifreerimiseks optilist märgituvastust (OCR), ei saa WP-reCAPTCHA-st mööda minna, kuna pistikprogramm moonutab sõnastusi, luues uusi pilte, mis kõrvaldavad kõik rämpspostitajad.

Laadige alla WP-reCAPTCHA

Rämpsposti kork

Selle pistikprogrammi pealkiri ei saanud enam soovitada. „Jah! Peatame rämpsposti ja kraami oma rämpsposti peatajaga. ” See on nii ilmne, eks? Liigume edasi.

Spämmipeatuse pistikprogramm täidab oma pealkirja. See kasutab CAPTCHA kinnitusprotsessi (nagu ka WP-reCAPTCHA), et kontrollida ja kinnitada kõiki teie kasutajate jäänud kommentaare. Siis, kui ta tuvastab rämpsposti kommentaari, peatub see selle oma radade surnuna.

Spam Stopperit on lihtne seadistada ja kasutada. Üldiselt on pistikprogramm sihitud spämmirobotitele, mis ründavad blogisid lõputute rämpsstringidega. Spam Stopperi pistikprogramm töötab automaatselt ja isegi kontrollib, kas kasutajad täidavad enne kommentaaride postitamist kõik nõutavad väljad.

Kui olete pistikprogrammi installinud, on teil hea minna ja näete seda ainult siis, kui olete väljalogitud. See on geniaalne, eks? Üks negatiivne külg, mida tuleks siiski meeles pidada, on see, et pistikprogrammi pole kaks aastat värskendatud (lihtsalt fyi).

Laadige alla rämpsposti peataja

Kasvukava

Growmap-antispambot-wordpress-plugin

Kui sellel oleks nii palju allalaadimisi kui Akismetil, konkureeriks see rämpsposti vastane pistikprogramm Akismetiga (ja arvatavasti tõrjub selle) välja juhtiv rämpsposti blokeerija. Lummava WordPressi reitinguga 4,9 / 5 on lihtne mõista, miks Growmap oleks Akismetile oht.

See on tõhus rämpsposti vastane tööriist, mis aitab teil vabaneda automatiseeritud rämpspostist – rämpspostist, mille postitavad spämmirobotid. Spämmirobotite vastase võitluse osas on see veatu, kuid tõeliste inimeste rämpspostitajate ja tagasilükkajate osas on see puudega. Tegelikult ei ole Growmap’i kutid üldse seotud pingide või tagasilöökidega – nende äri algab ja lõpeb automatiseeritud rämpspostiga.

See peaks selgitama, miks Growmap kasutab märkeruutu, kus inimeste lugejad peavad märkima, et nad valideeriksid soojaverelisi. Kuid arvake ära, kas ka rämpspostitajad saavad kasti linnukese teha.

Pealegi on Growmap surmav rämpsposti vastane pistikprogramm, mis võtab lahingu spämmirobotite poole, kasutades ühte nutikamaid rämpspostitõrje tehnoloogiaid.

Laadige alla Growmap

SPAM tasuta WordPress

Rämpsvaba WordPress on järjekordne surmav rämpspostitõrje pistikprogramm, mis peaaegu tagab teie saidi rämpspostituse.

Rämpspostivaba WordPress on üks parimatest rämpspostivastastest pistikprogrammidest vastavalt arendajatele, kes väidavad, et see võib blokeerida kõik automatiseeritud rämpsposti juhtumid ilma valepositiivideta. Tere Akismet?

Mis see väärt on, on SPAM Free WordPressi pistikprogrammil suurepäraseid funktsioone, sealhulgas CAPTCHA-le sõltumatus, vähene andmebaasi koormus, eriti suure serveriliikluse ajal, ja IP-aadresside musta nimekirja lisamine. Kõlab päris lahedalt, kui te minult küsite.

Pistikprogramm võimaldab kasutajatel valida, kas nad sooviksid rämpsposti automaatselt eemaldada, mis on suurepärane viis aja säästmiseks.

Laadige alla rämpsposti tasuta WordPress

Korda

Seal sul see on. Kümme suurepärast pistikprogrammi, mis hoiavad teie WordPressi rämpsposti ja ründevabaduse eest. Ma tean, et see artikkel oli üsna pikk, nii et siin on lühike kokkuvõte.

Viis parimat rüveusfiltrit

 1. WebPurify roppusfilter
 2. Word Filter Plus
 3. Sõnaasendaja
 4. WP sisufilter
 5. Defensio rämpsposti tõkestamine

Populaarsemad rämpspostitõrje pluginad

 1. Akismet
 2. Kasvukava
 3. WP-reCAPTCHA
 4. Rämpsposti kork
 5. SPAM tasuta WordPress

Kas teate veel mõnda muud rämpsposti ja rämpsfiltrite pistikprogrammi, mida artiklis ei mainitud? Andke meile allpool olevas kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map