10 parimat WordPressi lehele pistikprogrammi

Parimad WordPressi lehtme pluginad

Kas teie blogis on tohutult palju sisu? Kui noogutate nõusolekul, peaksite tõsiselt kaaluma oma ajaveebilehtede nummerdamist, et lugejatel oleks lihtsam sirvida. Tegelikult on lehtimine WordPressi põhifunktsioonide osa – WordPress lisab automaatselt „Järgmine postitus”VõiEelmine postitus”, Nii et lugejad saavad hõlpsalt ühest postitusest teise liikuda. Selles postituses vaatame mõnda WordPressi lehtme pluginat, mis aitavad teie lehti ja postitusi nummerdada.


Lehekülje lisamisel ei pea lugejad otsima palju sisu. Selle asemel saavad nad klõpsata otse soovitud lehel.

Miks peaksite kasutama WordPressi lehtme pluginaid?

On mitu põhjust, miks peaksite oma ajaveebilehtedele lisama leheküljele lisamise

 • See muudab teie ajaveebi kasutajasõbralikuks, aidates lugejatel hõlpsalt lehti leida
 • Kõik teie lehed ei pruugi korraga laadida, muutes teie veebisaidi kiiremaks
 • Pikka postitust mitmeks osaks jagamiseks võite kasutada ka lehtteksti. See võib aidata teil kuvada postituse kohta rohkem reklaame

Ka paljudes WordPressi teemades on funktsioon leheküljendamiseks. Kuid kui soovite oma postituste nummerdamist juhtida, nummerdada stiili ilma, et peaksite koodi kasutama, võivad WordPressi lehtme pluginad olla parem valik.

WordPressi pistikprogrammide hoidla sisaldab mitmeid tasuta pluginaid, mis aitavad teie WordPressi pagineerida. Mõni aitab teil isegi linke kujundada või lehenumbreid kuvada. Kuid enne kui me nendesse pistikprogrammidesse sukeldume, peaksite teadma, et saate oma lehti ka pagineerida, lisades teemafailidele koodi.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. WP-PageNavi

WP-PageNavi pistikprogramm

Ligi miljoni aktiivse installi korral on loomulik, et WP-PageNavi peaks selle WordPressi leht-pistikprogrammide loendi tipus olema. See genereerib malli sildi wp_pagenavi () millega saate asendada WordPressi vaikimisi navigeerimise. See aitab teil luua oma ajaveebi jaoks väljamõeldud lehekülgi.

Pistikprogramm lisab seadete alt uue vahekaardi. Sellel vahekaardil klikkides saate fikseerida kuvatavate lehtede arvu ja valida praeguse, esimese ja viimase lehekülje teksti. Rippmenüüst selgub, milliseid valikuid saab vaikimisi tehtud lehekülje stiilis muudatuste tegemiseks kasutada. Saate kohandada selle jaoks mõeldud indikaatoreid Järgmine ja Eelmine ja määrake kuvatavate lehtede arv.

Ja kui teie ajaveeb on tõesti tohutu, on lugejatel hea meel, et saate seerianumbrid seada nii, et need võiksid olla mitu korda, näiteks 5, 10, 15 20 …. Veelgi enam, kui soovite viia lehed vastavalt oma ajaveebi teemale, on see ka võimalik.

Lehekülje stiili muutmiseks peate CSS-failid kopeerima pistikprogrammide kataloogist, kleepima selle oma teemasse ja tegema seal soovitud muudatused. Nii ei kaota te pistikprogrammi värskendamisel muudatusi.

2. WP-Paginate

WP-Paginate pistikprogramm

WP-Paginate on veel üks plugin, mis on WordPressi kasutajate seas populaarne. Ta väidab, et parandab SEO-d, pakkudes rohkem linke teie sisule. Lisaks võimaldab see teil oma veebisaidile lisada lahedaid navigeerimisfunktsioone.

Pistikprogrammi seadete lehel on CSS-i vahekaart, kust saate kohandada oma lehele linke. Teil on võimalik kohandada nii lehekülgede silte kui ka Eelmine ja Järgmine postita linke. Pistikprogrammi aktiveerimisel tuleb mõni teemafailide kood asendada.

Kui teie saiti tabab palju kommentaare, olete eriti õnnelik, et pistikprogramm võib ka kommenteerimislehti pagineerida. Samuti saate valida, mitu linki kuvatakse enne ja pärast praegust lehte. A profiversioon toetab multisaite, sisaldab üksteist valmis paigutust ja kohandajat teksti ja nuppude otsimiseks soovitud viisil.

3. Lehekülg BestWebSofti poolt

BestWebSoft Pagination Plugin

Saate kasutada rakendust Pagination by BestWebSoft, et lisada kohandatud lehed mitte ainult postitustele, vaid ka siltidele, kategooriatele, otsingutulemitele ja autorilehtedele. Pistikprogramm ühildub ka BestWebSofti portfelli ja galerii pistikprogrammidega, nii et saate hõlpsasti lubada ka galeriide ja portfellide leheküljelehe lisamise. Samuti saate kuvada Järgmine ja Eelmine nooled ja kohandage neid. Ja kui soovite jätta vahelejätmise valitud lehtede jaoks, on see ka võimalik.

Seadetest saate muuta ja kohandada lehekülje tüüpi. Numeratsioon võib ilmuda sisu ülaosas või all ja olla joondatud vasakule, paremale või keskele. Võimalik on kaks kuvamistüüpi – pikk kuvaversioon, milles loetletakse järjest kõik leheküljenumbrid, ja lühike kuvaversioon, mis kuvab leheküljenumbrid korduvalt. Pro versioon lisab Lae rohkem nupud ja lõpmatu kerimine.

4. Täpsem postitus

Täpsem sisu postituse pistikprogramm

Täpsem postituse leht aitab pikki postitusi jagada väiksemateks lehtedeks. See ei tähenda lihtsalt lehekülgede lisamist, vaid võimaldab teil lisada nuppe ja sisestada neisse teksti ja pilte. Saadaval on viis erinevat nupupaigutust ja erinevat sisu laadimistüüpi ning saate neid kasutada ühe lehe või postituse alusel. Nupud saate paigutada postituse üla- või alaossa või mõlemasse kohta. Nuppe saate kohandada ka WordPressi juhtpaneeli kaudu.

Pistikprogramm toetab lühikoode ja aitab pikkade postituste sisu jagada mitmeks leheküljeks. Võite valida lihtsa ja Ajaxi lehekülje vahel. (Ajax on kiirem, kuna leht ei pea iga kord uuesti laadima, kui kasutaja lehte värskendab). See lisab spetsiaalse nupuikooni TinyMCE-redigeerija postituses, et jagada sisu paljudele lehtedele.

Pistikprogramm integreerub täielikult ja ühildub Visual Composeriga. Soovi korral saate kuvada liuguri lehel nuppe.

Nuppude paigutus

Samuti on võimalik vaikeseadet automaatselt muuta Järgmine leht nupule. Kuid selleks peate ostma premium-versiooni. See versioon lisab lehekülje pealkirja ja kirjelduse ka lehenuppudesse.

5. Poe tooteleht

Poes levinud toodete leht

Nagu võite arvata, on poelettide tootelehtede eesmärk kuvada tootelehtedel leht. Siiski on vaja, et teil oleks nii Storefront-teema kui ka WooCommerce’i pistikprogramm.

See lisab a Järgmine ja Eelmine link üksikute toodete lehtedel. Kuid see pole veel kõik, see võimaldab ka linkidele toote pisipilti lisada. Pealkiri ilmub hõlpsalt pisipildi kohal. Kohandaja aitab muuta kuvarit oma maitse järgi.

30000+ aktiivse installi korral on see pistikprogramm WooCommerce kaupluste omanike seas üsna populaarne.

6. Järgmise postituse lendkarp

Järgmise postituse lendkarp

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Järgmise postituse lendkast on pisut erinev teistest selles loendis olevatest WordPressi pagination-pluginatest. See võimaldab lugejatel navigeerida Järgmine või Eelmine postitage, klõpsates ujuval kastil. See köidab lugeja tähelepanu, hüpates seda hõljuva kasti kujul, isegi kui lugeja kerib alla. Kast võib ilmuda akna vasakus või paremas servas sõltuvalt pistikprogrammi valikupaneelil valitud tingimustest.

See jQuery abil töötav pistikprogramm toetab kohandatud postitustüüpe ja -kategooriaid. Pistikprogrammi sätted võimaldavad sortida postituse sätteid ja kohandada kasti mõõtmeid.

7. Lihtne lehtimine

Lihtne leht WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui soovite, et teie lehed ja postitused kuvataks ilusate slaidiseanssidena, võite proovida hõlpsat lehekülge. Teil on vaja ainult sisestada paar silti ja klõpsata paaril suvandil. Easy Pagination toetab automaatset mängimist ja on mobiilisõbralik.

Slaidilt teisele liikumisel on võimalik kolm animatsioonistiili – vertikaalne, horisontaalne ja tuhmumine. Kuid see pole veel kõik, kahte esimest saab kombineerida 32 jQuery kergendava efektiga. Kuus navigeerimismalli aitavad teil alustada ja saate neid kõiki kohandada. Soovi korral saate luua jaluse, mis kordub kõigil slaididel. Navigeerimisnooli saab kujundada neljal erineval viisil. Pisipiltide navigeerimise valikud on saadaval üla- ja alaosas.

Saate kasutada lehejaguri märgendit, et jagada oma leht või postitus paljudesse sektsioonidesse ja luua päis, mida saab näidata kõigil slaididel. Pistikprogramm pääseb slaidide loomiseks juurde igas jaotises esimesele pealkirja sildile ja esimesele pildile.

Ja te ei pea muretsema, kui teie slaidid ulatuvad nähtavast piirkonnast kaugemale. Pistikprogramm arvutab automaatselt vaateakna kõrguse ja laiuse. Valik kerimisest üles osutub kasulikuks.

Mõned täiendavad WordPressi lehtme pluginad

Kui otsite mõnda konkreetset funktsiooni, võivad sobivad olla järgmised WordPressi lehtme pluginad:

 1. Tähestikuline parendamine aitab filtrida lehti, postitusi, WooCommerce tooteid, meediume, autoreid või kõike muud teie sisus ning kuvab otsingutulemid ühel lehel või postituses tähestiku järjekorras. See pistikprogramm sobib hästi muusikaveebisaitide, raamatupoodide või e-kaubanduse veebisaitide jaoks või kasutajate loendisse seadmiseks või liikmeprofiilide haldamiseks.
 2. Ajaxi leht ja lõpmatu kerimine pakub teile kolme leheküljevalikutüübi vahel – tavaline leht, lõpmatu kerimine ja Lae rohkem (kasutades Ajaxi). Saate seda kasutada postitustes, lehtedel, otsingus, kohandatud postitustüüpides ja WooCommerce’is.
 3. Page-Links Plus pakub veebisisu jaoks ühe lehe valiku, mis võimaldab lugejatel artiklit ühel lehel vaadata. Pro versioon kasutab Ajaxi kasutajakogemuse ja SEO parandamiseks.

Mähkimine üles

Lihtsalt navigeerimiseks veebisaidil, kus pole liiga palju sisu, võite tugineda WordPressi põhifunktsioonidele. Kuid kui otsite atraktiivseid navigeerimisfunktsioone, mis parandavad kasutajakogemust, võivad selles loendis olevad WordPressi lehele lisamise pistikprogrammid olla kasulikud. Lehehaldus on lihtsam ja reklaamitulusid on võimalik suurendada. Teie SERP-d võivad paraneda, kuna lehevaatamiste arv võib suureneda, minimeerides põrkumiskiirust. Lisateavet kasutajakogemuse parandamiseks leiate meie ajaveebist.

Ehkki ettevaatlik sõna – liigne lehtimine võib viia selleni, et otsimootorid näevad teie lehti õhukese või isegi dubleeriva sisuga. Niisiis, kasutage neid WordPressi lehtlause pistikprogramme arukalt parema UX-i saamiseks ja tundke rõõmu SEO-de parenduste eest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map