10 parimat WordPressi hüljatud ostukorvi pistikprogrammi

Parimad hüljatud ostukorvi pistikprogrammid WordPressi kauplustele

Kas teadsite, et 7/10 inimest, kes lisavad tooteid ostukorvi, lahkuvad tavaliselt ostu lõpetamata? Ükskõik, kas klient oli tehingu kestel segane või sirvis lihtsalt, on hüljatud kärud paljudele või suurtele e-poodidele tohutu väljakutse.


Poodiuuringute põhjal moodustavad mahajäetud kärud suure osa kadunud müügist. Eriti selgus ühest uuringust, et mahajäetud kärud maksavad veebiettevõtetele rohkem kui 2 triljonit dollarit aastas, ja poiss, kas see on tohutu kuju või mis?

Hea uudis on see, et saate WordPressil põhinevas e-poes taastada vähemalt 30% hüljatud kärudest. Selle käigus pakute lõpuks oma klientidele paremat kasutajakogemust, reklaamite tagasisaatmist ja teenite rohkem raha.

Võite proovida hüljatud kärusid käsitsi taastada, kuid ma ei mõista, miks te seda teha tahaksite, eriti kui meil on käputäis pistikprogramme raskete raskuste tõstmiseks. Ja oma tänase päeva teenimisel näitame teile oma päeva säästmiseks 10 parimat WordPressi hüljatud ostukorvi pistikprogrammi. Paistame valgust nii tasuta kui ka premium-klassi WordPressi hüljatud ostukorvi pistikprogrammi valikutele. Kuid hoolimata valitud variandist soovitame alati valida teie vajadustele vastava plugina. Olgu öeldud, aidakem teil profiprotsesside abil hüljatud kärud taastada!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Hüljatud ostukorv Lite WooCommerce jaoks

Hüljatud ostukorv Lite WooCommerce jaoks

Meie nimekirja esimene plugin pole keegi muu kui Tyche Softwares’i hüljatud ostukorv Lite WooCommerce jaoks. Kuidagi õnnestus meil teisel päeval Hüljatud ostukorvi pro arvustuses lihtsustatud versioon pigistada, nii et püüan asja lühikeseks jätta.

Kena funktsioonide komplektiga on hüljatud ostukorv Lite WooCommerce jaoks hõlpsasti kasutatav pistikprogramm, mis aitab teil autopiloodi müüki taastada. Lisaks sellele, et aidata klientidel otse oma postkastidest ostud lõpule viia, võimaldab pistikprogramm vaadata hüljatud ostukorvi tellimuste teavet, sealhulgas hüljatud tooteid jne..

Pistikprogramm võib taastada ka hüljatud külaliskärud, st vankrid, mille on maha jätnud sisse logimata kliendid. Lisaks saate luua piiramatuid e-posti malle, seada saatmisintervalleid ja teha palju muud ilma higi purustamata.

Woocommercei jaoks hüljatud Cart Lite on hiilgav ja teeb täpselt seda, mida lubab. Andke lihtsale versioonile proovisõit, et saada aimu, mida pro-versioon pakub.

2. Salvestage hüljatud vankrid

WooCommerce Live Salvesta hüljatud kärud

Ametlikult tuntud kui WooCommerce Live Checkout Field Capture Pro, on pistikprogramm samalaadse nimega suurem ja halvem versioon tasuta versioon.

Kui praegu küsitav hind on 37 dollarit, aitab salvestatud hüljatud kärud taastada hüljatud kärud selliste funktsioonidega nagu automatiseeritud e-posti teatised, sujuv MailChimpi integreerimine, väljumise kava hüpikaken, puhas ja kerge disain, mitmekeelne tugi ja nii edasi.

Võib-olla peaksite uurima, miks pistikprogrammil on ainult 5-tärnine hinnang. Miks? Kuna mõne kasutaja sõnul toimib see sarmina, teiste sõnul on see tõeline meistriteos ja meie ütleme Maravilloso! Lühem plugina nimi järgmine kord võib-olla?

3. WooCommerce loobub hüljatud ostukorvist

WooCommerce loobub hüljatud ostukorvist

Järgmisena astub eliitkirjanik FantasticPlugins keskpunkti etapil, nagu ükski teine. Võite selgelt öelda, et arendaja soovib teie kärude taastamisel tõsiselt aidata tänu toredale funktsioonikomplektile, mis on teinud WooCommerce Recover Abandoned Carti rohkem kui 3,9 tuhande kliendi kalliks.

Pistikprogramm on WooCommerce’i laiendus, mis võimaldab teil kindlatel aegadel mallide abil automaatselt järelmeetmeid saata.

Lisaks saate taastada kärusid, mille on maha jätnud kas sisse loginud liikmed või külalised. Kolmandaks saate luua piiramatu arvu meilimalle, mis pakuvad teile palju võimalusi müügi taastamiseks kupongide ja muude stiimulite abil. Lisaks saate jälgida kasutajate klõpse, see tähendab, et saate öelda postimallid, millel on kõige suurem mõju.

Kui te ei soovi taastamise e-kirju automaatselt välja saata, võite kasutada käsitsi suvandit, mis pakub teile veelgi suuremat kontrolli ajastamise üle. Pistikprogramm võib ka telefoninumbreid hõivata, kui soovite jälgida telefoni teel. Pistikprogramm on tõlkevalmis ja sellel on muude funktsioonide hulgas palju lühikoode.

4. CartBack

CartBack - WooCommerce hüljatud ostukorv

Kas me kõik ei armasta lahendusi, mis võimendavad tänapäevase tehnoloogia jõudu? Asjad muutuvad veelgi paremaks, kui kõne all olev tehnika on midagi, millega olete juba tuttav. Daamid ja härrad, öelge suur tere CartBackile – vahvale pistikprogrammile, mis annab Facebook Messengeri jõu ostukorvi taastamisele.

Teisisõnu, CartBack võimaldab teil hüljatud kärud taastada ja oma konversioonimäärasid suurendada, kasutades Messengeri rakendust, mille avatud määr on üle 85%. Mõne sekundi jooksul saate saata taasteteated kõigile kasutajatele, kellel on teie tooted ostukorvis. CartBacki keskmine avatud määr on 90%, kuna Facebook Messengeri abil saate kasutajateni jõuda otse kõigis seadmetes.

Saate isegi kuponge kasutajatele automaatselt saata, mis tähendab teie konversioonimäärade jaoks suuri asju. Ja tänu lühikoodidele saate oma veebisaidil kuvada nuppu Saada Messengerile. Selle nupu abil saate luua CTA-sid tasuta üksustele, e-raamatutele, kupongidele ja nii edasi.

Lisaks on CartBackil kaasas suurepärane analüüsi juhtpaneel, mis pakub teile teavet, mis on kasulik ostukorvi taastamiseks ja uuesti turundamiseks. Saate hõlpsalt kohandada teie saadetud sõnumit ja seada meeldetuletuste jaoks ajavahemikud.

5. Tagasivõtmine

WooCommerce'i soovitus

Siis on meil Recart – fantastiline tasuta pistikprogramm, mis viib teie ostukorvi taastamise mängu järgmisele tasemele. Kuue võimsa funktsiooni abil aitab Recart teil rohkem raha teenida, võimaldades teil vankreid taastada ja kasutajatele uuesti turundada.

Alustuseks on Recart kaasas Facebook Messengeriga, mis on suurepärane viis müügi suurendamiseks, vastavalt OptinMonsteri artiklile. Recart pakub teile automatiseeritud Messengeri kampaaniaid, mis on suurepärased hüljatud kärude taastamiseks ja kviitungite saatmiseks ning sooduskoodidega teatiste saatmiseks.

Lisaks saate seda funktsiooni kasutada kupongi meeldetuletuste saatmiseks ja pärast ostmist teadete jälgimiseks. Lisaks aitab pistikprogramm teil Messengeri vaatajaskonda kasvatada, ilma et see häiriks kasutajaid e-posti teel registreeruma, mis on suur pluss.

Kui soovite koguda e-posti aadresse, saate kasutada hüpikfunktsiooni Lisa ostukorvi. Mõne aja pärast saate koostada väga kasumliku e-posti loendi, mis koosneb huvitatud potentsiaalsetest klientidest või potentsiaalsetest klientidest. Hüpikaknaid saate kohandada mallide abil, et need vastaksid teie kaubamärgile.

Lisaks võite eksportida meilisõnumite loendi, mille olete rakenduse Recart abil eksportinud, suvalisse e-posti tarkvara, mis võimaldab teil saata käimasolevaid infolehti veelgi suurema müügi saavutamiseks. Muud funktsioonid hõlmavad automatiseeritud hüljatud e-posti kampaaniaid, tõuketeateid, vormi automaatse täitmise, väljaregistreerimise jälgimist, tekstsõnumeid (varsti), rohkeid integratsioone ja palju muud.

6. WooCommercei hüljatud ostukorvide aruanded

WooCommendi hüljatud ostukorvide aruanded

Hüljatud kärude käsitsi jälgimine ilma tööriistata on keeruline, kui mitte võimatu. WooCommercei hüljatud ostukorvide aruanded muudavad protsessi sama lihtsaks kui A, B, C. Kuidas? Pistikprogramm pakub teile palju teavet hüljatud kärude arvu kohta, mida teie pood salvestab.

Sellel on ainulaadne analüüsi juhtpaneel ja andmelehed, mis aitavad teil oma poe kõigi hüljatud kärude peal püsida. WooCommercei hüljatud ostukorvide aruanded koguvad kasutajate kohta palju andmeid, sealhulgas e-posti ja IP-aadressi.

Lisaks näitab see teile kärusid ja rahasummat, mida saate muu hulgas taastada. Seejärel saate kärusid käsitsi jälgida ja taastada. See on lihtne ja tõhus vahend, et vaadata, mida kliendid soovisid osta.

Teeb seda, mida meil vaja on. Annab meile andmeid, et saaksime tegutseda ja hülgamist vähendada. Meil oli paar küsimust ja arendaja oli uskumatult kasulik. – mjnewman

7. Säiliv

Säiliv - WooCommerce on hüljatud ostukorvi taastamine

Mis puutub hüljatud kärude taastamisse, siis parimate tulemuste annavad e-posti meeldetuletused – see aitab teil umbes 40–50% kõigist hüljatud kärudest higi lõhkumata taastada. Retainfuli arendaja mõistab seda selgelt ja on sujuvamaks muutnud meilisõnumite meeldetuletusprotsessi, et teil oleks rohkem äri.

Pistikprogrammi tuntakse kõige paremini selliste funktsioonide nagu automaatsete hüljatud ostukorvide taastamise e-posti aadresside, ühe klõpsuga taastamise abil unikaalse lingi abil hüljatud ostukorvi e-posti aadressil, piiramatute e-posti mallide ja meeldetuletuste, tellimisdetailide kohta taastamise e-kirjades, kupongide, lühikoodide ja ulatuslike aruannete jaoks.

Säilitav on üsna sarnane mõnele meie loendis olevale WordPressi hüljatud ostukorvi pistikprogrammile, kuid see paistab ülal tänu sujuvamale ja optimeeritud e-posti taastamise protsessile.

8. YITH WooCommerce loobub hüljatud ostukorvist

YITH WooCommerce loobub hüljatud ostukorvist

Ehkki ostukorvist loobumise määra vähendamiseks saate oma kassasaates kujundada muudatusi, on ka teisi ostukorvist loobumise põhjused mis on täielikult teie kontrolli alt väljas. Kuid teie kontrolli all on hülgajate poole pöördumine ja nende tagasilükkamine ning ostu lõpetamine.

YITH WooCommerce Hüljatud ostukorv taastati just selle eesmärgi jaoks. Kasulike funktsioonide komplekti abil saate loobumismäärasid märkimisväärselt vähendada ja parandada kasutajakogemust.

Huvitav, mida oodata?

Pistikprogramm tarnitakse ajavahemiku, kohandatava e-posti (sisu, teema ja saatja) ning ühe või hulgimeili saatmise võimalusega. Kui soovite rohkem, YITH WooCommerce taastab hüljatud ostukorvi sisaldab hiilgavaid funktsioone, nagu tagastatud tellimuste teatised, mitu e-posti mallit, kupongigeneraator, automaatse e-posti saatmise ajakava, üksikasjalik statistika, WPML-i valmidus ja liikme / külalise ostukorvi taastamine.

Imeline pistikprogramm koos just vajalike valikutega. Tegin oma uurimistööd ja see, et tugi pidi YITH-is hea olema, surus mind üle ääre, et seda sinult osta. Ei leidnud selle plugina ja woo originaali vahel palju erinevusi, kuid toe osas olen tõepoolest 100% rahul. Aitäh. – Robin Veld

YITH pakub oma Pro pistikprogrammi jaoks kolme tellimust, mille hind on ühe saidi eest 79 dollarit, 6 saidi jaoks 112 dollarit ja 30 saidi eest 190 dollarit. Võite ka kevadel tellida 278 dollarit aastas klubi tellimust, mis pakub teile juurdepääsu kõigile YITHi teemadele ja pistikprogrammidele. Nad pakuvad ka tasuta versiooni.

9. WordPressi ostukorvi taastamine

WordPressi ostukorvi taastamine

Ostetud sinult tunnustatud WordPressi põhiarendaja ja kaastöötaja Lee Willise poolt, on WordPressi korduvteabe taastamine WordPress.org jaoks järjekordne hästi vastu võetud, hinnatud ja hooldatud hüljatud ostukorvi plugin..

Pistikprogramm hakkab nimede ja meilide jälgimist, kui teie kliendid sisestavad need üksikasjad kassasse. Teiseks saate täielikult automatiseeritud ostukorvide taasasustamise ja taastamise e-kirju. WordPressi ostukorvi taastamine ühildub hõlpsalt pakutavate digitaalsete allalaadimiste, sisu piiramise rakenduse Pro, WP e-kaubanduse, WooCommercei ja GDPR-i järgimise tööriistadega otse karbist.

Hüljatud ostukorvi taastamise püüdlustele linnulennult pakkumise saamiseks saate üksikasjaliku statistika otse oma WordPressi juhtpaneelile. Koodide taastamise WordPressi tasuta versioon on suurepärane, et hakata vankreid taastama nagu boss. Kuid lisatasu versioon sisaldab rohkem funktsioone.

10. Conversio WooCommerce jaoks

WooCommerce'i vestlus

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, on meil Conversio for WooCommerce. Mis muide on midagi enamat kui lihtsalt hüljatud ostukorvi plugin. See on täieõiguslik turunduse automatiseerimise tööriist. Autori kohta aitab see „… suurendada kliendi eluea väärtust, saates turunduskampaaniaid, automatiseeritud e-kirju, kasutades andmepõhiseid funktsioone ja võimsat segmenteerimist“.

Pistikprogramm sisaldab selliseid funktsioone nagu sujuv integreerimine WooCommerceiga, suure laadimisega segmenteerimine suurepäraste isikupärastamisvõimalustega, väga teisendavad mallid, üksikasjalikud mõõdikud, kviitungid, hüljatud ostukorvimeilisõnumid, järelmeilid, infolehed, tooteülevaated ja suurepärane toetus tehingu magustamiseks.

Conversio on muutunud oluliseks tööriistaks meie e-poe ja ürituste turundamisel. Sujuv, hõlpsasti kasutatav ja suurepäraselt kujundatud mallid. Äärmiselt reageeriv ja abivalmis tugi. – emcini


Hüljatud kärud pakuvad paljudele WordPressi poeomanikele tõelist probleemi. Loodetavasti saate nüüd selle loendi abil valida täiusliku loobutud ostukorvi pistikprogrammi, et vähendada hüljatud ostukorvi määrasid, pakkuda paremat kasutajakogemust ja teenida rohkem raha.

Milline on teie lemmik WordPressi hüljatud ostukorvi pistikprogramm? Andke meile kommentaarides teada. Täname ette ja rõõmustame korvide eduka taastamise eest!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map