10+ parimat WordPressi autoriboksi pistikprogrammi

Parimad WordPressi autoriboksi pluginad (tasuta ja lisatasu)

Üks levinud, kuid sageli tähelepanuta jäetud funktsioon paljudel WordPressi veebisaitidel on autori biokast. Tavaliselt blogi postituse lõpust leitud autorikast suurendab sümboliseeritavust, seega teie veebisaidi usaldusväärsust ja õiguspärasust.


Teie lugejad saavad teie või teie autorite kohta rohkem teavet lühidalt. Lisaks saate oma sotsiaalse meedia mõju kasvatada ja näidata sotsiaalset tõestust, lisades autorikasti oma kontode linke. Ja need on vaid kaks kasutusjuhtu.

Teisisõnu on autori biokast, nagu ka kommentaarikast, veel üks hea viis oma külastajaid huvitada. Sellepärast on kurb, et paljud inimesed jätavad autoriboksi tähelepanuta, veelgi enam, kui meil on palju WordPressi autoriboksi pistikprogramme, et töö oleks eriti lihtne.

Tänases postituses katame WordPressi jaoks nii tasuta kui ka esmaklassilisi autoriboksi pluginaid. Loodame, et leiate oma vajadustele sobivaima lahenduse. Jagage kommentaarides oma lemmik WordPressi autoriboksi pistikprogrammi.

Ilma täiendava vaevata laskem tööle minna.

Ükskõik, kas valite tasuta või esmaklassilise autoriboksi pistikprogrammi, saavad siin leiduvad pistikprogrammid töö tehtud. Seetõttu langeb teie valik vastavalt teie isiklikele eelistustele ja konkreetsetele vajadustele. Samuti ärge unustage testida oma autoriboksi mobiilseadmetes, et kontrollida, kas kõik näeb hea välja ja töötab tõrgeteta.

Sellegipoolest saate vaadata parimaid WordPressi autoriboksi pluginaid.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Lihtne autorikast

lihtne autorikast

Esmalt on reas Simple Author Box – WebFactory Ltd poolt loodud hiilgav ja hõlpsasti kasutatav WordPressi autoriboksi plugin. Pistikprogramm lisab teie postituste lõppu reageeriva autoriboksi. See võimaldab kuvada autori nime, avatari, kirjelduse ja sotsiaalmeedia profiilid.

Pistikprogrammide stiile saate täielikult kohandada, et need sobiksid teie teemaga, et saada stiilne ja ühtlane välimus. Lihtne autorikast lisab autorikasti teie postitustesse automaatselt. Teise võimalusena saate autori välja lisada mallifailidesse käsitsi. See toetab RTL ja AMP.

2. Ultimate Author Box Lite

ülim autorikasti lite

Ultimate Author Box Lite on fantastiline plugin, mis võimaldab teil lisada rohkem üksikasju oma autorite kohta, kas automaatselt või kasutades lühikoode. See toetab postitusi, lehti ja kohandatud postitustüüpe, pakkudes teile laia valikut autoribokside kuvamise osas.

Alustuseks on teil viis kaunilt kujundatud malli. Suurema juhtimise huvides on teie käsutuses piiramatu arv kohandatud värve. Lisaks saate näidata autoripilte Facebookist, Twitterist, Instagramist või kasutada kohandatud pilte. Lisaks võite valida, kas kuvada autorikast kindlatel postitustel või lehtedel. Kümme sotsiaalset ikooni ja rohkem funktsioone pitsitavad tehingu.

3. Ultimate Author Box Pro

ülim autorikast

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ultimate Author Box on tasulise versiooni Ultimate Author Box Lite pistikprogrammist, mida me varem käsitlesime. Pistikprogrammi värskendati hiljuti, lisades uusi funktsioone juba võimsale WordPressi autori pistikprogrammile. See on üks parimaid viise oma WordPressi saidil autorite tutvustamiseks ja hindamiseks.

Tänu suurepärastele valikutele, näiteks uusimate postituste sakk, sotsiaalmeedia vahelehed, ikoonid, avatarid, profiilid, e-kirjad, telefoni- ja autorinimed, ei takista miski teie autorite loksumist. Pistikprogrammi värskendati hiljuti veelgi võimsamate funktsioonidega, nii et võite oodata suurepärast aega Ultimate Author Boxi kasutamisel.

4. (Lihtsalt) külalise autori nimi

(Lihtsalt) külalise autori nimi

Kui töötate paljude külaliste postitustega, on külalisautori nime pistikprogramm üsna kasulik. Kui külalisautorid postitusi esitavad, vaadatakse need tavaliselt üle, kuni otsustate need avaldada. Võite kasutada kas külalisautori kontot, kuid kui teil on palju kaastöötajaid, võib see muutuda väsitavaks.

Kuid tänu ülaltoodud pistikprogrammile saate kiiresti lisada postitusele külalise autori ja linkida nende ajaveebi ühe klõpsuga. Te ei pea muretsema selle pärast, kuidas autorikast lugejatele ilmub; lisage lihtsalt kumb külalise autori nimi ja link, mida soovite, ja see on see. Kui olete kaldu, saate isegi hõlpsalt autori avatari lisada.

5. Starbox – autorikast inimestele

starbox WordPressi autoriboksi plugin

Kas otsite luua uhkeid autori biokaste, mis veenda lugejaid teid või teie autoreid lähemalt lugema ja neid lähemalt lugema? Kui jah, siis armastate Starboxi suurepäraste kuttide seas Squirrly UK-s. Pistikprogramm sisaldab kena funktsioonide komplekti, et luua ilusaid töötavaid autoribokse.

Kiireks kasutuselevõtmiseks on Starboxil ette valmistatud teemad, mis muudavad autorikasti loomise imelihtne. Lisaks saate autori kasti paigutada oma postituste üla- või alaossa. Lisaks on pistikprogrammil sotsiaalprofiilid, Google’i ja Facebooki autorsus, rikkalikud katkendid Google’i otsingutulemustes, lingid autori postitustele, autori ametinimetus ja palju muud.

6. Fancy WordPressi autoriloend

väljamõeldud autorite nimekiri

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui otsite enamat kui lihtsalt autorikasti, pakub Fancy WordPressi autoriloendi plugin teile uue lahenduse. Pistikprogramm võimaldab kuvada autorite loendi ilusas ruudustikus, millele lugejad saavad hõlpsasti juurde pääseda. Kuid see pole veel kõik, pistikprogrammiga on kaasas palju muid funktsioone.

Autorite loendit saate hõlpsalt kuvada külgribal, lehel või mõnel muul vidinaalal. Pistikprogramm suurendab autorite vahelist konkurentsi, mis tähendab teie ajaveebi jaoks suuri asju. Lisaks saate üles laadida kohandatud pilte, sotsiaalmeedia ikoone ja lisada dünaamilisi efekte, et uusi külastajaid meelitada.

7. Autori biokast

autori biokast

Author Bio Box on lihtne WordPressi autorikasti pistikprogramm, mis tagab üsna täpse mulje. See aitab teil hõlpsalt lisada autori biosid, avatarisid ja sotsiaalmeedia ikoone. Paljude funktsioonide abil pole kauni avatari biokasti loomine kunagi olnud lihtsam.

Autori biokast sisaldab hõlpsasti kasutatavat administraatori liidest, mis muudab teie saidi jaoks täiuslike autorikastide loomise lihtsaks. Tänu piisavatele sätetele saate muuta kõike alates värvidest, kus näidatakse autorikaste ja palju muud.

8. WP postituse autor

wp postituse autor

Kui olete turul mitmetahulise WordPressi autoriboksi pistikprogrammi turul, ei saa te WP-postituse autoriga valesti minna. AF-teemade vaimusünnitus, WP Post Author pakub teile laia valikut võimalusi, sealhulgas autori biograafiat, sotsiaalseid ikoone, lühikoode jms.

Teisisõnu aitab pistikprogramm kuvada postituse all autori nime, avatari, rolli, e-posti aadressi, sotsiaalseid profiile ja lühikese biograafia. Sõltuvalt teie vajadustest saate valida konkreetse autori sisu kuvamise / peitmise. Lisaks on pistikprogrammil vidinad, mis võimaldavad teil lisada autoriruute külgribadele ja muudele vidinate aladele.

9. Fanciesti autorikast

fanciest autorikast

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Fanciest Author Box on WordPressi lisatasu autorikasti plugin, mis aitab teil mõne aja jooksul oma ajaveebile identiteedi anda. CodeCanyoni esiletõstetud toodet, Fanciest Author Box arendavad ja hooldavad Slobodan Manic, Dragan Nikolic ning ThematoSoupi meeskond..

Fanciest Author Box töötab otse karbist välja. See tarnib tosina funktsiooniga, sealhulgas sotsiaalsed profiilid, lühikoodid, vidinad, Google’i autorsus, kohandatud värvid, tõlkevalmis, reageeriv disain, laisklaadimine jne. See on fantastiline autorikasti plugin kõigile kasutajatele, nii algajatele kui ka proffidele.

10. Molongui autoriõigus

molongui autorlus

Tuli teile kirgliku ja maineka WordPressi pistikprogrammide arendaja Amitzy poolt. Molongui Authorship on terve komplekt autorikasti funktsioone. See laiendab WordPressi vaikekirjutaja kasti uuel ja põneval viisil. Pistikprogramm on hädavajalik, eriti kui soovite krediteerida kahte postitust ühele autorile.

Molongui autorsusel on pikk funktsioon, sealhulgas, kuid mitte ainult, mitmed autorid, külalisautorid, täisfunktsionaalne autorikast tavaautoritele, seotud postitused, autori avatarid, reageeriv disain, paindlikud kujundusvalikud ja 70+ sotsiaalvõrgustikud, teiste hulgas.

11. Booster-pikendus

võimenduslaiendus

Loodud ThemeInWP suurepärase meeskonna poolt, Booster Extension on midagi enamat kui lihtsalt WordPressi autoriboksi pistikprogramm. See on komplekt võimsaid funktsioone, mis sobivad ideaalselt kõigi WordPressi ajaveebide ja ajakirjade jaoks. Kui otsite autori bioboksi pistikprogrammi, pakub Booster Extension teile just seda ja siis mõnda.

Lisateabe saamiseks on Boosteri laienduse pistikprogrammis sotsiaalsed jagamisnupud, kus on jagatud aktsiate arv, lugemisaja arvutamine ja kuvamine, tagasisideemotid, reageerimisnupud, sotsiaalsete profiilidega autorikast ja muu sarnane / ei meeldi postitusnupp. Pistikprogrammi saate ulatuslikult kohandada, kuni kukub.


Seal on mõned tasuta WordPressi autoriboksi pluginad ja veelgi vähem lisatasu pluginaid. Turg pole küllastunud, nagu võiksite oodata, kuna autorikasti on nii väike funktsioon. Selliseid pistikprogramme pole aastate jooksul värskendatud, mistõttu need eemaldati automaatselt meie loendist.

Kokkuvõttes võimaldab autorikasti teil oma WordPressi saidil seotust automaatse pilootfunktsiooni abil parandada. See pakub oma lugejatele võimaluse kohtuda ja suhelda oma autorite ning ajaveebiga üldiselt. Ülaltoodud loend pakub teile piisavalt võimalusi mis tahes tüüpi autori välja lisamiseks.

Milline on teie lemmik autorikasti plugin WordPressile? Andke meile kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map