10+ parimat sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammi

Parimad sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammid

Enne kui saate kümmekond WordPressi pistikprogrammi otsa ja installida, kuidas veeta minut, et keskenduda teravalt sellele, mida soovite oma saateprogrammiga saavutada. Miks? See on ainus viis oma vajadustele sobivaima sidusettevõtte pistikprogrammi valimiseks.


Siin on hüpoteetiline stsenaarium. Teil on mõni teema, pistikprogramm, hostimine või midagi muud, mida maailmale pakkuda, kuid tundub, et te ei leia ideaalset turundusstrateegiat. Nüüd olete oma silmad sidusettevõtte turunduse alal koolitanud ja teie sisikond ütleb, et see on täpselt see, mida peate oma toote (te) edasiliikumiseks.

Võib-olla see pole nii. Võibolla olete disainer, kelle ülesandeks on luua sidusettevõtte juhtimissüsteem. Olete sidusettevõtte WordPress pistikprogrammi turul, mida saate oma vajadustele kohandada. Põhjus, miks te siin olete, on vähem tähtis; on aktsepteeritud fakt, et sidusprogramm aitab teil liiklust ja müüki suurendada.

Rõõmud kõrvale, siin on 10+ kaunist sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammi ja saatejuhid, et luua sidusprogramm ja kasvatada teie ettevõtet.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. AffiliateWP

Parimad Affiliate WordPressi pistikprogrammid: AffiliateWP

AffiliateWP on täieõiguslik sidusettevõtte haldussüsteem, mida on uskumatult lihtne seadistada, kuid üllatavalt paindlik. See muudab teie saateprogrammi haldamise kogu protsessi lihtsaks, nagu see peaks olema. Nii sidus- kui ka administratiivne valdkond on rõõm koos töötada. Programmi korralduse ja kasumlikkuse tagamiseks kasutage lühidalt aruandlust, reaalajas graafikuid ja täpsemat sidusettevõtte juhtpaneeli.

AffiliateWP integreerub sujuvalt paljude populaarsete e-kaubanduse lahendustega, sealhulgas lihtsate digitaalsete allalaadimiste, WooCommerce ja iThemes Exchange’iga. See tähendab, et teil on lihtne jälgida, mida tütarettevõtted müüvad, ilma et peaksite praegu oma poodi vahetama. Ja saate hõlpsalt jälgida, kes on teie parimad sidusettevõtted, millised on teie parimad müüjad, ja näete aja jooksul oma viiteid hõlpsasti mõistetava graafikuna.

See vinge pistikprogramm teeb palju enamat. AffiliateWP sisaldab ka sidusettevõtete ja tõlgete käsitsi lisamise võimalusi. Kui soovite lisatasu lisatasu saamiseks, saate lisada isegi mitmetasandilisi sidusettevõtte soovitusi. Saate hõlpsalt seadistada vahendustasusid protsentides, küpsiste kestust, siduslehti ja mitmesuguseid muid asju. Saate AffiliateWP-d täiendavalt integreerida selliste fantastiliste pistikprogrammidega nagu Kontaktvorm 7, WooCommerce, Lihtne digitaalne allalaadimine, MemberPress, PayPal-nupud ja palju muud, et lükata sidusprogramm suurematesse kõrgustesse.

Affiliate WordPressi pistikprogrammide kuningas

Lisaks saate hõlpsalt konfigureerida sidusettevõtte registreerimisvorme ja tervituste e-kirju vastavalt oma vajadustele. Muud mitmesugused sätted hõlmavad reCAPTCHA, et robotid välja jätta, ja hulgaliselt automaatseid sätteid, mis on vajalikud lihtsalt mõõtmiseks. Teie sidusettevõtetel on tore aeg sidusprogrammiga, mis töötab saidil AffiliateWP.

Inimesed, sealhulgas raskekaalus Chris Lema, räägivad AffiliateWP kohta suuri asju:

Tõesti, kõigist sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammidest, millega ma kokku puutusin, on see täis funktsioone, hästi kodeeritud ja üsna hõlpsasti paigaldatav kergele pistikprogrammile, mis sisaldab kõiki teie pakutavaid suurepäraseid asju. AffiliateWP on tuntud WordPressi pistikprogrammide arendaja Pippin Williamson, kes tõi meile teiste seas ka suurepäraseid pistikprogramme, nagu näiteks eelnimetatud lihtsad digitaalsed allalaadimised ja piirata sisu Pro.

Hankige AffiliateWP

2. Postita Affiliate Pro

Affiliate Pro postitamine

Kaaludes sidusettevõtte süsteemi, mida soovite oma saidil kasutada, peaksite otsima midagi hõlpsasti rakendatavat koos komisjonide jälgimise, kampaaniate haldamise, ribareklaamide üleslaadimise ja muidugi aruannete loomise funktsioonidega. Postitage Affiliate Pro lihtsalt nii, et juhtub ka kõigi nende põhipunktide saavutamisel, lisaks pakub teie WordPressi toega sidusprogrammile tonni rohkem.

Miks postitada Affiliate Pro? Toetatud on enam kui 170 CMS-i ja makseväravaid – sealhulgas WordPress (muidugi), millel on see oma käepärane Affiliate Pro pistikprogrammi postitamine mida saate kasutada sidusettevõtte süsteemi oma saidiga ühendamiseks. Ja see integreerub kõige populaarsemate e-kaubanduse ja liikmelisuse pistikprogrammidega. See hõlmab (kuid ei piirdu sellega) WooCommerce, Easy Digital Downloads, MemberPress, S2Member, WP Simple Pay Pro ja palju muud. Nii et kui otsustate oma saidi rahaks teha, saate selle reklaamimiseks hõlpsasti sidusprogrammi seadistada!

Ja Post Affiliate Pro abil on teil palju võimalusi, et kohandada oma sidusprogrammi teie vajadustele. Saate luua oma lingistiile (valida ankru, URL-i parameetrite, modi ümberkirjutamise, otsese või ümbersuunamise seast), lisada kohandatud sidusettevõtete jälgimiskoode, lubada jõu maatriksi (nii et sidusettevõtted teevad tütarettevõtete müügist protsendi), luua privaatseid kampaaniaid, määratlege oma komisjonistruktuur (sh toimingud, eluaegsed või korduvad komisjonitasud, tulemustasud ja muu), looge kuponge, lisage kõikvõimalikke ribareklaame (pilt, välk, pöörlev, HTML, valguskast ja palju muud), määrake keel / valuuta ja palju muud. See on vaid osa sellest, mida Post Affiliate Pro pakub!

Hankige Affiliate Pro postitus

3. Sidusettevõtte juht

Parimad sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammid: sidusettevõtte haldur

Tasuta sidusettevõtte haldussüsteemi jaoks on see pistikprogramm üsna punch. Ma mõtlen, et see on konkurentide premium sidusettevõtte WordPressi pistikprogramm, mis koos funktsioonide komplektiga, mis ajab teid hulluks. Selle beebi paigaldamine ja kasutamine on lihtne, kuna kõik on selgelt paika pandud.

Sidusettevõtte ja esildiste haldamine on sama lihtne kui A, B, C, kuna teil on täielik kontroll kõige üle alates sidusettevõtte registreerimisest kuni maksete ja üksikute komisjonitasudeni, kui mainida vaid mõnda. Elupäästjate kaudu saate PayPali kaudu hõlpsalt klikke jälgida ja massmakseid teha.

WordPressi administraatori seadete ekraan on koormatud kõigi funktsioonidega, mida vajate eduka sidusettevõttesüsteemi käivitamiseks. See pluss pistikprogramm mängib hästi ka teiste WordPressi pistikprogrammidega nagu WooCommerce, iThemes Exchange, S2Member ja JigoShop. Lisaks saate reaalajas jälgida piiramatut arvu sidusettevõtteid!

Lisaks saate luua tütarettevõtetele ribareklaame ja reklaame, integreerida pistikprogrammi MailChimpile, jälgida reklaami näitamisi ja kohandada muu hulgas sidusettevõtete sõnumeid. Sidusettevõtte haldur on tõlkevalmis, mis tähendab, et teie sidusprogramm on avatud kogu maailmale.

Hankige sidusettevõtte juhataja

4. Sidusettevõtted

Parimad sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammid: sidusettevõtted

Teile itthinxi ja Kento poolt kaasa toodud Affiliates on täisfunktsionaalne sidusettevõtte WordPressi pistikprogramm, mis on ideaalne, kui otsite sidusettevõtte haldussüsteemi, mis töötab otse karbist välja. See annab paljudele teistele sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammidele raha, näiteks tööriistadega, mis sobivad suurepäraselt müüjatele, veebipoodidele ja liikmeks olevatele saitidele.

Uurime, mida Affiliates WordPressi pistikprogramm pakub. Alustuseks on uute sidusettevõtete lisamine nii lihtne, et teie sidusprogramm peaks raha teenima kiiresti. Ja tänu miljonile ja ühele integratsioonile saate selle pistikprogrammi ühendada mis tahes teie e-kaubanduse või liikmesuse platvormiga.

Võite vabalt jälgida piiramatut arvu sidusettevõtteid ja liiklusstatistika võimaldab teil näpuga näidata, mis töötab ja mis mitte. Nii nagu selles loendis olevad sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammid, on ka sidusettevõtteid hõlpsasti seadistatav ja kasutatav. Lõppude lõpuks ei saa üle 7 000 aktiivse kasutaja eksida.

Kuna sidusettevõttena nähtavat on lihtne kohandada ja sellega on kaasas API, saavad arendajad selle pistikprogrammi abil panustada kohandatud sidusettevõtete haldamise programmide loomiseks ilma igasuguste raskusteta. Ma mõtlen, et kõik, mida vajate sidusprogrammi käitamiseks, on pistikprogrammis juba saadaval. Ja saate selle kõik tasuta.

Hankige sidusettevõtteid

5. Ultimate Affiliate Pro

Parimad Affiliate WordPressi pistikprogrammid: Ultimate Affiliate Pro

Kõigist esmaklassilistest sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammidest, millega kokku puutusin, võidab Ultimate Affiliate Pro suurepärase funktsioonide loendi, mis osutab sidusettevõtte haldamise terviklahendusele, mis on nii odav kui ka paindlik. Phew, see on pikk ��

Eliidi autori azzaroco poolt meile toodud Ultimate Affiliate Pro pistikprogrammil on uhke sidusettevõtte parimaid funktsioone, nagu sidusettevõtete edetabel, piiramatu arv sidusettevõtteid, kohandatud komisjonitasud, spetsiaalsed tulemustasu boonused ja pakkumised, Stripe’i ja PayPali väljamaksed ning eluaegsed komisjonitasud..

Muude oluliste funktsioonide hulka kuuluvad ribareklaamid, mitmetasandilised komisjonitasud, registreerumissoovitused, suhtlusjagamine, mitmekordne integreerimine, lühikoodid, kohandatud vormi väljad, aruanded, teatised, kupongid, sihtlehe komisjonitasud, rahakott, mitmekeelne tugi, QR-koodid ja sõbralikud sidusettevõtte lingid.

Ideaalis on see juhtiv valik sidusettevõtte WordPress pistikprogrammide seas turul (lisaks on pistikprogrammil ostjate hinnang päris muljetavaldav).

Hankige Ultimate Affiliate Pro

6. WordPressi sidus- ja soovitus

Parimad sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammid: WordPressi sidusettevõtted ja soovitused

Otsides läbi aegade suurimaid sidusettevõtte WordPressi pistikprogramme, saime teada WordPressi sidusettevõtte ja soovituse pistikprogrammist ning kas meile avaldas muljet või mis? Olen eriti müüdud, kui lihtne on hallata oma sidusprogrammi selle pistikprogrammi abil.

See on ilus ja puhas, mis tähendab, et kõik, mis teie sidusprogrammi õnnestumiseks vajalik on, on otse seal. Sidusettevõtete lisamine ja jälgimine on sama lihtne kui pirukas ning tänu PayPal Mass maksetele saate kõigi sidusettevõtete eest tasuda ilma higi purustamata..

See pistikprogramm on odav, maksab kõigest 20 dollarit, kuid ärge laske hinnasildil teid eksitada. See sidusettevõtte WordPressi pistikprogramm pakub üsna täpist. Teile meeldivad sellised funktsioonid nagu reaalajas aruandlus, piiramatud suunamised, fantastilised lühikoodid, Androidi rakendus teie programmi jälgimiseks liikvel, suhtlusjaotusnupud, teatised ja küpsised.

Hankige WordPressi sidus- ja soovitus

7. YITH WooCommerce’i sidusettevõtted

Parimad sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammid: YITH WooCommerce'i sidusettevõtted

Kui teete koostööd ainult WooCommerce’iga, on siin 100% tasuta sidusettevõtte plugin just teile. YITH WooCommerce sidusettevõtted teevad ühte tööd ja teevad seda uskumatult hästi. Pistikprogramm laiendab WooCommerce’i, võimaldades teil luua sidusettevõtte profiile ja seadistuskomisjone.

YITH WooCommerce Sidusettevõtted on seotud kasutusmugavusega alates installeerimisest kuni esimese saatekirja kottimiseni. See on täis kõiki funktsioone, mida vajate eduka sidusprogrammi käivitamiseks oma WooCommerce’is asuvas kaupluses.

Alustuseks võite seada küpsised aeguma igal juhul, mis tähendab, et saate jälgida suunamist veel mitmeks päevaks. Teiseks saate sidusettevõtte registreerimise hõlpsalt lühikoodide abil lubada, luua olemasolevate kasutajate kaudu sidusettevõtteid ja kinnitada / keelata sidusettevõtte igal ajal, kui soovite.

Lisaks saate määrata erinevad komisjonitasude summad ja arvutada tagasimaksed automaatselt. Sidusettevõtetel on intuitiivne armatuurlaud, kust nad saavad oma edusamme jälgida. Kokkuvõttes tugevdab YITH WooCommerce sidusettevõtted teie WooCommerce poodi niivõrd, kuivõrd liikluse ja müügi teenimine.

Hankige koos WooCommerce’i sidusettevõtetega

8. Affiliate Royale

Parimad sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammid: sidusettevõtte Royale

Viimane, kuid kindlasti mitte vähem tähtis on Affiliate Royale, tõeline kandidaat sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammide osas. See integreerub WordPressiga, pakkudes teile sidusettevõtte haldussüsteeme, mis annavad oma panuse otse teie lõpptulemusesse.

Affiliate Royale’i abil saate mõne minutiga käivitada täielikult töötava sidusprogrammi. Teie programmis on tavalised asjad ja seejärel mõned. Ilma kaubamärgikaebust kaotamata saavad sidusettevõtted hõlpsalt jälgida klikke, müüki ja makseid kesksest isikupärastatud juhtpaneelilt.

Saate hõlpsalt integreerida Affiliate Royale’i näiteks MemberPressi, WooCommerce’i, PayPali, Authorize.neti, Shoppi ja paljude teistega. Kokkuvõtlikult võib öelda, et Affiliate Royale on sidusettevõtte haldamise lahendus, mis töötab reklaamitud viisil. Ärge võtke minu sõna, see on tõesti vajalik, et uskuda.

Hankige Affiliate Royale

9. WPGensi soovitus sõbrale WooCommerce

Parimad sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammid: WPGensi soovitus sõbrale WooCommerce

Mõned sidusprogrammid pakuvad stiimuleid, mis ei ole tingimata sularaha. Näitena pakutakse praegustele klientidele soodustusi oma sõprade ja pereliikmete teie veebisaidile suunamise eest. WPGensi soovituse abil saate oma aktiivseid kliente premeerida eksklusiivsete kupongidega.

Lihtsalt installige ja aktiveerige tasuta viita-sõbrale-pistikprogramm ning seadistage autasud. Pistikprogramm loob registreeritud klientide jaoks automaatselt kohandatud lingid. Seejärel saavad teie kliendid seda linki jagada sõpradega, e-postiga perekonnale saata, sotsiaalmeedias postitada või midagi muud. Kui keegi ostab, saab ta kupongi.

Kupongi väärtuse, tüübi ja minimaalse tellimuse määramise võimalusi on lihtne hallata. Ja kui lähete üle premium-le, saate lisada ka aegumiskuupäeva, jagada seda sõbraga (nii klient kui ka tema sõber saavad kupongi) ja palju muud.

Hankige soovija-sõber

10. ReferralCandy WooCommendi jaoks

Parimad sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammid: ReferralCandy WooCommendi jaoks

WooCommerce’i jaoks mõeldud ReferralCandy on veel üks hüvede tüüpi liitumismoodul. Olete sihitanud huvitatud kliente (või isegi potentsiaalseid kliente) jagama oma WooCommerce poodi nende võrgustiku inimestega. Ainus hoiatus on see, et see tasuta pistikprogramm töötab koos ReferralCandy plaaniga, nii et peate oma saidil registreeruma (seal on tasuta prooviversioon, kuid igakuised liikmemaksud algavad umbes 4 dollarist kuus).

ReferralCandy on aga vinge ja võimas teenus. Esmalt loote reklaamikampaania, seejärel saate selle oma veebisaidile lisada, kui registreerute uudiskirjaga. Kui uus inimene registreerub, saavad nad meilisõnumi teie reklaamiga (nt: 10 dollarit teie ostult) ja ajendi jagada promo oma sõpradega. Iga sõbra, kes oma linki kasutab, kontole lisatakse uus reklaam (nt premeerige iga sõbra eest 10 dollarit).

Hankige ReooredCandy WooCommendi jaoks

11. iReferi viirusemärkide tõus

Parimad sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammid: iReferi viirusesisene registreerumine

Virus Sign Upsi pistikprogramm on WordPressi ühekordne viiteprogrammihaldur. Pistikprogrammi installimisel järgige viitereklaami loomiseks lihtsalt koos häälestusviisardiga. Samuti loote oma veebisaidi jaoks registreerimisvormi, mille saab hõlpsasti kasutatava lühikoodi abil kuhu iganes sisestada.

Oma veebisaidil oleva viirusesisalduse vormi abil peate lihtsalt ootama, kuni uued kasutajad tellivad. Kui inimene esitab vormi, saadetakse talle meilisõnum, milles teatatakse, et ta võib saada erilist soodustust, allahindlust, tasuta toodet või muud, mida soovite pakkuda, kui ta viitab nii paljudele sõpradele (nt viige 5 sõpra, et avada 25% allahindlus).

Peate registreeruma iReferi konto jaoks, mis algab 19 dollarist kuus. Kuid neil on 14-päevane tasuta prooviversioon, nii et saate proovida ja vaadata, kas see sobib teie ettevõtte jaoks kuuseoks.

Hankige viirusemärke

Lõppsõnad

Ükskõik, kas valite sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammi või programmi käivitamiseks sellise võrgu kaudu nagu ShareASale, on liitumine suur nagu liikluse ja müügivihje genereerimise strateegia. Keskenduge lihtsalt oma tootele, kuna teie kasutajad turustavad seda kuradima. Päeva lõpus teenib teie kasutaja vahendustasu ja teie müüte. Kõik võidavad.

Kas käivitate või plaanite käivitada sidusprogrammi oma WordPressi veebisaidil? Millised on teie lemmik sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammid? Kas teil on selle postituse kohta küsimus või ettepanek? Andke meile allpool olevas kommentaaride osas julgelt teada. Tänan juba ette ja rõõmustame teie edu üle!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map