10+ parimat professionaalse niššiga WordPressi teemasid

10+ parimat professionaalse niššiga WordPressi teemasid

WordPress on populaarseim sisuhaldussüsteem maailmas, selles pole kahtlust. Enam kui 30% kõigist tänapäevases veebis saadaval olevatest veebisaitidest töötab konkreetsel veebiplatvormil. WordPressi arendajate kogukond kasvab ja muutub võimsamaks. Kui otsustate luua teemaga veebisaidi, saate valida kümnete teemade pakkujate ja turgude hulgast. Ükskõik, millisesse nišši te kuulute, on loendis valmis WordPressi teema, mis sobib kasutamiseks konkreetsetel eesmärkidel. Selles vitriinis leiate veebisaidil 10+ parimat nišš-WordPressi teemat.


Kui hakkate otsima nišilisi WordPressi teemasid, leiate kõrgeimate arendajate hulgast nii mitmeotstarbelisi kui ka nišispetsiifilisi teemasid. Reeglina sisaldavad mitmeotstarbelised disainilahendused mitmeid nišispetsiifilisi lahendusi, mis hõlmavad funktsionaalsust, mis sobib konkreetse projekti projekti veebi käivitamiseks. Nišispetsiifilistes mallides on eritellimusel valmistatud ja esmaklassilised laiendid, mis võimaldavad teil veebis luua mis tahes isiklikke, äri- või äriprojekte. Näiteks vitriinis sisalduvas krüptovaluutateemal on sisseehitatud kalkulaator, annetusplugin, hindade vidin ja muud nutikad tööriistad.

Kõik meie valikud kompilatsiooni parimate niššide WordPressi teemade kohta on redigeeritavad, koos kehtiva koodiga ja optimeeritud veatuks toimimiseks kõigis seadmetes ja kõigis veebikeskkondades. Teemad on täielikult kohanemisvõimelised. Enamik neist sisaldab Visual Composeri lohistamist või nende enda kohandatud lehe malle, mis hõlbustavad veebisaidi loomist. Kaevame sisse!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Kokku (mitmeotstarbeline)

Kokku reageeriv mitmeotstarbeline WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See konkreetne WordPressi mall sisaldab suurt valikut unikaalseid valikuid, mis muudavad teema kõik-ühes lahenduseks, mis sobib mitmeks otstarbeks. See nutikalt korraldatud sisulõikudega teema on täpselt see, mida oma toodete ja teenuste esitlemiseks vajate. Kui soovite WordPressi abil luua eduka veebiressursi, peate kasutama võimsat ja täieõiguslikku veebisaidimalli, mis toetab konkreetseid vorme ja pistikprogramme. Täielikult reageeriv paigutus muudab teema suurepärase käitamise kõigis seadmetes, olgu see siis laua-, tahvelarvuti või nutitelefon.

Crypton (krüptovaluuta)

Crypton - mitmeotstarbelise krüptovaluuta WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Crypton on valmis krüptovaluuta WordPressi teema, mis töötab ThemeRexi raamistikus. See on täielikult reageeriv ja sisaldab funktsionaalsust, mis sobib eriti krüptovaluuta saitidele. Kaasatud sisublokid, vidistatud elemendid muudavad malli kujunduse selgeks. Mall on välja töötatud loetavust ja parimat kasutajakogemust silmas pidades. Üksikasjalik dokumentatsiooni kaust on komplekteeritud.

Purjetamine (hotell)

Purjetamishotelli WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Purjetamine on ideaalne lahendus, mille leiate oma hotelli veebisaidile. 5+ kodulehtede, lohistamise koostaja, WooCommerce, postitusvormingute, sotsiaalsete ja muude võimalustega ei mõtle teie külalised kindlasti oma saidi uurimiseks kauem.

Kõige silmapaistvam funktsioon, mida Purjetamine teie hotellil teenida võib, on allkirjade broneerimise pistikprogramm. See broneerimissüsteem aitab teil hallata toa olekut, kliente ja nii edasi. Kliendid valivad kalendrist saabumiskuupäeva, paljud täiskasvanud ja lapsed. Seejärel kontrollib süsteem nõudele vastava ruumi saadavust koos üksikasjaliku hinnaga. Pistikprogramm haldab ka hinnakujundusplaane, kupongihaldust, aruandesüsteemi.

Purjetamine on tundlik disain. Kõiki teie hotelli suurepäraseid pilte kuvatakse täies ulatuses kõigis seadmetes, alates mobiiltelefoni väikesest ekraanist kuni HD-töölaua ekraanini. Lisaks muudab üheleheline saidi esitlus teie veebi lihtsaks, kuid nutikaks. Revolution Slider on purjetamisse kaasatud ka hämmastavate efektide ja animatsioonidega, mis võivad kõigile huvi pakkuda. Koostöös lohistamise ja eemaldamise lehe koostajaga ei saa saidi juhtimine kunagi lihtsam olla!

Bazinga (ajakiri)

Bazinga - ajakirjade ja viiruseblogi WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Seda WordPressi teemat on lihtne modifitseerida mis tahes tüüpi äriprojektiks ja ise oma veebiprotsess üles panna. Integreeritud on erinevad paigutusvalikud, mis võimaldavad teil otsustada, milline on kõige optimaalsem lähenemisviis oma projekti veebis esitamiseks. Selle kohandatud WordPress-kujunduse abil saate oma veebiressursi veelgi edukamalt luua. Teema töötati välja võimalikult kerge, nii et teie sait saab kindlasti kiiresti laadida. Vaadake reaalajas demo, et näha seda toimimas.

Lifeline2 (heategevus)

Lifeline2 heategevus- ja vabaühenduste teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Lifeline 2 pakub kaheksat veebimaksete töötlemise võimalust, et pakkuda kogu maailmas annetuste kogumist. See on ühest kohast koosnev pakett kõigile heategevuse, raha kogumise, vabaühenduste ja mittetulundusühingutega seotud projektidele. Korduv veebiannetuste süsteem on tõesti suurepärane võimalus annetuste kogumiseks igal nädalal, iga kahe nädala tagant, kuus, poolaastas ja igal aastal ilma häireteta ja annetajatele meeldetuletusi vajamata..

Alustage häälestamist ühe klõpsuga, mõne sekundilise demoinstalli paigaldamisega ning isikupärastage paigutus ja funktsioonid kiiresti, kasutades pukseerimislehe loomise pistikprogrammi Visual Composer. Reduxi suvandite raamistiku toega taustprogramm annab teile piiramatud võimalused juhtpaneeli paigutuse ja funktsioonide kõigi aspektide juhtimiseks ja muutmiseks. Ja 7+ unikaalsed demosed pakuvad dünaamilist ja värskendavat disaini, sujuvat jõudlust ja laiendatud kohandatavust.

Samuti meeldib teile, kui teie heategevusveebisaidil on lai vabatahtlike juhtimisvõrgustik – teie parim eesmärk on siin maailma parim vabatahtlike juhtimissüsteem. Isegi saate luua veebipoe, millel on kõik tipptasemel funktsioonid, sealhulgas ostukorvi ja kassasüsteemi haldamine.

LeGrand (mitmeotstarbeline)

LeGrand - mitmeotstarbeline äri WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Selle kvaliteetse WordPressi malli valimisel saate luua saite, mis sobivad mitmeks otstarbeks. See tundlik WordPressi mall on sobiv lahendus mis tahes ettevõtte või ettevõtte veebiprojekti jaoks. Teema on ka täiesti reageeriv, nii et teie saiti kuvatakse kõigil vidinatel korralikult. Selle teema valimisel õnnestub teil luua kindel veebipõhine kohalolek, mis paljastaks teie ettevõtte veebipublikule professionaalsemalt ja elegantsemalt. SEO-sõbralik, potentsiaalsed kliendid leiavad selle hõlpsalt üles, olenemata sellest, millist otsingumootorit nad kasutavad.

Kandidaat (poliitiline)

Kandidaat - poliitiline WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kandidaat on WordPressi kandidaadi / poliitilise juhi teema, mis on loodud eriti poliitiliste ja avaliku elu tegelaste jaoks. Teema, mida saate kasutada ka mis tahes mittetulundusühingutes, näiteks heategevus, üritused, kampaaniad jne.

Teema on 100% tundlik ja selle juurde kuulub kõige populaarsem WordPressi lehe ehitaja pistikprogramm Visual Composer. Visuaalse helilooja abil saate mis tahes elementi hõlpsalt hallata ja redigeerida. Teema sisaldab ka lisatasu pistikprogrammi Revolution Slider, nii et kasutaja saab kasutaja pukseerimisfunktsiooni abil hõlpsasti kauneid slaidid luua.

Nominenditeemal on mõned kasulikud funktsioonid, näiteks: sündmuste haldamine, kasutaja saab sündmust väga hõlpsalt hallata ja luua, kasutades visuaalse helilooja pukseerimislehte. Kasutaja saab seada ka loenduri taimeri kampaania kuupäevade loendamiseks. Sellel on sündmuste ajakava funktsioon, kasutaja saab visuaalse helilooja abil hõlpsalt luua konkreetse sündmuse sündmuste ajakava. Sellel on annetussüsteem PayPal, nii et kasutaja saab koguda kampaania ja palju muud.

Fotograafia (portfell)

Fotograafia WordPress fotograafia jaoks

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Siin on tundliku WordPressi mall, millel on puhas paigutus ja lisafunktsioonid. Fotograafia teema on hõlpsasti kasutatav mall, mis on spetsiaalselt loodud fotograafidele ja veebiportfelli projektidele. Vastuvõtlik kujundus muudab teie veebisaidi paigutuse sobivaks erineva suurusega monitoride jaoks ning lisatud valikud värvilistest nahkadest (tume ja hele), erinevad galeriistiilid, valguskasti stiilid ja lehe mallid muudavad teema kiire tutvustamise oma töö tutvustamiseks hõlpsaks..

Konsultant (nõustamine)

Konsultant - ärikonsultatsioonide WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Konsultant on mall, mis on mõeldud konsultatsiooniettevõtete tutvustamiseks veebis. See on kohatu, lakooniline ja hõlpsasti kohandatav mall, mis on spetsiaalselt loodud paljude äriprojektide jaoks. Teema on täielikult redigeeritav. Seda saab kasutada ka mitmesuguste muude äriliste või isiklike projektide jaoks. See paigutus reageerib täielikult ja on välja töötatud viisil, mis suurendab teie veebilehe positsioone SERP-is. Valdavat osa teemaseadetest saab WordPressi kohandaja abil kohe muuta.

Droonimeedia (fotograafia ja videograafia)

Droonimeedia - aerofotograafia ja videograafia WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Mõelge selle fotoportfelli WordPressi malli kasutamisele, mis pakub kõiki vajalikke omadusi, et rahuldada veebimeistri vajadusi. Moefotograafi, vabakutselise fotograafi või fotoportfelli reklaamimiseks võib siin näidatud teema abi olla. Kuna põhirõhk on kenasti tasakaalustatud paigutuse struktuuril, on Drone Media varustatud kõigi vajalike jaotistega, et tutvustada teie teadaandeid ja tooteid. Kui soovite WordPressiga luua jõuka veebisaidi, peaksite töötama tugeva ja täieõigusliku veebisaidi malliga, mis toetab spetsiifilisi funktsioone. SEO-sõbralik, potentsiaalsed kliendid leiavad selle hõlpsalt üles, olenemata sellest, millist otsingumootorit nad kasutavad. Malli ühildub brauseritega, tundlik ja pakub kõiki funktsioone, mida teil oleks vaja taskukohase veebiprojekti loomiseks.

Revirta (virtuaalne assistent)

Revirta - WordPressi virtuaalse abistaja teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui soovite luua professionaalse ilmega veebisaidi, võimaldab see tundlik WordPressi mall seda ülesannet väga kiiresti täita. Stiilne välimus ja suurepärane jõudlus on selle profimalli, mis on spetsiaalselt loodud ettevõtete ja ettevõtete veebilehtedele, põhilised valikud. Lihtne silmade lehekülje paigutus, rõhuasetusega visuaalidele, haarab üsna lihtsalt klientide tähelepanu, surudes neid sisse. Ka see konkreetne veebisaidi kujundus on hästi dokumenteeritud ja sisaldab käputäis esmaklassilisi laiendusi.

Kinnisvara 7 (kinnisvara)

Kinnisvara 7 - kinnisvara WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kinnisvaraettevõttele veebisaidi loomisel on üks parimaid valikuid Real Estate Pro 7. Alustage sisseehitatud demoimportijaga mõne minutiga, kasutage kaasasolevat lohistamiskomplekti, et luua kohandatud kirjete lehti või agentide profiile, müüa reklaami laigud või funktsioonide loendid koos integreeritud maksevõimalustega ja palju muud. Paljude päiste, kaardistamise, värvikohandamiste, ühiskasutusse lisamise, broneeringute, Walkscore’i, IDXi ja muude kinnisvarapõhiste seadete võimaluste abil on seda nišiteema väga vaja armastada..

HotLock (lukksepp ja turvalisus)

HotLock - lukksepp ja turvasüsteemide WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Selles konkreetses WordPressi turbekujunduses on palju erinevaid efekte ja valikuid, mida te üheski teises mallis vaevalt näete. See sobib suurepäraselt väikeste ja suurte äriprojektide tutvustamiseks. Valdavat osa teemaseadetest saab WordPressi kohandaja abil kohe muuta. Olles integreeritud populaarsete sotsiaalsete võrgustike platvormidega, võib siin näidatud mall olla ideaalne tööriist klientidega ühenduse võtmiseks. Lisaks kuvatakse selle täielikult reageeriv paigutus asjakohaselt kõigil vidinatel. Veebilehe loomine siin pakutud teema abil on kasulik teie veebi eesmärkide saavutamiseks.

Alusta (tuur)

Alustage reiside broneerimise ja reisiteema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Nii võimas kui ka vapustav Embark on WordPressi teema, mis on loodud spetsiaalselt reisimiseks ja reisimiseks. Sellel teemal on reaalajas pukseerimislehtede koostaja ja otsest otsani broneerimise mootor koos veebimaksete sujuva integreerimisega. Selle 3-minutise ühe klõpsuga installimine annab teile töövalmiduse – kiire!

Selle võimas broneeringumootor aitab teil hõlpsalt hallata mitut broneeringut ja korraldada ajakava WordPressi kaudu. Looge korraga mitu kalendrit, ajapilusid (piiratud saadavusega või ilma), kohandatud vormivälju ja kliendiprofiile. See on broneerimine, maksed ja sõiduplaanide koostamine, mis on ühendatud ilusa broneerimislahendusega.

Reisifirma või turismiettevõtte veebisaidi loomine on imelihtne, kuna Embarki reaalajas esipaneelil lohistatav leht koostab. Looge oma ilusad paigutused või kasutage professionaalselt kujundatud eelseadistusi, nagu näiteks River Rafting for Adventure Tours, NYC for Walking Tours või Hop & Vine veini- ja õllereisidele. Uusi disainilahendusi lisatakse regulaarselt. Teil on juurdepääs enam kui 40 vidinale ja enam kui 20-le moodulilehe mallile, mis võimaldavad teil luua täiusliku piiramatute võimalustega reisi- ja reisisaiti..

Mähkimine üles

Mis tahes niši jaoks, mida soovite veebisaidi loomiseks, on alati olemas mõni WordPressi teema, mis sobib teie isikliku või äriprojekti esitamiseks kõige soodsamas valguses. Neid nišš WordPressi teemasid kasutades saate käivitada mõne väiksemate muudatustega veebiprojekti. Ja kuna enamus kompileerimise WordPressi teemasid sisaldavad ka intuitiivseid leheehitajaid (või ühilduvad CSS-i reaalajas redaktori pistikprogrammiga), suudavad isegi mitte-tehislikud luua ainulaadse välimusega veebidisaini koodivaba.

Mida arvate meie teemade ümardamisest? Kas on veel mingeid WordPressi nišiteemasid, mis peaksid teie arvates loendisse kuuluma? Jäta kommentaar allpool!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map