10+ parimat pistikprogrammi teie WordPressi meediateegi korraldamiseks

Parimad pistikprogrammid teie WordPressi meediumiteegi korraldamiseks

Tänapäeva veebisaitidel on kalduvus võtta ruumi, et kuvada rohkem pilte ja kasutada vähem teksti. Tekstsisu tugevdamiseks on lisatud ka suur hulk meediumifaile, näiteks heli-, video- ja muud multimeediumifailid. Kuid siin on asi. Kujutage ette, et laadite päevas umbes 10 või 20 pilti. Kui me korrutame selle kümnete või sadade postitustega, on teie meediumikogu kogu failide arv ületamatu!


Ausalt öeldes ei paku WordPress teie meediumifailide korraldamiseks piisavalt tööriistu. Seal tulevad sisse WordPressi meediumiteegi halduse pistikprogrammid. Need pistikprogrammid muudavad teie elu WordPressi meediumiteegi failidega tegelemisel lihtsamaks. Saate funktsioone lisada, mitu faili valida ja mõne sekundi jooksul kaustu luua või kustutada.

Selles postituses oleme ümardanud 10 ja enamat käepärast pistikprogrammi, mis aitavad teil oma WordPressi meediumikogu paremini hallata ning hoida seda kenasti ja korrastatuna.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. FileBird – WordPressi meediumiteegi kaustad

FileBird - WordPressi meediumiteegi kaustad

FileBird on nii suurepärane ja usaldusväärne elupäästja, mis aitab teil WordPressi meediumikogu lihtsalt mõne hiireklõpsuga paremini korraldada..

Seda pistikprogrammi on ülilihtne kasutada ja see sisaldab võimsaid funktsioone. Kõige märgatavam funktsioon on nutikas kontekstimenüü, mis võimaldab teil kiiresti teha paremklõpsu kaustade loomiseks, muutmiseks või kustutamiseks oma meediumiteegi korraldamiseks. Samuti on pukseerimisliidese abil failide teisaldamine või failide otse töölaualt üleslaadimine sama lihtne kui osutamine ja klõpsamine. Päris lahe, eks ole?

Mõned peamised omadused on järgmised:

 • Nutikas kontekstimenüü
 • Pukseerimisliides
 • Lehtede koostaja ühilduvus
 • Mitu keelt toetab

2. WP meediumikaustad

WP meediumikaustad

On aeg peatada pildi otsimine tuhandete meediumifailide kaudu, nagu teete seda oma töölauafailide brauseris. WP Media Folder abil saate meediume kaustadesse ja alamkaustadesse üles laadida ja lohistada.

WP meediumikaust on selline hõlpsasti kasutatav ja reaalajasäästlik pistikprogramm, mis aitab teil faile ja pilte hallata ja tellida, laadides üksikud või mitu faili otse soovitud kausta, luues kaustu, alamkaustu jne. . Lisaks võimaldab see pistikprogramm filtreerida oma meediumit faili suuruse, tüübi või pealkirja ja mis iganes alusel. Voila, teie raamatukogu kuvar on puhas ja korras, kui järgmine kord oma WordPressi meediumikogu avate.

Selle funktsioonide loendit tasub vaadata:

 • Looge meediumikaustast galerii
 • Lisage automaatselt uue kaustaga meediumid galeriisse
 • Määrake galerii pildi suurus
 • Valige pildi suurus
 • 4 teemat: WordPressi vaikimisi (täiustatud), müüritise, liuguri, portfoolio

3. Meediumiteegi assistent

Meediumiteegi assistent

Meediumiteegi abimees on veel üks suurepärane meediumiteegi pistikprogramm, mis võimaldab teil oma meediumifaile hallata. Lisaks saab seda kasutada ka mitte ainult piltide, vaid muude meediumifailide lisamiseks oma postitustele.

Pistikprogramm võimaldab teil uutele galeriidele lisada slaidiseansse, pisipilte ja eriefekte ilma probleemideta. Samuti sarnaneb see WordPressi vaikemeediateeki kasutamisviisiga, ilma et peaksite uue protsessi õppimise pärast muretsema.

4. Meediumiteegi korraldaja

Meediumiteegi korraldaja

Nimi ütleb kõik ära. Media Library Organizer ei lase teid oma lihtsasti kasutatava kasutajaliidese ja võimsate funktsioonidega alla. See aitab kategoriseerida ja filtreerida fotosid, videoid ja muid meediatüüpe teie WordPressi meediumiteegis.

Selle pistikprogrammi mõned muud põnevad ja märgatavad funktsioonid hõlmavad järgmist:

 • Sorteeri faile kuupäeva või nime järgi
 • Töötage kõigi meediumikogude vaadetega
 • Andmete importimine ja eksportimine teegist või WordPressist

5. Kaustad

Kaustade pistikprogramm

Otsite WordPressi meediumiteegi halduspluginat, et hoida meediumimaterjale võimalikult korraldatud. Andkem järgmine pistik, seda nimetatakse kaustadeks. Pistikprogramm võimaldab teil kõik lehed, postitused ja meediumifailid kiiresti kaustadesse korraldada.

Kaust on hõlpsasti kasutatav tööriist, mis võimaldab teil luua erineva sisu jaoks alamkaustu ja hoida asju korras. Kaustade silmapaistev omadus on see, et saate faile hõlpsalt kõikjale lohistada ja kaustade puuvaadet soovitud viisil muuta. Lisafunktsioonide hulka kuuluvad:

 • Valige hulgi pilte ja meediumifaile ning lohistage need suvalisse kausta
 • Kaustade menüü lisamine ja eemaldamine lehtedelt, postitustest ja meediumitest
 • Kui vajate lisaruumi, minimeerige kaustade piirkond

6. WordPressi meediateegi kaust

WordPressi meediumiteegi kaust

Nimi seletab seda kõike üsna palju – WordPressi meediateegi kaustade abil saate meediumikogu luua kaustu, et hoida oma pilte või muid faile korrastatuna. See pistikprogramm sobib ideaalselt juhuks, kui soovite oma meediumifailidele kategooriaid lisada.

Funktsioonid lühidalt:

 • Lisage ja ehitage uusi WordPress Media teegi kaustu
 • Failide ja kaustade teisaldamine, kopeerimine, ümbernimetamine ja kustutamine pukseerimisliidese abil
 • Pisipiltide taastamine
 • SEO-pildid, et täpsustada üleslaadimisel atribuute ALT ja TITLE

7. Korraldage meediakogu kaustade kaupa

Korraldage meediakogu kaustade kaupa

Selle pistikprogrammi nimi on üsna iseenesest mõistetav. Meediumiteegi korraldamine kaustade kaupa on teie WordPressi juhtpaneeli omamoodi täiendus, mis võimaldab teil oma sisu jaoks erinevaid kaustu luua. Lisaks on teil erinevate kaartide koostamise korral palju lihtsam teada, kust meediaartikleid leida.

Samuti saate kasutada uusi URL-e, mille loote oma kaustade jaoks sisus. See on blogijate või veebiajakirjade / ajakirjade omanike jaoks väga kasulik. Lisafunktsioonide hulka kuuluvad:

 • Järjestage failid määratud kausta
 • Saab luua kaustu
 • Saab otsinguid kaustade järgi filtreerida

8. Meediumiteegi kategooriad

Meediumiteegi kategooriad

See võimas meediumiteegi pistikprogramm võimaldab kategooriate paindlikumat kasutamist WordPressi meediumiteegis. Saate korraga muuta, lisada või eemaldada mitme üksuse kategooriat.

Seda pistikprogrammi kasutades saate administraatori kaudu meediumikategooriaid korraldada samamoodi nagu postikategooriate kontrollimisel. Samuti võimaldab see teil filtreerida oma WordPressi meediumiteegis olevaid meediumifaile, kasutades kohandatud taksonoomiat nii loendi kui ka ruudustiku vaadetes.

Funktsioonid lühidalt:

 • Muutke hulgitoimingutega korraga mitme üksuse kategooriat
 • Liigitage suvandid ja haldus meediumiteegis
 • Filtreerige kategooriates meediumiteegis

9. WP meediumikategooria haldus

WP meediumikategooria haldus

WP meediumikategooriate haldus on tasuta ja hõlpsasti kasutatav pistikprogramm, mis leevendab teie ärevust meediumikategooriate halduse, sealhulgas hulgitoimingute osas.

Meediumikategooriaid saate administraatori kaudu korraldada just nii, nagu kontrollite postituste kategooriaid. Pistikprogramm võimaldab teil ka WordPressi meediumiteegis olevaid meediumielemente sorteerida, kasutades taksonoomiat nii loendi kui ka ruudustiku vaadetes. Meediumifailide üleslaadimisel saate valida vaikekategooria. Täiendavate oluliste funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Hulgilülitusega saab meediumite taksonoomia määramise vahetada meediumiteegist administraatori kaudu
 • Postituse galeriides oleva meedia filtreerimiseks kasutage uut või olemasolevat lühinumbrit
 • Kasutage üleslaadimisel vaikekategooriat

10. Lubage kandja asendamine

Luba kandja asendamine

Meie tänase nimekirja viimane liige on ShortPixel, millel on tasuta, kerge ja ülilihtne kasutada pistikprogrammi Enable Media Replace. See pistikprogramm võimaldab teil meediumiteegis olemasoleva pildi või faili hõlpsalt uuega asendada. Alates tänasest pole vaja vanu faile kustutada, neid ümber nimetada ega uuesti üles laadida! Piisavalt lihtne, eks?

Pistikprogramm töötab üsna hästi juhuks, kui soovite oma meediumiteegis rohkem fotosid asendada või värskendada. Te ei tunne end enam tüütuna ega ärritununa, kui kustutate faili ja laadite uue täpselt samanimelise faili üles iga kord, kui soovite midagi värskendada. Selline suurepärane aja kokkuhoid!

11. Päris meediumikogu

WordPressi päris meediumikogu

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WP reaalajas meediumikogu (RML) on väga kasulik WordPressi pistikprogramm tuhandete meediumifailide korraldamiseks meediumiteegis. See võimaldab teil luua individuaalse ja piiramatu kaustastruktuuri WordPressi meediumiteegi vaates. Parim plugina jaoks on see, et emakeelset WordPressi meediumide haldussüsteemi kasutatakse kõigi olemasolevate meediumifailide, näiteks piltide, audioside ja PDF-ide korraldamiseks.

Meediumiteegi vaate peamine probleem on see, et pildi leidmiseks tuleb pikka aega otsida. Mitte WP RML-iga! Lihtsalt lohistage oma failid loodud kaustadesse ja kasutage neid igas meediumivalija dialoogiboksis – näiteks postituste dialoogiboks „Esiletõstetud pilt”. Kaustade loomiseks, ümbernimetamiseks, kustutamiseks ja ümberpaigutamiseks saate ühe lihtsa klõpsuga selgelt kujundatud tööriistaribal.

Mida RML teie veebisaidi esiotsa toob? RML võimaldab teil luua albumi-galerii suhte tavaliste kaustade kõrvale. See tähendab, et saate oma veebisaidil näidata dünaamilisi kaustagaleriid. Kui soovite kasutada selle albumigalerii kontseptsiooni täpsemat kasutamist, peate kontrollima ühilduvust esmaklassilise pistikprogrammiga “Justified Image Grid” (JIG). See mängib käsikäes JIG galeriidega.


Pildid, videod ja muud meediumid võtavad WordPressi veebisaidil tohutult ruumi. WordPressi meediumiteegi korrastamine kaustadega muudab piltide haldamise palju lihtsamaks. Nii saate vältida samade piltide üleslaadimist kaks korda või leida ja asendada külgriba ribareklaamid. Ülalnimetatud meediumipluginad aitavad teil absoluutselt oma WordPressi meediumikogu paremini hallata ning hoiab selle puhtana ja korras. Need aitavad taksonoomiat klassifitseerida ja lisada, nii et saate piltide hulgast palju lihtsamini otsida ja sorteerida.

Kas kasutate mõnda neist pistikprogrammidest või mõnda muud pistikprogrammi oma meediumiteegi haldamiseks? Jagage oma kogemusi allpool olevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map