10+ parimat mängude WordPressi teemat 2020. aastaks

Parimad mängude WordPressi teemad mängijate ajaveebidele ja ajakirjadele

Kas otsite oma uue mängude ajaveebi või ajakirja jaoks head WordPressi teemat? Ära otsi enam, sest oleme koostanud põhjaliku artikli, kus valitakse parimad saadaolevad WordPressi mänguteemad, mis on järjestatud kvaliteedi ja funktsioonide järgi, heast paremast parimateni.


Hea mänguajakirja omamine ei ole lihtne ülesanne, kui päevas peab mitu artiklit kirjutama, peab see Google’is korralikult järjestama ja kõigi uudistega kursis olema, kuid kuidas oleks siis, kui soovite oma ülevaateid kirjutada või moodustage paremusjärjestus. Selles artiklis käsitleme parimaid teemasid turul, alates hõlpsasti juurdepääsetavast vähem funktsioone kuni parimate teemadeni, mis on täis funktsioone. Artikkel hõlmab häid, väga häid ja parimaid saadaolevaid WordPressi mänguteemasid, tellijat funktsioonide ja paremusjärjestuse järgi.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Head mängude WordPressi teemad

Need WP-kujundused on mõeldud neile, kes loovad oma mänguajakirju, neil on korralik ajaveeb ja kena välimusega moodulkujundus. Neid teemasid soovitatakse neile, kes soovivad midagi lähtekohana ja plaanivad laienemist lähitulevikus.

1. Ajakiri STK (tasuta)

Ajakiri SKT on reageeriv tasuta uudiste ja ajakirja WordPress teema, mida saab kasutada ajalehtede, kirjastamise, isiklike ja ettevõtete ajaveebide ning toimetusstiilis veebisaitide jaoks.

Kodulehe ja ajaveebi postituste struktuur on kena, puhas ja hõlpsasti loetav. See on ressursside osas nähtav, mitmekeelne ühilduv ja tõlkega valmis. Arendaja väidab ka, et see ühildub Woocommerce’i ja Nextgeni galeriiga, mis võib osutuda kasulikuks, kui teete palju ülevaateid, mis vajavad galeriisid.

Muidugi, see on põhiteema, nii et te ei saa oodata arvustuse / hinde moodulit ega paremusjärjestust, peate kõik selle ise tegema või valima sellest artiklist parema teema. See on kena lähtepunkt, kuna põhimõtteliselt tasuta ja enamikul tasuta ajakirjade teemadel pole sellist esitlust ja funktsioone.

2. ELRT

Info ja allalaadimineVaadake demo

Gametime on üsna hea teema mängude saidil, mis sisaldab kohandatud ülevaateid, võimaldades teil oma hiljutisi mängude või meediumide arvustusi stiilselt näidata, sealhulgas reitingusüsteemi. Teema sisaldab ka kohandatud uusimaid uudiseid kategooriavalikuga vidinatena ning toetab ka esiletõstetud pilte.

Demo on üsna muljetavaldav ja kui teil on artistide osakonnas hea olla, siis võiksite selle mängu põhjal kogu mängude saidi ehitada. Kodulehe arvustuste hinded ja paremusjärjestus on üks parimaid, mida oleme näinud.

Gametime on sisseehitatud ning vastavalt silumisrežiimis töötavale arendajale, mis teeb sellest kindla HTML5 kehtivuse. See põhineb ka Bootstrapil, nii et saate peaaegu garanteerida, et see näeb hea välja mis tahes seadmes. See on väga hea välimusega teema, millel on eriline aktsent värvides, mis võib sõltuvalt teie maitsest esile kutsuda armastuse / vihkamise reaktsiooni.

Teema maksab 45 dollarit ja seda saab osta CreativeMarketist.

3. Mänguportaal

Mänguportaal on mängude jaoks hea teema, sellel on kodulehel tohutult hea esitluspostitus, väga hästi struktureeritud blokid ajaveebi postitustele, suurepärane värvivalik, toredad fondid, väga puhas disain ja ajax-laadur. Halb külg on teema väga kallis, selle sisseostuhind on 75 dollarit ja see ei sisalda arvustuste / hinnete süsteemi.

Uskumatu välimusega esiletõstetud postitus, puhas kujundus ja mitu blogi postitust on nende tugevamad küljed, ehkki selle hinda ja ülevaatuse / hindesüsteemi puudumist on raske ignoreerida. Kui kavatsete luua sujuvama mängude saidi, keskendumata liiga palju erinevatele sektsioonidele ja arvustustele / skooridele, võib see olla väga hea alternatiiv. Kui otsite kõikehõlmavat lahendust, millel oleks mitu kategooriat ja kus oleks punktisüsteem, võiksite selle vahele jätta.

4. Gamezone

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

GameZone on äärmiselt asjatundlik teema ja üks parimatest mängude WordPressi teemadest, mille abil saate oma saiti luua, kui olete klanni / meeskonna värk. Teema sobib ka tõmbevoogude, mängijate statistika, ülevaadete, kogukonna, mängude ja ajaveebi postituste jaoks üldiselt.

Teema on üles ehitatud WP Bakery Page Builderile ja, kui aus olla, on see ressursside jaoks mõnevõrra raske, lisaks on sellel fontide ja piltide jaoks palju efekte, nii et see kipub enamikus brauserites aeglaselt renderdama, teema ühildub ka tonnidega pistikprogrammidest nagu:

 • Revolutsiooni liugur
 • Kontaktvorm 7
 • Oluline ruudustik
 • MailChimp WP jaoks
 • WooCommerce
 • YITH WooCommercei sooviloend
 • WooCommerce Social Media jagamisnupud
 • YITH WooCommerce Võrdle
 • ThemeREX-i lisad

Uskumatult hea funktsiooniposti ja esiletoodud artiklite, piisavalt blokipostituste, erinevate jaotiste ja isegi digitaalse poe toetamise korral sobib see teema enamike mängude saitide jaoks väga hästi, kui suudate mõnevõrra aeglasest renderdamisest mööda minna, ülevaatuse / hinnete süsteem ja 56-dollarine hinnasilt. Praegu on ThemeForest 23. kohal.

5. Avantura

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Avantura ei ole mängude spetsiifiline teema, see on pigem üldine ajakirjade teema, kuid karda mitte sellepärast, et mida kõrgemale edetabelisse jõuame, seda „üldiselt orienteeritumaks” nad muutuvad. Vastupidiselt sellele, mida võite arvata, sobivad ülaosas olevad üldised ajakirjade teemad mänguajakirja jaoks kõige paremini, mitmel põhjusel.

Avantura on üks esimesi, kes on üldteemana turule jõudnud ja millel on mitu demo, mis sobivad erinevaks otstarbeks. Miks on see selline mänguajakirja suurepärane teema, mida võite küsida? Mul on hea meel, et te küsisite.

Avantural on üks parimatest ehitusplokkidest, mida oleme mängukohtade ehitamisel näinud, see toetab ainulaadseid värvikategooriaid (kohustuslik iga tõsise mänguajakirja jaoks), seda saab kombineerida populaarsete vidinatega, seda saab värvida vastavalt lehele, sellel on mitu võimalust päise ja jaluse jaoks ning sellel on uskumatult hea välimusega ajaveebipostituse kujundus. Samuti on see väga hea autorimooduli kohta ning mõned toredad järgmise ja eelmise artikli konksud. Lisaks toetab see kena megamenüüd koos piltidega.

Halb külg on see, et teemal pole sisseehitatud arvustuste ja punktisüsteemide süsteemi, peate selle ise pistikprogrammidega tegema. Avantura maksab 49 dollarit ja see on hetkel ThemeForesti edetabelis 18. kohal.

6. GeekMag

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Geekmag on ajakirjade, uudiste ja ajaveebide ajakirjade üldteema, see sobib väga hästi tehnika-, televisiooni-, kultuuri-, filmi- ja mänguajakirjadele. Meie puhul on GeekMagil üks põnev hea disain, lai valik funktsioone, bbPressi tugi, mis võimaldab teil oma WordPressi mänguajakirja ja BuddyPressi sees luua kogukonna. Samuti toetab see saidi Ajax laadimist palju peenema esitluse jaoks.

GeekMag on Site Builderi teema, mis on üles ehitatud saidi SiteOrigin ehitajale, mis tähendab, et teil on palju parem valik saidiplokkide ehitamiseks. Sellel teemal on üks parimatest ülevaatuste ja skooride süsteemist, mida oleme näinud, mis on arvustuste saidi jaoks tõesti hea. Halvast küljest on teemal mänguajakirja jaoks mõned halvad värvivalikud ja te peaksite seda pisut näpistama ning sellel pole sektsioonide värvikoodiga koodeksit.

GeekMag maksab 49 dollarit ja see on hetkel ThemeForesti edetabelis 19. kohal.

Parem mängude WordPressi teemad

Neid teemasid soovitatakse neile, kes juba mängivad mängude saiti ja soovivad seda pisut veelgi parendada või soovivad luua väga hea mängude saidi, mida saab aja jooksul laiendada. Need teemad peavad sisaldama punktisüsteemi / ülevaatussüsteemi, samuti peavad need laadima väga kiiresti.

7. Kappa

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kappa on väga rangelt orienteeritud mängude WordPressi teema, keskendudes esitlusele ja heale ülevaatuse / punktisüsteemile. Teemal on parim liugur, mida oleme kodulehel seni näinud. Väga hea ajaveebi postitus, kuid mõnevõrra piiratud ja esikolmiku parima punktisüsteemi esitlemine.

Selle teema hea külg on see, et sellesse on sisse ehitatud väga mängutunnetus, puhas ja süsteemne disain, mis vahetaks keerulisust ja pakub rohkem funktsioone mängudele orienteeritud saidi jaoks, keskendudes paremale väljanägemisele. Halb on see, et sellel puudub värvikoodiga süsteem ja teie kodulehe ehitamiseks pole laiemat valikut ehitusplokke. Kui plaanite ehitada kena mängukohta, kus pole liiga palju asju, on see lihtsalt täiuslik teema. Selle hind ei ole parim, võrreldes selle omadustega ja selle hind on 49 dollarit, see on praegu ka ThemeForesti edetabelis 10. kohal.

8. Kolõum! Ajalehe WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kolõum! on elegantne mitmeotstarbeline ajakirjateema, millel on hulgaliselt lisafunktsioone. Sellel on kodulehe paigutused, enam kui 10 etteantud demo, see on kiiruse ja jõudluse jaoks optimeeritud ning põhineb WP Bakery Builderil, nii et teil on palju kohandatud mooduleid, mis on valmis mängimiseks.

Teemafunktsioonid sellega ei lõpe, sellega on kaasas enam kui 10 eelnevalt määratletud päist, 60 blokeeritud sisu, 20 liugurit ja ruudustikku, mis on integreeritud Visual Composeriga ning see on isegi täielikult AMP-ühilduv. Arvate, et sellest piisab? On üks põhjus, miks see teema on meie väga heade teemade loendis. See sisaldab kihilisuse lisandmoodulit, see on WooCommercei jaoks valmis, nii et saate selle isegi poodi integreerida, sellel on kleepuv külgriba ja isegi tume nahk. Kuid see teema pole täielik ilma hinnete / ülevaatuse süsteemita, mis tal ka on.

Halb külg on see, et teema ei kuulu mängude saidi jaoks etteantud demoga, peate tegema ühe sellega, mis teil on, kuid selle teemaga saaksite teha just nii palju, et te ei saa lihtsalt vallandada selle pärast. Teema on ka väga odav, maksab ainult 29 dollarit, see on odavam kui kõik muud siin postitatud teemad, millel on palju rohkem funktsioone. Kui kavatsete luua väga hea mängude saidi, ei saa te selle saidiga valesti minna. Praegu edetabelis 8 ThemeForest.

Parimad mängude WordPressi teemad

Need teemad on mõeldud neile, kes soovivad absoluutset parimat. Professionaalsed mängukirjutajad, ajaveebiblogijad ja mänguhuvilised, kellel juba on mängude sait, teavad disainilahendusest mõnda või teist ja soovivad seda veelgi paremaks muuta. Sellel teemal on sisseehitatud ulatuslikud võimalused ja see nõuab nende kasutamiseks parimat kasu saamiseks rohkem teadmisi. Need teemad on absoluutselt parimad võimalused olemas ja neid tuleks kasutada suurtel mängude saitidel. Viimased kolm on neist kõigist enim hinnatud ja enim esile toodud.

9. Newsmag Mews

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Newsmagi teema on üles ehitanud TagDIV, üks ThemeForesti eliidi arendajaid. Teemal on mänguajakirja jaoks täiuslik hoonekonstruktsioon, see toetab Youtube’i ja arvustuste / skoori süsteemi. See kasutab SEO parimaid tavasid ja on äärmiselt kiire. TagDIV on ikka ja jälle tunnustatud kui üks parimatest teemade arendajatest. Neil on kindel maine ja nad jätkavad oma teemade täiustamist. Nad hakkasid kasutama Visual Composerit ja hiljem asendasid selle omaenda TagDIV-heliloojaga, mis on ausalt öeldes parim ajakirja plokkide koostaja, mida me kunagi näinud oleme.

Terve mänguajakirja loomine koos TagDIV heliloojaga on midagi uskumatult hõlpsat saavutatavat ja üks põhjus, miks peaksite selle teema saama. Newsmag toetab vähem mooduleid kui nende number 1 teema – ajaleht News -, kuid see on siiski ka uskumatult võimas ja väärib tähelepanu mänguajakirja parimate teemade seas. Sellel on ka vidinad Instagrami jaoks, ilm, sotsiaalloendur, populaarne kategooria, autorikast, reklaamikast, teie pange sellele nimi.

Kas pole veendunud ?, leidub veel. Sellel on piltide jaoks kohandatud valguskast, nutikas külgriba, kohandatud lohistamisgaleriid, nutikad loendid, youtube / vimeo blokeeringud, kleepuvad menüüd ja see toetab Google Fonte, Adobe TypeKitsit ja Font Stacks. Ja viimane, kuid mitte vähem oluline, on sellel ka Ajaxi sisselogimise / registreerimise moodul ja Speed ​​Boosteri optimeerimine.

Mida sa veel tahta võiksid? Muidugi on Newsmag üks mänguajakirjade kõigi aegade peamisi teemasid, hinnaga 49 dollarit. Selle hankimisel ei saa te tõesti valesti minna. Ainult varjuküljed on mängude jaoks eelnevalt määratletud malli ja mõneti endiselt kitsa sisuvaate puudumine, peale selle on see üks parimaid. Sellel põhjusel on ThemeForest praegu 1. kohal.

10. Uudistemängija

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ilmselt parim eelmääratud mängumalliga olemasolev teema, on News Gamer põhjustel esikolmikus. NewsGamer on professionaalne tundlik WordPressi mall, mis sobib mänguajakirjade, ajalehtede väljaandjate, ajakirjade või edasijõudnute ajaveebide jaoks. Miks arvame, et see võib olla parim mänguajakirja jaoks? Mitmed põhjused.

News Gameril on konkreetne mängusaitide mall, mis on ausalt öeldes parim mall kõigist siin käsitletud teemadest. See poleks piisav põhjus soovituse saamiseks, kui mitte laiaulatusliku funktsioonide komplekti tõttu, mis hõlmab näiteks Visual Composeri plokke, ülemise ruudustiku paigutusi, kategooriate paigutusi, postituspaigutusi, päise paigutusi, ajaxi leht, piiramatu külgriba ja muidugi ka hinnete / ülevaatuse süsteem.

Teema on üles ehitatud võimendamisele, mis tagab hea väljanägemise kõigis seadmetes. Selle ehitusplokke hallatakse Visual Composeri kaudu ja muu hulgas on sellel:

 • Täpsemad kategooriavalikud – määrake kategooriate või iga kategooria jaoks globaalsed valikud:
  • Kategooria paigutus (12 erinevat paigutust)
  • Külgriba asukoht (3 erinevat paigutust)
  • Postitusi lehel
  • Lehekülje mall (2 erinevat paigutust)
  • Reklaamisüsteem (ülariba positsioon, tapeedibänner või küljendi riba)
 • Täpsemad postituse / lehe valikud – määrake kategooriate või iga kategooria jaoks globaalsed valikud:
  • Postitus (7 erinevat paigutust)
  • Külgriba asukoht (3 erinevat paigutust)
  • Seotud postkastid (ainult postitused)
  • Postituse ülevaatamine (ainult postitused)
  • Helipostituse valikud
  • Videopostituse valikud
  • Laiendatud sotsiaalne jagamine
  • Reklaamisüsteem (ülariba positsioon, tapeedibänner või küljendi riba)

Lisaks on teema – ilma ühegi kahtluseta – parim mall mängude arvustuste lehe jaoks kõigist teistest selle loendi teemadest.

Ja ka partituuri parim arvustuste mall!

News Gamer on kindel võitja. Sellel teemal on üks parimatest lehekülgedest mallide, kategooriate mallide, hinnete süsteemi ja kohandatud lehtedega arvustusi. Kui mitte kõigi aegade parim.

11. Ajaleht

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ajalehte on ehitanud TagDIV, samad poisid Newsmagi taga. Ajalehel on kõik samad koostisosad nagu Newsmagil (lisateabe saamiseks lugege Newsmagi kirjeldust), välja arvatud ajalehel on rohkem mooduleid, rohkem päiseid ja kõike muud. NewsPaper on kahtlemata TagDIVi parim teema. Ajaleht on loodud Visual Composeri ümber, kuid hiljem asendas mooduliredaktor TagDIV helilooja, kes on hoone kogemus, mis annab ThemeForestile nii palju häid hinnanguid. Ajaleht on nagu Newsmag uuesti laaditud, see sisaldab kõike, mis Newsmagis eksisteerib, lisatud mooduleid, rohkem konfigureerimisvalikuid ja suuremat paindlikkust. See on endiselt üldine uudisteajakirjade teema, mis sobib suurepäraselt mänguajakirja jaoks. Ajaleht on hetkel ThemeForesti edetabelis 1. kohal, näete, kui palju selle teema vastu on armastust. Arendajad jätkavad selle täiustamist ja see on nüüd jõudnud muude müüdavate teemade puhul ennekuulmatu küpsuse tasemeni. Ajaleht on kõige paindlikum teema, mille abil võiksite ajakirja välja mõelda, ja see on tingimata vajalik.

Selle hind on muidugi kõrgem kui Newsmag, 59 dollaril, kuid see on absoluutselt soovitatav. Seda on hiljuti täiustatud versioonile 8.8, millele on lisatud lisaboonusena võimalus ehitada TagDIV-i koostajasse terviklikke kohandatud saatelehti koos lisafunktsioonidega, võimaldades tõhusalt teil luua oma mängude saidile sihtlehti, laiendades märkimisväärselt võimsust ja paindlikkust. Ajaleht on parim asi, mida mänguajakirja jaoks võite saada, ja see lisas hiljuti isegi täieliku musta eelseade. Sisseehitatud valikute arv on ületamatu ja see on meie parimate soovituste olemasolul parimate jaoks olemas.

Ja viimane, kuid mitte vähem oluline, kõigist siin loetletud teemadest on Ajaleht ainus, millel on enam kui 55 etteantud malli! Ühe klõpsuga saate oma valitud ettemääratud malli abil väiksemaks muuta. Kõigile piisavalt kogenud isikutele lubab ajaleht ajalehtede loomise täiesti vähese nupuvajutusega ja tonnide aja kokkuhoidmisega.

Lõika tagaajamiseks …

Nii et olete lugenud kogu meie artiklit. Kas soovite teada, mis on selle loendi tõelised kalliskivid? Me võtame selle teie jaoks kokku. Kui olete kogenematu blogija ja soovite oma uut mängude saiti alustada, soovitame Gametime’i. Kui olete mõnevõrra kogenud ja soovite oma uue mängu saidi jaoks mõnda toredat teemat, soovitame kindlasti Kappa. Kui olete kogenud professionaal või soovite lihtsalt parimat teemat, on see parim koht reserveeritud kahele teemale: ajaleht ja uudistemängija.

Kui otsite järgmisi samme, tutvuge meie juhendiga, kuidas alustada blogi, et õppida oma teema installima ja sisu lisama, või meie sotsiaalmeedia turundusjuhendist, et teada saada, kuidas saate sotsiaalmeediat kasutada oma lugejaskonna suurendamiseks.

Loodan, et see artikkel oli teile kasulik ja informatiivne. Kui teil on teemadega seotud tähelepanekuid, palun ärge kõhelge jagage neid allpool toodud kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map