10+ parimat A / B tükeldamise testimisriista WordPressi jaoks teisenduskursside parandamiseks

Parimad A / B tükeldamise testimisriistad WordPressi jaoks

Kui kasutate oma WordPressi veebisaiti toodete müümiseks, teenuste reklaamimiseks või lugejate mis tahes vastuste või toimingute saamiseks, siis A / B jagatud testimise tööriistad ja pistikprogrammid, mida täna vaatame, võivad teie veebisaidi palju muuta tõhusam eesmärkide teisendamise tööriist.


Luues oma sisu variatsioone ja tükeldades või A / B testides neid üksteise suhtes, saate suurendada soovitud toimingu teinud külastajate protsenti. Need sisu variatsioonid võivad olla nii väikesed kui lingi teksti muutmine postituse lõpus kuni kahe erineva sihtlehe kujunduse võrdlemiseni üksteisega.

Nii et kui soovite oma veebisaidilt rohkem raha teenida või lihtsalt sisuga rohkem diskussioone ja suhtlust tekitada, on oluline, et veedaksite aega oma sisu testimisel ja optimeerimisel, et teada saada, mis töötab ja mis mitte.

Õnneks on arvukalt pistikprogramme, mis annavad teile tööriistad just selle jaoks – kõik teie WordPressi administraatori liidesest. Niisiis, kas otsite oma veebisaidile sobivat tööriista? Noh, teil on õnne. Siin on WordPressi parimad jagatud testimisriistad ja pistikprogrammid (või vähemalt arvame, et need on päris ägedad).

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Nelio A / B poolitatud testimine

Nelio AB Spliti testimisriist WordPressi jaoks

Nelio AB Testing on pistikprogramm, mis võimaldab teil WordPressi veebisaidil läbi viia A / B-teste, et parandada konversioonimäärasid ning optimeerida sisu ja kujundust.

Testide või katsete tüüp, mida saate läbi viia, hõlmab postituse kahe versiooni võrdlemist – alates väikestest tekstinäitajatest kuni üldise kujunduse ja paigutuse, pealkirjade testimise, teemade võrdlemise, vidinate testimise ja menüüpaigutuste võrdlemiseni. Peaaegu kõiki veebisaidi aspekte saab testida. Alates kutse üleskutsest postitusel kuni kogu A / B CSS-testi kasutades kogu paigutuseni. Samuti saate võimsa soojuse kaardistamise tööriista, et näha täpselt seda, kus teie külastajad teie postitustel ja lehtedel klõpsavad.

Nelio A / B testimine WordPressi jaoks

Testide seadistamise ja haldamise juhtelemendid on sujuvalt integreeritud teie WordPressi administraatorialasse. See tähendab, et A / B-testide käivitamiseks oma WordPressi veebisaidil ei pea te uut süsteemi õppima ega teist kontot haldama. Kuna teenus on pilvepõhine, toimub arvutamine Nelio serverites. See hoiab ära teie veebisaidi aeglustumise testide ajal ja numbrite krigistamise ajal.

Ehkki teenuse oma veebisaidiga integreerimise pistikprogramm on teile tasuta juurdepääsu andmine ja 14-päevane prooviversioon, peate teenuse pikema aja jooksul registreeruma ühe nende tasulistest tellimisplaanidest..

14-päevase tasuta prooviversiooni abil peaksite saama hea ülevaate Nelio A / B testimise võimalustest. Kui teie veebisait saab piisavalt liiklust, võiksite isegi oma konversioonimäärasid parandada ja hakata enne müügiperioodi lõppu rohkem müüki teenima..

2. Pealkirja katsed

Pealkirjakatsed A / B WordPressi poolitatud testimisriist

Pealkirjakatsed on WordPressi A / B jagatud testimise pistikprogramm. Pärast pealkirjakatsete installimist oma veebisaidile võite proovida oma ajaveebi postituste pealkirju, et näha, millised neist saavad teie lugejate hulgast kõige rohkem tähelepanu.

Postituse loomise ekraanil saate sisestada pealkirjade variatsioonid. Seejärel, iga kord, kui teie postitused teie veebisaidil loetletakse, näiteks hiljutiste postituste vidinas või arhiivilehtedel, kontrollitakse neid pealkirjade variatsioone üksteise suhtes.

See pistikprogramm ei peaks mitte ainult aitama teil suurendada postituste arvu, mida iga külastaja oma ajaveebis vaatab, vaid ka aitama teil paremini postituste pealkirjade kirjutamisel – see on oskus, mida kindlasti tasub arendada.

3. Lihtne lehetester

Lihtne Page Testeri WordPressi pistikprogramm

Lihtne lehetester võimaldab teil valida oma veebisaidil postituse või lehe, mida soovite optimeerida. Lehte saab testida muudetud koopia või mõne muu veebisaidil oleva väljuva lehe alusel või võite luua uue lehe, et seda võrrelda.

Lihtne lehetester

Pärast jagatud katsekatsetele nime panemist saate istuda ja oodata tulemuste kuvamist. Ehkki selle pistikprogrammi tasuta versioon on saadaval, võimaldab see ainult näha, mitu külastust on iga variatsioon saanud. Kui soovite teada eesmärgi konversioonimäärade ja muude kasulike andmete kohta, peate üle minema premium-versioonile.

Vaatamata lihtsa lehetesteri tasuta versioonile, millel puuduvad kasulikud funktsioonid, on premium-versioon saadaval suhteliselt soodsa ühekordse tasu eest.

4. WordPress kutsub üles tegutsema

WordPressi üleskutse jagatud testimise pistikprogrammile

WordPressi tasuta kutsung plugin võimaldab teil oma veebisaidil luua tegevusele kutsumisi. Neid CTA-sid testitakse üksteise suhtes, et leida see, millega teie külastajad suhelda saavad kõige soodsamalt .

Need tegevusele kutsumised võivad ulatuda lihtsatest linkidest kuni sotsiaalse meedia nuppude, failide allalaadimiseni ja palju muud. Pistikprogramm sisaldab valikut malle, mille abil saate oma tegevusele kutsuda, ehkki teil on võimalus alustada tühja lõuendiga. Mallide kohandamine on ilmeseadete abil hõlpsaks tehtud ja WordPress-redaktori abil lisatud kohandatud sõnum.

Kutsed tegevusele saab seejärel sisestada oma WordPressi postitustesse, lehtedele ja muudesse piirkondadesse, kus soovite neid kuvada. Lisaks võite pärast tegevuskutse loomist luua selle variatsiooni ja lasta testidel alata.

WordPress kutsub üles tegutsema

Kui soovite tööriista oma korduvkasutatavate tegutsemisklahvide nuppude loomiseks koos võimalusega neid siis üksteise suhtes testida, siis on see tasuta pistikprogramm hea valik.

5. WordPressi maandumislehed

WordPressi maandumislehtede jagatud testimise pistikprogramm

Suurendage konversiooni WordPressi sihtlehtede pistikprogrammi abil. See tasuta pistikprogramm kasutab sihtlehe mallide loomiseks alusena ACF-i raamistikku. Looge lihtsalt variatsioone ja alustage katsetamist, et näha, millele teie lugejad või kliendid reageerivad.

WordPressi sihtlehe pistikprogramm sisaldab sisseehitatud võimalusi konversioonide jälgimiseks ja A / B- või mitme muutujaga testide loomiseks. Nende andmete abil saate oma sihtlehe kujundusele tõhusalt ja eesmärgipäraselt vaadata, et oma konversioonimäära optimeerida. Muud funktsioonid hõlmavad valikuid olemasolevate lehtede kloonimiseks, vormide eeltäitmiseks, müügivihjete jälgimiseks ja muuks.

6. ConverThis

ConverSee WordPressi A / B tükkide testimise tööriist

Pistikprogramm ConverThis aitab teil käivitada piiramatuid kampaaniaid ja ulatuslikku konversioonide jälgimist, et näha täpselt, millistest komponentidest peaksite oma veebisaitidel lahti saama ja hoidma. Automatiseeritud jagatud testimise platvorm integreerub otse teie WordPressi armatuurlauaga, nii et te ei pea enam oma aruandeid kontrollides minema uhiuue tarkvara juurde.

Peamine põhjus, miks ConverThis paistab ülejäänud rahva hulgast silma, on see, et see jälgib ka klikke, samal ajal kui teised tööriistad näivad keskenduvat rohkem konversioonidele ja jagatud testimisele.

7. Turunduse optimeerija

Turunduse optimeerija jagatud WordPressi pistikprogrammi testimine

WordPressi pistikprogrammi turunduse optimeerija annab teile kõik, mida testimisvahendis vajate, kuna saate automaatselt jälgida kõiki oma veebisaidi lehti.

Pistikprogramm edastab lehtede loendi, mille saate seejärel valitud lehtedel läbi filtreerida ja testida. Lehe üksikasjade liidest saate kasutada ka olemasolevate lehtede variatsioonide loomiseks. Kõik on ühes kohas hõlpsasti hallatav ja selle süsteemi rakendamiseks ei pea te tehnoloogiast palju teadma. Hiljuti värskendati pistikprogrammi, et see hõlmaks tasuta tegevusele kutsumise (CTA) malle, hüpikmalle ja testimisriistu.

8. Optimaalselt

Optimizely X Spliti testimine WordPressi pistikprogramm

Pistikprogramm Optimizely X on üks jagatud testimisvõimalustest, mis pakub lihtsamat viisi oma lehtede ja postituste pealkirjade testimiseks. Pistikprogrammi on teie veebisaidil üsna lihtne seadistada ja sellel on koodivaba visuaalne redaktor, nii et igaüks saaks seda testide loomiseks kasutada. Optimaalselt X loob reaalajas investeeringutasuvuse tulemused, nii et teate, mis töötab ja mis mitte.

Mitme kanaliga optimeerimine on abiks ka inimesteni jõudmiseks sõltumata nende asukohast ja seadmest. Tähendades seda, kas nad kasutavad arvuteid või mobiilseadmeid, peaksite saama jagada testitud sisu.

Pistikprogrammi aktiveerimiseks peate registreeruma Optimizely’i konto (kuigi kõiki testimisi ja tulemusi hallatakse WordPressi juhtpaneelil).

9. Elemendi jagatud test

Elementori WordPressi pistikprogrammi jagatud test

Kas kasutate populaarse Elementori lehtede koostajat kohandatud saidi või sihtlehtede loomiseks? Võite proovida Elementori tükeldamise testi. Selle pistikprogrammi abil saate katsetada mitmesuguseid kohandatud Elementoril põhinevaid disainilahendusi, et näha, millised teisendavad paremini. Proovige pealkirju, proovige erinevaid viiktekstide kujundusi, mõelge, millistel nuppidel on rohkem klõpsatavaid ja rohkem.

Jagatud testi funktsiooni kasutamiseks määrake mooduli loomisel või redigeerimisel jaotise „Täpsemad” jaotise testi variatsiooni sätted. Seejärel jälgige oma variatsioonide toimivust, kasutades WordPressi juhtpaneeli vahekaardi Splittest all loodud aruandeid.

Elemendi jagatud test kasutab andmeid teie enda serveris – see teeb selle GDPR-i järgimisega tegelevate inimeste jaoks ohutu valiku, kuna te ei kogu lisateavet külastaja kohta ega jaga seda kolmandate osapooltega..

10. V / C Splitter Pro (lisatasu)

V / C Spitter Pro WordPressi poolitustestide pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas kasutate WPBakery originaalset Visual Composeri pistikprogrammi Elementori asemel? Pole probleemi. V / C Splitter Pro pistikprogramm lisab A / B jagatud testimissuvandid, mis on abiks kõigile, kes kasutavad võimsat lehekomplekti.

VC Splitteri testimismoodul on saadaval Visual Composeri paigutuste ehitamisel. Lihtsalt looge moodulis oma variatsioonid ja pange jagatud testi nimi. Toimivuse kontrollimiseks peate vaid minema lehe redigeerijasse ja klõpsama moodulil VC Splitter – seda uuendatakse iga kord, kui avate / vaatate..

Ükskõik, kas soovite testida viiktekste, sihtlehti, registreerimisvorme, pealkirju või paigutusi, on VC Splitteri pistikprogramm kindel viis müügimüüri ja konversioonide parendamiseks, kui kasutate juba WPBakery Page Builderit .

11. WooCommerce AB poolitatud testimine (lisatasu)

WooCommerce AB WordPressi pistikprogrammi tükeldamise testimine

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Oleme hõlmanud palju WordPressi sisuelementide jaoks mõeldud A / B-tükeldamise tööriistu, kuid meil on vahele jäänud e-kaubandus, mis võib olla pisut keeruline. Siit tuleb sisse pistikprogramm WooCommerce Simple Split Testing.

See spetsialiseeritud pistikprogramm loodi tootevariatsioonide testimiseks. Selle asemel, et sama toodet oma saidile mitu korda lisada ja kliente segadusse ajada, korraldage lihtsalt jagatud test. Jälgige tootevariantide vaateid, tellimusi ja müügimäära. Lisaks saate vaadata aruannet, milles loetletakse iga toote variatsiooni kõik tellimused. See on suurepärane võimalus katsetada uusi tootekirjeldusi, toodete väljapanekuid ja palju muud.

12. Google’i optimeerimine

Google Spliti testimise tööriista optimeerimine

Ehkki tegemist pole pistikprogrammiga, peate selle Google’ile andma, et luua üks populaarsematest testimisriistadest, mis on saadaval mis tahes veebisaidil (WordPress või mitte). Google’i optimeerimise lingid otse teie Google Analyticsi kontoga. See tähendab, et teil on üsna kohe saadaval juurdepääs ülitäpsetele andmetele, mis põhinevad teie jagatud testide tegelikul toimimisel. Lisaks on töölaua- ja mobiiliversioonide testimine juba seadistatud.

Seadistamine on õnneks ülilihtne, isegi mitte-dev tüüpidele. Kõik, mida peate tegema, on oma Analyticsi konto sünkroonimine ja seejärel oma optimeerimislõigu lisamine juba teie saidil asuvale Analyticsi jälgimiskoodile (järgige lihtsalt Seadistusjuhendi optimeerimine). Pärast seda olete valmis alustama testimist! Optimeerige neid katseid sildistamiseks ja need on seadistatud peamiselt lehe variatsioonide testimiseks. Lihtsalt lisage erinevad URL-id, mida soovite testida / võrrelda, ja kohandage variatsioonide kaalu (kui sageli igaüks neid kuvatakse), eesmärkide ja sihtimise sätteid. Samuti saate juurdepääsu kogu katse kasulikele aruannetele nii optimeerimisel kui ka Google Analyticsis.

Kuna enamik saidiomanikke kasutab liikluse ja konversioonide jälgimiseks juba Analyticsi, on Google Optimize suurepärane valik jagatud testimiseks. Selle rakendamine on taskukohane (tasuta), täpne ja üsna vähese vaevaga.

Lõplikud mõtted WordPress A / B tükeldamise testimisriistade kohta

Nagu me just nägime, on ühed parimad (meie arvates), hästi kavandatud ja kasulikud pistikprogrammid A / B-tükeldamise testimiseks teie WordPressi saidil.

Ükskõik, kas soovite alustada aeglaselt pistikprogrammiga, nagu pealkirjakatsetused, ja võrrelda oma postituste pealkirju või sukelduda oma veebisaidi kõigi aspektide testimisse ja optimeerimisse selliste teenustega nagu Nelio A / B testimine või Google Optimize, on olemas sobiv variant teie vajadused ja eelarve.

Kui teil on küsimusi või kommentaare A / B jagatud testimisriistade ja oma veebisaidi optimeerimise kohta kõrgemate konversioonimäärade kohta, jätke allpool teade.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map