10+ lõbusat WordPressi pistikprogrammi oma veebisaidi jazzimiseks

Lõbusad WordPressi pluginad teie veebisaidi jazzimiseks

Arvan, et olete nõus, kui ütlen: algajana on kaasahaarava veebisaidi loomine üks nõme ülesanne. Kust sa isegi alustad? Ja kuna te ei tea ühtegi lõbusat WordPressi pistikprogrammi, millise neist valite? Me teame, et see võib olla segane, kuid lõõgastuda.


Tõenäoliselt tegelete näiteks järgmiste küsimustega:

 • Kuidas muuta oma veebisaiti põnevamaks või interaktiivsemaks?
 • Kas ma saan oma ümberarvestuskursse ilma pankrotti minemata parandada?
 • Miks on minu WordPressi saidil nii kõrged põrkemäärad? Ma mõtlen, miks külastavad paljud inimesed teie veebisaiti ja lahkuvad peaaegu kohe?
 • Kas minu veebisaidi sisu on hea või mida ma teen valesti??
 • Kas teie saidile suurema hulga inimeste kaasamiseks on vaja palju vaeva (ja aega)??

Pange kõik küsimused lahti. Selgub, et tänu mõnele lõbusale WordPressi pistikprogrammile saate oma veebisaidil interaktiivsust kiiresti suurendada. Selle tulemusel veedavad veebikülastajad teie saidil rohkem aega, mis tähendab paremaid konversioonimäärasid ja täiustatud WordPress SEO-d.

Täna saate oma saidil seotuse suurendamiseks lõbusaid WordPressi pluginaid. Jätkake 10 ja enama pistikprogrammi avastamist, mis meie arvates on proovimist väärt, pidades silmas lõbusate / imelike / interaktiivsete pistikprogrammide turgu on pisike. Seetõttu jagage kommentaarides oma lemmik lõbusaid / veidraid WordPressi pluginaid. Kuid sekundit raiskamata lõbutsegem!

Kõik siin olevad pistikprogrammid lisavad teie WordPressi saidile lõbusate elementide. Ja kuigi see on hämmastav, on need ka tarbeesemed, millel on funktsionaalne eesmärk. Lisaks on enamik neist tasuta, kuid elektritarbija jaoks on olemas mõned lisatasu võimalused. Ükskõik, kas valite kingituse või raha välja, on kõik siin olevad lõbusad WordPressi pistikprogrammid kindlad viisid teie WordPressi saidil seotuse suurendamiseks.

Olgu see siis ära, teeme teie WordPressi saidi huvitavamaks.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Liugkangelane

lõbus WordPress pluginaid liugkangelane

Omal ajal WordPressiga olen kohanud mitmeid suurepäraseid WordPressi liugklappe (Slider Revolution keegi?), Kuid Slider Hero on midagi muud. Meie vahel veetsin meeleheitlikult üle 45 minuti demosid mängides. Miks? Nad on ülipõnevad! Olen aastaid proovinud paljusid liugureid, kuid pole kunagi varem kohanud üks.

Te olete Slider Heroga suurepäraselt kohtlemas ja ma ei tee nalja, poisid. See on kahtlemata lõbus WordPressi pistikprogramm, kuid see on ka üks nendest pistikprogrammidest, mis täidab funktsionaalse vajaduse.

Slider Hero ei ole teie tüüpiline liugklapi plugin, ei, see pole nii. Tänu uutele uuenduslikele efektidele ja funktsioonidele aitab Slider Hero teil oma konversioonimäärasid kahel korral tõsta. Pistikprogramm on fantastiline, et meelitada oma WordPressi saidil külastajaid ilma kõvasti proovimata. See keskendub teie sõnumile, mitte pildi esitlusele, nagu paljud teised liugklapi pistikprogrammid.

Isegi kui külastaja vihkab teie saiti alguses, võib ta hakata teie liugurit tundma või klõpsama. Kes teab? Võib-olla lõpetab teie külastaja teie toote vähem kui 45 minutiga. Vaata, mida ma seal tegin?

Parimad liugkangelase omadused

 • 85+ muljetavaldavat efekti,
 • kinematograafiline sissejuhatus,
 • 173+ taustagradienti,
 • video tugi,
 • ainulaadsed tekstianimatsioonid,
 • piirikaunistused,
 • hullumeelsed CSS3 ja JS animatsioonid, mida te mujalt ei leia,
 • Gutenberg-valmis,
 • täielikult reageeriv,
 • ja kui katame kõik funktsioonid, muutub loend pikaks lugeda.

Lõpptulemus on Slider Hero – super lõbus ja põnev WordPressi plugin, mis suurendab teie WordPressi saidil seotust.

Veebisaidil WordPress.org on saadaval Slider Hero tasuta versioon, mille oleme ülal linkinud, kuid kui ma oleksin teie, siis võiksin lisatasu versioon ilma igasuguste reservatsioonideta.

Miks see nii on? Lisatasu versioon pakub teile rohkem efekte ja funktsioone ning lisatasu tuge juhuks, kui vajate abi. Ja me kõik teame, et lisatasude tugi on kasulik, eriti kui teil on pole aega tehniliste asjadega tutvuda.

Jah, ma olen teiega nõus; aeg on raha. Slider Hero lisatasu säästab teie aega ja raha, nii et jah, 30 dollarit dollarit, mida maksate premium-versiooni eest, on väärt investeering.

myCRED

lõbusad WordPressi pluginad

Kuidas edendada oma WordPressi veebisaidil seotust ja müüki väiksema turundustegevusega? See on lihtne: loote lojaalsusprogrammi või mängite oma veebisaiti.

Lojaalsusprogramm võimaldab teil premeerida külastajatele punkte, kui nad konkreetseid toiminguid teevad. Me räägime sellistest tegevustest nagu sisselogimine, postituse lugemine, teie poest ostmine ja nii edasi. Hiljem saavad kasutajad teenitud punkte kasutada ostude täiendamiseks, liikmelisuse uuendamiseks, premium-sisule juurdepääsuks ja mitmete muude soovitud toimingute tegemiseks.

Mängimine seevastu suurendab seotust ja muudab teie veebisaidi lõbusaks, lisades mängulaadseid funktsioone. Üldiselt hõlmab mängimine kogemuspunktide omistamist, kasutajate järjestamist, objektide leidmist, viktorine, võistlust ja nii edasi.

Mõte on selles, et lojaalsusprogrammid ja mängimine aitavad teil oma veebisaidile lisada lõbususe elemendi. Ja kui tegutsete tasusüsteemi turul, on meil hea meel suunata teid myCRED WordPressi pistikprogrammi poole.

myCRED on kõrgeima reitinguga punktihaldussüsteem, mis suurendab teie WordPressi süsteemi seotust. Teisisõnu, see aitab teil luua lojaalsusprogrammi ja mängida WordPressi saiti vaid mõne klõpsuga.

Seda lõbusat WordPressi pistikprogrammi on lihtne konfigureerida ja kasutada ning sellel on muljetavaldav funktsioonide komplekt.

Parim osa on myCRED on tasuta, kuid kui vajate rohkem voolu, pakub arendaja teile hulgaliselt odavaid lisatasu lisaseadmeid. Kvaliteetsete lisandmoodulite hulka kuuluvad muu hulgas loteriimäng, kraapimiskaardid ja õnneratas.

myCRED integreerub sujuvalt teie lemmiktööriistadega, nt WooCommerce, PayPal, BuddyPress, Kontaktvorm 7, AffiliateWP jne. Sellisena saate luua täielikult integreeritud hüvitussüsteemi ja hallata seda nagu profid.

H5P interaktiivne sisu

interaktiivne sisu h5p lõbus WordPressi pistikprogramm

Interaktiivne sisu suurendab teie saidi seotust, meelitades külastajaid teie veebisaidiga ühenduse looma. Ja mida kauem nad teie veebisaidil viibivad, seda paremad on teie võimalused muuta pelgalt külastajad klientideks.

Lõppude lõpuks on neil teie veebisaidil midagi toredat teha, mis tekitab teie veebisaidi suhtes häid tundeid. Ja kui nad seovad teie veebisaidiga häid tundeid, on teie töö pooleks tehtud.

Nüüd, tänu H5P lõbusale WordPressi pistikprogrammile, peate ainult välja mõtlema, kuidas saate kasutajad oma CTA-de juurde. Nende kauem oma saidil hoidmine ei ole H5P-ga enam probleem.

H5P tarnitakse hea hulga interaktiivsete HTML5 elementidega, näiteks:

 • interaktiivsed videod
 • isiksuse või aritmeetilise viktoriini
 • mälumäng
 • graafikud
 • pildi levialad
 • kollaaž
 • ruudusõnamäng
 • 360-kraadised virtuaalsed keskkonnad
 • flashcards
 • ja veel palju muud

H5P seadistamine oma WordPressi veebisaidil on sama lihtne kui pirukas. Pistikprogramm on täiesti tasuta ja avatud tehnoloogia. Samuti reageerib see täielikult, st teie sisu näeb hea välja mitme seadme puhul.

Kõrgendatud kommentaarid

kõrgendatud kommentaarid

Oleme kaevanud parimad WordPressi kommentaari pluginad varem, kuid selles loendis olid pluginad, mis parandavad ainult kommentaaride ala. Me ei katnud pistikprogrammi, mis kommentaaride abil teie postitused ellu ärataks.

Nüüd on pistikprogramm kõrgendatud kommentaarid. Tänu masinõppele ja keeleanalüüsile saate oma postituse ülaossa automaatselt lisada kõige asjakohasema ja läbimõeldud kommentaari.

Lisaks saate lihtsa lühikoodi abil kontrollida, kus kommentaar teie postituses kuvatakse. Mõlemal juhul ilmub kommentaar ilusa pull-pakkumise kujul. Vajadusel saate stiili ulatuslikult oma veebisaidile kohandada.

Kommentaarid moodustavad olulise osa kõigist postitustest ja peamiselt seal, kus kasutajad suhtlevad. Kui soovite oma WordPressi saidil interaktiivsust tõsta, on pistikprogramm Kõrgendatud kommentaarid tõeline võitja.

Pistikprogramm soodustab vestlust, näidates teie parimat kommentaari ja linkides samal ajal teie kommentaaride sektsiooniga. See käivitab kiiresti arutelu, nähes samas kõik healoomulised. See on nii, nagu oleks teie postituses esiletoodud kommentaar, mitte postituse järel.

Või arendaja sõnadega:

[Parim] kommentaar ei püsi enam lehe allosas. See on viskitud sinna tippu, kus seda tõenäolisemalt nähakse, sellele mõeldakse ja sellele vastatakse. Fantastiline! – Postmaatiline

Lõbus ja funktsionaalne �� Oh jah ja täiesti tasuta.

WP päästikud

wp käivitab

Tingimuslik loogika pakub teile palju jõudu oma WordPressi saidi interaktiivsuse suurendamiseks. Tehnoloogia töötab nagu: kui teete see, siis seda juhtub. Teisisõnu, konkreetne päästik aktiveerib konkreetse toimingu.

Spetsiaalsete toimingute aktiveerimiseks võite saidikülastajate lükkamiseks kasutada tingimuslikku loogikat, mis toob kaasa suurema seotuse. Kui teete oma tööd hästi, saate oma külastajad oma CTA-de juurde kiiresti.

Parim on see, et tingliku loogika jõu ärakasutamiseks ei pea te oma PHP-faile redigeerima. Selle asemel saate ära kasutada lisatasu plugina WP Triggers ja saada klõpsamistega teie jaoks tingimuslik loogika..

WP Triggersi abil tehtavad asjad:

 • Viige külastajad salajasele lehele
 • Reklaamige ainult konkreetseid tooteid
 • Looge seiklusjutte
 • Looge virtuaalseid jahimehi
 • Esitage oma saidil sihtnumbriga otsinguid
 • Ja enamik asju, mis hõlmavad veebisaidil tingimuslikku loogikat

Kuid ülaltoodud loetelu oleks ebamäärane, kui me ei viskaks sisse paari funktsiooni. Siin on paar funktsiooni, mida võite WP Triggersilt oodata:

 • Mitu metamärki tähendab, et saate vabalt luua piiramatuid päästikuid
 • Gutenberg-valmis
 • Kohatäite tekst
 • Lõputud stiilid
 • Piltide, videote ja teksti tugi
 • Lühikoodid
 • E-posti turundus
 • Vastuvõtlik disain
 • Raputage animatsiooni
 • Ja veel palju muud

Lõpptulemus on see, et WP Triggers aitab teil oma WordPressi veebisaidile interaktiivsust kohe lisada. Plugina töötamiseks ei pea te koodi kaevama. Saate intuitiivse liidese, et oma veebisaidil käivitatud toiminguid rekordajaga luua.

SVG avataride generaator

avatari generaator svg

Kas soovite pakkuda külastajatele midagi toredat, kui teete oma veebisaidi konkurentidest eristuvaks? Pakkudes külastajatele võimalust luua kohandatud avatare, on suurepärane viis hoida neid kauem oma WordPressi saidil. Lisaks armastavad külastajad teie veebisaiti, kui nad loovad allalaaditavaid avatarisid. See pole veel kõik; saavad nad üles laadida avatarid saidile Gravatar.com, et kasutada neid kus iganes neile meeldib, näiteks teie veebisaidil.

Niisiis, kas soovite meelitada külastajaid ja pakkuda neile põhjust oma saiti armastada? Kui see on vali jah, on teie lahendus teie jaoks Dee Themessi loodud pistikprogramm SVG Avatars Generator. Pistikprogramm võimaldab teie külastajatel luua avatari SVG- või PNG-vormingus.

Avatarid näevad mitme brauseri ja seadme puhul suurepärased välja, mis sobib suurepäraselt reageerivaks kasutajakogemuseks. Lisaks saavad kasutajad tänu intuitiivsele liidesele avatarisid ulatuslikult kohandada.

SVG Avataride generaatori seadistamine on ülimalt lihtne, te ei vaja arendajat. Kõik, mida peate tegema, on plugina installimine. Järgmine, asetage generaator lihtsa lühikese koodi abil oma saidile ükskõik kuhu. Lihtsalt kPea meeles, et SVG Avataride generaator on esmaklassiline WordPressi plugin.

imgMCE

lõbus WordPress plugins imgmce

Ja kui arvate, et olete näinud viimast lõbusat WordPressi pistikprogrammi, teeb imgMCE suurepärase väljanägemise! Poisid, pistikprogramm on suurem kui pildiredaktor; see on võimas HTML5 sisu koostaja, mis puhub. Teie. Mõistus.

Teil on suurepärane tööriist selliste elementide loomiseks nagu GIF, interaktiivsed pildid, animeeritud vormid ja palju muud. Lisaks ei pea te enne postitamist oma pilte Photoshopis redigeerima. Tänu imgMCE-le saate pilte kirjutades muuta lennult.

Pistikprogrammil on uhke funktsioonide loetelu, sealhulgas:

 • lohistage redigeerija (mis tähendab, et te ei vaja üllatavate HTML5 elementide loomiseks teadmisi kodeerimise kohta),
 • võime luua muljetavaldavaid animatsioone,
 • gradiendi värvivalija,
 • Rohkem kui 600 Google Fonti,
 • integreerimine lemmiktööriistadega nagu WooCommerce, bbPress, BuddyPress, WPBakery Page Builder, TinyMCE, Elementor ja nii palju muud,
 • täielikult reageeriv disain,
 • API integreerimine rakendustega Unsplash, Giphy, Flaticon ja Font Awesome,
 • Võimalus luua animeeritud HTML5-reklaame,
 • kihid
 • ja veel palju muud

imgMCE muudab piltide töötamist WordPressis. Pistikprogramm aitab teil lisada oma WordPressi saidile 10X interaktiivsust ja edendada seotust. Ainus piir on ainult teie kujutlusvõime.

Kujutise leviala

pildi leviala lõbus WordPressi plugin

Kas teil on fotograafia veebisait? Kui jah, aitab Image Hotspotter teil „… täiustada oma WordPressi postitusi elegantse pildikeskse ja tundliku kasutajaliidese abil“.

Kuidas? Pistikprogramm võimaldab teil luua ilusa, kasutajasõbraliku ja interaktiivse pildikaardi, mis muudab teie fotode ja piltide jagamise uskumatult lihtsaks ja lõbusaks..

Parim on see, et te ei pea kirjutama ühte koodi koodi; saate luua piltide kaardi lohistamisstiili. Mõne klõpsuga saate oma graafikale luua klõpsatavaid levialasid, mis avab palju võimalusi mitte ainult fotograafidele, vaid ka teistele veebisaitide omanikele.

Kui klõpsatavad levialad on paigas, saate oma pildikaarte kohandada, kuni kukute. Näiteks saate oma pildikaardile lisada kohandatud HTML-i, lubades teil lingida oma pildid oma saidi mis tahes lehega.

Lisaks saate oma piltide kaarti ulatuslikult kohandada, et näidata oma graafikat stiilselt. Kui teie käsutuses on sellised valikud (ja muud), saate Image Hotspotteri abil luua lugusid, mis suurendavad teie WordPressi saidil seotust. Pistikprogrammi konfigureerimine on lihtne, me ei eelda, et teil tekiks probleeme.

Arendaja pakub kolme hinnapaketti: ühe saidi litsents hinnaga 29,95 dollarit, kolme saidi luba hinnaga 59,95 dollarit ja piiramatu saidi kasutamine 129,95 dollariga. Valige, mis teie jaoks sobib.

Loenduri numbrinäit

lõbus WordPress teemad loenduri number

Kas otsite ilusat viisi oma WordPressi saidil olulise statistika esitamiseks? Kui jah, siis meeldib teile Counter Number Showcase plugin, WPShopmarti nõusolekul.

Suurepärase statistika avaldamine oma põhilehele motiveerib külastajaid tegutsema. Veelgi parem, kui saate näidata mõnda lõbusat statistikat; teate nagu lemmikloomade arv teie kontoris, kohvitassid jõid jms.

Kuna olete loominguline, on Counter Number Showcase’i pistikprogramm lõbus pistikprogramm, et külastajaid huvitada ja kliente teisendada. See on tähelepanuväärne viis mõju avaldamiseks. Saate hõlpsalt kuvada vöö all olevate projektide arvu. Lisaks saate näidata oma meeskonna suurust, auhindu, allalaadimisi jne.

Pistikprogrammil Counter on sellised funktsioonid nagu täielikult reageeriv ja puhas disain, kohandatavad stiilid, piiramatu arvu loendurid, lohistamine, lühikoodid, libe kasutajaliides – nimetage see kõik.

Pistikprogramm pakub esmaklassilist maitset, millel on stiilne taust, üle 20 disainimalli, vidinavaliku, parallaksi jne..

CommentPress Core

commentpress-core

CommentPress Core on ideaalne lahendus veebipõhiseks õppimiseks, kursusteks, projektide koostööks ja haridusveebisaitidele. See pakub teile kõiki tööriistu, mida vajate oma õppematerjali vestluse käivitamiseks, ilma et peaksite arendajatele raha kulutama või kohandatud koodi kirjutama.

Kuidas plugin töötab? Arendaja Christian Wachi sõnul võimaldab kommentaar Core “… lugejatel teksti äärealadel kommenteerida. Lugejad saavad kommenteerida lõike lõikude kaupa, rida-realt, plokkide kaupa või teksti valides. ” Midagi sellist:

commentpress-core-näide

CommentPress Core on täiuslik pistikprogramm, mille abil saate oma ajaveebi postituste või dokumentide ümber kaasatud kogukondi luua. Muide, kui ühendate pistikprogrammi BuddyPressiga, on see super kasulik. Lisaks võimaldab CommentPress Core teil:

… Annoteerimine, läikimine, töötuba, arutelu: CommentPress Core abil saate kõiki neid asju teha peenemal tasemel, muutes dokumendi vestluseks. – Christian Wach

CommentPress Core on fantastiline plugin vestluse alustamiseks teie WordPressi veebisaidil. Pistikprogramm tarnitakse siiski töötava teemaga.

Kuid mitte muretsema; pistikprogrammil on kolm vaiketeemat juhuks, kui soovite paigutust üles lülitada. Vajaliku kodeerimise abil saate disaini kohandada.

Viktoriinikass

WordPress-viktoriin-kass

Kui soovite, et viktoriinide austajad saaksid teie veebisaidi regulaarseteks külastajateks, soovite kindlasti oma veebisaidil viktoriini kassi. Teil võib olla suvaline arv viktoriine ja palju vastuseid on esitatud valikvastusena.

Küsimustega toimetulek nõuab saidi administraatori pisut loovust. Kuid peaaegu kogu muu eest hoolitseb plugin. Looge kohandatud sõnumid, mis vilguvad viktoriini lõppedes. Kui külastaja ei oska õiget vastust leida, võib ekraanile ilmuda erinev teade.

viktoriin kass

Plugina esmaklassiline versioon aitab luua paremaid viktoriine. Isikluse viktorine ja pildipõhiseid viktorine toetab premium versioon. Samuti hoolitseb see e-posti hõivamise eest ja annab teile õiguse saada e-posti teel prioriteetset tuge.

Jalgpallibassein

WordPress-jalgpall-bassein

Jalgpallibassein premeerib teie veebisaidil sisse loginud kasutajaid fantaasiamängu mängimiseks koos teiste kasutajatega. Nad ennustavad tulemusi ja teenivad punkte. Boonusküsimuste eest antakse lisapunkte. Suhtlemistase on kõrgem, kuna iga mängija saab vaadata kandidaatide punkte ja graafikuid.

Andmebaasis on teavet Prantsusmaal toimuva UEFA meistrivõistluste kohta, kuid seda saab muude mängude jaoks väga hästi muuta.

jalgpall-bassein

Meeskondade loomine, boonusküsimuste lisamine, koondise paremusjärjestuse ja meeskonna seisuse automaatne arvutamine, konfigureeritavad punktivõimalused, lisalehed meeskondade kohta teabe saamiseks muudavad mängimise lõbusaks ajaveetmiseks.


Loodetavasti leidsite täna siin lõbusa ja kasuliku WordPressi pistikprogrammi. Väikese loovuse abil saate oma WordPressi veebisaidil interaktiivsust edukalt edendada.

Milline on teie lemmik lõbus WordPressi pistikprogramm? Jagage palun allpool.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map