10+ kasulikku WordPressi pistikprogrammi oma e-posti loendi suurendamiseks

“Kui soovite oma ettevõtet laiendada, peaks tõhusa e-posti loendi koostamine olema teie prioriteet.” – See on nõuanne, mille sain mõni aasta tagasi, kui hakkasin esimest korda blogima. Ja see on tänaseni väärtuslik.


Paljud teist võivad juba mõista, miks see on väärtuslik nõuanne. Kui teil on kasvav usaldusväärsete abonentide loend, on liiklust kergem juhtida ja oma uusimatesse blogipostitustesse rohkem sotsiaalseid jagamisi saada. Lisaks saate teenida ka palju raha, saates oma loendisse eripakkumisi.

Selles artiklis jagan ma mõnda parimat tasuta ja lisatasu nimekirja WordPressi lisandmoodulit, mis aitab teil luua rohkem vähem liiklusega abonente. Olen lisanud loendisse ka paar tasuta pistikprogrammi neile, kes alles tegelevad blogimisega või kellel pole lisaraha kulutamiseks.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Getsitekontroll

Getsitecontrol - WordPressi hüpikaknad, optid, uuringud ja muu

Suurepärane nii algajatele kui ka kogenud proffidele. Getsitecontrol on põhjalik hüpikaken, optiini vorm, küsitlus ja tegevusele kutsumise pistikprogramm, mis on loodud selleks, et aidata teil oma e-posti nimekirja kiiresti kasvatada. Kõigi sisseehitatud funktsioonide abil saate kujundada oma vajaduste jaoks täiusliku hüpiku või vormi (isegi küpsisteate).

Getsitecontrol pakub hõlpsasti kasutatavaid vidinate malle, et saaksite kiiresti optilisi vorme luua. Valige lihtsalt mall, mida soovite kasutada, ja muutke värve, teksti, animatsioone ja isegi elementide positsioone. Võite ka kujundada oma vormi, kasutades kohandatud CSS-i. Samuti saate importida pilte Instagramist, lisada küsitluse elemente (ruudud, raadionupud, reitinguskaalad) või kasutada API-t oma vormidele täpsema funktsionaalsuse lisamiseks – näiteks külastajatele isikupärastatud sõnumite kuvamiseks. Kui olete oma vidinaga lõpetanud, sisestage see plugina kaudu lihtsalt oma WordPressi saidile!

Kuid see, mis teeb Getsitecontrolist silmapaistva tööriista teie loendi suurendamiseks, on asjaolu, et see on integreeritud 29 erineva turundusplatvormiga. Selle alla kuuluvad Google Analytics, Convertkit, Drip, Hubspot, MailCHimp, Sendinblue, VerticalResponse ja palju muud. Ja arendajate jaoks on olemas ka paar veebipulki, mida saate kasutada Getsitecontroli vidinate reaalajas andmete kuvamiseks.

Funktsioonid:

 • Samm-sammult vormi ehitaja
 • Kohandamisvalikud
 • Malligalerii eelvalmis paigutustega
 • Enne juhtnööride lahkumist väljuge kavatsuse jälgimisest
 • A / B jagatud testimine kuni 5 variatsiooni jaoks
 • Reaalajas statistika pluss Google Analyticsi integratsioon
 • Võimalus tellimisvorme otselingi kaudu jagada

Hind: Plaanid algavad 9 dollarist kuus

2. MailOptin

MailOptin - hüpikaknad, Optiini meilivormid ja infolehed

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

E-posti loendi suurendamiseks peate keskenduma müügivihje genereerimisele – ja MailOptin teeb just seda. See pistikprogramm sisaldab võimsat vormiehitajat, mille abil saate oma saidile mitmesuguseid optiine luua. Kohandage oma optivormi kujundust, teksti, välju, animatsioone ja määrake isegi kuvamise reeglid (näiteks väljumise kavatsuse päästik või pärast määratud aja möödumist oma saidil). Valguskastide valikuga, teavitusribadega, sisuga (enne / pärast või manustatud tekstisiseselt) ja muul viisil on lihtne luua oma vaatajaskonnale sobiv optivorm. Ja kuna A / B jagatud testi jaoks on sisseehitatud analüüs ja tugi, saate tõesti oma e-posti nimekirja kiiremaks kasvatamiseks oma strateegia optimeerida..

Kuid see pole veel kõik – MailOptin pakub integratsioone peaaegu iga e-posti teenuse ja CRM-i jaoks, millele võite mõelda. Oma optilisi vorme saate hõlpsalt linkida MailChimp, Campaign Monitor, aWeber, GetResponse, SendinBlue, MailPoet ja palju muud. MailOptin töötab sujuvalt ka Google Analyticsi ja populaarsete tõlkeprogrammide, Polylangi ja Weglotiga. Kuigi seal on tasuta MailOptin Lite versioonis, mis on saadaval WordPress.org-is, vajate kõigi pistikprogrammi fantastiliste funktsioonide avamiseks premium-versiooni.

Funktsioonid:

 • Optiini stiilid: valguskast, teavitusriba, külgriba vidin, slaidiseanss, enne / pärast, sisemine
 • Päästikud: väljumine, aeg saidil, lehevaatamised, kerimine, klõpsamise käivitamine, seadme sihtimine
 • Konversioonitoimingud koos võimalustega suunata kasutajad konkreetsele URL-ile
 • Optiinide A / B jagunemise testimine
 • Reklaamiploki tuvastamine
 • Nutikas Honeypoti rämpsposti kaitse
 • Integreerimine populaarsete e-posti pakkujate, CRMS-i, tõlkepluginate ja Google Analyticsiga
 • Infolehtede haldamine (sh automatiseerimine, ajastamine ja muu)

Hind: Alustades 79 dollarist aastas

3. Läbiviivad juhtmed

Õitsele viib

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Thrive Leads on Thrive Themes’i arendajate loodud loendi loomise plugin. See pistikprogramm pakib punši ja sellega on kaasas peaaegu igat tüüpi opt-in-vorme, millest võite mõelda: saate luua hüpikaknaid, slaidide vorme, paelakujulisi vorme, mis ilmuvad ekraani ülaservas või allosas, kaheastmelist opt-in lingid või nupud, ekraani täitvad vormid, SumoMe tervitusmatiga sarnane vorm „Scroll Mat”, võite sisestada nõusoleku vormid postituste lõppu, vidina piirkondadesse või oma sisu kõikjale.

Lai vormivalik ja kaasasolev pukseerimisredaktor annab saidil opt-in-vormide loomiseks ja kuvamiseks palju paindlikkust. Kuid Thrive Leads’i reklaamitud peamised omadused on kõik seotud konversioonide optimeerimisega. A / B täiustatud testimine ja üksikasjalik aruandlus on pistikprogrammi sisse ehitatud. Veel üks esiletõst on asjaolu, et saate automaatselt varjata osalemisvorme külastajatele, kes on juba teie loendi tellinud, ja saate tavaliste lubamisvormide asemel näidata olemasolevatele tellijatele isegi alternatiivset sisu..

Funktsioonid:

 • Kümned eelkujundatud mallid + pukseerimismallide koostaja
 • Iga opt-in-tüüpi vorm, millele võite mõelda
 • Teie abonentide loendi varundamise ja eksportimise funktsioon
 • A / B testib erinevaid liitumisvorme, erinevaid pakkumisi, erinevaid vormitüüpe ja laseb pistikprogrammil võitja automaatselt valida
 • Kuvage olemasolevatele tellijatele erinevat sisu
 • Väljuge kavatsusest, SmartExitist, kerimislülititest, klõpsamise päästikutest, ajastatud päästikutest jne.
 • Paljud, paljud animatsioonivõimalused

Hind: Alates 59 dollarist aastas

4. sumo

SumoMe infoleht

AppSumo loodud Sumo on mugav pistikprogramm lihtsate hüpikute kuvamiseks, mis ei maksa teile ühe peenra eest. See sisaldab palju suurepäraseid funktsioone, mida leiate tavaliselt sellistest lisandmoodulitest nagu OptinMonster või Ninja hüpikaknad..

See on täiuslik pistikprogramm algajatele blogijatele või keegi ei taha raha kulutada, kuna seda saab hõlpsalt integreerida tasuta automaatvastaja teenusega Mailchimp (kuni 2000 tellijat). Ehkki e-kirjade arv on piiratud 12 000-ga kuus. Mailchimp on turul olnud nii kaua ja tal on kvaliteetse teenuse maine.

Märkus. See eeldab, et peate registreeruma kontole Sumo veebisaidil.

Funktsioonid:

 • Asünkroonne laadimine, mis ei mõjuta lehe laadimise kiirust
 • Nutika e-posti hüpikajastamise ajastus (nt Exit Monitor)
 • Seadke oma ilmumise ajastus
 • Popoveri sisu täielik HTML-i juhtimine
 • Vaadake kogu aja e-posti tellimuste statistikat

Hind: Tasuta

5. WP e-posti püüdmine

wp-emailcapture-wordpress-plugins

WP Email Capture on loodud minu hea sõbra Rhys Wynne poolt. Pistikprogramm on suurepärane lahendus neile, kes ei soovi e-kirjade kogumiseks kasutada automaatvastaja teenuseid. See lisab e-kirjade hõivamiseks 2 välja vormi (nimi ja e-post).

Selle pistikprogrammi suur erinevus on see, et te ei pea kulutama raha kolmandate osapoolte teenustele (Aweber või GetResponse), kõik tehakse otse WordPressi seadete lehelt. Tasuta versioonil on piiratud funktsionaalsus, mis võib olla kasulik, kui soovite enne ostmist pistikprogrammi testida.

Funktsioonid:

 • Ekspordi oma loend hõlpsalt suuremate automaatvastajate teenuste hulka
 • Kasutab e-kirjade saatmiseks WordPressi sisemist funktsiooni wp_mail.
 • Topeltoptiin kinnitamiseks
 • Looge oma saidile mitu loendit
 • Jälgige oma saidi külastajaid ja seda, kust teie registreerumised pärinevad.
 • Kohandatud postitustüüpide tugi

Hind: Tasuta (piiratud funktsioonidega)

6. OptinMonster

OptinMonster WordPress Optin vormid

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

OptinMonster on veel üks võimas pistikprogramm, mis muudab stiilsete hüpikvormide lisamise väga lihtsaks. See võimaldab teil lisada kohandatud vorme postituste, külgriba vidinate, lehtede, saidi põhja ja slaidivormi alla. Seda saab hõlpsalt kirjeldada kui WordPressi kõik-ühes loendis moodustavat pistikprogrammi, kuid see pole kõigile (vähemalt mitte neile, kes alles alustavad), kuna see on üsna kallis, võrreldes teiste selle segmendi pistikprogrammidega..

Näiteks – enamus turul saadaolevaid hüpikpistikprogramme ei maksa rohkem kui 50 dollarit, üks selline pistikprogramm on Ninja hüpikaknad, ma olen seda juba 6 kuud oma saidil kasutanud ja mul pole kunagi probleeme olnud. Kuid hind pole ainus, mis eristab OptinMonsterit teistest pistikprogrammidest, lisaks on kaasas Exit-Intent tehnoloogia, mis tuvastab külastaja käitumise ja õhutab neid sihitud kampaaniaga sellel hetkel, kui nad lahkuvad. Ma arvan, et peamine põhjus, miks pistikprogramm on nii kallis, on see, et see sisaldab väljumise kavatsuse tehnoloogiat – midagi sellist, mida varem võisite leida ainult Bounce Exchange’is.

Funktsioonid:

 • Ilusad Optini vormi kujundused
 • A / B testimismooduliga saate hõlpsalt testida erinevat sisu, pealkirju, paigutusi ja stiile
 • Välju kavatsustehnoloogiast
 • Analüüsige klikke, vaateid ja üldist konversioonimäära meie sisseehitatud analüüsi abil.

Hind: 199 dollarit

7. Tere baar

TereBar

Tere riba võimaldab teil luua ilusaid teavitusribasid, mis on teie veebisaidi külastajatele ekraani ülaservas esile tõstetud. Uute müügivihjete genereerimiseks võite riba kasutada kas müügilehtri või kohandatud optiini vormi kaudu.

See genereerib kohandatud koodi, mille saab lisada WordPressi pistikprogrammi kaudu või kui te ei soovi pistikprogrammi kasutada, saate koodi oma teemasse käsitsi sisestada. Praegu on see piiratud 4 peamise automaatse reageerimise teenusega – Aweber, Mailchimp, Campaign Monitor ja Constant Contact.

Funktsioonid:

 • Sisseehitatud Analytics
 • Hästi kujundatud Optini vormid
 • Ise loodud WordPressi pistikprogramm

Hind: Tasuta kuni 10 klõpsu

Saadaval on ka premium versioon hinnaga 4,95 dollarit kuus koos lisafunktsioonidega – SSL-tugi, brändingu puudumine, RSS- ja Twitter-kanalid ning kuni 100 klõpsu.

8. OptimizePress

OptimizePress WordPressi liikmelisuse pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Professionaalse ilmega maandumislehtede loomisel on OptimizePress minu lemmik WordPressi pistikprogramm. See pole mõeldud ainult maandumislehtede ja müügikanalite loomiseks; OptimizePressi saab kasutada ka liikmesusportaalide loomiseks.

Sellel on pukseerimisredaktor, mida on äärmiselt lihtne kasutada, kuid saate luua ka sihtlehti, ilma et peaksite kõiki võimalusi sukelduma.

OP-i üks suur eelis – sellel on kaks võimalust, pistikprogramm ja teema. Pistikprogrammi versiooni saate kasutada, kui soovite säilitada oma praeguse ajaveebi kujunduse.

Funktsioonid:

 • Pukseerimisredaktor
 • Lühikoodide tugi
 • Automaatvastaja lihtne integreerimine
 • Lihtne jälgida õpetusi ja koolitusi
 • Integreeritud SEO funktsioonid
 • Valida saab üle 30 malli

Hind: 197 dollarit

9. E-posti tellijad ja infolehed

E-posti tellijate ja infolehtede pistikprogrammi ekraanipilt.

E-posti tellijad ja infolehed on tasuta e-posti, infolehtede ja plii genereerimise pistikprogramm. Ehkki see pole nii kohandatav, on see suurepärane ja lihtne võimalus uudiskirjade saatmiseks WordPressiga (ehkki soovitame lisavõimaluste saamiseks vaadata seda artiklit uudiskirja WordPressi pistikprogrammide kohta). Selle pistikprogrammi abil saate saata artiklite teatisi, koostada abonentide loendi ja lisada ühe- ja kahekordse valimise meetodeid.

Ehkki see pole kõige välimiselt kohandatav, on see hea võimalus alustamiseks, kui te ei soovi kasutada platvormi nagu MailChimp või MadMimi.

Funktsioonid:

 • Hoidke oma andmeid oma serveris
 • Looge piiramatuid vorme, e-posti malle ja teatisi
 • GDPR on valmis
 • Automaatne tervituse e-post
 • Lihtne kasutada HTML-redaktorit

Hind: Tasuta

10. Ninja vormid

Ninja Forms-i pistikprogrammi ekraanipilt.

Ninja Forms Lite on rangelt vormiehitaja, kuid see sisaldab siiski oma lisatasu abonentide nimekirja integreerimist MailChimp, lisandmoodul, mis algab 29 dollarist.

Kui olete seadistage Ninja vormidega MailChimp, see laiendus võimaldab teil luua MailChimpi konto jaoks vorme, kasutades Ninja Vormide pakutavat jõudu ja paindlikkust.

Selle pistikprogrammi abil abonentide loendi seadistamiseks peate lisandmoodulit, kuid selle pakutavad funktsioonid on mõistliku hinnaga väärt. Lisaks võimaldab Ninja Formi enda funktsionaalsus oma võimsa pukseerimisvormi looja kaudu luua pilkupüüdvaid tellimisvorme..

Funktsioonid:

 • Kohandatavad tellimisvormid
 • Eelvalmis mallid
 • Vormi koostaja lohistamine
 • Rühma tellijad
 • Vormi kohta mitu MailChimpi tellimust
 • Võimalus oma abonentide loendit importida / eksportida

Hind: 29 USD (lisandmooduli MailChimp jaoks – Ninja Forms ise on tasuta)

11. Jetpack

Jetpack WordPressi pistikprogramm

Viimane meie nimekirjas on Jetpack – välja töötanud Automattic, sama ettevõte WordPressi taga. Selle Tellimismoodul võimaldab külastajatel registreeruda e-posti värskendustega otse teie ajaveebist. Teie tellijaid värskendatakse, kui on uusi blogipostitusi ja kui postitusele lisatakse uusi kommentaare, mida nad jälgivad.

Jetpacki abil ei saa kogu oma abonentide loendit eksportida, kuid saate eksportida nende kasutajate andmeid, kes on registreerunud, kasutades nende e-posti aadresse, mitte oma WordPressi kontot. Kui teile meeldib, et teie tellimusi käsitletakse teie eest, võiks Jetpack olla ideaalne. Ainuüksi selle kasutusmugavus ja tellimisvõimaluste laius muudavad selle väärtuslikuks pistikprogrammiks ning lisaks on saadaval veelgi rohkemate funktsioonidega esmaklassiline versioon.

Funktsioonid:

 • Kiire seadistamine (eriti kui kasutate oma saidil juba Jetpacki)
 • Lihtsad võimalused saidil tellida ja kommentaare tellida
 • Tellimisvormi vidin
 • Lühikood vormi lisamiseks postitustele ja lehtedele

Hind: Tasuta

Miks on meililisti koostamine ülioluline

WPExploreri uudiskirja registreerimisvorm

Meile meeldib siin WPExploreris lihtsus olla, valides tellijate genereerimiseks külgriba registreerimisvormi.

E-posti (või infolehe) tellimuste loend on täpselt selline, nagu see kõlab – klientide või klientide nimekiri, kes on otsustanud sinult turundusalaseid e-kirju saada. Kas olete kunagi e-posti teel saanud oma lemmikauplusest uudiskirju või eripakkumisi? Kui teil on, siis tõenäoliselt sellepärast, et kuulute nende tellimuste loendisse.

Ehkki need e-kirjad võivad tunduda häirivatena, kui teile saadetakse liiga palju neid, on need äri vaatevinklist käepärane tööriist. Abonentide loendis saate teha järgmist:

 • Saate luua rohkem konversioone ja müüki. Mida rohkem inimesi teie pakkumisi ja üleskutseid näevad, seda rohkem peaksite ostma ja registreeruma. Võtame näiteks Amazoni: üks viis, kuidas nad teid toodete ostmise jätkamiseks aitavad, on pakkumiste regulaarselt e-postiga saatmine.
 • Suurendage liiklust. Kui avaldate uue postituse või värskendate oma saiti olulise teabega, saate sellest kohe oma tellijatele teada anda. See peaks aitama suurendada korduvat liiklust ja hoidma vaatajaskonna teie sisuga kursis.

Tore asi abonentide loendi juures on see, et see viib teid otse oma publikuga kontakti. Pole kaasatud ühtegi vahendajat ja te ei pea kontrollima, et järgite sotsiaalmeediaplatvormide erinevaid reegleid ja juhiseid. Teie kontrollite oma loendit ja saate seda kasutada mis tahes viisil, mis on teile ja teie tellijatele kõige parem.

Õnneks ühe või kahe pärast neid pistikprogramme suurendate kindlasti oma e-posti loendi tellijaid. Kui olete mõnda neist pistikprogrammidest kasutanud, andke meile oma mõtetest kommentaaride jaotises teada. Või kui teil on pistikprogrammisoovitus, mille peaksime lisama, siis andke meile teada, mis see on ja miks!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map