Uzyskaj 60 USD rabatu bez kodu kuponu Kinsta (oferta 2020): Jak ubiegać się o tę ofertę hostingu WordPress Kinsta?

Kinsta to fantastycznie zarządzana firma hostingowa WordPress premium, która jest również znanym hostingiem Google Cloud, który oferuje swoim klientom garść bogatych funkcji WordPress i niesamowitą jakość wsparcia. Użytkownicy Kinsta mogą wybierać plany hostingowe WordPress zgodnie z ich budżetem i wymaganiami. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o hostingu Kinsta i ich najnowszych ofertach…


Zyskaj 2 miesiące za darmo Hosting z Roczne plany Kinsta

* Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w sprzedaży od Kinsta!

Jak i gdzie uzyskać kody kuponów Kinsta, aby uzyskać dużą zniżkę na plany hostingowe WordPress Kinsta bez specjalnej sprzedaży?

Musisz być tutaj, aby dowiedzieć się, jak uzyskać ogromne zniżki przy użyciu kodów kuponów Kinsta, dzięki czemu możesz zaoszczędzić na ich planach hostingowych. Z przykrością informuję, że Kinsta tak naprawdę nigdy nie udostępnia takich kodów kuponów (specjalne kody promocyjne) dla ich użytkowników. Nie oznacza to jednak, że nie możesz zaoszczędzić pieniędzy podczas rejestracji w Kinsta.

DOBRA WIADOMOŚĆ to – Nadal możesz uzyskać 2 miesiące DARMOWEGO hostingu z Kinsta dla swoich stron WordPress! Brzmi wspaniale! Prawda??

Jeśli zdecydujesz się na roczny abonament hostingowy WordPress z Kinsta zamiast zapisywać się na miesięczny abonament hostingowy, możesz spodziewać się dużej zniżki na każdy plan hostingowy WordPress Kinsta.

NA PRZYKŁAD: Program hostingowy Startinst WordPress firmy Kinsta pozwala na to zaoszczędź do 60 $ jeśli zamówisz roczna subskrypcja wraz z nimi, aby hostować Twoją witrynę / nazwę domeny Podobnie, roczna subskrypcja planu hostingowego Pro WordPress firmy Kinsta może Ci pomóc zaoszczędź nawet do 120 USD i tak dalej. Wreszcie możesz zaoszczędź nawet 1800 USD z planem hostingowym Enterprise WordPress firmy Kinsta, jeśli wybierzesz ich roczny abonament (płatne z góry).

Porady dotyczące obniżania cen dzięki pakietom hostingowym WordPress i pakietom Kinsta

Oto szybkie łącza rabatowe do planów hostingowych Kinsta, dzięki czemu możesz sprawdzić ich funkcje i szczegółowo porównać każdy plan WordPress…

1. Uzyskaj ofertę planu Kinsta STARTER w cenie 30 USD / mc. 2 miesiące ZA DARMO Hosting

Kupon lub kod promocyjny nie jest potrzebny

2. Uzyskaj ofertę planu Kinsta PRO w cenie 60 USD / mc. 2 miesiące ZA DARMO Hosting

Kupon lub kod promocyjny nie jest potrzebny

3. Uzyskaj ofertę Kinsta BUSINESS 1 w cenie 100 USD / mc. 2 miesiące ZA DARMO Hosting

Kupon lub kod promocyjny nie jest potrzebny

4. Uzyskaj ofertę Kinsta BUSINESS 2 w cenie 200 USD / mc. 2 miesiące ZA DARMO Hosting

Kupon lub kod promocyjny nie jest potrzebny

5. Uzyskaj ofertę Kinsta BUSINESS 3 w cenie 300 USD / mc. 2 miesiące ZA DARMO Hosting

Kupon lub kod promocyjny nie jest potrzebny

6. Uzyskaj ofertę Kinsta BUSINESS 4 w cenie 400 USD / mc. 2 miesiące ZA DARMO Hosting

Kupon lub kod promocyjny nie jest potrzebny

7. Uzyskaj ofertę planu Kinsta ENTERPRISE 1 w cenie 600 USD / mc. 2 miesiące ZA DARMO Hosting

Kupon lub kod promocyjny nie jest potrzebny

8. Uzyskaj ofertę planu Kinsta ENTERPRISE 2 w cenie 900 USD / mc. 2 miesiące ZA DARMO Hosting

Kupon lub kod promocyjny nie jest potrzebny

9. Uzyskaj ofertę planu Kinsta ENTERPRISE 3 w cenie 1200 USD / mc. 2 miesiące ZA DARMO Hosting

Kupon lub kod promocyjny nie jest potrzebny

10. Uzyskaj ofertę planu Kinsta ENTERPRISE 4 w cenie 1500 USD / mc. 2 miesiące ZA DARMO Hosting

Kupon lub kod promocyjny nie jest potrzebny

Dlaczego Kinsta nie oferuje kuponów rabatowych ani kodów promocyjnych?

Kupony Kinsta, kody promocyjne, rabaty cenowe, oferty specjalne i promocje
Oto niektóre z głównych powodów, dla których Kinsta zabrania używania takich kodów kuponów lub specjalnych kodów promocyjnych dla swoich klientów:
1. Motto Kinsta to oferowanie wysokiej jakości usług hostingowych bez fałszywych lub ukrytych roszczeń. Kinsta chce pobierać opłaty jedynie za jakość usług świadczonych klientom, dlatego nie wierzy w kupony rabatowe / kody promocyjne, jak wielu innych konkurentów. Dlatego Kinsta ściśle wierzy w jakość usług, a nie chwyt marketingowy.
2. Kinsta uważa, że ​​system kuponów może powodować spamowanie w wynikach wyszukiwania, które staje się gorączkowe do kontrolowania, a to może również prowadzić do natychmiastowych środków jakości w celu jego naprawy. Ponadto kupony rabatowe / kody promocyjne hostingu Kinsta mogą, ale nie zawsze, być dokładne z powodu braku aktualizacji, co może prowadzić do frustracji wśród klientów. W przeciwieństwie do kilku innych hostów internetowych, Kinsta bardzo poważnie traktuje swoją markę i reputację, dlatego tysiące właścicieli witryn i początkujących hostują swoje witryny na serwerach Kinsta.
3. Kinsta może być jednym z drogich hostów WordPress, ale ich opłaty za hosting są uzasadnione jakością usług, niesamowitym wsparciem oraz w pełni zarządzanym środowiskiem hostingowym. Ich plany są zawsze w budżecie i są odpowiednie dla wszystkich skal biznesowych. Na przykład Kinsta oferuje plan startowy, który zaczyna się od zaledwie 30 USD miesięcznie, co jest znacznie tańsze niż zarządzanego hosta WordPress, takiego jak WP Engine i na równi z kilkoma innymi dostawcami hostingu WordPress premium. Jednak dzięki rocznemu planowi subskrypcji Kinsta możesz łatwo zaoszczędzić do 60 USD lub dwa miesiące bezpłatnego hostingu Kinsta na dowolnym z ich planów.
4. Niektóre strony internetowe promujące Kinsta mogą przedstawiać fałszywe oferty rabatowe lub nieistniejące kody promocyjne / kuponowe w celu przyciągnięcia odwiedzających dla własnego zysku. Może to zepsuć ducha Kinsty, a także sfrustrować jej klientów. Ponadto Kinsta nie zezwala żadnym witrynom opartym na kuponach do rozpowszechniania takich błędnych lub wprowadzających w błąd informacji w żadnych okolicznościach.

Wniosek: czy Kinsta Hosting jest tego wart? Powinienem iść z ich ofertami i ofertami hostingowymi WordPress?

KRÓTKA ODPOWIEDŹ: Tak, Kinsta jest jednym z najlepiej zarządzani hoste WordPress premium oferując 2 miesiące darmowego hostingu, dlatego warto zarejestrować się w Kinsta!

Mam nadzieję, że ta recenzja będzie dalej Jak uzyskać maksymalną zniżkę na hosting Kinsta WordPress bez kuponów (2020) na pewno ci pomogłeś, a teraz musisz także dojść do wniosku, że: Host WordPress Premium tak jak Kinsta nie oferuje żadnych specjalnych kuponów ani specjalnych kodów promocyjnych i wyprzedaży. Jednak użytkownicy mogą nadal korzystać z zakupu rocznych planów hostingowych Kinsta, aby uzyskać wyjątkową ofertę, która daje do 2 miesięcy darmowego hostingu na dowolnym z ich planów hostingowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector