Gaukite 60 USD nuolaidą be „Kinsta“ kupono kodo (2020 m. Pasiūlymas): kaip reikalauti šio „Kinsta WordPress“ prieglobos susitarimo?

„Kinsta“ yra fantastiškai valdoma „WordPress“ prieglobos įmonė, kuri taip pat yra žinoma „Google Cloud“ pagrįsta žiniatinklio priegloba, siūlanti saujelę „WordPress“ turtingų funkcijų ir nuostabios kokybės palaikymą savo klientams. „Kinsta“ vartotojai gali pasirinkti „WordPress“ prieglobos planus pagal savo biudžetą ir reikalavimus. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie „Kinsta“ prieglobą ir naujausius jų pasiūlymus …


Contents

Gaukite 2 mėnesių nemokamą prieglobą su Metiniai „Kinsta“ planai

* Į kainą įskaičiuota 30 dienų pinigų grąžinimo garantija iš „Kinsta“!

Kaip ir kur gauti „Kinsta“ kuponų kodus, kad gautumėte didelę nuolaidą „Kinsta“ „WordPress“ hostingo planuose be jokio ypatingo pardavimo?

Turite būti čia, kad žinotumėte, kaip galite gauti didžiules nuolaidas naudodamiesi „Kinsta“ kuponų kodais, kad galėtumėte sutaupyti jų interneto prieglobos planuose. Tačiau apgailestauju pranešdamas, kad „Kinsta“ niekada neteikia tokių kuponų kodų (specialūs reklaminiai kodai) jų vartotojams. Tačiau tai nereiškia, kad tiesiog negalite sutaupyti pinigų prisijungę prie „Kinsta“.

GEROS NAUJIENOS yra – Savo „WordPress“ svetainėse vis dar galite gauti 2 mėnesius nemokamo „Web Hosting“ su „Kinsta“! Skamba puikiai! Ar ne??

Jei su „Kinsta“ sieksite metinio „WordPress“ prieglobos prenumeratos plano, o ne prisiregistruosite prie mėnesinio interneto prieglobos plano, iš tikrųjų galite tikėtis gauti didelę nuolaidą kiekvienam „Kinsta“ „WordPress“ prieglobos planui..

PAVYZDŽIUI: „Kinsta Starter WordPress“ prieglobos planas leidžia jums sutaupykite iki 60 USD jei užsisakote vienerių metų prenumerata su jais priglobti jūsų svetainę / domeno vardą. Panašiai gali padaryti jus kasmetinė „Kinsta Pro WordPress“ hostingo plano prenumerata sutaupykite dar daugiau nei iki 120 USD ir taip toliau. Galiausiai galite sutaupykite net 1800 USD su „Kinsta“ „Enterprise WordPress“ prieglobos planu, jei einate su jų metiniu prenumeratos planu (mokama iš anksto).

Kainų taupymo patarimai naudojant „Kinsta WordPress“ hostingo planus ir paketus

Čia yra greitos nuolaidų nuorodos į „Kinsta“ hostingo planus, kad galėtumėte patikrinti jų ypatybes ir išsamiai palyginti kiekvieną „WordPress“ planą …

1. Gaukite „Kinsta STARTER“ plano pasiūlymą, kurio kaina yra 30 USD / mėn. 2 mėnesiai NEMOKAMAI talpinimas

Kupono ar reklaminio kodo nereikia

2. Gaukite „Kinsta PRO Plan“ pasiūlymą, kurio kaina yra 60 USD / mėn. 2 mėnesiai NEMOKAMAI talpinimas

Kupono ar reklaminio kodo nereikia

3. Gaukite „Kinsta BUSINESS 1“ pasiūlymą, kurio kaina yra 100 USD / mėn. 2 mėnesiai NEMOKAMAI talpinimas

Kupono ar reklaminio kodo nereikia

4. Gaukite „Kinsta BUSINESS 2“ pasiūlymą, kurio kaina yra 200 USD / mėn. 2 mėnesiai NEMOKAMAI talpinimas

Kupono ar reklaminio kodo nereikia

5. Gaukite „Kinsta BUSINESS 3“ pasiūlymą, kurio kaina yra 300 USD / mėn. 2 mėnesiai NEMOKAMAI talpinimas

Kupono ar reklaminio kodo nereikia

6. Gaukite „Kinsta BUSINESS 4“ pasiūlymą, kurio kaina yra 400 USD / mėn. 2 mėnesiai NEMOKAMAI talpinimas

Kupono ar reklaminio kodo nereikia

7. Gaukite „Kinsta ENTERPRISE 1“ plano pasiūlymą, kurio kaina yra 600 USD / mėn. 2 mėnesiai NEMOKAMAI talpinimas

Kupono ar reklaminio kodo nereikia

8. Gaukite „Kinsta ENTERPRISE 2“ plano pasiūlymą, kurio kaina yra 900 USD / mėn. 2 mėnesiai NEMOKAMAI talpinimas

Kupono ar reklaminio kodo nereikia

9. Gaukite „Kinsta ENTERPRISE 3“ plano pasiūlymą, kurio kaina yra 1200 USD / mėn. 2 mėnesiai NEMOKAMAI talpinimas

Kupono ar reklaminio kodo nereikia

10. Gaukite „Kinsta ENTERPRISE 4 Plan“ pasiūlymą, kurio kaina yra 1500 USD / mėn. 2 mėnesiai NEMOKAMAI talpinimas

Kupono ar reklaminio kodo nereikia

Kodėl „Kinsta“ nesiūlo jokių nuolaidų kuponų ar reklaminių kodų?

„Kinsta“ kuponai, reklaminiai kodai, nuolaidos kainoms, specialūs pasiūlymai ir pasiūlymai
Štai keletas pagrindinių priežasčių, kodėl „Kinsta“ draudžia savo klientams naudoti tokius kuponų kodus ar specialius reklaminius kodus:
1. „Kinsta“ devizas yra siūlyti aukštos kokybės interneto prieglobos paslaugas be jokių melagingų ar paslėptų teiginių. „Kinsta“ nori imti mokestį tik už klientams teikiamų paslaugų kokybę ir todėl netiki nuolaidų kuponais / reklaminiais kodais, kaip daugelis konkurentų. Todėl „Kinsta“ griežtai tiki paslaugų kokybe, o ne rinkodaros gudrybe.
2. „Kinsta“ mano, kad kuponų sistema gali sukelti nepageidaujamų adresų paiešką paieškos variklių rezultatuose, kuriuos tampa sudėtinga kontroliuoti, ir tai gali paskatinti imtis neatidėliotinų kokybės užtikrinimo priemonių. Be to, „Kinsta“ prieglobos nuolaidų kuponai / reklaminiai kodai gali būti tikslūs arba ne visada tikslūs, nes trūksta atnaujinimo, o tai gali sukelti klientų nusivylimą. Skirtingai nuo kelių kitų interneto prieglobų, „Kinsta“ labai rimtai vertina savo prekės ženklą ir reputaciją, todėl tūkstančiai svetainių savininkų ir pradedančiųjų priima savo svetaines „Kinsta“ serveriuose..
3. „Kinsta“ gali būti vienas iš brangių „WordPress“ pagrindinių kompiuterių, tačiau jų interneto prieglobos mokesčiai pateisinami paslaugų kokybe, nuostabiu palaikymu ir visiškai valdoma prieglobos aplinka. Jų planai vis dar yra numatomi biudžete ir yra tinkami visoms verslo sritims. Pavyzdžiui, „Kinsta“ siūlo „Starter“ planą, kuris prasideda maždaug 30 USD per mėnesį ir yra daug pigesnis nei valdomas „WordPress“ pagrindinis kompiuteris, pavyzdžiui, „WP Engine“, ir lygus lygiaverčiams su keliais kitais „WordPress“ aukščiausios kokybės prieglobos paslaugų teikėjais. Tačiau, naudodamiesi „Kinsta“ metiniu prenumeratos planu, bet kuriame jų plane galite lengvai sutaupyti ne mažiau kaip 60 USD arba dviejų mėnesių nemokamą „Kinsta“ žiniatinklio prieglobą..
4. Kai kurios iš svetainių, reklamuojančių „Kinsta“, gali pateikti klaidingus nuolaidų pasiūlymus ar neegzistuojančius reklaminius skelbimus / kuponų kodus, kad tik patrauktų lankytojus savo naudai. Tai gali sugadinti „Kinsta“ dvasią ir sugluminti jos klientus. Be to, „Kinsta“ jokiomis aplinkybėmis neleidžia jokiomis kuponais paremtoms svetainėms skleisti tokios neteisingos ar klaidinančios informacijos.

Išvada: ar verta „Kinsta“ hostingo? Ar turėčiau eiti su jų „WordPress“ prieglobos pasiūlymais ir pasiūlymais?

TRUMPAS ATSAKYMAS: Taip, Kinsta yra viena iš geriausi „premium“ valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai siūlo 2 mėnesius nemokamą prieglobą, todėl verta užsiregistruoti „Kinsta“!

Tikiuosi šios apžvalgos Kaip gauti maksimalią nuolaidą naudojant „Kinsta WordPress“ prieglobą nenaudojant kuponų (2020 m.) būtinai jums padėjo ir iki šiol taip pat turite padaryti išvadą, kad a „Premium WordPress Host“ kaip „Kinsta“ nesiūlo jokių specialių kuponų ar specialių reklamos kredito kodų ir išpardavimų. Tačiau vartotojams vis tiek gali būti naudinga įsigyti „Kinsta“ metinius prieglobos planus, kad gautumėte išskirtinį pasiūlymą, suteikiantį jums nemokamą prieglobą iki 2 mėnesių bet kuriame jų interneto prieglobos plane.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map