Geriausios JK žiniatinklio prieglobos įmonės (palaikymas ir našumas)


Geriausio interneto prieglobos pasirinkimas [kontrolinis sąrašas]talpinti kontrolinį sąrašą

 • Padaryk sąrašą su patikimomis žiniatinklio prieglobos įmonėmis, kurias norite patikrinti – galite naudoti mūsų iš aukščiau pateiktos lentelės.
 • interneto prieglobos vieta – norėtumėte JK / Europos duomenų centro (daug greitesnis duomenų pateikimas) ir JK / Europos angliškai kalbančio vidinio palaikymo (jie yra jūsų laiko juostoje ir gali greičiau išspręsti jūsų problemas)
 • svetainės prieglobos greitis – greitis yra viskas. Kuo greitesnė svetainė, tuo daugiau srauto ir konversijų bei daugiau pajamų jūsų verslui. Štai kodėl jums reikia vietinio prieglobos ir išbandyti jų „Ping“ ir puslapio greičio įkėlimo laiką, „Google“ rekomenduoja serverio reakcijos laikas mažesnis nei 200 ms. Interneto svetainė Greitis yra reitingo faktorius taip pat.
 • palaikymas – viena iš svarbiausių savybių. Jei prieglobos įmonė turi gerą aparatinę įrangą, jūsų svetainė veikia gerai arba visai neveikia. O jei įvyktų antrasis atvejis, jūs norite pasiekti tai, kas turi kompetenciją ir gali išspręsti jūsų problemą. Geriausia yra JK vidaus pagalba, kurią teikia sysadminai, naudodamiesi tiesioginiais pokalbiais ar telefonu. Reagavimo laikas taip pat labai svarbus, nes kiekvieną minutę, kai jūsų svetainė neveikia, prarandate pinigus, srautą ir galite ieškoti pozicijų.
 • žiniatinklio prieglobos saugumas – ar jie teikia atskiras paskyras, ugniasienes ir automatinius CMS, pvz., „WordPress“ ir „Joomla“, atnaujinimus
 • duomenų atsarginę kopiją – visko būna. Jūsų duomenys yra svarbiausia jūsų verslo dalis ir jūs galite netyčia ką nors ištrinti ar užsikrėsti virusu. Jūsų žiniatinklio prieglobos paslauga turi turėti atsarginę kopiją!
 • skaityti žiniatinklio prieglobos apžvalgas ekspertai (galite suvokti patirtį sukaupusių žmonių įžvalgas, tačiau atminkite, kad jie taip pat yra susiję su prieglobos paslaugų teikėjais, todėl nežiūrėkite 100 proc. apžvalgos)
 • skaityti klientų atsiliepimus – naršykite internete ir raskite pasirinktos žiniatinklio prieglobos įmonės klientų atsiliepimus. Taip pat nepasitikėkite tuo 100%, nes yra mokamų atsiliepimų ir neapykantos atsiliepimų.

Populiariausios JK žiniatinklio prieglobos apžvalgos

Mūsų ekspertai palygino geriausia interneto priegloba teikėjai JK 2019. Skaitykite geriausius JK interneto prieglobos apžvalgos ir išsirinkite patikimiausią interneto prieglobos įmonę.

Yra įvairių tipų svetainių talpinimo paslaugos, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Štai kodėl mes stengiamės nuolat tobulinti savo apžvalgas naudodami naujas poreikiais pagrįstas palyginimo diagramas. Bendrieji JK interneto prieglobos paslaugų teikėjai pateikiami aukščiau esančioje lentelėje.

Čia yra 5 geriausių „WordPress“ prieglobos paslaugų sąrašas. Konkretesnės apžvalgos netrukus pasirodys pigios svetainių talpinimo kompanijos, „Joomla“ žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai ir sąrašas nemokamas svetainių talpinimo paslaugas JK.

Dienoraščio skiltyje turime keletą pagrindinių patarimų, kaip išsirinkti geriausią žiniatinklio prieglobą jūsų verslui, koks prieglobos sprendimas jums tiks, pagrindus, kuriuos turėtumėte žinoti tvarkydami savo prieglobos paskyrą, ir daugiau patarimų bei patarimų, todėl įsitikinkite, dažnai tikrinate ir nuolat atnaujinate žiniatinklio prieglobos pasaulio naujienas.

Tiems iš jūsų, kuriems ta tema yra nauja, yra keletas gerų nuorodų apie tai, kas yra Svetainių talpinimo paslauga o kas yra a Domeno vardas.

Aplankykite mūsų „Google+“ profilis arba „Facebook“ puslapis užduoti bet kokius klausimus. Jei esate tiesiog netechninis asmuo, pigiausias ir greičiausias būdas sukurti savo svetainę yra pasirinkti geriausias svetainių kūrėjas rinkoje ir pastatyti. Nuo 2019 m. Mes sudarėme savo geriausių JK svetainių kūrėjų sąrašą.

Mūsų ekspertai palygino geriausius interneto prieglobos paslaugų teikėjus JK 2019 metams. Perskaitykite geriausias JK interneto prieglobos apžvalgas ir išsirinkite patikimiausią svetainių talpinimo bendrovę..

Elektroninės komercijos talpinimas

Savo el. Laiške turime daug klausimų, jei el. Parduotuvės priegloba skiriasi nuo įprasto tinklaraščio ar informacijos svetainės prieglobos. Ir atsakymas yra Taip.

Internetinėse parduotuvėse paprastai yra daug produktų, o kai kurie jų puslapiai nėra talpykloje. Štai kodėl jie naudoja daug daugiau išteklių nei įprasta svetainė.

Greitis čia atspindi ir konversijas. Štai kodėl elektroninės komercijos platformos naudoja specialias funkcijas, tokias kaip „Redis“ (duomenų bazės talpykla) ir „Varnish“ („front-end cache“)..

Turite įsitikinti, ar svetainės priegloba palaiko tuos.

„Magento“ šiuo metu yra pati profesionaliausia ir plačiausiai paplitusi elektroninės komercijos CMS, todėl sukūrėme specialų puslapį, kuriame yra viskas, ką reikia žinoti norint išsirinkti geriausią „Magento“ prieglobą..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map