SiteGround Data Centers & Server Locations (2020): Jak wybrać odpowiedni dla swojej witryny? Który jest najlepszy i najszybszy?

SiteGround Data Center Server Facility Facility w Singapurze (Azja)

Szybkość, wydajność i stabilność witryny zależy głównie od lokalizacji serwera firmy hostingowej, a także od charakterystyki centrum danych hostingu. Właśnie dlatego SiteGround ściśle współpracuje tylko z tymi obiektami, które są najlepsze na świecie, dlatego z dumą wybrali najpotężniejsze serwery i najnowszy sprzęt nowej generacji, aby zbudować fundament swojej doskonałej infrastruktury hostingowej.


Wybierz najbliższe centrum danych SiteGround, aby uzyskać najlepszy czas ładowania, wybierając lokalizację serwera hostingowego w pobliżu odwiedzających witrynę / blog. Będziesz mógł go hostować Udostępniono lub Serwer w chmurze konta z SiteGround w USA (Ameryka Północna), Europa lub Region Azji i Pacyfiku Centra danych.

Gdzie są serwery Siteground na całym świecie?

Obecnie SiteGround ma 6 lokalizacji centrów danych na całym świecie, gdzie masz możliwość wyboru najlepszej lokalizacji serwera do hostowania swojego bloga / witryny za pomocą SiteGround. Oto lista centrów danych SiteGround (lokalizacje serwerów):

1. Chicago (USA)

Najlepsze centrum danych SiteGround zlokalizowane w NAS które możesz wybrać – najlepiej nadaje się do kierowania na użytkowników Ameryka północna (szczególnie USA i Kanada), Ameryka Południowa i Region afrykański.

2). Iowa (USA)

Drugie centrum danych SiteGround znajduje się w NAS które możesz wybrać, kierując reklamy na użytkowników Ameryka północna, Ameryka Południowa I Afryka.

3). Londyn, Wielka Brytania)

Najlepsze centrum danych SiteGround w Londyn którą możesz wybrać, ponieważ najlepiej nadaje się do kierowania na użytkowników z Region europejski (szczególnie UK i kraje sąsiednie) I Rosja.

4. Amsterdam, Holandia)

SiteGround Data Center znajduje się w Holandia który możesz wybrać, ponieważ jest najlepszy do kierowania na użytkowników Europa, Rosja, i inne kraje sąsiadujące.

5. Eemshaven (Holandia)

Drugie centrum danych SiteGround znajduje się w Holandia które możesz wybrać, kierując reklamy na użytkowników Europa I Rosja.

6. Miasto Singapur (Singapur)

Drugie centrum danych SiteGround znajduje się w Singapur który możesz wybrać, ponieważ jest najlepszy do kierowania na użytkowników Oceania (Australia & Nowa Zelandia), Kraje azjatyckie (Singapur, Malezja, Indie, Pakistan, Bangladesz, Sri Lanka, Filipiny, Japonia, Chiny, itp), Region Bliskiego Wschodu (Kraje Zatoki Perskiej lubić ZEA, Arabia Saudyjska, Katar, Bahrajn, Kuwejt, itp) I Region południowego Pacyfiku.

SiteGround dołożył starań, wybierając centra danych dla swoich planów hostingu, ponieważ wybrały najbardziej niezawodne z najszybszymi serwerami (po rygorystycznym i starannym dochodzeniu). Ciągłe monitorowanie (24/7), aktualizowanie, natychmiastowe naprawianie błędów, konserwacja i zabezpieczanie tych najwyższej klasy serwerów SiteGround (znajduje się w 6 różnych lokalizacjach centrów danych) są wykonywane przez wysoko wykwalifikowany profesjonalny zespół administratorów systemu SiteGround.

Dlaczego centra danych SiteGround są najlepsze?

Oto 3 kluczowe aspekty ściśle przestrzegane przez profesjonalny zespół SiteGround, aby upewnić się, że ich centra danych nie są na równi z najlepszymi serwerami hostingowymi, ale także przekraczają Twoje oczekiwania:

1. Wysoce dostępna sieć 24/7/365 dni

Urządzenia partnerskie SiteGround polegają w szczególności na łączności sieciowej z innymi głównymi operatorami w celu zapewnienia najwyższej możliwej dostępności, prędkości i wydajności. Gwarantuje to, że sieci hostingowe SiteGround pozostają wysoce niezawodne, wydajne i dostępne przez cały czas, co z kolei poprawia ogólną wydajność i szybkość ich serwera.

Zobacz pełne szczegóły w technologii SiteGround Server Speed

2. High-End Physical Server Security & Surveillance

Wszystkie udogodnienia SiteGround są zawsze dobrze chronione przez 24/7/365 dni siły bezpieczeństwa ludzi, pułapki człowieka na kontrolę dostępu, uwierzytelnianie biometryczne, ciągły nadzór wideo i kuloodporne lobby. Dzięki tak solidnym środkom bezpieczeństwa zespół SiteGround bez wątpienia jest mistrzem w administrowaniu i monitorowaniu swoich obiektów serwerowych w celu zapewnienia, że ​​żadna osoba trzecia nie uzyska niechcianego dostępu do ich systemu.

Zobacz pełne informacje na temat praktyk bezpieczeństwa serwera SiteGround

3. Nadmiarowe i bardzo niezawodne systemy elektryczne

Zastrzeżone generatory energii, wiele źródeł zasilania i bardzo wydajne technologie UPS klasy korporacyjnej są specjalnie wykorzystywane przez SiteGround, aby zapobiegać awariom ich centrów danych. Zapewnia to, że serwery SiteGround są w stanie działać płynnie i wydajnie przy zerowym lub minimalnym zaniku zasilania, dzięki czemu witryna może być uruchomiona (cały czas) przy prawie 100% bezawaryjności na stałym poziomie.

Zobacz pełne informacje na temat technologii SiteGround Server Uptime

Czy mogę zmienić moje centrum danych SiteGround? Jak zmienić lokalizację serwera SiteGround?

TAK! Jako klient SiteGround będziesz mógł zmienić bieżącą lokalizację centrum danych / serwera SiteGround na nowe centrum danych (Jeśli potrzebne). Możesz zmienić swoje centrum danych SiteGround, przechodząc do ZAMÓW DODATKI sekcja w twoim Obszar użytkownika a następnie klikając zielony kolor Dostać przycisk. Możesz także skontaktować się z pomocą techniczną SiteGround, aby przeprowadzić proces transferu centrum danych.

NA PRZYKŁAD: Jeśli twoje obecne centrum danych SiteGround znajduje się w Singapur i chcesz to zmienić, abyś mógł uzyskać SiteGround’s London Data Centre. Takie zmiany lokalizacji serwerów można wprowadzić w dowolnym czasie (Jeśli chcesz). Kliknij tutaj, aby skontaktować się z pomocą techniczną SiteGround, aby uzyskać więcej informacji na temat Przeniesienie konta hostingowego SiteGround.

Jak wybrać najlepsze centrum danych SiteGround, które działa idealnie dla Twojej witryny lub bloga?

Podsumowując, musisz wybrać lokalizację centrum danych / serwera SiteGround zgodnie z najbliższą odległością docelową dla odbiorców Twojej witryny. Pomoże to nie tylko zoptymalizować szybkość strony w Twojej witrynie, ale również zawartość Twojej witryny będzie ładować się znacznie szybciej dla odwiedzających.

NA PRZYKŁAD: Jeśli zdecydujesz się na cel Indyjscy goście w swojej witrynie, musisz wybrać SiteGround Singapore Data Center jak to jest najbliższa lokalizacja serwera w porównaniu do reszty (inne 5 centrów danych SiteGround). Co więcej, możesz nawet skonfigurować Usługi CDN (Uzyskaj DARMOWĄ CDN z SiteGround) poprawić swój czasy ładowania witryny w każdym kraju (w tym przypadku jest Indie).

Mam nadzieję, że ta recenzja będzie dalej Lokalizacje serwerów i centra danych SiteGround (2020) pomógł ci wybrać najlepszą lokalizację serwera SiteGround dla Twojej witryny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map