Recenzja hostingu Justhost

Recenzja hostingu Justhost


Just Host, znana firma hostingowa, świadczy wysokiej jakości usługi hostingowe od 2008 roku. Just Host stara się być numerem jeden, jeśli chodzi o hosting, i nic dziwnego, że firma stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek hostingowych. Niedrogie plany hostingowe, bezpieczne serwery, najlepsza pomoc techniczna 24/7 oraz szeroka gama dodatkowych funkcji sprawiają, że hosting Twojej witryny za pomocą Just Host.

Just Host jest jedną z najtańszych usług hostingowych w naszej ofercie, oferując kompleksowe pakiety hostingowe w konkurencyjnych cenach miesięcznych. Usługa zapewnia wiele podstawowych składników hostingu, których szukaliśmy bez ograniczeń. Usługa jest następnie dobrą opcją, jeśli planujesz założyć więcej witryn lub chcesz witrynę, która może się rozwijać wraz z przewidywanym rozwojem Twojej firmy.

O Just Host

Od właściciela firmy po osobę, która pragnie pełnej funkcjonalności przy niewielkim budżecie, Just Host zapewnia kompletne rozwiązanie do hostingu.

 • Nieograniczone miejsce na hosting GB
 • Nieograniczony transfer danych
 • SSL, FTP, statystyki
 • Nieograniczone konta e-mail
 • Darmowa nazwa domeny
 • Darmowy kreator stron
 • Najlepsze wsparcie w branży
 • Nieograniczony hosting domen
 • CGI, Ruby (RoR), Perl, PHP, MySQL

Powody, dla których witryna powinna być obsługiwana przez Just Host

Just Host wie, że znalezienie taniego, niezawodnego hosta nie jest łatwym zadaniem, dlatego umieścił wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu, aby pomóc Ci podjąć decyzję.

Darmowa nazwa domeny

Wszystkie pakiety hostingowe usługi zawierają również jedną bezpłatną nazwę domeny lub, jeśli masz już witrynę, bezpłatny transfer domeny.

Niedrogi hosting

Ceny Just Host są niezwykle konkurencyjne, a każdy plan zawiera niesamowitą listę funkcji, w tym nieograniczone miejsce na dysku, nieograniczone transfery, nieograniczoną liczbę kont e-mail i możliwość hostowania nieograniczonej liczby domen.

Hostuj nieograniczone domeny

We wszystkich planach Just Hosta możesz hostować dowolną liczbę domen na swoim koncie cPanel. Oznacza to, że masz luksus zarządzania wszystkimi stronami internetowymi z jednego miejsca i wszystkich na tym samym serwerze!

Gwarancja 99,9% bezawaryjności

Just Host obiecuje, że to klienci 99,9 procent czasu pracy w sieci! Just Host jest tak zaniepokojony sprawnością, że założyli własną firmę, która monitoruje czas pracy ludzi pod nazwą Just Uptime. Wszystkie serwery Just Host są monitorowane przez Just Uptime.

Panel sterowania cPanel

Dostawca hostingu ma również administracyjny panel sterowania, dzięki czemu możesz zarządzać wszystkimi stronami internetowymi z jednego scentralizowanego i intuicyjnego interfejsu. Panel sterowania cPanel zapewnia również dostęp do statystyk witryny, dzięki czemu można sprawdzić jej skuteczność i śledzić kredyty reklamowe.

Niezawodność

Niezawodność Just Host jest gwarantowana częściowo dzięki naszej unikalnej technologii równoważenia obciążenia i superszybkim połączeniom szkieletowym. Dzięki równoważeniu obciążenia witryna jest dostępna z wielu serwerów, więc jeśli jeden serwer stanie się niedostępny, witryna nadal będzie działać na drugim serwerze, praktycznie eliminując przestoje witryny.

Darmowa biblioteka skryptów

Kolejną funkcją dołączoną do każdego konta Just Host jest cała biblioteka skryptów całkowicie darmowa! Fantastico może automatycznie zainstalować dla Ciebie długą listę wiodących skryptów, w tym WordPress, osCommerce, phpBB i Joomla.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Just Host oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie przy wszystkich naszych planach hostingowych. Nasze zasady anulowania są bardzo proste – jeśli anulujesz swoje konto hostingowe, zapewnimy ci zwrot pieniędzy przez pozostałą część okresu. Zwrot nie obejmie żadnych opłat konfiguracyjnych, które zostały naliczone podczas rejestracji oraz wszelkich opłat rejestracyjnych domeny, które zapłaciłeś, ponieważ ponosimy za nie koszty. Ale możesz zachować swoją nazwę domeny.

Aplikacje

Na początek istnieją narzędzia do tworzenia witryn, które pozwalają zbudować zupełnie nową witrynę lub dodać nowe elementy witryny, takie jak blogi, galerie zdjęć lub fora dyskusyjne do istniejącej witryny. Ponadto usługa oferuje instalację aplikacji jednym kliknięciem, co oznacza, że ​​możesz zainstalować te komponenty witryny na swojej stronie jednym kliknięciem. W przypadku witryn eCommerce dostępne są wózki sklepowe i udostępnione certyfikaty SSL.

Pomoc wsparcie

Just Host zapewnia doskonałe wsparcie techniczne, w tym całodobowe wsparcie na żywo. Firma oferuje trzy sposoby kontaktu: telefon, e-mail i czat na żywo. Jeśli napotkasz problem ze swoją witryną, Just Host jest dostępny do udzielenia natychmiastowej pomocy w dowolnym momencie.

Oprócz wsparcia jeden na jeden, usługa zapewnia wiele zasobów wsparcia, w tym bazę wiedzy, samouczki wideo i fora użytkowników. Just Host to także jedna z niewielu usług hostingowych, które sprawdziliśmy i które zapewniają kreator dla początkujących. Kreator jest szczególnie przydatny dla nowych użytkowników, ponieważ prowadzi użytkownika krok po kroku przez proces tworzenia i publikowania witryny.

Podsumowanie

Just Host jest stosunkowo młodą usługą hostingową, ale już nauczyli się kluczowej konieczności szeroko zakrojonej obsługi klienta. Znakomita i responsywna obsługa klienta firmy, w połączeniu z kompleksowymi pakietami hostingowymi i bogatymi funkcjami, plasują się w czołówce Just Host wśród najlepszych usług hostingowych na rynku.

I 10 najlepszych brytyjskich recenzji hostingu znajdziesz na naszej stronie głównej.

Powiązane przedmioty

 • Co to jest Google App Engine i co możesz z tym zrobić
 • Dysk SSD vs dysk twardy do hostingu i jego wpływ na szybkość witryny
 • Jak wybrać najlepszego dostawcę CDN (pełny przewodnik)
 • Oddzielna domena i hosting – porady dotyczące hostingu w Wielkiej Brytanii, część 1
 • Przegląd hostingu UK2.NET
 • Przegląd hostingu internetowego Storm
 • Przegląd hostingu Webfusion
 • Przegląd hostingu eUKhost
 • Przegląd hostingu iPage
 • 123-reg Hosting Review
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map