Przegląd hostingu w chmurze SiteGround

Hosting w chmurze jest jedną z najciekawszych i najbardziej przydatnych technologii dostępnych w Internecie dla właścicieli witryn, administratorów, projektantów i programistów. Korzystając z hostingu w chmurze, twoja witryna jest faktycznie hostowana na wielu serwerach, co pozwala jak zwykle korzystać z większej ilości zasobów. W przypadku, gdy jeden z serwerów w chmurze jest w trybie offline, istnieją inne, które mogą sprawić, że Twoja witryna pozostanie online.


Z hosting w chmurze możesz uzyskać nadmiarową pamięć, elastyczność, wiele funkcji i najlepszą dostępną usługę hostingu. Możesz teraz modyfikować oprogramowanie, którego używasz, ponieważ chcesz, aby działało na wielu serwerach i nie ma żadnych ograniczeń, jak we współdzielonym hostingu. Stabilność i bezpieczeństwo są również oferowane każdemu serwerowi z własnym oprogramowaniem zabezpieczającym. Dodatkowo możesz uaktualnić swój hostingowy pakiet w chmurze, kiedy tylko chcesz, dodając nowy procesor, nową pamięć lub nowe miejsce na dysku.

Logo SITEGROUND
UPTIME
996
PRĘDKOŚĆ
998
WSPARCIE
997
CENA £
942
FUNKCJE
955
ZIELONY
950
INNOWACYJNE
989

SiteGround to firma hostingowa, która oferuje usługi internetowe założone w 2004 roku. Obecnie SiteGround zarządza ponad 2000 biletów pomocy technicznej, 1000 połączeń telefonicznych i 2000 wiadomości za pośrednictwem czatu na żywo. Obsługują również około 500 000 domen. SiteGround posiada wiele centrów danych na trzech kontynentach: w Chicago w USA, w Londynie w Wielkiej Brytanii, Amsterdamie w Holandii i Singapurze w SG. SiteGround ma wiele aspektów, takich jak wysoce dostępna sieć, redundantne systemy elektryczne i zaawansowane zabezpieczenia fizyczne.

Jedną z najciekawszych usług hostingowych oferowanych przez SiteGround jest Cloud Hosting. Ten rodzaj hostingu jest skalowalny, szybki iw pełni zarządzany. Po zakupie hostingu w chmurze otrzymasz także wsparcie 24/7 premium wraz z innymi ważnymi funkcjami, takimi jak skalowalne zasoby, szybka platforma, bezpłatne CDN, okresowe kopie zapasowe i zarządzane serwery.

Systemy zarządzania treścią

Możesz łatwo korzystać z wielu systemów zarządzania treścią, a każdy z nich jest dostępny z własnymi funkcjami. Niektóre z tych CMS to:

 • WordPress jest jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. SiteGround oferuje hosting WordPress Cloud z instalatorem za pomocą jednego kliknięcia, który umożliwia uruchomienie witryny WordPress za pomocą jednego kliknięcia myszy, automatyczne aktualizacje w celu uzyskania najnowszej wersji WordPress, SuperCachera dostarczanego przez wtyczki i ustawienia Memcache, SSH i WP-CLI w celu pełnej kontroli Twoja strona WordPress i wiele więcej.
 • Magento to jeden z najbardziej popularnych systemów zarządzania treścią eCommerce używanych przez wiele sklepów internetowych, a wersja udostępniana przez SiteGround ma unikalny system buforowania, instalację jednym kliknięciem, włączanie SSH i wstępną instalację GIT.
 • Drupal to kolejny popularny system zarządzania treścią oferowany przez SiteGround wraz z hostingiem w chmurze i Drupal Supercacher, który przyspiesza twoją stronę Drupal, automatyczny instalator po kliknięciu, wstępna instalacja Drush i integracja z Git.
 • Joomla to ostatnia platforma oferująca hosting w chmurze na SiteGround, ale zawiera także instalację JHackGuard, instalację jednym kliknięciem, instalację SuperCachera, automatyczne aktualizacje i integrację z Git.

Podstawowe funkcje hostingu w chmurze

Wszystkie plany hostingowe w chmurze obejmują dostęp do WHM i cPanel, ale także do serwera Apache, systemu operacyjnego CentOS, serwera Exim Mail, zapory tabel IP, baz danych MySQL 5 i PostgreSQL, 5 wersji PHP, skryptu automatycznego instalatora Softaculous, 1 dedykowanego adresu IP, darmowej nazwy domeny , bezpłatny prywatny dostęp SSL i SSH.

Zasadniczo istnieją 4 różne plany:

 • Wejście kosztuje około 48 £ miesięcznie i zawiera 1x procesor 3.0GHX, 2 GB pamięci RAM DDR3, 20 miejsca na dysku i przepustowość 5 TB.
 • Firma kosztuje około 64 £ miesięcznie i obejmuje procesor 2×3,0 GHz, 2 GB pamięci DDR3 RAM, 40 GB miejsca na dysku i przepustowość 5 TB.

Business Plus jest nieco droższy, kosztuje około 90 £ i ma 3 GB pamięci DDR3 RAM i 60 GB miejsca na dysku. Wszystkie pozostałe funkcje są takie same jak w biznesplanie

 • Enterprise to najdroższy plan. Kosztuje około 112 £ miesięcznie i jest wyposażony w potężny hosting w chmurze wykorzystujący procesor 4×3,0 GHz, 4 GB pamięci DDR3 RAM, 80 GB miejsca na dysku i przepustowość 5 TB.
 • Niestandardowy to dokładnie taki plan, jaki chcesz dla siebie, ponieważ możesz go utworzyć od podstaw. Minimalne zasoby, o które możesz poprosić, to te z planu wejścia i możesz poprosić o maksymalnie 16 rdzeni procesora, 16 GB pamięci RAM i 200 GB miejsca na dysku. Jeśli chcesz maksymalnie zasobów, będzie to kosztować około 370 £ miesięcznie.

Wszystkie ceny są dostępne bez VAT, a wszystkie abonamenty oferują przepustowość 5 TB.

Jak zamówić plan hostingowy w chmurze

Aby kupić plan hostingu w chmurze, musisz wybrać żądany plan i albo zarejestrować nową domenę, albo użyć istniejącej, którą posiadasz. Jeśli chcesz zarejestrować nową domenę, możesz użyć walidatora domeny, aby znaleźć dostępną domenę i wybrać odpowiednie rozszerzenie.

Dodatkowo musisz zapisać swoje informacje, hasło, dane dotyczące płatności oraz wybrać dodatkowe usługi, takie jak rejestracja domeny, która w tym przypadku jest bezpłatna, prywatność domeny, która kosztuje około 13 funtów rocznie, certyfikat SSL i prywatny DNS, który są bezpłatne dla planów hostingowych w chmurze, WHMCS, który kosztuje około 6 £ miesięcznie, a monitorowanie HackAlert kosztuje 13 £ rocznie.

Dlaczego wybraliśmy SiteGround

SiteGround często aktualizuje jądro serwera i panelu sterowania oraz wszystkie ich usługi, takie jak: apache + PHP, MySQL, Exim itp.. SiteGround monitoruje ataki – zarówno próby sieciowe, jak i włamania, aktywność spamu, nieprawidłowe wykorzystanie zasobów przez użytkowników i nieprawidłowości na poziomie serwera.

Porównanie funkcji hostingu w chmurze SiteGround z funkcjami hostingu w chmurze innych firm

Jeśli SiteGround oferuje 5 planów hostingowych w chmurze, inne strony oferują mniej planów, takich jak DreamHost. Jednak DreamHost oferuje dwa główne plany: jeden dla strony internetowej i jeden dla magazynu. DreamCompute służy do tworzenia aplikacji internetowych i mobilnych, a także oferuje takie funkcje, jak pełny dostęp do katalogu głównego, dostęp do interfejsu API, niestandardowy system Linux i wiele innych. Cena DreamCompute zaczyna się od 4,5 £ miesięcznie i może wzrosnąć do 96 £ w zależności od wymaganych zasobów. DreamObjects służy do przechowywania plików. Posiada funkcje takie jak przyjazny dla użytkownika interfejs, nieograniczony transfer danych przychodzących i jest skalowalny. Cena zaczyna się od 0,025 £ za każde GB miesięcznie.

DigitalOcean oferuje możliwość korzystania z serwera chmurowego SSD w mniej niż minutę, tworząc natychmiastowe konto. Firma oferuje niezawodne i skalowalne serwery chmurowe w cenach od 5 do 80 £ miesięcznie.

HostGator ma 33% zniżki na pierwszy plan hostingowy w chmurze o nazwie Hatchling Cloud. Ten plan kosztuje 5,95 £ i obejmuje jedną domenę, 2 GB pamięci RAM, 2 procesory i wspólny certyfikat SSL. Zalecany plan to Baby Cloud, który jako 41% zniżki kosztuje prawie 7 £ miesięcznie i ma nieograniczoną liczbę domen, 4 GB pamięci RAM i 4 procesory. Ostatni plan to Business Cloud ze zniżką 39%, z 6 GB pamięci i 6 procesorami. HostGator oferuje plany hostingu w chmurze z takimi funkcjami, jak zintegrowane buforowanie, intuicyjny pulpit nawigacyjny i zarządzanie zasobami.

Porównanie hostingu w chmurze SiteGround z innymi usługami hostingowymi SiteGround

SiteGround oferuje wiele rodzajów usług hostingowych, każdy z własnymi funkcjami. Jedną z usług hostingowych oferowanych przez SiteGround, oprócz usługi w chmurze, są usługi hostingowe WordPress, które są dostarczane z bezpłatnym transferem, darmową nazwą domeny na żywo, darmowymi szablonami oraz instalacja jednym kliknięciem wraz z szybką, silną ochroną, codziennymi kopiami zapasowymi, automatycznymi aktualizacjami i wieloma innymi. Możesz skorzystać z planu StartUp w cenie około 4 £, GrowBig, który kosztuje około 9 £, GoGeek, który kosztuje 15 £ miesięcznie. Wszystkie plany zawierają wiele dysków GB o pojemności od 10 do 30 i dużą przepustowość, od 10 000 wizyt do 100 000 wizyt.

Hosting Joomla to kolejny świetny hosting oferowany przez SiteGround, mający prawie takie same funkcje jak WordPress z tymi samymi cenami.

Wspólny hosting jest również dostępny z tymi samymi funkcjami i takimi samymi cenami dla klientów SiteGround, podczas gdy serwery dedykowane mają wysokie ceny od 200 do 360 funtów. W zależności od wybranego planu możesz uzyskać procesor Intel Xeon E3 1230 z 3,20 GHz, 4CPus, 8 wątków procesora, 8 MB pamięci podręcznej, przepustowość 5 TB i dysk twardy 500 GB, albo dwa procesory Intel Xeon E5 2620 z 2 procesorami GHZ i 12 rdzeniami , 24 wątków i ponad 10 MB pamięci podręcznej. Dodatkowo za ostatni pakiet otrzymasz dysk twardy o pojemności 2 TB. Ta usługa jest najdroższa, więc nie jest zalecana prostym użytkownikom, takim jak usługa w chmurze.

Dlaczego wybraliśmy SiteGround

Ze średnim czasem reakcji na bilety mniejszym niż 15 minut i praktycznie bez czasu oczekiwania na czacie i telefonie, otrzymujesz najlepsze wsparcie!

ODWIEDZIĆ Logo SiteGround I OTRZYMUJ NASZE ZNIŻKI

Techniczny

 • Gwarancja 99,9% bezawaryjności
 • Dyski SSD dla wszystkich planów
 • Zwiększona wydajność dzięki NGINX, HTTP / 2, PHP7 i bezpłatnemu CDN
 • Aktualizacje aplikacji użytkownika
 • Najlepsza technologia LXC, automatyczne monitorowanie i codzienne tworzenie kopii zapasowych
 • Surowe reguły bezpieczeństwa zapory ogniowej
 • Darmowa konfiguracja; Transfer
 • Nieograniczony ruch, e-maile, bazy danych
 • Bezpłatna codzienna kopia zapasowa
 • cPanel i SSH Access
 • Bezpłatny CDN CloudFlare
 • Najlepsza wydajność strony dzięki SuperCacher
 • Autoinstaller dla łatwego startu
 • Nowe szybkie serwery o doskonałej wydajności
 • Centrum danych w Londynie
 • Żaden

Wsparcie

 • Wsparcie techniczne 24/7
 • Darmowa konfiguracja; Transfer
 • Bezpłatna codzienna kopia zapasowa
 • Europejska linia wsparcia 24/7
 • SysAdmins zajmie się Twoimi biletami w 10 minut
 • Brak czasu oczekiwania na czacie i telefonie
 • Zapewniają eksperckie wsparcie aplikacji oprócz hostingu (WordPress, Joomla, Magento)
 • Nie znaleźliśmy żadnych

cennik

 • Elastyczne plany
 • Można kupić co miesiąc
 • 30 dni zwrotu pieniędzy
 • Odnowienie jest nieco drogie

Wniosek

Nawet jeśli usługa hostingowa w chmurze od SiteGround może być nieco droższa niż udostępniona, powinieneś ją wybrać, aby mieć kopię zapasową witryny w chmurze na wypadek wystąpienia problemów technicznych. Korzystając z planów hostingu w chmurze, odwiedzający mogą zobaczyć w Google i innych wyszukiwarkach zapisaną wersję Twojej witryny, nawet jeśli jest ona offline.

Ponadto SiteGround nie próbuje oszukiwać ludzi, mówiąc, że oferują nieograniczone zasoby. Przedstawiają tylko swoje plany. W porównaniu z innymi firmami hostingowymi, SiteGround oferuje jakość, szybkość, wsparcie i niskie koszty usług hostingowych w chmurze. Możesz używać tego samego oprogramowania z hostingiem w chmurze, jak chcesz używać z innymi rodzajami hostingu, takimi jak Magento, Joomla, PrestaShop, WordPress i tak dalej. Możesz również uzyskać zniżki, jeśli płacisz z góry za wiele miesięcy i możesz uzyskać inne bezpłatne dodatkowe zasoby, takie jak bezpłatna nazwa domeny.

Możesz również sprawdzić inne firmy hostingowe z Wielkiej Brytanii, recenzje i porównania tutaj.

Odwiedź SiteGroundOdwiedź SiteGround
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map