Przegląd hostingu CooliceHost

Po dokładnej analizie CooliceHost znalazł się na szczycie naszej listy najlepszych firm hostingowych dla twojego biznesu w Wielkiej Brytanii. Jest to stosunkowo niewielka firma stworzona z webmaterów dla webmasterów, dzięki czemu każdy klient jest traktowany w specjalny sposób, korzysta z najwyższej klasy serwerów z dyskami SSD, CPanel na backendie, ochrony DDoS, tylko 4ms ping z Londynu, a w CooliceHost obsługują najnowsze technologie, takie jak PHP7 i LiteSpeed, które mogą podwoić wydajność witryny.


Logo recenzji CooliceHost UK
UPTIME
997
PRĘDKOŚĆ
998
WSPARCIE
977
CENA £
962
FUNKCJE
965
ZIELONY
905
INNOWACYJNE
979

Szybkość i niezawodność – z wybitnym pingiem wynoszącym zaledwie 4 ms do Londynu i 99,982% czasu działania serwerów w ubiegłym roku CooliceHost pokazuje świetne statystyki. Twoje treści są dostarczane z dysków SSD i obsługują najnowsze technologie, takie jak PHP7 i LiteSpeed, które mogą podwoić wydajność Twojej witryny. W ten sposób możesz mieć pewność, że Twoje treści będą dostarczane bardzo szybko do użytkowników w Wielkiej Brytanii przez całą dobę.

Bezpieczeństwo – Wszystkie usługi CooliceHost są dobrze chronione. Konto blokuje każdy adres IP, który ma 3 nieudane żądania logowania, i blokuje go w ciągu 24 godzin. Oczywiście, klient mógł się odblokować przed administracją klienta wężem, ale threater nie ma żadnych zmian. Jest specjalnie zaprojektowany, aby chronić klientów CooliceHost przed włamaniami i zagrożeniami. Inną świetną funkcją bezpieczeństwa jest ochrona DDoS, którą hosting zapewnia swoim klientom. Według najnowszych statystyk ataki DDoS wzrosły o ponad 200% w ciągu ostatnich kilku lat. I dlatego CooliceHost włączył to do swoich planów. A wszystko to bez dodatkowej opłaty. Firma oferuje również bezpieczny hosting VPS, który można zamówić z jego strony za pomocą formularza kontaktowego. Ta usługa zapewnia jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa. Jest to idealne rozwiązanie dla dużych firm zajmujących się wrażliwymi informacjami.

Kopie zapasowe są robione dwa razy w tygodniu. Hosting koncentruje się na szybkości, bezpieczeństwie, łatwej integracji Cloudflare CDN, zaawansowanej ochronie antyspamowej, w celu zwiększenia satysfakcji klienta i uzyskania lepszej wydajności.

Wsparcie – CooliceHost zapewnia wsparcie 24/7 przez kompetentny wewnętrzny personel techniczny, który jest w stanie rozwiązać Twoje problemy. Do działu technicznego, fakturowania i marketingu można dotrzeć za pośrednictwem systemu sprzedaży biletów, poczty, telefonu. Najlepszym sposobem na rozwiązanie problemu jest skorzystanie z systemu sprzedaży biletów w strefie klienta na ich stronie internetowej. W takim przypadku problem jest szybko przenoszony do administratorów wyższego poziomu, jeśli to konieczne. Średni czas reakcji wynosi około 10 minut, a ponieważ jego backend jest bardzo przyjazny dla użytkownika, będziesz musiał skontaktować się z pomocą techniczną jak raz na 6 miesięcy, ale jeśli ich potrzebujesz, możesz być pewien, że zespół zaawansowanych technologii pomoże ci bez względu na wszystko.

Sprzęt komputerowy – CooliceHost korzysta z serwerów HP, Dell i SuperMicro, z procesorami Intel E3 i E5, dyskami SSD Intel Enterprise Class, umieszczonymi w centrach danych poziomu 3, co oznacza, że ​​spełnia lub przekracza wszystkie wymagania poziomu 2, ma wiele niezależnych ścieżek dystrybucji obsługujących sprzęt IT, wszystkie IT sprzęt jest podwójnie zasilany i jest w pełni kompatybilny z topologią architektury witryny, a jego infrastruktura witryny jest możliwa do utrzymania przy przewidywanej dostępności na poziomie 99,982%. Wszystkie serwery mają ochronę DDoS i oprogramowanie, które blokuje niechciane żądania do twoich stron.

Skalowalność – CooliceHost oferuje klientom hosting współdzielony i hosting VPS nie tylko raz w miesiącu. Jeśli zamówisz plan na długi okres, otrzymasz zniżkę. Im dłuższy okres, tym większa zniżka. Każdy abonament można opłacać w ramach abonamentu miesięcznego, kwartalnego, półrocznego i rocznego.

W dowolnym momencie możesz uaktualnić lub obniżyć swój plan z panelu administracyjnego (od Webmaster Mini do Webmaster, Big Dog, Big Dog 2 i na odwrót), w zależności od potrzeb. Lub możesz wybrać rozwiązanie następnego poziomu – plany VPS Hybrid, jeśli upadłeś, potrzebujesz więcej mocy. Po zalogowaniu się do swojego Cpanela możesz zobaczyć moc tych serwerów SSD.

Plany

Hosting Nginx SSD – Standardowe plany hostingowe SSD oferowane przez CooliceHost to Webmaster Mini, Webmaster, Big Dog, Big Dog 2, wszystkie różnią się między sobą miejscem na dysku, procesorem, liczbą domen, liczbą baz danych i przepustowością DDoS. Na przykład najmniejszy plan dla webmasterów (2,98 EUR miesięcznie) zawiera 2 GB SSD, bazy danych / połączenia MySQL 5/15, 2 hostowane domeny, przepustowość DDOS 200 GB, cPanel, nieograniczoną liczbę e-maili i wiele więcej. Jest idealny do założenia strony internetowej firmy, bloga lub e-sklepu.

Plany hybrydowe VPS – Oprócz zwykłego hostingu dzielonego CooliceHost oferuje plany hybrydowe, takie jak VPS, ale ze swej natury jest to hosting dzielony. Plany hybrydowe VPS, znane również jako częściowo dedykowane, są w zasadzie hostingiem dzielonym z wykorzystaniem zasobów VPS. To wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy nie mają wiedzy, czasu i pieniędzy, aby uruchomić i zarządzać prawdziwym VPS. Najmniejszy plan to LSV VPSh 512 (pochodzi z LiteSpeed ​​Varnish Virtual Private Server Hosting, a 512 to używana pamięć RAM w planie) ma 1 x vCPU @ 2,0 Ghz, 512 MB RAM, 15 GB HDD, LiteSpeed, cPanel i wiele więcej . I kosztuje tylko 4,98 € miesięcznie. Plany są idealne dla już opracowanych i działających stron internetowych, generujących ogromną ilość ruchu, pozwalając im ładować się jeszcze szybciej w porównaniu ze standardowymi planami hostingowymi. Wszystkie plany VPS Hybrid są elastyczne i dostosowane do każdego rodzaju działalności, niezależnie od jej wielkości i potrzebnych zasobów.

Wszystkie ich plany z najnowszymi informacjami możesz zobaczyć tutaj.

Wyniki testów

Udostępniliśmy wersję demonstracyjną witryny e-commerce Joomla na jednym ze wspólnych planów hostingowych CooliceHost i przetestowaliśmy ją dla Ciebie. Poniżej możesz zobaczyć wyniki. Upewnij się, że kliknij zdjęcia, aby wyświetlić bardziej szczegółowy widok.

Test CooliceHost 1

Temat: https://blog.coolicehost.com/ Pamięć podręczna: wtyczka jest wyłączona Serwer HTTP: LiteSpeed ​​http / 2 włączony Wersja PHP: 5.5.25 / 7.0 Zend Opcache: włączony

Wyniki PHP 5.5 + ZendOpcache 257ms PHP 7.0 NG + Zend Opcache 112ms

Jeśli twoje skrypty to obsługują, PHP7 może podwoić wydajność strony.

Test CooliceHost 2

LiteSpeed ​​vs Nginx vs Apache

W tym teście widać różnicę w wydajności głównych serwerów WWW w żądaniach na sekundę.

Test CooliceHost 3

Wyniki hosta kontrolnego, które pokazują super szybki ping z Wielkiej Brytanii – 4,4 ms

Test CooliceHost 4

Test pingi dla wydajności prędkości z ich serwera w Amsterdamie.

Jak widać, sklep internetowy Joomla ładował się o 94% szybciej niż inne testowane strony z oceną wydajności 94/100.

Test CooliceHost 5

Test warunków skrajnych z LoadImpact, który pokazuje równomierny czas ładowania nawet dla dużych użytkowników w tym samym czasie w Twojej witrynie.

Nawet gdy 25 użytkowników przegląda różne strony, czas ładowania jest równy wszystkim. To są bardzo dobre wskazówki.

Podsumowując, musisz sprawdzić facetów w CooliceHost. Wewnętrzny personel techniczny, najnowocześniejsze serwery, wysoki poziom bezpieczeństwa, bardzo szybki czas reakcji dla użytkowników w Wielkiej Brytanii, najnowsze technologie i wszystko to w świetnej cenie. Tutaj możesz zobaczyć ich plany a jeśli nie jesteś pewien, czego dokładnie potrzebujesz, skontaktuj się z nimi, zapewniają również doradztwo i mogą skierować Cię do najlepszego rozwiązania hostingowego dla brytyjskiego biznesu.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji i opcji, po prostu wróć na naszą stronę główną i zobacz inne najlepsze firmy hostingowe w Wielkiej Brytanii, które sprawdziliśmy dla Ciebie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map