HostPapa UK Hosting Review

HostPapa UK Hosting Review

HostPapa jest wiodącym brytyjskim dostawcą hostingu ekologicznego z ogromną przestrzenią dyskową, przydziałami przepustowości i elastycznymi niskimi kosztami planami płatności. Zespół obsługi klienta HostPapa ma niewiarygodną wiedzę na temat wszystkich aspektów hostingu i tworzenia i utrzymywania stron internetowych, a zespół zarządzający przychodzi do stołu z wieloletnim doświadczeniem w branży zielonego hostingu.


SPECJALNA OGRANICZONA OFERTA: Nasi goście otrzymują 50% zniżki na swoje konto hostingowe HostPapa! Kliknij poniższy link – kod kuponu nie jest wymagany !

ODWIEDZIĆ hostpapaI ZNIŻKA 50% TERAZ!

Kolejną premią, którą otrzymujesz z HostPapa, jest darmowa domena z rejestracją. Jest to zdecydowanie duży plus, który pozwala zaoszczędzić dodatkowe 10 funtów. Pieniądze, które możesz zainwestować w reklamę, po prostu użyj kuponowego kodu promocyjnego: WOLNOŚĆ

Ten kod promocyjny hostpapa będzie działał przez cały 2014 rok !

Idealny dla małych i średnich firm e-commerce, a także osób poszukujących niewielkiej osobistej strony internetowej, HostPapa zapewnia wszystkim swoim klientom swobodę i elastyczność w tworzeniu, publikowaniu i promowaniu wspaniałej strony internetowej za wyjątkowo niski koszt.

HostPapa oferuje obecnie następujące usługi:

 • Hosting
 • Domena usług
 • Rejestracja nazwy
 • Pakiet dla małych firm
 • Witryna mobilna
 • Sklep internetowy
 • Hosting dla sprzedawców
 • Obsługa HostPapa dla Google Apps
 • Pieczęć bezpieczeństwa SiteLock
 • CloudFlare
 • Kopia zapasowa strony HostPapa
 • Certyfikaty SSL
 • HostPapa Connect

HP-En oferuje WOLNY:

Kredyty na Facebooku

50 USD WOLNY Kredyty reklamowe

Google AdWords ™ **

100 USD WOLNY Kredyty reklamowe

Amazon Product Ads ™

75 USD WOLNY Kredyty reklamowe

Bing / Yahoo! Płatne wyszukiwanie

25 USD WOLNY Kredyty reklamowe

Reklama Miva Pay Per Click

25 USD WOLNY Kredyty reklamowe

Sieć reklamowa Bidvertiser

20 USD WOLNY Kredyty reklamowe

Narzędzia do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO)
* Gwarantowane zaindeksowanie strony internetowej w Google w ciągu 24 godzin!

WOLNY (Wartość 120 USD)

AdDollars ™

WOLNY
ODWIEDZIĆ hostpapaI DOSTAŃ DO 50% ZNIŻKI TERAZ!

Cena Wartość

Rozpocznij swoją przygodę z HostPapa dzięki Soho Launch, bezpłatnemu narzędziu do tworzenia stron internetowych. Następnie, po uruchomieniu podstawowej witryny, HostPapa oferuje prawie nieograniczone narzędzia do jej rozwijania i ulepszania, aż do wygenerowania ruchu i (jeśli dotyczy) zysku, którego szukasz i na który zasługujesz. Nieustannie starając się pomóc wszystkim klientom w tworzeniu i publikowaniu najlepszych stron internetowych w Internecie, HostPapa zapewnia szereg narzędzi e-commerce (w tym między innymi koszyków na zakupy i kredytów marketingowych w wyszukiwarkach) – wszystko za darmo.

Klienci HostPapa mają również wszechstronność, dzięki której ich witryny mogą być tak interaktywne, jak chcą, z możliwością publikowania ankiet i ankiet, blogów, pokojów rozmów, forów użytkowników, grup dyskusyjnych i tablic ogłoszeń, udostępniania zdjęć i filmów, książek gości, i dużo dużo więcej. Spodoba ci się także pakiet najlepszych narzędzi programistycznych, które nie wymagają żadnej wiedzy programistycznej. I oczywiście, kiedy twoja dynamiczna, interaktywna, profesjonalnie wyglądająca strona zostanie uruchomiona, twoja praca nie zostanie wykonana, podobnie jak HostPapa, oferując najbardziej zaawansowane i łatwe w użyciu narzędzia do śledzenia, raportowania i analizy do pomiaru i optymalizując wydajność witryny. Wszystkie te funkcje składają się na jedną bezpłatną domenę (dostępną tylko z rocznymi planami hostingu) i dziesięć subdomen, które mogą być najlepsze.

Niezawodność

HostPapa oferuje nie tylko 99,9% gwarancję czasu działania, ale także 99% gwarancji dostępności sieci. Kopią tych obietnic jest płynnie zintegrowana kolekcja najnowocześniejszego sprzętu firmy Cisco i Intela, podniesione podłogi, klimatyzacja do wykrywania pożarów i powodzi oraz systemy zapobiegania / tłumienia, a także ochrona przed trzęsieniami ziemi. Obiekty są zasilane przez nadmiarowe zasilacze bezprzerwowe wspierane przez nadmiarowe generatory diesla. Wszystkie systemy i tereny obiektu są monitorowane przez systemy bezpieczeństwa i personel 24/7/365. Klienci otrzymują nawet rutynowe kopie zapasowe wszystkich danych zawartych w usłudze. Przez wszystkie lata działalności poziom zadowolenia klientów HostPapa był tak wysoki, że firma nie otrzymała jeszcze żądania klienta, które spełni w ramach 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Panel sterowania

Wszyscy klienci HostPapa mogą w pełni korzystać z najnowocześniejszego na świecie panelu sterowania. cPanel jest intuicyjny, przejrzysty i tak funkcjonalny, jak wszechstronny. Korzystanie z cPanel oraz wszystkich jego narzędzi i narzędzi jest tak łatwe, że nawet początkujący użytkownik Internetu może błyskawicznie poruszać się po różnych interfejsach opartych na ikonach. Menu główne cPanel oferuje dokładny zbiór wszystkich statystyk użytkowników w czasie rzeczywistym, których możesz chcieć lub potrzebować, aby zmaksymalizować i zoptymalizować wydajność witryny.

Obsługa klienta

Centrum obsługi klienta HostPapa jest zwieńczone szerokim wyborem usług wsparcia, w tym najnowszych wiadomości firmowych, narzędzia do rozwiązywania problemów zrób to sam, asortyment przydatnych samouczków wideo, biblioteki instrukcji obsługi do pobrania oraz narzędzi wsparcia oprogramowania wraz z niezwykle pomocną aktywną społecznością użytkowników. Aby uzyskać wsparcie, klienci mogą skontaktować się z kompetentnym personelem HostPapa za pośrednictwem bezpłatnego telefonu, e-maila i czatu na żywo przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w tygodniu.

30-dniowa BEZPŁATNA gwarancja zwrotu pieniędzy

Ponad 100 000 właścicieli witryn codziennie ufa HostPapa w zarządzaniu swoimi witrynami. Jeśli zdecydujesz się anulować w ciągu 30 dni od pierwotnej daty zakupu, otrzymasz pełny zwrot kosztów, pomniejszony o wszelkie opłaty konfiguracyjne lub obowiązujące koszty rejestracji domeny lub transferu.

ODWIEDZIĆ hostpapaI ZNIŻKA TERAZ!

Nasze najlepsze firmy hostingowe na liście w Wielkiej Brytanii

Powiązane przedmioty

 • Co to jest Google App Engine i co możesz z tym zrobić
 • Dysk SSD vs dysk twardy do hostingu i jego wpływ na szybkość witryny
 • Przegląd A2Hosting
 • Jak wybrać najlepszego dostawcę CDN (pełny przewodnik)
 • Recenzja One.com
 • Przegląd hostingu w chmurze SiteGround
 • Przegląd Web Hosting Pickaweb
 • Przegląd hostingu CooliceHost
 • Przegląd hostingu Bluehost
 • GoDaddy Web Hosting Review
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map