Zniżka na hosting witryn uniwersyteckich BlueHost

BlueHost ma nowy program, który pozwala studentom i studentom na założenie własnego konta hostingowego po znacznie niższej cenie.


Zwykła cena podstawowego planu hostingowego zaczyna się od 5,99 USD / miesiąc, ale w programie BlueHost for Education możesz zarejestrować się tylko za 4,95 USD / miesiąc. Oto podstawowe funkcje pakietu BlueHost dla Szkół i Uczelni:

 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Nieograniczona przepustowość
 • Domeny dodatków
 • Nieograniczone GB dla transferu strony
 • Niestandardowe konta e-mail
 • Bezpieczna poczta POP3 lub POP3
 • Dostęp FTP
 • Darmowa nazwa domeny na jeden rok
 • Niesamowite narzędzia do budowania portfolio

Jeśli jesteś studentem lub profesorem, kliknij tutaj, aby uzyskać zniżkę na program BlueHost for Education.

Czym w każdym razie jest BlueHost for Education?

Ten specjalny program BlueHost oferuje proste, przyjazne dla użytkownika rozwiązania hostingowe dla studentów i wykładowców. Dzięki hostingowi możesz zbudować miejsce, w którym umieścisz wiele rzeczy online, w tym swoje portfolio, blog, CV, a nawet zadania klasowe.

W dzisiejszych czasach ważne jest, aby studenci i wykładowcy byli online. Dzięki BlueHost for Education możesz łatwo stworzyć niesamowitą witrynę, która będzie prezentować Twoją pracę, a nawet publikować pomysły. A kiedy skończysz szkołę, będziesz już uzbrojony w stronę internetową, którą możesz zaprezentować swojemu potencjalnemu szefowi.

BlueHost sprawi, że wszystko będzie dla ciebie proste. Jeśli jesteś studentem, możesz założyć konto. Jeśli jesteś instruktorem, możesz założyć konto ZA DARMO. Jeśli jesteś nauczycielem, BlueHost oferuje programy instytucji, które udostępniają to wielu studentom. Zapewniają wiele niesamowitych i przydatnych narzędzi, samouczków, a także kompleksowe wsparcie techniczne po drodze. Nie musisz nawet dotykać jednego wiersza kodu!

Znaczenie witryny studenckiej

Dzięki stronie studenckiej możesz zaprezentować swoje cele i osiągnięcia potencjalnym pracodawcom oraz uzyskać dobrze płatną pracę po ukończeniu studiów. Jeśli masz wyjątkowe rzeczy do zaoferowania, umieść je w Internecie za pośrednictwem portfolio, bloga lub strony internetowej, która przekaże Twoją wiadomość do świata. Przypomina to tworzenie własnej marki zbywalnej i jest to coś, co potencjalni pracodawcy będą chcieli sprawdzić. Może to obejmować zadania, blogi, CV, nagrody i wyróżnienia, a także pomysły.

Pakiet edukacyjny dla studentów zapewnia następujące funkcje, które pomogą Ci znaleźć odpowiednie informacje:

 • Darmowa nazwa domeny
 • Samouczki i filmy instruktażowe, które pomogą Ci od razu zacząć
 • Niesamowite narzędzia do budowania portfolio, takie jak WordPress i Concrete5
 • Niestandardowe konta e-mail
 • Wsparcie techniczne 24/7 od ekspertów

Wspaniałą rzeczą w pakiecie edukacyjnym dla studentów z BlueHost jest to, że służy on do przechowywania! Oznacza to, że po ukończeniu studiów konto pozostanie otwarte, witryna będzie nadal działać i będzie można dodawać treści i wprowadzać zmiany jak zwykle.

Wydział lub instytucja

BlueHost for Education jest postrzegany tylko dla studentów szkół wyższych i uniwersytetów, jeśli w rzeczywistości obejmuje również członków wydziałów i instytucje.

Po zweryfikowaniu, że jesteś członkiem wydziału, możesz uzyskać DARMOWE konto BlueHost. Ułatwią instruktorom zbudowanie własnego portfolio i zapoznanie się z narzędziami, z których mogą korzystać ich uczniowie. Instytucje mogą również założyć własne konto w BlueHost, co ułatwia nauczycielom odkrywanie możliwości dla swoich studentów.

Najlepsze w programie BlueHost for Education jest to, że administrator strony nie musi się uczyć ani znać skomplikowanych kodów programowania.

Funkcje i zalety wydziału

Wydziały otrzymują konto za darmo, chociaż BlueHost musi zweryfikować umowę dydaktyczną wydziału z ustanowioną instytucją edukacyjną. Dlatego wykładowcy mogą korzystać ze strony internetowej BlueHost nie tylko w celu uwzględnienia zadań klasowych i godzin dydaktycznych, ale także ich opublikowanych prac, a także CV zawodowego. Mogą również korzystać ze swojej witryny internetowej, aby zachęcić uczniów do opracowania profesjonalnie akceptowanych treści.

Korzyści dla instytucji edukacyjnych

Instytucje edukacyjne bardzo zachęcają swoich uczniów do rozwijania umiejętności biznesowych i technicznych, z których mogą korzystać po ukończeniu studiów.

Istnieją dwa sposoby założenia konta instytucji: za opłatą lub opłacony z góry. Z każdym planem BlueHost utworzy stronę docelową instytucji, na której studenci będą mogli się zarejestrować. Będzie to służyć jako portal internetowy, który umożliwia instytucjom śledzenie udziału studentów. Bez względu na to, czy wybierzesz abonament, czy abonament, z pewnością zapewnisz swoim studentom coś cennego – rozwijanie umiejętności online, które będą przydatne na każdej wybranej przez nich ścieżce kariery.

Plan opłat

Opłatowy plan BlueHost for Education oferuje niesamowity plan hostingowy dla studentów, w których mogą zarejestrować się online lub za pośrednictwem księgarni. I podobnie jak księgarnia, BlueHost uiści opłatę depozytową, podobnie jak zakup podręcznika. W swojej witrynie możesz zobaczyć studentów, którzy uczestniczyli w programie.

Abonament przedpłacony

Abonament przedpłacony jest idealny dla instytucji, które chcą rozliczać się z góry. Możesz pokryć koszt początkowego semestru dla każdego studenta, którego chcesz w programie, który może wynosić od 1 do 4 lat. Dostępne są również rabaty ilościowe. W razie potrzeby student pokryje opłaty za przedłużenie. Wystarczy wysłać listę studentów do BlueHost, aby mogli zarejestrować się online za pomocą swojego adresu e-mail. Twoja strona internetowa pozwala zobaczyć liczbę studentów, którzy zapisali się do twojego programu.

Nadal nie jesteś pewien, który pakiet hostingowy jest odpowiedni dla Twoich potrzeb? Przejdź do mojej pełnej recenzji BlueHost, zanim spojrzę na innych dostawców hostingu. Zapewniamy, że BlueHost nie są nowicjuszami, jeśli chodzi o świadczenie wysokiej jakości usług po bardzo przystępnych cenach. W rzeczywistości BlueHost for Education jest obsługiwany przez jednego z najlepszych i najbardziej uznanych dostawców hostingu na świecie!

Dzisiaj BlueHost obsługuje miliony domen i co miesiąc przyciąga tysiące nowych klientów dzięki szybkim, niezawodnym i przyjaznym dla użytkownika usługom. Ufaj, że oddział tej firmy zorientowany na studentów również zaopiekuje się tobą!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map