Trek – Responsive WordPress Tour / Travel Theme Szczegółowa recenzja

Jak wiadomo, WordPress jest z łatwością jedną – jeśli nie najlepszą – platformą do publikowania i systemem zarządzania treścią (CMS), umożliwiającą łatwe tworzenie dowolnego rodzaju stron internetowych, bez względu na poziom wiedzy technicznej i umiejętności użytkownika. Dzięki WordPress masz pełną swobodę w tworzeniu witryny i zarządzaniu nią, nawet bez pomocy osób trzecich. Jeśli chcesz zbudować blog podróżniczy lub witrynę dla hotelu lub biura podróży, WordPress jest idealną platformą do tego, szczególnie jeśli chcesz mieć silną obecność biznesową w Internecie.


Wszyscy uwielbiają podróżować, dlatego wiele osób szuka nowych miejsc podróży online. Biura podróży lub ktokolwiek prowadzący działalność związaną z wycieczkami powinien skorzystać z tego, mając własną stronę internetową. Motywy WordPress pozwalają zbudować w pełni funkcjonalną i piękną stronę internetową przy dowolnym budżecie i bez większego wysiłku. Najlepsze motywy WordPress na wycieczki / podróże zawierają mnóstwo funkcji, które wydobywają wszystkie dobre cechy i pomagają zwiększyć skalę działalności firmy na nowy poziom. Nie tylko pomoże Ci stworzyć piękną witrynę o podróżach, ale także ułatwi ci kontakt z klientami i potencjalnymi klientami. Jednym z takich tematów, któremu ufają tysiące właścicieli witryn i programistów, jest Trek – responsywny motyw wycieczki / podróży WordPress.

Dzisiaj przyjrzymy się bliżej Trekowi, który wielu ludzi uważa za motyw biura podróży. Czy to z powodu projektu? Czy mogą to być funkcje i opcje dołączone do pakietu? Jakie są możliwe zalety i wady zakupu tego motywu? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz w szczegółowej recenzji Trek – Responsive WordPress Tour / Travel Theme.

Wskoczmy od razu!

Przegląd

Trek – responsywny motyw WordPress Tour / Travel to jeden z najlepiej sprzedających się i najlepiej ocenianych motywów WordPress na ThemeForest w kategorii Podróże. Jest tworzony przez Elite Author, PixelGrapes, agencja zajmująca się tworzeniem i projektowaniem stron internetowych, znana z zapewniania użytkownikom wysokiej jakości i niedrogich produktów związanych z eCommerce premium.

Trek jest oparty na potężnym frameworku Twitter Bootstrap, z całkowicie responsywnym designem, który jest idealny do podróży po książkach i wycieczek. Gazuje także bloga, na którym można wyświetlać różne miejsca, w których można zwiedzać i podróżować. Unikalna w tym temacie jest strona wyświetlania galerii i sekcja FAQ, w której klienci i odwiedzający witrynę mogą znaleźć więcej informacji na temat twoich usług, a także płatności i ofert specjalnych, które możesz mieć. Trek ma również mnóstwo niestandardowych skrótów i widżetów, których można używać i integrować z witryną, aby zapewnić płynną obsługę swoich klientów. Temat jest przeznaczony dla firm turystycznych i turystycznych, które chcą w doskonały sposób zaprezentować swoją działalność online. Ale z kilkoma poprawkami tu i tam, możesz użyć tego motywu do dowolnego rodzaju strony internetowej lub bloga, czy to osobistego bloga, portfolio online, witryny korporacyjnej itp..

Projekt

Trek – responsywny motyw wycieczki / podróży WordPress ma czysty, minimalistyczny i nowoczesny wygląd, który koncentruje się na najważniejszym aspekcie witryny: treści. Świetnie wykorzystuje białe miejsca i wyświetla duży pokaz slajdów na stronie głównej, na którym można wyświetlić najlepsze usługi i polecane miejsca podróży. Oprócz domyślnego układu istnieje wiele innych gotowych struktur strony głównej, których można używać od razu po wyjęciu z pudełka, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu na dostosowywanie motywu, zwłaszcza jeśli domyślna struktura nie wystarcza do obsługi Twojej firmy.

Jeśli któryś z gotowych układów strony nie odpowiada Twoim potrzebom, Trek daje również możliwość dostosowania własnej strony za pomocą panelu administracyjnego motywu. Możesz dostosować wszystko, od schematu kolorów po czcionki. Zawiera nawet panel podglądu dostosowywania na żywo, w którym można zobaczyć zmiany wprowadzone w kompozycji w czasie rzeczywistym.

Trek pozwala również dodać sekcję blogu do swojej witryny, w której możesz wybierać spośród dwóch różnych układów: klasycznego i siatki. Motyw ma również unikalną stronę wyświetlania galerii do prezentowania zdjęć popularnych miejsc na wycieczki / wycieczki, a także sekcję FAQ i stronę Kontakt. Inne strony unikalne dla tego tematu obejmują mapę witryny i stronę z wycieczkami. PixelGrapes sprawiło również, że dodawanie niestandardowych skrótów w celu dalszego rozszerzenia funkcjonalności witryny, w tym referencji, ikon, najnowszych postów, przycisków i kanałów, kart i akordeonów, kolumn i powiadomień,.

Trek jest w 100% responsywny, co oznacza, że ​​można go oglądać na większości Internetu i urządzeń mobilnych, od komputerów PC po smartfony. Pozwala także wyświetlać tło wideo na Twojej stronie, zapewniając mu lepszy wygląd.

Kluczowe cechy

Do tej pory będziesz uważać Trek – Responsive WordPress Tour / Travel Theme za najlepszy wybór dla swojej witryny. Istnieje wiele powodów, by pokochać ten motyw. Sprawdź pełną listę funkcji poniżej:

 • W pełni responsywny. Trek jest oparty na solidnej ramie Twitter Bootstrap, a dzięki adaptacyjnemu projektowi działa bezproblemowo na dowolnym urządzeniu.
 • Dostosowywanie motywów z podglądem na żywo. Ten motyw podnosi wrażenia z WordPressa, dodając panel podglądu dostosowywania na żywo, który pozwala nadać motywowi wygląd, który jest całkowicie unikalny dla Twojej firmy lub marki.
 • Nieograniczone kolory. Wybierz dowolną atrakcję z dostosowywania motywu i spraw, aby Trek wyglądał tak, jak chcesz.
 • Ponad 600 czcionek internetowych Google. Wybieraj spośród setek pięknych opcji czcionek.
 • Nieograniczone paski boczne. Motyw zawiera dynamiczne paski boczne, które pozwalają utworzyć nowy pasek boczny dla dowolnego postu lub strony w celu uzyskania maksymalnej elastyczności.
 • Skróty. Trek jest wyposażony w łatwe w użyciu skróty, których można używać od razu po rozpakowaniu, aby rozszerzyć funkcjonalność motywu i zapewnić swoim klientom płynne działanie.
 • Strona wycieczki. Niestandardowa strona wycieczki jest zawarta w motywie do prezentowania pakietów wycieczek i innych ofert specjalnych.
 • Tłumaczenie gotowe. Trek zawiera pliki językowe .mo i .po, dzięki czemu Twoja strona może być przetłumaczona na wiele różnych języków, dzięki czemu możesz zaspokoić potrzeby globalnej publiczności.
 • Akceptuj płatność. Trek jest zintegrowany z opcją płatności PayPal, dzięki czemu możesz łatwo i bezpiecznie odbierać płatności lub depozyty. Motyw obsługuje 11 różnych walut.
 • Wsparcie A +. Wsparcie nigdy nie jest daleko, ponieważ PixelGrapes zapewnia szybką i profesjonalną pomoc użytkownikom motywów. Co więcej, motyw ten jest wspierany przez dużą społeczność innych użytkowników i programistów, którzy chętnie rozwiążą wszelkie problemy, które mogą wystąpić podczas korzystania z motywu.
Plusy i minusy

Pomimo tego, że możesz wypróbować ogromną liczbę darmowych motywów WordPress, motywy premium, takie jak Trek – Responsive WordPress Tour / Travel Theme stają się coraz bardziej popularne. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego niektórzy ludzie płaciliby za motyw, gdy jest tak dużo dostępnych za darmo, rozważ następujące zalety i wady wyboru motywu premium WordPress:

Plusy
 • Trek jest wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak łatwy w obsłudze panel administracyjny do dostosowywania i ogólnej konfiguracji witryny.
 • Motywy premium pochodzą z ciągłego wsparcia i częstych aktualizacji. Jest to niezbędne dla każdego motywu, ponieważ WordPress jest aktualizowany tak często, że niektóre z motywów mogą przestać działać, chyba że zostaną zaktualizowane. Darmowe motywy wciąż są aktualizowane, ale bez palących problemów oczekujących na nich płatnych użytkowników, aktualizacje trwają znacznie dłużej. Co gorsza, niektórzy autorzy motywów po prostu tracą zainteresowanie lub po prostu nie mają czasu na pracę nad darmowym motywem.
 • Motywy premium, takie jak Trek, zwykle mają znacznie wyższą jakość niż ich bezpłatne odpowiedniki, po prostu dlatego, że autor generuje środki, aby były lepsze dla użytkowników. Tworzy to pozytywną pętlę zwrotną, w której motyw jest coraz lepszy, gdy coraz więcej osób go używa.
 • Trek zawiera przyjazne dla użytkownika funkcje, narzędzia i opcje, które pozwalają użytkownikowi dostosować wiele elementów motywu. Podczas gdy darmowy motyw zazwyczaj zawiera opcje kolorów i układy, motywy premium mają jeszcze szerszy zakres opcji dostosowywania do wyboru, na przykład możliwość dostosowania czcionki i schematu kolorów, dodawania dodatkowych pasków bocznych, zmiany menu nawigacji itp..
Cons
 • Motywy premium oczywiście będą cię kosztować i nie da się tego obejść. Motyw premium kosztuje zwykle od 30 do 300 USD, szczególnie tych z licencją programisty.
 • Dzięki najlepiej sprzedającym się motywom, takim jak Trek, istnieje szansa, że ​​Twoja witryna będzie wyglądać tak, jak wszyscy inni. To mniejszy problem, jeśli wybierzesz motyw z bardziej elastycznymi opcjami dostosowywania.
 • Więcej funkcji niekoniecznie oznacza, że ​​motyw jest lepszy od innych. W końcu więcej funkcji może oznaczać, że musisz się więcej nauczyć. Chociaż obecnie większość autorów motywów stara się, aby ich produkty były jak najbardziej przyjazne dla początkujących, nie zawsze jest to możliwe, jeśli weźmie się pod uwagę możliwości motywu.

Jak widać, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy powinieneś wybrać premium WordPress. Oczywiście mogą być drogie, ale mogą być również postrzegane jako godna inwestycja, która ostatecznie się zwróci. Na koniec dnia tylko Ty możesz zdecydować, czy płatny motyw jest wart swojej podróży / firmy turystycznej, na podstawie korzyści wynikających z posiadania motywu i funkcji, które się z nim wiążą. Pamiętaj więc, aby rozważyć wszystkie potrzeby swojej witryny i mieć kreatywną wizję tego, jak chcesz, aby działała. Jeśli napotkasz problem z Trekiem lub jakimkolwiek innym motywem WordPress, którego używasz, znajdziesz obszerną dokumentację i samouczki, które poprowadzą cię, a także wsparcie społeczności, aby pomóc ci rozwiązać każdy problem, z którym możesz się spotkać.

Ostateczny werdykt – idealny motyw dla wszystkich rodzajów stron internetowych poświęconych podróżom / wycieczkom

Bez wątpienia Trek – responsywny motyw wycieczki / podróży WordPress jest jednym z najlepszych wyborów do budowy strony internetowej lub bloga dla firm turystycznych i usług czarterowych. Jest to starannie wykonany, przyjazny dla użytkownika i bogaty w funkcje motyw premium, który ułatwia tworzenie witryny internetowej, niezależnie od tego, czy ma wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia i projektowania stron internetowych. Każdy, kto poważnie myśli o rozwoju działalności związanej z wycieczkami / podróżami online, powinien rozważyć zakup tego motywu. Dzięki cenie zaledwie 49 USD jest to dość tanie i niezawodne rozwiązanie, które pomoże Ci stworzyć kolejną wielką rzecz w branży turystycznej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map